Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 63 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 16:18 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
Tak ja sa teším takisto z postupu nad Japonkou....aj ked ma už napadali rôzne myšlienky ked už prehravala 2:5*...nemyslel som si že to nakoniec vyhraje v dvoch setoch...:-)..no....a Safinová nam vypadla z Razzanovou...neviem čo mam očakavať kedže ani zapas Safinovej som nevidel....ale Razzano je opäť velmi nebezpečna...ja radšej neočakávam nič...tiež sa radšej necham milo prekvapiť....ale jedno je iste...pavuk sa začína črtať v prospech Danieli a je škoda takúto šancu nevyužiť, bolo by mi lepšie keby vypadla až so Zvonarevovou.... :? :?:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 16:37 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. April 2024| 21:09
Proti Razzano to bude tazke,ja osobne cakam prehru. Ale lepsie,ako mat velke ocakavania a potom byt sklamana.Takto ma moze Danka len milo prekvapit.

Verejne vyhlasujem, že chcem byť sklamaný a preto proti Razzanovej tipujem výhru. Keď som napálený, som v práci rýchlejší.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 17:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
Proti Razzano to bude tazke,ja osobne cakam prehru. Ale lepsie,ako mat velke ocakavania a potom byt sklamana.Takto ma moze Danka len milo prekvapit.

Verejne vyhlasujem, že chcem byť sklamaný a preto proti Razzanovej tipujem výhru. Keď som napálený, som v práci rýchlejší.
:lol: :lol: Tak toto sa mi pacilo Martin.No zelam ti,aby si nebol napaleny aj za cenu toho,ze v praci sa bude suchtat. :lol: Nech to radsej ta nasa Daniela vyhra. :slovakia:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
Gratulujem Daniele k postupu..je zvlastne ze hracky ktore su za nou a nemaju nejake zvucne meno Daniela nad nimi dokaze vyhrat a dokonca zapas este aj nevidane otocit..tak ale ak Daniela porazi Razzano tak ja budem s tymto turnajom nadmieru spokojny..hoc nebolo by zle keby vypraskala aj Zvonarevu ale tak to asi mozem teraz len snivat...ale tak drzim prsty. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 19:05 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
Gratulujem Daniele k postupu..je zvlastne ze hracky ktore su za nou a nemaju nejake zvucne meno Daniela nad nimi dokaze vyhrat a dokonca zapas este aj nevidane otocit..tak ale ak Daniela porazi Razzano tak ja budem s tymto turnajom nadmieru spokojny..hoc nebolo by zle keby vypraskala aj Zvonarevu ale tak to asi mozem teraz len snivat...ale tak drzim prsty. ;)
Zvonareva je este velmi daleko. Ja suhlasim,ak porazi Razzano,budem s turnajom spokojna. Je to dolezity zapas,po dlhej dobe moze zaznamenat nejaky dobry vysledok z velkeho turnaja,stvrtfinale Dubaja by bolo totiz velmi slusne. Ale ci to dokaze,uvidime. Vsetko je na Daniele,musi zabojovat,toto je velka sanca a vcelku dolezity zapas sezony.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 19:57 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
Daniela ma dost slabe zaciatky v poslednom case,musi sa koncetrovat hned od zaciatku..


..skor by som povedala, ze pocas celeho zapasu ;) Cornet odpalila v prvom sete a dalsie dva prehrala. Urcite je vsak pozitivne, ze si veri, ze dokaze otocit aj nepriaznivy stav....na rankingu hracky potom nezalezi. Vidiet zlepsenie aj v tomto smere. Tiez si myslim, ze keby vyhrala este jeden zapas na tomto turnaji, tak to bude slusny vysledok po minulej sezone. Tak Good luck Daniela.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 20:39 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
vyjadrenie Daniely dnes po zapase s Morita:
"V prvom sete proti Moritovej to bol veľký boj. Japonka hrala neuveriteľne rýchlo, všetko jej vychádzalo a zahrala veľa winnerov. Snažila som sa zmeniť rytmus a hrať vysoké lopty, aby nemala čas do toho páliť, pretože v Dubaji lietajú loptičky veľmi rýchlo. Som veľmi rada, že sa mi podarilo otočiť nepriaznivý vývoj. Po úspešnom tajbrejku som už v druhom sete na dvorci dominovala, lebo som si zvykla na jej hru. Za stavu 4:1 sa polhodinu nechala ošetrovať, pretože mala údajne dve zranenia na nohe, ale potom v pohode behala a nakoniec zápas dohrala," povedala pre TASR Hantuchová.

"Virginie hrá v Dubaji veľmi dobre. Rýchly povrch jej vyhovuje, hrá priamky, s ktorými sa niekedy naozaj nedá nič robiť. Zaslúžene zdolala Safinovú, ja sa však v stredu pokúsim odohrať dobrý zápas a znepríjemniť jej to."



...tak Morita skusala, co sa dalo :D


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 20:59 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
gratulujem k výhre ale opäť to bolo vydreté...Daniela bude musieť vstúpiť do duelu proti Razzano minimálne tak ako proti Cornet v 1. sete v Paríži, lebo si nemyslím, žeby proti Virginie zvládla otočiť zápas...nevidím to síce ružovo, ale rád by som sa mýlil...1/4-finále by bolo pekné ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 21:07 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
COURT 1 start 12:00 noon

1. (Q) Vesnina (RUS) vs. (12) Cibulkova (SVK)
2. Hantuchova (SVK) vs. Razzano (FRA)
3. (1) Black/Huber (ZIM/USA) vs. Mirza/Santangelo (IND/ITA)
4. (4) Dementieva (RUS) vs. (14) Medina Garrigues (ESP)
5. Klepac/Morita (SLO/JPN) vs. Bondarenko/Bondarenko (UKR/UKR)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 21:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
Daniela ma dost slabe zaciatky v poslednom case,musi sa koncetrovat hned od zaciatku..
ja to vidim opacne :lol: prave tie zaciatky mava skvele, len potom prestane hrat(v parizi proti cornet)....teraz proti morite to bolo ine......
ale som velmi stastny, ze to nakoniec dokazala......ja som za stavu 2:5 odisiel od compu, lebo som sa na to nemohol pozerat, az okolo siestej som si pozrel vysledok a milo ma prekvapil............no razzano urobila daniele mensiu sluzbicku, odpratala jej z cesty dinaru, ale na druhej strane sa jej do cesty postavila ona sama...........moze to byt vyrovnany zapas, naposledy ale tusim s francuzkou prehrala................drzim palce..................



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 17. February 2009 21:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
COURT 1 start 12:00 noon

1. (Q) Vesnina (RUS) vs. (12) Cibulkova (SVK)
2. Hantuchova (SVK) vs. Razzano (FRA)
3. (1) Black/Huber (ZIM/USA) vs. Mirza/Santangelo (IND/ITA)
4. (4) Dementieva (RUS) vs. (14) Medina Garrigues (ESP)
5. Klepac/Morita (SLO/JPN) vs. Bondarenko/Bondarenko (UKR/UKR)


ZASE NA JEDNOTKE?????MA PORAZI Z TOHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!danielu si v telke tento tyzden asi neuzijem..........mohli ju dat na center :(



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 18. February 2009 07:33 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
Je to škoda, že nie je opäť na centri, zase prenos z jej zápasu nebude. A vzájomné zápasy Daniely s Francúzkou sú 3:1 a posledný zápas vyhrala Razzanová, ale ešte v roku 2007.
Myslím, že Daniela má určite väčšie šance proti Francúzke ako by mala proti Safinovej, podobne to je s Dominikou, kde vypadla Kuznecovová a Domča bude hrať s ďalšou ruskou Vesninovou.
Domča hrá dnes prvá a hneď po nej Daniela. Obom babám držím palce a myslím, že by mohli svoje súperky poraziť, verím im ;) O 9:00 sa začína...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 18. February 2009 10:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
Daniela ma dost slabe zaciatky v poslednom case,musi sa koncetrovat hned od zaciatku..


..skor by som povedala, ze pocas celeho zapasu ;) Cornet odpalila v prvom sete a dalsie dva prehrala. Urcite je vsak pozitivne, ze si veri, ze dokaze otocit aj nepriaznivy stav....na rankingu hracky potom nezalezi. Vidiet zlepsenie aj v tomto smere. Tiez si myslim, ze keby vyhrala este jeden zapas na tomto turnaji, tak to bude slusny vysledok po minulej sezone. Tak Good luck Daniela.
Ja tvrdim - vynimka (ako proti Cornet) potvrdzuje pravidlo. :lol: Ale nie,asi je to ozaj iba nahoda,ze sa jej nieco taketo stalo dvakrat za dva a pol tyzdna,ale suhlasim,treba sa sustredit na kazdu lopticku,ak chce vyhrat...Dalo sa cakat,ze Danielu na center nedaju,tam sa dostavaju ovela zaujimavejsie zapasy ci uz dvoch nasadenych hracok alebo hviezd ako Ivanovic,Jankovic ci Williamsove. Keby ale vyhrala nad Razzano,center by bol asi isty. :) To bude ale este dlha cesta... :roll:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 18. February 2009 12:45 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. April 2024| 21:09
Dvojhra - 3. kolo (osemfinále): Virginie Razzanová (Fr.) - Hantuchová 6:2, 1:6, 6:2

Jáj, Danka naša. Keď to nejdéé, tak to nejdéé. Prvý set ako včera, ale otočiť sa ho nepodarilo, hoci mala gembal na 3:5. V druhom nevedno, či DH niekto pokropil živou vodou, ale premenila sa na valec. Počas 3. setu som bol na obede a skoro mi zabehlo. Napriek tomu jej podľa čísel evidentne nešiel prvý servis a čelila 11 brejkbalom, z ktorých 6 odvrátila. Som napálený, ale keďže mi padla, teraz mi to nepomôže k lepšiemu výkonu v práci.
P.S. Prečo vypadávajú slovenskí tenisti tak často v jeden deň?


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 18. February 2009 13:28 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 20:09
čelila množstvu brejkbalov.
praveze ona necelila ani jednemu..... ;)
ale razzano mala kaastrofalny druhy servis, uspesnost po nom bola len 11%!!!!daniele naopak odisiel prvy servis, ale zlepsila sa na druhom.....no som zvedavy na treti set..........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 63 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy