Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 29. March 2009 14:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
Rovnako ako vy som z tohto vysledku sokovana aj ja. Prvy set sa este dal,rozdiel medzi nimi bol minimalny,Daniela ziskala len o malo lopticiek menej ako Chakvetadze,ale druhy set je neodpustitelny. Prehrat tak jasne s hrackou,co uz minimalne polroka hra uplne hrozne,je otras. Toto som ozaj necakala a preto som bola z tohto vysledku dost vykolajena. Daniela opat ukazala,ze jej hra sa absolutne nezlepsuje. V Australii sa to este dalo,rovnako ako v Parizi,tam zvladla prve prekazky a potom prehrala tesne s dobre hrajucou Cornet. Ale v IW a Miami nepredviedla absolutne nic. V Indian Wells je to pre nu asi fakt zacarovane,totiz mala tolko stastia,ze Dementieva vypadla,ze sa horsie ako osemfinale asi spravit nedalo. Miami no comment.Neoblubene ci oblubene miesto,tato prehra je neakceptovatelna.


btw ak dneska porazi Chakvetadze Azarenku tak asi nebudem verit vlastnym ociam. :lol: Potom asi budem ozaj verit Danielinym reciam o tom,ze Chakvetadze hrala dobre. :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 30. March 2009 09:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 09:53
Človek na týždeň vytiahne päty z domu a tu sa dejú veci :D. Daniela po dlhej dobe nenasadená, natrápila sa hneď na úvod a touto easy prehrou to zaklincovala. Som zvedavý ako sa popasuje s turnajmi teraz, keď nemusí nič obhajovať.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 31. March 2009 20:04 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
mne nesiel pocitac cely tyzden tak az teraz docitavam tieto komenty....prehra mi nejako nevadi..skor len ten vysledok.. :( mám pocit ze Danielu by vypraskala aj Vaidisova... :lol: ale to co uz..ved sezona je este len na zaciatku takze dufam ze sa to zmení ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 1. April 2009 17:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
mne nesiel pocitac cely tyzden tak az teraz docitavam tieto komenty....prehra mi nejako nevadi..skor len ten vysledok.. :( mám pocit ze Danielu by vypraskala aj Vaidisova... :lol: ale to co uz..ved sezona je este len na zaciatku takze dufam ze sa to zmení ;)
O moznej prehre s Vaidisovou by som asi v sucasnosti nepochybovala. Nicole sa od Indian Wells celkom zlepsila a superky,ktore ma porazit,poraza. Minuly tyzden sice prehrala s Craybas a tento s Kuzzy,ale zato dvakrat vypraskala Alonu Bondarenko,takze tam by som sa asi priklanala k Nicolinmu vitazstvu...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy