Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Enter your Message here

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 07:55 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
mna prekvapuje ze Danielu porazila tak lahko v dvoch setoch...keby aspon nejaky tie-break ale takto? :shock: no som vazne v soku...to znamena ze Daniela asi nic poriadne nehrala...no uvidime sa v Miami a dufam ze tam prejde konecne cez to druhe kolo ci ktore, ktore jej stale robi problemy. ale s ucinkovanim v IW som spokojny..ved si myslim ze to nebolo zle...a k tomu mala stastie ze vypadla Dementieva..len skoda ze viac nekula to zelezo za horcua



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 08:14 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 15:34
Pri Bammerovej som mal zvláštny pocit, ale že to dopadne až takto zle, som nečakal. Daniela po zápase pre TASR: "Sybille hrala naozaj veľmi dobre, vynikajúco servovala a robila veľmi málo chýb. Prakticky k ničomu ma nepustila a vôbec som sa nedostala do zápasu. V druhom sete mi ešte svitla malá nádej, keď som mala brejkbal na 2:3, no nevyužila som ho. Pri returnoch som sa necítila dobre. Nemala som čas dostatočne sa pripraviť na jej ľavácky servis a natrénovať to, keďže v pondelok večer som hrala zápas proti Cetkovskej. Bammerová hrala veľmi nepríjemne, od začiatku diktovala tempo zápasu a nepustila ma k môjmu rytmu. Tešia ma vybojované víťazstvá proti Belgičanke Wickmayerovej, kde som ušla z dvoch mečbalov i Cetkovskej. Teraz má čaká ďalší významný turnaj v Miami, kde sa mi až tak nedarí. Bodaj by sa konečne porušila tradícia a aspoň raz by som dosiahla v Miami lepši výsledok ako v Indian Wells, čo sa doposiaľ nikdy nestalo. Spokojná by som však bola aj s postupom do osemfinále."
No neviem, ale hráčka Danieliných kvalít by snáď mala nájsť recept aj na hru ľaváčky. Tieto vyjadrenia, že sa nemohla dostať do zápasu sú frustrujúce. Ak to pôjde takto ďalej, návrat do top 20 sa dosť vzdiali a účasť na turnaji majsteriek zostane len v rovine teórie. Neviem, či Danielinej hre prospieva aj častá zmena všelijakých ľudí v tíme, veď z toho musí byť zmagorená. Každopádne po vlaňajšom zranení nastal v Danielinej kariére ďalší výrazný posun, obávam sa však, že zlým smerom.
P.S. Vyhlasujem babušku za oficiálnu vešticu tohto fóra, je neuveriteľné, koľko jej proroctiev sa splnilo. Keby som stávkoval, som milionár. 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 09:40 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
Osobně mě prohra též nepřekvapila. Vypadá to na další průměrnou až podprůměrnou sezónu. Když se zdá, že se na jednom turnaji herní projev lepší, na dalším je to zase bída.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 09:51 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 15:34
A to včera na Markíze slávnostne hlásili, že "Hantuchová kráča k ďalšiemu titulu v IW".


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 10:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
P.S. Vyhlasujem babušku za oficiálnu vešticu tohto fóra, je neuveriteľné, koľko jej proroctiev sa splnilo. Keby som stávkoval, som milionár. 8-)
:lol: :lol: :lol: Tak mozno ta prekvapim,ale podobne ma takto ohodnotili aj na fore Juanesa. :lol:

Co sa tyka prehry..No co uz,stava sa. Podla mna musela Daniele chybat aj energia,na regeneraciu mala dost malo casu a este aj ju cakala uplne ina hra akou bola Cetkovska. Bammer je lavacka,takze servis bol uplne opacne,no a este k tomu sa Rakusanka prezentuje tento rok vybornou hrou.Podla mna bude mat s nou problemy aj Anca Ivanovic. Ja som sice trosku prekvapena,ze Danka prehrala tak lahko,ale tak neda sa nic robit. Myslim ale,ze budete vacsina so mnou suhlasit,ze osemfinale sa ozaj necakalo. Ale na druhu stranu,porazit hracky,co sa motaju okolo 70.miesta ,nie je umenie. Este stale cakame na vyhru nad hrackou vyssie postavenou ako Daniela,s malou dusickou verim,ze sa tak stane v Miami...Ked ju ale tradicne vyzrebuju k Zvonareve,asi sa nahnevam. :twisted: Ak si dobre pamatam,aj minuly rok by v pripade postupu cez Sugiyamu narazila na Veru,rovnako sa to tak stalo v roku 2007...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
Jedine,co nas moze tesit,je to,ze je tu koniec obhajovania velkych bodov pre Danielu. Teraz sa celu sezonu budu len nahanat body,Daniela nestrati toho vela,ved neuhrala celu sezonu nic poriadne. Takze mna tesi aspon toto. Tento fakt mi prinasa optimizmus a preto verim,ze po Wimbledone bude Daniela v Top 25.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 12:32 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
no tiež ma prekvapilo, že to bolo tak hladko ale asi Daniele uškodilo, že hrala 2 zápasy za 2 dni a zrejme Bammer má na tomto turnaji skvelú formu...ale v 4. kolo som pred IW ani nedúfal a už vôbec nie potom žrebe, takže z tej prehry veľkú drámu nerobím...možno je načase zmeniť históriu a nevyhrať IW ale Miami :lol:



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 13:05 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
Osobně mě prohra též nepřekvapila. Vypadá to na další průměrnou až podprůměrnou sezónu. Když se zdá, že se na jednom turnaji herní projev lepší, na dalším je to zase bída.

Predbehol si ma Martin, chcel som ti navrhnúť či si nezmeníš ten hokejový obrázok za nejaký jarný, ale ako vidím ty predčíš všetky moje očakávania a nasadil si hneď najhorúcejšie leto :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 13:14 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
Cez strastiplnú veternú noc kde som mal pociť že každy náraz vetra vytrhne okno a prehodí ma cez neho tak ma udržovala pri živote Daniela :lol: Nejako som cítil že Daniela to dokáže a vyhra nad Bammer,ale ked som "prišiel" za stavu 3-5 v 1.sete som z údivom pozeral čo sa deje.No škoda tešil som sa na zapas Hantuchova-Ivanovičova 8-)
Od turnaja v Miami nečakám vôbec ale vôbec nič,či to už bude blbý žreb alebo neviem čo ale nevidím to nejako ružovo každopaádne budem držať palce





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 18:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
Cez strastiplnú veternú noc kde som mal pociť že každy náraz vetra vytrhne okno a prehodí ma cez neho tak ma udržovala pri živote Daniela :lol: Nejako som cítil že Daniela to dokáže a vyhra nad Bammer,ale ked som "prišiel" za stavu 3-5 v 1.sete som z údivom pozeral čo sa deje.No škoda tešil som sa na zapas Hantuchova-Ivanovičova 8-)
Od turnaja v Miami nečakám vôbec ale vôbec nič,či to už bude blbý žreb alebo neviem čo ale nevidím to nejako ružovo každopaádne budem držať palce
mam podobny nazor, ani ja neocakvam velke veci v miami........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 18. March 2009 22:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
Predbehol si ma Martin, chcel som ti navrhnúť či si nezmeníš ten hokejový obrázok za nejaký jarný, ale ako vidím ty predčíš všetky moje očakávania a nasadil si hneď najhorúcejšie leto :lol: :lol:

Mohl jsem ten hokej ještě nechat, Slavia otočila těžkou sérii play off s Vítkovicema z 1:3 na 4:3, takže by se to hodilo. Letos ale asi vyhraje Sparta, má momentálně formu jako hrom a hodně silný tým. A úspěšnost přesilovek v play off (zatím 6 zápasů) kolem 45% proměněných, což je docela mazec. Dneska lehce porazila Karlovy Vary 5:2 a jednou střelou dokonce jejich obránce protrhl síť branky. Těžko je kdo bude zastavovat. :(


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 19. March 2009 07:14 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
Predbehol si ma Martin, chcel som ti navrhnúť či si nezmeníš ten hokejový obrázok za nejaký jarný, ale ako vidím ty predčíš všetky moje očakávania a nasadil si hneď najhorúcejšie leto :lol: :lol:

Mohl jsem ten hokej ještě nechat, Slavia otočila těžkou sérii play off s Vítkovicema z 1:3 na 4:3, takže by se to hodilo. Letos ale asi vyhraje Sparta, má momentálně formu jako hrom a hodně silný tým. A úspěšnost přesilovek v play off (zatím 6 zápasů) kolem 45% proměněných, což je docela mazec. Dneska lehce porazila Karlovy Vary 5:2 a jednou střelou dokonce jejich obránce protrhl síť branky. Těžko je kdo bude zastavovat. :(

Sledujem aj českú extraligu, u Vás to je zaujímavejšie, pretože aj ôsmy tím po základnej časti vie poriadne potrápiť víťaza základnej časti, u nás také neplatí. Trošku som sklamaný z hry Českých Budejovíc, tým som fandil. U nás môže prekvapil len Skalica so Slovanom, u nás je totálna apatia proti bratislavskému Slovanu, keď sa im nedarí, tak im pomáhajú rozhodcovia, takže si myslím, že Skalici drží celé Slovensko, inak prvý zápas bol 6:8 v prospech Skalice!!! To bol hokej, som zvedavý čo vymyslí Pálffy a spol doma ;)
Viem, trochu dosť od veci prísmevok, ale čo už keď Daniela nevie potešiť srdce fanúšika...


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 20. March 2009 01:24 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
u nás je totálna apatia proti bratislavskému Slovanu, keď sa im nedarí, tak im pomáhajú rozhodcovia, takže si myslím, že Skalici drží celé SlovenskoTak to budu držet Slovanu. U nás taky každý z venkova brečí, že pražským týmům nadržují a že to jsou peníze :cry: , přičemž mi to moc nepřijde. Když nedávno hrála Slavia v posledních minutách zápasu dvojnásobné oslabení a vedla o gól, tak to jistě bylo taky zaplacené. :cry:

Sparta druhý zápas doma prohrála v prodloužení. Řezníček vystřelil a bylo ticho, jak sám řekl. :twisted:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 20. March 2009 06:58 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
Viete čo ma vie najviac nasrať? Tak Daniela prehrá hladko s Bammerovou a ona si ani nenastúpi na ďalší zápas s Ivanovičovou, pretože má zranené ľavé rameno, ale Danielu sfúkne z kurta. To už ozaj aj zranené hráčky v pohode porazia zdravú Danielu??? Alebo ako to je???


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 20. March 2009 20:14 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 14:34
Zranila se druhý den na tréninku. :roll:


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy