Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 102 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2009
PostPosted: 22. January 2009 07:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:32
Výsledky našich z 22. januára

Štvorhra - 1. kolo: Daniela Hantuchová, Ai Sugijamová (9-SR/Jap.) - Isabella Hollandová, Sally Peersová (Austr.) 6:1, 6:1

Štvorhra - 1. kolo: Anabel Medinová Garriguesová, Virginia Ruanová Pascualová (2-Šp.) - Dominika Cibulková, Virginie Razzanová (SR/Fr.) 6:1, 6:3

Ostatné výsledky 2. kola žien

Serena Williamsová (2-USA) - Gisela Dulková (Arg.) 6:3, 7:5, Ťie Čcheng (Čína) - Melinda Czinková (Maď.) 7:6, 5:7, 6:3, Anabel Medinová Garriguesová (21-Šp.) - Julie Coinová (Fr.) 6:1, 6:4, Kateryna Bondarenková (Ukr.) - Lourdes Dominguezová Linová (Šp.) 7:5, 7:5, Amélie Mauresmová (20-Fr.) - Elena Baltachová (V. Brit.) 4:6, 6:3, 6:2, M. J. Martinezová Sanchezová (Šp.) - Akgul Amanmuradovová (Uzb.) 6:2, 6:4, Viktoria Azarenková (13-Biel.) - Tathiana Garbinová (Tal.) 4:1 skreč, Virginie Razzanová (Fr.) - Patty Schnyderová (14-Švajč.) 6:3, 6:1, Jelena Dementievová (Rus.) - Iveta Benešová (ČR) 6:4, 6:1, Flavia Pennettová (12-Tal.) - Jessica Moorová (Austr.) 6:4, 6:1

Program našich na piatok 23. januára

Hisense Arena

1. (01.00 h SEČ) Juan Martin Del Potro - Gilles Müuller
2. Daniela Hantuchová - Alizé Cornetová
3. Andy Roddick - Fabrice Santoro
4. (09.30 h SEČ) Alisa Klejbanovová - Ana Ivanovičová
5. Marcos Baghdatis - Mardy Fish


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 22. January 2009 16:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:32
hura, mozno uvidime danielau aspon na chvilu v telke......a zase budem strucny....vamoooooooooooooooooooooooooooooooos, daniela mas na to! ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 22. January 2009 19:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:32
Ja si nemôžem pomôcť, ale ja s tým Martin skoro vždy súhlasím ;) A čo má byť, že si Daniela zanadávala, aj keď použila tie "naj" nadávky. Je to úplne normálne, tak sa tu niektorí nehrajte na neviniatka, každý to používame, niektorí menej iní viac. Aspoň nejako potrebuje dať Daniela emócie von zo seba, keď už netrieska rakety alebo neodpaluje loptičky...
A vidím, že si konečne niekto aj všimol Vajdišku, no ja len kukám čo tá stvára sa posledný pol rok. Príde, v prvom kole ju sfúkne hocikto výsledkom väčšinou 6:1 a 6:2 a je vymalované. Ja neviem či toto je kríza, ale ignorácia tenisu...
Ked ide o Vaidisovu,dost sme to rozoberali v zenskom fore...A je to obrovska mizeria... :roll:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 22. January 2009 19:35 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 08:32
Ja si nemôžem pomôcť, ale ja s tým Martin skoro vždy súhlasím ;) A čo má byť, že si Daniela zanadávala, aj keď použila tie "naj" nadávky. Je to úplne normálne, tak sa tu niektorí nehrajte na neviniatka, každý to používame, niektorí menej iní viac. Aspoň nejako potrebuje dať Daniela emócie von zo seba, keď už netrieska rakety alebo neodpaluje loptičky...
A vidím, že si konečne niekto aj všimol Vajdišku, no ja len kukám čo tá stvára sa posledný pol rok. Príde, v prvom kole ju sfúkne hocikto výsledkom väčšinou 6:1 a 6:2 a je vymalované. Ja neviem či toto je kríza, ale ignorácia tenisu...
Ked ide o Vaidisovu,dost sme to rozoberali v zenskom fore...A je to obrovska mizeria... :roll:

Chcel by som teraz vidieť nejaký zápas Nicole, ako to že hráčka ako ona dokázala od začiatku roka nazbierať možno ani nie 15gemov ;) a to odohrala minimalne 2 turnaje


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 22. January 2009 20:42 
Offline
User avatar

Joined: 05. August 2008
Posts: 21
Local Time:
|29. March 2024| 09:32
Ja si nemôžem pomôcť, ale ja s tým Martin skoro vždy súhlasím ;) A čo má byť, že si Daniela zanadávala, aj keď použila tie "naj" nadávky. Je to úplne normálne, tak sa tu niektorí nehrajte na neviniatka, každý to používame, niektorí menej iní viac. Aspoň nejako potrebuje dať Daniela emócie von zo seba, keď už netrieska rakety alebo neodpaluje loptičky...
A vidím, že si konečne niekto aj všimol Vajdišku, no ja len kukám čo tá stvára sa posledný pol rok. Príde, v prvom kole ju sfúkne hocikto výsledkom väčšinou 6:1 a 6:2 a je vymalované. Ja neviem či toto je kríza, ale ignorácia tenisu...
Ked ide o Vaidisovu,dost sme to rozoberali v zenskom fore...A je to obrovska mizeria... :roll:

Chcel by som teraz vidieť nejaký zápas Nicole, ako to že hráčka ako ona dokázala od začiatku roka nazbierať možno ani nie 15gemov ;) a to odohrala minimalne 2 turnaje
No ja myslim oproti takej Vaidisovej je Daniela svatica, ta pouzivala v zapase s Danielou v Linzi posvatne slovo p..a normalne a bolo to jasne pocut a kto ten zapas videl, musi dat za pravdu. Ja Danielu nepocul hovorit take slovo a to ju sledujem, mozno mi to uniklo. Ale kazdopadne dnes pomeeeeeeeeeee Daniela :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 07:02 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:32
Dvojhra - 3. kolo: Alizé Cornetová (15-Fr.) - Daniela Hantuchová (19-SR) 4:6, 6:4, 6:2

Nebudem tu opakovať, čo sa mi na Danielinej hre nepáči a prečo si myslím, že prehráva dôležité zápasy. Neviem, aký vplyv mala na jej hru "šatňová prestávka", keďže som bol na ceste a prišiel som až na mečbal. Ale z tých asi 20 minút z 2. setu som nemal dobrý pocit. Som sklamaný - z Danielinej hry ako takej. Nie som sklamaný, že neobhájila vlaňajšie SF, lebo v to som pravdupovediac neveril. Z austrálskej hardovej sezóny mám tiež rozpačité pocity, ale ešte ju nepovažujem za pokračovanie cesty z kopca. Na to je ešte priskoro.
P.S. Možno som pesimistický aj preto, že som nachcípaný a musím byť v robote a nie v posteli.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 07:09 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 09:32
Chybí sebevědomí. První set byl solidní, hrála útočně, chodila na síť, kde se jí dařilo ukončovat výměny, Cornetová běhala. Pak ale v druhém setu Daniela přestala, místo toho začala hrát pasivně až běda. Údery neměly délku a ani tvrdost, čímž jich hodně skončilo v síti, na samotné síti se jí přestalo dařit, byla pozdě u míčů a dost kazila. Do konce zápasu už se z toho nevzpamatovala, i když Cornetová vypadala, že by se dala zlomit, protože při podávání do zápasu udělala dva debly. Ani vymyšlený injury timeout (nebo si šla Daniela odskočit?, nechci jí hned vinit, protože to nebylo úplně patrné, proč odešla z dvorce) nezabral. Chce to aspoň jedno vítězství nad nějakou top hráčkou, aby to Daniela dostala zpátky do hlavy a přestala se bát do toho třísknout. Nevím, co jiného jí může pomoct.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 07:13 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 09:32
Tak sa potrvrdilo, že tie dve víťazstvá čo mala Daniela nad Francúzkou boli ako prvé a posledná bola prehra, čo sa potvrdilo aj teraz, nemá na mladé vychádzajúce talenty, darmo mi budete oponovať, ale je to tak. Nestačí už na ne. Podobne ako na mladú Poľku Radwanskú alebo Dánku Wozniacku.
A mimochodom v zápase mala Daniela 40 chýb, zatiaľ čo Cornetová takmer o polovicu menej 22. Tiež využitie brejkov bolo z Danielinej strany slabšie, využila z devoatich len štyri, Francúzka takmer 100%tná zo siedmich šesť. A hra na site bola tiež slabšia.
Škoda, nie že by som bol sklamaný, skôr sa mi potvrdzuje, že toto bude už u Daniely pravidlom a budeme musieť počas sezóny čakať na to či náhodou nevystrelí motyka...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 07:14 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:32
Chybí sebevědomí. Chce to aspoň jedno vítězství nad nějakou top hráčkou, aby to Daniela dostala zpátky do hlavy a přestala se bát do toho třísknout. Nevím, co jiného jí může pomoct.

Moja reč. Daniela sa mi zdá oveľa zakríknutejšia a defenzívnejšia ako kedysi. Napr. v 10. hre 2. setu, keď bola blízko k vyrovnaniu na 5:5 a krížnymi FH zatlačila Cornetovú do ľavého rohu, nevytasila svoj kedysi famózny FH po čiare do voľného pravého rohu. Naopak Francúzka jej zahrala do ľavého rohu na BH, ktorý má Daniela slabší a chyba bola na svete. Pritom mala na strane súperky obrovský priestor na zakončenie. No dalo by sa mudrovať ešte dlho, ale toto si Daniela prehrala najmä sama. Škoda.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 07:20 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 09:32
Tak sa potrvrdilo, že tie dve víťazstvá čo mala Daniela nad francúzskou boli ako prvé a posledná bola prehra, čo sa potvrdilo aj teraz, nemá na mladé vychádzajúce talenty, darmo mi budete oponovať, ale je to tak. Nestačí už na ne. Podobne ako na mladú polku Radwanskú alebo dánku Wozniacku.
To s tím nemá co dělat, vždyť jí v prvním setě přehrála. Prostě chybí sebevědomí.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 07:33 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 09:32
Tak sa potrvrdilo, že tie dve víťazstvá čo mala Daniela nad francúzskou boli ako prvé a posledná bola prehra, čo sa potvrdilo aj teraz, nemá na mladé vychádzajúce talenty, darmo mi budete oponovať, ale je to tak. Nestačí už na ne. Podobne ako na mladú polku Radwanskú alebo dánku Wozniacku.
To s tím nemá co dělat, vždyť jí v prvním setě přehrála. Prostě chybí sebevědomí.

A kde ho stratila?


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 07:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 09:32
A kde ho stratila?
Dlouhodobé zranění, nemožnost tréninku a ztráta jistoty v úderech, starost o své zdraví a možná i kariéru, několik porážek po návratu na kurty. To je hned.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 08:52 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 09:32
Prišiel som za stavu 6-4 1-3 resp.vtedy ked ES prepol konecne na Danielu a hned sa Daniela zablysla dvoma returnami s backhandu :P myslel som čo?no fajne konečne je spat ale bolo to docasne,ako uz bolo spominane chýba sebavedomie a Daniela aj ked dokaže viest cely cas hru tak chyba proste ten koncovy uder a potom to tak vyzera.v obidvoch setoch ci v 2 alebo 3 mohla vyhrat aj ked si nechala ujst zaciatok setu a nakoniec stratila i 2 serv. v rade,vedela to otocit ale stalo sa to iste ked uz bola blizko vyrovnania prisli neskutocné chyby pri ktorych som zostal zaskoceny,ten druhy bol o tomto istom proste opat si nechala ujst zaciatok setu a zrazu bolo 0-4 :shock: ale Daniela prisla s napadom :?: dat si timeout a spat na kurty sa vrati trosku skoncentrovana i ked si z problemami udrzala serv. ale potom zacala do toho trieskat pri retarnoch a opat vynikol uz spominany famozny forhand avsak nechat si ujst vedienia 30-0 zbytocnymi chybami a hlavne kratasmi ako Danielu pozname ma nehorazne vytacalo a tak ked si prehrala podanie z 30-0 bolo po zapase.skoda,herne na vyhru mala ale mentalne nie :roll: ale aby som nekritizoval,Daniela sa nam nejako porozhýbala :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 08:56 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 09:32
K těm kraťasům, schválně jsem se díval pořádně a byly hrány ve správném momentu, kdy byla Cornet na druhé straně dvorce a Daniela sama krok ve dvorci. Za to bych se na ní ani tolik nezlobil. Beztak nevěděla moc co hrát, tak zkoušela kde co. Bohužel nefungovalo nic.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 23. January 2009 08:59 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 10:32
A kde ho stratila?
Dlouhodobé zranění, nemožnost tréninku a ztráta jistoty v úderech, starost o své zdraví a možná i kariéru, několik porážek po návratu na kurty. To je hned.

Opäť súhlas. Výpadok z turnajového rytmu je zabijakom psychiky - viď Safinová, Dokičová, Gajdošová atď. No snáď sa to ešte zlepší, aj keď na top10 to už asi nebude.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 102 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy