Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 63 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 18. February 2009 14:37 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
Ako to už bolo Danielou predvedené v predošlých dvoch prehratých zápasoch, nezvládla koncovku psychicky. S Francúzkou to bolo 1:1 na sety a 2:2 v treťom sete na gemy. Prišla piata hra a v nej pri podaní Daniely samá zhoda a výhoda. Nakoniec Daniela tento gem prehrala a už sa jej nepodarilo vyhrať ani jeden gem až do konca zápasu.
Evidentne psychicky nezvládnuté...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 18. February 2009 15:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
Ako to už bolo Danielou predvedené v predošlých dvoch prehratých zápasoch, nezvládla koncovku psychicky. S Francúzkou to bolo 1:1 na sety a 2:2 v treťom sete na gemy. Prišla piata hra a v nej pri podaní Daniely samá zhoda a výhoda. Nakoniec Daniela tento gem prehrala a už sa jej nepodarilo vyhrať ani jeden gem až do konca zápasu.
Evidentne psychicky nezvládnuté...
Tento problem sa neustale opakuje. V sezone 2009 bolo tolko psychicky nezvladnutych zapasov,az mam z toho strach. Obe s Cornetovou boli psychicky i takticky nezvladnute,zapas s Razzano ci s Errani..Je to dost zle,lebo hra viditelne je,ved nemohla pre nic za nic vyhrat set 6-1.Ale potom opat spadla do problemov,ked si uvedomila,ze ide do tuheho a teraz musi zapat. Opat spanikarila,zlakla sa a je z toho prehra. No co uz,ale aj 3.kolo sa pri sucasnej Danielinej forme ceni,i ked jej superky neboli nic moc...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 18. February 2009 16:55 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|19. April 2024| 01:36
Ach boze.Ja som dufal po tom druhom vyhratom sete ze to Daniela vyhraje.Skoda velka skoda.Co sa tyka turnaja tak som spokojny aj ked to stvrtfinale bolo na dosah, pribudne jej 110 bodov do rebricka a ziadne sa jej neodpocitaju takze by mala byt sa mala vratit na tu pozicu ktorej bola pred tyzdnom.

Neviem ako vam ale mne strasne mi lezu na nervy clanky o Daniele a Dominike.Stale pisu aka je Dominika super,ze Vesnina sa opici po Dominike a stale pisu jej pozapasove rozhovori a o Daniele len napisu len ze nestacila na Razzanovu.Robia z Dominiky neviem co.Ja fandim obom babam ale toto co robia nasi novinari fakt mi to lezie na nervy,ked Dominika dosiahnie to co Daniela tak potom budis ale teraz je toho privela.Ty nasi novinari su asi slahnuty.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 18. February 2009 17:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
Neviem ako vam ale mne strasne mi lezu na nervy clanky o Daniele a Dominike.Stale pisu aka je Dominika super,ze Vesnina sa opici po Dominike a stale pisu jej pozapasove rozhovori a o Daniele len napisu len ze nestacila na Razzanovu.Robia z Dominiky neviem co.Ja fandim obom babam ale toto co robia nasi novinari fakt mi to lezie na nervy,ked Dominika dosiahnie to co Daniela tak potom budis ale teraz je toho privela.Ty nasi novinari su asi slahnuty.

Ja sa tiez niekedy neviem vyrovnat s novou situaciou,ze Dominika je najlepsou slovenskou tenistkou a je ovela uspesnejsia medzi novinarmi ako Daniela,ale asi to ma svoj dovod. Daniela sa vzdy vyjadruje po zapase strucnejsia,skoro vzdy rovnako, ved sa pozrite na Danielinu reakciu po zapase s Razzano - opat o nevyuzitych sanciach: "V druhom sete sa mi to podarilo otočiť, hoci Razzanová hrala neskutočne dobre a rovnako ako v zápase proti Safinovej pálila nechytateľné priamky. V treťom sete som viedla 2:1 a 30:0 pri jej podaní, mala som tam aj brejkbaly, no nevyužila som ich, čo bolo rozhodujúce. S mojím vystúpením v Dubaji som celkom spokojná, hoci stále je čo vylepšovať. Chcela som si tu zahrať štvrtfinále, ale som na správnej ceste. Chce to iba trpezlivosť,"
Ale neda sa nic robit, mne to ale tiez lezie trosku na nervy. :lol: Daniela sa nam vyjadrila aj k Indian Wells,je to asi turnaj,ktory jej najviac prirastol k srdcu,asi sa nikto necuduje:
"Na Indian Wells sa veľmi teším, veľmi sa mi tam páči. To ešte nezmamená, že tam budem hrať automaticky dobre, no určite urobím všetko pre to, aby som dostala čo najďalej. Pred odletom do Kalifornie by som sa rada aspoň na pár dní ešte zastavila na Slovensku,"




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 18. February 2009 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
Tak,tak.Daniela sa sama zas porazila :roll: ,neviem,myslite si čo chcete ale podla mňa ma Daniela herne na to aby bol i 8. na svete.Mal som možnosť vidieť niektoré časti jej hry a je to opäť ta stara Daniela,herne je na tom ako v roku 2007 na jeseň ale chýba jej niečo čo jej stále zabráni vyhrať tažké ale aj vyhrane zápasy :roll:nieje predsa možné aby Razzanovu ci Cornetovu doslova zničila v jednom sete,a v dalšom na začiatku setu nepremenila kopu možností na break,neskôr rezignuje a je po zápase.Už ani nepočítam ktorý to už zapas tak dopadol :roll:
Avšak si myslím že ak by Daniela dokázala vyhrať tazký zápas nad vysoko postavenou hráčkou,mali by sme ju späť.Ale ako to spraviť že by sa toto aj stalo,nezostáva mi nič iné len dúfať že jej "milovaný" turnajik ju konečne preberie zo zimného spánku(cry Daniela ale tak to vidím)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 19. February 2009 09:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
mozno keby hrala to druhe kolo proti chakvetadze, viac by ju to nabudilo, pretoze aj ked nema anna formu, bolo by to vitazstvo nad vyssie postavenou hrackou a to by si podla mna daniela viac cenila...........ktovie............inak v indian wells zrejme nebude nasadena.... :?



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 19. February 2009 11:46 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 03:36
Veďže sa svet nezrútil, keď je Daniela slovenská dvojka. Ona to tiež neberie nejako tragicky (alebo aspoň sa tak tvári) a inak bol tento trend dávno badateľný. Ísť až do takých extrémov ako jeden Anglán, podľa ktorého bude svet v poriadku, až Daniela bude opäť SK jednotka, je choré. Veď je to len šport a pozitívne sa píše o tom, kto ide hore a je na výslní a nie o tom, komu sa nedarí. Jednoducho kašlite na médiá a urobte si vlastný názor. Inak k dnešku (19.2.) Daniela poskočila zo 41. na 36. miesto (1522 bodov) a Domča si tiež o jeden pľac polepšila - je 17. s 2760 bodmi.
Teraz máme 2 týždne pokoj, keďže na oboch mexických turnajoch neštartuje v hl. súťaži žiadna naša tenistka. Cirkus opäť začne na 5.grandslame v IW.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 19. February 2009 15:25 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
no zo 41 na 36 to nie je zlé..teraz prijmem aj o jednu priecku postup..ale tak nech len stupa dalej...no k IW...myslim ze to je posledny turnaj kde Daniela nieco uhrala..štvrtfinale...tak uvidime ci to obhaji, bude to na zrebe a nepoviem ze na forme lebo ja si myslim ze Daniela uz jakutaku formu ma...ved dokaze vyhrat set 61 ale zato potom sa trapi...to uz bude nejaky jej blok



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 19. February 2009 15:55 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
no zo 41 na 36 to nie je zlé..teraz prijmem aj o jednu priecku postup..ale tak nech len stupa dalej...no k IW...myslim ze to je posledny turnaj kde Daniela nieco uhrala..štvrtfinale...tak uvidime ci to obhaji, bude to na zrebe a nepoviem ze na forme lebo ja si myslim ze Daniela uz jakutaku formu ma...ved dokaze vyhrat set 61 ale zato potom sa trapi...to uz bude nejaky jej blok
Presne tak,Indian Wells je posledny turnaj,kde Daniela obhajuje nejaky velky vysledok. Cize da sa ocakavat,ze po tomto turnaji nam v rebricku spadne,ale som si ista,ze potom bude uz len stupat. Inak mozno doslo opat k smole v pavuku,kedze viditelne Razzano hra v Dubaji v zivotnej forme. Dnes porazila Zvonarevovu a z trojice prekvapeni vo stvrtfinale (Razzano,Kanepi a Vesnina) urcite hrala najlepsi tenis. Ak hrala tak ako dnes aj proti Daniele,necudujem sa ze nasa hracka prehrala. Virginie sa vyborne pohybovala,kazdy uder hrala s obrovskou razanciou a niektore jej winnery boli fantasticke. Ak prehra s Kanepi,budem sokovana,ta dnes vyhrala zapas s Vesninou vdaka svojej taktike,absolutne neutocila,iba nechavala Elenu kopit chyby. :lol: Ale mudre od Estonky,nemyslim si ale ze to bude stacit na Razzano.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 19. February 2009 16:01 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
Ak takto hrala Razzano proti Daniele v 2.sete...tak k výkonu 6-1 sa nemôžem ani vyjadriť :shock: ...ale tiež prajem Razzano aby postupila do finale,určite si to zaslúži





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 19. February 2009 18:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
Ak takto hrala Razzano proti Daniele v 2.sete...tak k výkonu 6-1 sa nemôžem ani vyjadriť :shock: ...ale tiež prajem Razzano aby postupila do finale,určite si to zaslúži
nemyslim si, ze ten skvely tenis predvadzala pocas celeho zapasu proti daniele, prave v tom druhom sete musela byt trochu zakriknuta, nemozes predsa hrat taky tenis dve hodiny vkuse....sice dnes sa jej to podarilo proti zvonareve, tiez som ten zapas videl, skutocne hrala vyborne.........myslim, ze to finale ma iste, kanepi by pre nu nemala byt problem......takze daniela asi neposkoci az na 36. miesto v novom rebricku, razzano ju zrejme predbehne, ale to uz je jedno........dufam v co najlepsi zreb v IW aby sa daniela dostala aspon do 3.kola, to by uplne stacilo......ale ktovie, ak bude hrat vsetky svoje zapasy ,, u seba doma"= na centri, tak by sa mohla pekne rozburit :lol: mozno na nas chysta prekvapenie prave tam.................



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 19. February 2009 20:01 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
Zatím jsem se ještě nedostal ke čtení příspěvků po prohře Daniely s Razzano (a dnes už ani nedostanu, jsem tu jen na skok), ale jsem si celkem jistý, že jak zde, tak v anglické části je spousta přísných vět na adresu Daniely. Snad jejich autoři trochu přehodnotili své mínění po dnešní výhře Francouzky nad Zvonarevou, která potvrdila, že předchozí vítězství nad Safinou a Hantuchovou nebyla náhodná. Daniela neměla ani tak špatné statistiky, co jsem letmo koukal.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 20. February 2009 09:15 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
sak ja som s tymto turnajom a vystupovanim Daniely nadmieru spokojny...s Razzano dokazala uhrat 3 sety...a takmer by aj vyhrala...zatial co taka Safina proti Razzano prehrala hladko v dvoch setoch...ale myslim si ze keby Daniela Razzano porazila tak by skoncila nad Zvonarevovou.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 20. February 2009 09:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
ja som nebol nastvany na danielu, ale na to, ze ten zapas mohla vyhrat a tym by porazila skvelu hracku.......a bolo mi jasne, ake kvality ma razzano a vcera to potvrdila proti zvonareve, takze stale plati, ze daniela odohrala dobry zapas, akurat ze mohol byt este lepsi, keby vyuzila tych veeeeeeeeeeeela brejkovych moznosti..............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Barclays Dubai Tennis Championships, Dubaj
PostPosted: 20. February 2009 13:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:36
no a takisto ma uz nebavi vypisovat, ze ANO, DANIELA DOSIAHLA 3.KOLO, CO JE UPLNE SUPER A POTVRDZUJE TO STUPAJUCU FORMU, lebo ta stupajuca forma trva dost dlho a uz by konecne mohla vystupit...........niekam.......napr naspat do top20......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 63 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy