Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 12. March 2009 07:24 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
Máš pravdu Martin, úplne som zabudol na Wickmayerovú, kto vie ako zahrá Magda prvé kolo, veď už vidím prvé menšie prekvapenia čo boli dnes v noci, tak teda budem trpezlivý a počkám si na výsledok zápasu a potom konečne 2.kolo a Daniela ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 12. March 2009 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
Suhlasim,nemozno odpisovat Wickmayer. Magda ma s nou tusim vyrovnanu bilanciu a Yanina ma celkom slusne vysledky od Fed Cupu,myslim,ze hrala aj finale jedneho vacsieho challengeroveho turnaja,o dalsich vysledkoch neviem. Magda bude mat uz prve kolo tazke,ak sa Wickmayerovej bude darit triafat kurt,tak Magda prehra,lebo podla mna vsucasnosti nehra v najlepsej forme. Daniele v zapase 2.kola verim,stale si myslim,ze jej sezona nie je az taka zla,ako vyzera - v Brisbane prehrala s Errani,ktora tam postupila dost daleko a na AO vyprasila Kirilenko,dve trojsetovy prehry s Cornet,co asi najviac bolia a nakoniec aj prehra s Razzano,ktora ale hrala v Dubaji v zivotnej forme. No uvidime,ja ju chcem hlavne vidiet v 3.kole,snad sa to podari.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 12. March 2009 19:03 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
Máš pravdu Martin, úplne som zabudol na Wickmayerovú, kto vie ako zahrá Magda prvé kolo, veď už vidím prvé menšie prekvapenia čo boli dnes v noci, tak teda budem trpezlivý a počkám si na výsledok zápasu a potom konečne 2.kolo a Daniela ;)
no napriklad, ze vaidisova konecne vyhrala zapas :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 12. March 2009 21:48 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 15:29
Takže slovenský duel v 2. kole nebude. Magda až príliš ľahko (aspoň podľa skóre) podľahla Wickmayerovej 3:6, 2:6. Škoda, lebo na začiatku setov jej to išlo. Držím palce, aby dnes aspoň Daniela vyhrala 4hru. Prvý turnajový týždeň pôjde úplne mimo mňa, ale snáď ho niektorá naša kočka prežije.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 13. March 2009 00:42 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
Tak to vidíte, Wickmayer se nezdá, Magda dostala slušnou lekci.
Daniela se Sugi prohrály trochu nešťastně v deblech, stane se no, ale je to škoda. Sugiyama měla v posledních týdnech nějakou virózu, možná se to na ní trochu podepsalo a nebyla ještě v top formě.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 13. March 2009 15:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
Tak to vidíte, Wickmayer se nezdá, Magda dostala slušnou lekci.
Daniela se Sugi prohrály trochu nešťastně v deblech, stane se no, ale je to škoda. Sugiyama měla v posledních týdnech nějakou virózu, možná se to na ní trochu podepsalo a nebyla ještě v top formě.
alebo nie je vo forme daniela.............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 13. March 2009 21:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 15:29
Pre úplnosť výsledok 4hry: Kudrjavcevová, Rodionovová (Rus.) - Hantuchová, Sugijamová (5-SR/Jap.) 6:4, 4:6, 16:14. Veľmi smolná prehra, baby premrhali tuším 3 mečbaly, ale to sa v debli stáva. Tam sa do hry miešajú 2 osoby navyše a to len zvyšuje riziko nedorozumenia, zlej voľby atď. Nečakal som taký rýchly koniec, ale čo už. Vyzerá to, že dňom D bude sobota, keď nastúpia DH+DC, alebo aspoň jedna z nich.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 14. March 2009 10:15 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
Tak drzim palce dnes obom tenistkam...ale hlavne sa tesim opat na Danielu..dufam ze je v dobrej forme a ta stvorhra bola len mensie nestastie..ale verim ze Daniela bude hrat dobre...a snad ked vyhra potrapi aj Dementievu ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 14. March 2009 22:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 15:29
Do prdele, ale to ide s našimi tento rok v IW rýchlo dole vodou! Pred chvíľou dostala v 2. sete kanára Cibula, a tak Daniela zostávala už len v singli a Polášek v debli. To je riadna bieda. Danka, prosím, vyhraj to dnes!


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 14. March 2009 23:14 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
Tak drzim palce dnes obom tenistkam...ale hlavne sa tesim opat na Danielu..dufam ze je v dobrej forme a ta stvorhra bola len mensie nestastie..ale verim ze Daniela bude hrat dobre...a snad ked vyhra potrapi aj Dementievu ;)
ak vyhra v druhom kole, tak nemusi trapit dementievu, pretoze ta nastastie vypadla hned v druhom kole s cetkovskou, danka pome, daj dole belgicanku a myslim ze potom postupis az do semifinale


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 00:18 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
žeby mala Daniela na IW extra dávku šťastia :D keď sa jej Dementieva takto odpratala z cesty...Cetkovská si myslím je rozhodne priechodnejšia ;) len uvidíme či nezamieša karty Wickmayer....dúfam, že nie ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 03:51 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
(30) Daniela Hantuchova (SVK) d. Yanina Wickmayer (BEL) 57 63 76(4)


Ako toto musela byť na kurte dráma jak hrom!Daniela prehrala tesne 1 set len 3 fiftíny,pak nasledoval 2 set tam to bola lahoda,Daniela brejkla Wickmayerovú v úvode a držala si servis až do konca druhého dejstva ktoré vyhrala,v 3 sete po nevyužití brejku bolo hneď 0-3 pre belgičanku no Daniela vyrovnala na 3-3 a následne bolo 3-4,4-4,4-5,5-5 a za stavu 5-6 odvrtátila Daniela 2 MP Wickmayerovej a dotiahla 3 set do TB!V ktorom vyhrala po priebehu 1-0,2-0,3-0,3-1,4-1,5-1,5-2,5-3,5-4,6-4,7-4.

V 3. kole narazí Daniela na českú kvalifikantku a prekvapenie dnešného dňa na úkor Dementievovej a to na Petru Cetkovskú!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 10:02 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
wáá...a Dementieva vypadla..tak toto bude fest skoda ked Daniela nevyuzije lebo Cetkovsku by mohla porazit..mislim ze Dementieva uz bola vycerpana ved tolko hrala a vyhravala... ;) tak tento IW pre mna nie je az taky hrozny ako som si myslel



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 10:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
Daniela to nakoniec zvladla. Tak to som velmi rada,hlavne ked viem,aky priebeh tento zapas mal. Neskutocna drama,ale Danka opat ukazala svojho bojovneho ducha ako v niektorych vydarenych obratoch jej kariery.Vcera bol viditelne zly den pre nasadene hracky v IW,vypadla Jankovic,Dementieva,Sugiyama,Cibulkova ci Zheng,takze o to som stastnejsia,ze Daniela sa nevzdala a vyhrala. Dalsie kolo vyzera prvoplanovo ako malina,ale ked si uvedomime,ze Petra zdolala vybornu Dementievu,ja osobne necakam nic lahke. Daniela mala podobne stastie aj v Dubaji,kde sa vyhla Safine,ale nakoniec na Razzano stroskotala. Cetkovska presla aj kvalifikaciou,ak sa nemylim a preto musi byt skvelo rozohrana,snad aj unavena. Tentokrat ale verim Danke,na svojej oblubenej pode uz konecne musi prerazit nestastie tejto sezony!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: BNP Paribas Open, Indian Wells
PostPosted: 15. March 2009 10:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:29
no tak na tento zapas som mal nervy do konca prveho setu...potom som to vzdal a dufal som, ze to daniela este otoci......dokonca sa mi aj snivalo, ze vyhrala, len trochu inym vysledkom.......a som zvedavy, ako to teraz daniela rozbali na cetkovsku......drzim palce.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 75 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy