Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 63 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 21. February 2009 16:14 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 12:04
no a takisto ma uz nebavi vypisovat, ze ANO, DANIELA DOSIAHLA 3.KOLO, CO JE UPLNE SUPER A POTVRDZUJE TO STUPAJUCU FORMU, lebo ta stupajuca forma trva dost dlho a uz by konecne mohla vystupit...........niekam.......napr naspat do top20......
Treba byt trpezlivy. Ja Daniele verim. Pred nami i pred nou je posledny turnaj,kde obhajuje nieco fakt velke,potom to dufajme riadne rozbali. Ja tomu verim,lebo ona je skvela hracka,len to chce pretavit tu smolu. Ved Razzano hra neskutocny turnaj,uvidime ako bude dneska hrat proti Venus..Asi to tak malo byt,aby Virginie presla az do finale,je to jej obrovsky turnaj,zial,Daniela jej v tom nemohla zabranit,rovnako ako Safina ci Zvonareva. Daniela jej myslim jedina zobrala set,takze tam ta slusna forma musi byt. Nehovorime o fantastickej hre a forme ako tomu bolo v roku 2007,ale o slusnej forme,ktora by ju mala vyniest minimalne do Top 30. Uz je nacase,lebo ked vidim,ake slabe mena sa tam objavuju,chce sa mi az plakat. Taka Kanepi sa dostane do Top 20,no videla som jej 2 zapasy a naozaj moze dakovat tomu,ze Jankovic proti nej odohrala svoj najhorsi zapas kariery. Takisto aj Suarez Navarro je vysoko,je 28.,moze byt rada,ze formu chyta pravidelne na grandslamoch (Pariz,Melbourne),lebo to,co hrala proti Ceskam vo Fed Cupe bola dost bieda.Je to mozno len moj nazor,ale myslim,ze take hracky ako Suarezova,pri dnesnej forme Szavayova,Chakvetadze vobec nepatria do Top 30 a Kanepi je urcite omyl v Top 20. Som si ista,ze v buducej sezony padne ako hruska. :lol: To je len moj nazor,mozno budem velmi prekvapena,ako bude nasledovat vyvoj kariery tychto hracok,mozno nie.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 21. February 2009 18:59 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|18. April 2024| 12:04
no Razzano dnes proti Venus to nebola ziadna slava...stale je to tak ze hracka ktora na turnaji prekvapuje zial vo finale uz nejako neoslni...ale Razzano si uhrala nejaky ten uspech..ale dobre ze sla lebo ako som uz pisal keby Daniela Razzano porazila tak Zvonarevu by myslim uz nie, zato Razzano v pohode v 2 setoch...ale to je len take fylozofovanie ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 22. February 2009 13:57 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 12:04
no Razzano dnes proti Venus to nebola ziadna slava...stale je to tak ze hracka ktora na turnaji prekvapuje zial vo finale uz nejako neoslni...ale Razzano si uhrala nejaky ten uspech..ale dobre ze sla lebo ako som uz pisal keby Daniela Razzano porazila tak Zvonarevu by myslim uz nie, zato Razzano v pohode v 2 setoch...ale to je len take fylozofovanie ;)
suhlasim s tvojim nazorom, teda az na ten ypsilon v slove filozofovanie.............. :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 63 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy