Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 102 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 17. January 2009 13:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
tak ja som videl zapas dominiky proti casey v perthe a myslim, ze tenis australcanky daniele nebude vyhovovat......je utocny a dokaze prekvapit v necakanom momente......skor si myslim, ze daniela tento zapas prehra.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 17. January 2009 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
Super,takze je mozne,ze zapas bude v TV,samozrejme,prave ja musim mat v pondelok skolu do pol stvrtej...Takze nie je mozne,aby som zapas stihla...Co uz,ja verim Daniele,neverim,ze je na tom az tak zle,zeby mala prehrat s Dellacquovou,ktoru porazili aj priemerna Lisicka,neni som si ista,ci nahodou neprehrala aj so Shaughnessy...Daniela nie je v najlepsej forme,ale urcite to nie je tragedia. S posobenim na turnaji v Sydney to nebolo az take zle,natrafila na Radwansku,ktora koniec koncov hrala vyrovnanu partiu aj s vitazkou turnaja - Dementievovou..Verim,ze Daniela sa nepodda tlaku,ktory na nej urcite je vyvijany a postupi. Prehra by bola katastrofa.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 17. January 2009 17:33 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
ludia ako sa volal ten clovek ktory predpovedal minuly rok danke semi na AO?? bolo by dobre vediet ako rozmysla tento rok


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Program na 19.1.
PostPosted: 17. January 2009 18:11 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|14. May 2024| 15:05
Aréna Roda Lavera, pondelok 19. januára

1. (01.00 h SEČ) Andy Roddick vs. Bjorn Rehnquist
2. Jelena Jankovičová vs. Yvonne Meusburgerová
3. Andrea Stoppini vs. Novak Djokovič
4. (09.30 h SEČ) Daniela Hantuchová vs. Casey Dellacqua
5. Andreas Seppi vs. Roger Federer

V akcii aj Magda (1. zápas na Margaret Court Arena o 01.00 h SEČ) a Domino (1. zápas na kurte 11 o 01.00 h SEČ)


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 17. January 2009 19:09 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
no ja tiez budem v skole dost dlho tak neviem ci stihnem..ale Danka hned na centri..to je teda :o len dufam ze tam nebude jej koniec lebo to mi ma dost sklamalo :( a inak ten center by som dokazal pozerat od zaciatku dokonca lebo hraju tam este tiez skveli hraci Roddick, Djokovic a Federer aj Jankovicova...a taktiez nevynechali Hantuchovu :)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 18. January 2009 01:44 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
ludia ako sa volal ten clovek ktory predpovedal minuly rok danke semi na AO?? bolo by dobre vediet ako rozmysla tento rok
Americký novinář Jon Wertheim. Jeho předpověď na letošek jsem ale nečetl a asi ani číst nebudu. Avšak není problém si ji najít na jeho stránkách.


Top
  Profile
Reply with quote  

banned
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 18. January 2009 07:30 
Offline

Joined: 05. January 2009
Posts: 74
Location: Maybe I'm
Local Time:
|14. May 2024| 23:05
Očakávam, že americký novinár spadol seedes do slotov.

Snažíme sa nájsť záver. Nie je koniec v nedohľadne. Tento záblesk nádeje, že je klauni šepot. Bude dostávať odmenu delá klauni. Niekto by mohol mať vďačnosť za takt.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 18. January 2009 15:58 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
Doubles Main Draw

/1/ Black / Huber (ZIM/USA) - Chakvetadze / Kleybanova (RUS/RUS)
Adamczak / Rogowska (AUS/AUS) - Gallovic / Parra Santonja (ROU/ESP)
Kriz / Wishnik (AUS/AUS) - Cornet / Pin (FRA/FRA)
Sheed / Stewart (AUS/AUS) - /13/ Azarenka / Zvonareva (BLR/RUS)
/9/ Hantuchová / Sugijama (SVK/JPN) - Holland / Peers (AUS/AUS)
Dushevina / Savčuk (RUS/UKR) - King / Mirza (USA/IND)
Benešová / Záhlavová Strýcová (CZE/CZE) - Chan / Pavľyučenkova (TPE/RUS)
Szavay / Vesnina (HUN/RUS) - /8/ Chuang / T.Sun (TPE/CHN)

/3/ Peschke / Raymond (CZE/USA) - Errani / Knapp (ITA/ITA)
Bai / Starr (AUS/AUS) - Arvidsson / Grandin (SWE/RSA)
Bremond / Govorcova (FRA/BLR) - Dechy / Santangelo (FRA/ITA)
Ditty / Gullickson (USA/USA) - /14/ Cirstea / Niculescu (ROU/ROU)
/11/ Llagostera Vives / Parra Santonja (ESP/ESP) - Calderwood / Golds (AUS/AUS)
Johansson / Sfar (FRA/TUN) - Amanmuradova / Pironkova (UZB/BUL)
Paszek / Senoglu (AUT/TUR) - Jans / Rosolska (POL/POL)
Hrdinová / Zakopalová (CZE/CZE) - /6/ Yan / Zheng (CHN/CHN)

/7/ Kirilenko / Pennetta (RUS/ITA) - Dekmeijere / Wozniak (LAT/CAN)
Ferguson / Moore (AUS/AUS) - Jugič Salkič / Keothavong (BIH/GBR)
Peer / Wozniacki (ISR/DEN) - Kudryavceva / Makarova (RUS/RUS)
Cetkovská / Suarez Navarro (CZE/ESP) - /12/ Dellacqua / Schiavone (AUS/ITA)
/15/ Pouček / Rodionova (BLR/AUS) - Domachowska / Wickmayer (POL/BEL)
Gronefeld / Schnyder (GER/SWI) - Barrois / Garbin (GER/ITA)
Erakovic / Kostanič Tošič (NZL/CRO) - Šafářová / Voskoboeva (CZE/KAZ)
Dulko / Vinci (ARG/ITA) - /4/ Bondarenko / Bondarenko (UKR/UKR)

/5/ Stosur / Stubbs (AUS/AUS) - Gajdošová / Kanepi (AUS/EST)
Craybas / Tanasugarn (USA/THA) - Radwanska / Radwanska (POL/POL)
Kvitová / Rybáriková (CZE/SVK) - Morita / Muller (JPN/GER)
Kuznecova / Petrova (RUS/RUS) - /10/ Williams / Williams (USA/USA)
/16/ Hsieh / Peng (TPE/CHN) - Ani / Voráčová (EST/CZE)
Dzehalevič / Uhlířová (BLR/CZE) - Hlaváčková / Hradecká (CZE/CZE)
Korytceva / Shvedova (UKR/KAZ) - Kops Jones / Spears (USA/USA)
Cibulková / Razzano (SVK/FRA) - /2/ Medina Garrigues / Ruano Pascual (ESP/ESP)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 06:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|14. May 2024| 15:05
Výsledky 1. kola ženskej dvojhry, 19. januára

(5) Ivanovičová - Görgesová 7:5, 6:3, (7) Zvonarevová - Rybáriková 7:6(2), 6:0, Pironkovová - Špremová 6:0, 6:4, Mayrová - Schruffová 6:4, 6:1, (15) Cornetová - Korytcevová 6:3, 6:4, Briantiová - Wickmayerová 6:4, 6:2, Petkovicová - Wörleová 5:7, 7:6(0), 4:0 skreč, (25) Kanepiová - Kimiko Date Krumm 6:4, 4:6, 8:6, Dechyová - Kutuzovová 6:3, 6:0, (1) Jankovičová - Meusburgerová 6:1, 6:3, (16) Bartoliová - Southová 6:2, 6:4, Niculescu - O'Brienová 6:4, 6:4, Flipkensová - Rossana de Los Rios 6:3, 6:2, Voskobojevová - (23) Szávayová 6:3, 3:6, 6:4, Cohenová-Alorová - Záhlavová-Strýcová 6:3, 6:4, (26) Sugijamová - Duboisová 7:5, 7:6(0), (11) Wozniacki - Peerová 6:3, 6:2, Ruanová Pascualová - Duqueová Marinová 6:3, 6:2, Erraniová - (27) Kirilenková 6:0, 6:4, Knappová - Wejnertová 7:6(6), 6:4, Mirzová (Ind.) - Domachowská (Poľ.) 6:1, 6:4, (3) Safinová - Kudrjavcevová 6:3, 6:4, (10) Petrovová - Švedovová 6:3, 7:6(3), (29) Klejbanovová - Arvidssonová 7:5, 7:5, Šafářová - (24) Bammerová 6:3, 6:1, Erakovicová - Cetkovská 6:4, 7:5, Johanssonová - Craybasová 6:2, 1:6, 7:5, (17) Čakvatadzeová - Keothavongová 6:1, 6:7(4), 6:1, Makarovová - Rezaiová 1:6, 7:5, 6:4.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 11:44 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
(19) Daniela Hantuchova (SVK) d. Casey Dellacqua (AUS) 76(11) 64



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 11:48 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
Gratulujem k postupu do 2 kola,zápas som nevidel ale musel to byť nervák hlavne v koncovke prvého setu a celý TB.Ktorý sa hral až do stavu 13-11 kedy Daniela premenila setbal.V druhom sete Daniela raz brejkla Dellacquaovú a to jej nakoniec stačilo. I keď za stavu 5-4 a servis prehrávala 0-40 ale dokázala otočiť a premenila tuším druhy MP.
V 2 kole sa stretne z francúzskou Mathilde Johanssonovou!Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 11:55 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
Bol to super zapas, videl som ho od stavu 0 - 2 v prvom sete pre pre casey a poviem vam co hracky predvadzali to bola parada, daniela potrebovala na zaciatok tazsiu superku, hrala naozaj vyborne, nemam co dodat, to bol jej naj zapas asi od AO 2008, fakt nekecam, aj proti ai na OH hrala horsie nez dens, a hlavne bojovala o kazdu loptu, v skratenej hre premenila setpoint skratenim za siet co pouzila vtedy prvy krat za cely zapas, krasne hrala aj v plnom behu a podarilo sa jej aj hrat vedla siete velmi nizko nad zemou, proste parada, zapas ako ma byt, verim v postup aj v kole druhom, ale tento zapas uz asi neuvidime, neva, este raz good luck


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 12:07 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
Zápas som videl, bolo to dosť vyrovnané. Daniela si ledva vybojovala tibreak a v ňom už prehrávala 2:4 ale nakoniec vyhrala 13:11. V druhom sete hneď na začiatku brejkla austrálčanku a viedla 2:0. Nakoniec si podanie udržala až do konca setu i keď práve v hre ktorou podávala na víťazstvo v zápase prehrávala už 0:40 dokázala vyhrať a premeniť podľa mňa 3 matchball. Gratulujem. V 2.kole sa stretne s 23 ročnou francúzkou Johanssonovou, s ktorou ešte nehrala.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 12:13 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|14. May 2024| 14:05
No....ja som zapas takisto videl....ale od stavu 2:2.....a bohužial....podla mna to nebol vôbec super zapas....ale súťaž kto urobí najviac chyb...jednoducho....ten zapas sa mi nepačil....jediné čo sa mi pačilo bola Danka, tie modre šatičky jej fakt idúú..... :D :D :D .....servis bol raz lepší raz horší....a ako nahle sa dostala do dlhšej vymeny tak už ako klasicky začala robiť chyby.....pritom.....malo kedy sa stalo že sa hralo na dlhšie vymeny , pretože už po par uderoch prišla chyba z jednej alebo druhej strany...a ten tiebreak..tak to bol nervak...Danka v nom prehravala 2:4 ; 3:5...aj 5:6....ale.podarilo sa jej ho nakoniec vyhrať...a kolko krat dnes Casey pomohla sieťka, tak to už ani Daniela nechcela veriť....
Celkovo môj názor je....že obe hráčky boli strašne nervozne...Danka keby hrala svoj pravý tenis, tak Casey by sfúkla z kurtu....pretože robila strašne vela chyb......
Ako, Danka tam mala aj svetlé momenty, ked odvraciala SB pre Casey....ale niekedy, ako keby sa vôbec nesústredila...a palila všetko do outu...a to , bude musieť zmeniť, ak chce prejsť cez Cornetovú.... :?:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 12:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|14. May 2024| 13:05
Ja som osobne velmi rad ze Daniela vyhrala,lebo som jej neveril ze to zvladne.Ja som zo zapasu videl iba Tiebreak a posledny gem za stavu 0:40,z toho co som videl nemozem vela hodnotit to napisem vecer ked si ten zapas cely pozriem.
Ale som velmi rad ze Daniela sa nezlozila po tych dvoch prasat co jej dala Casey v tiebreaku a vyhrala ho.
Ja by som povedal ze zatial to najtachsie mame zasebou.Ako som videl tan pavuk tak stvrtfinale by mohlo byt realitou len Daniela nemoze zavahat.
A este jedna vec co som si vsimol Daniela sa pozbudzovala v anglictine,spanielcine a slovencine,v poslednom geme to bolo pekne pocut...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 102 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy