Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 102 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 14:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
Ja som osobne velmi rad ze Daniela vyhrala,lebo som jej neveril ze to zvladne.Ja som zo zapasu videl iba Tiebreak a posledny gem za stavu 0:40,z toho co som videl nemozem vela hodnotit to napisem vecer ked si ten zapas cely pozriem.
Ale som velmi rad ze Daniela sa nezlozila po tych dvoch prasat co jej dala Casey v tiebreaku a vyhrala ho.
Ja by som povedal ze zatial to najtachsie mame zasebou.Ako som videl tan pavuk tak stvrtfinale by mohlo byt realitou len Daniela nemoze zavahat.
A este jedna vec co som si vsimol Daniela sa pozbudzovala v anglictine,spanielcine a slovencine,v poslednom geme to bolo pekne pocut...
na daniele sa mi vzdy pacilo, ked sa povzbudzovala v cudzich jazykoch :lol: ja som zapas nevidel a tak sa chcem spytat, ci ho dnes nebude eurosport alebo eurosport2 reprizovat.........hmmmm?????



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 15:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
To nikdo neví, co budou z toho programu opakovat. Jediná jistota je Eurosport player, kde se zápasy ukládají do archívu a můžeš je sledovat třeba i za půl roku. Já osobně to využiju, protože zůstat vzhůru celou noc dívat se na Danky zápas prostě nešlo, kolem půl osmé ráno jsem to zabalil.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 15:50 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
ako bolo povedane to nautazsie mame za sebou..lebo prve kolo je fakt stresujuce..ale Daniela to super zvladla..zapas som nevidel takze neviem ako na tom Daniela je ale myslim ze cez druhe kolo by mala prejst taktiez v pohode..ta hracka mi je neznama ale uvidime lebo moze prekvapit..snad tretie koo a len vyssie to bude ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 16:21 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
:) super som velmi rad že Daniela to zvladla..zapas som nevidel ciže nemôžem komentovať ale azda to bolo dobre...ale jedno viem a to že ta suknicka je super :heart2:
*samco,aj ja by som som to rad pozeral ale ani ES ci ES2 to nebudu davat...ma ist okrem "iduceho" Djokyho,Safin a pak Federer :cry:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
:) super som velmi rad že Daniela to zvladla..zapas som nevidel ciže nemôžem komentovať ale azda to bolo dobre...ale jedno viem a to že ta suknicka je super :heart2:
*samco,aj ja by som som to rad pozeral ale ani ES ci ES2 to nebudu davat...ma ist okrem "iduceho" Djokyho,Safin a pak Federer :cry:
diky, uz som to zistil aj ja, kedze som od zaciatku repriz sedel pred telkou a nakoniec to nedali.....no a suhlasim, outfit je skvely, perfektne zvolena farba...presne na tie australske kurty ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 19. January 2009 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
:) super som velmi rad že Daniela to zvladla..zapas som nevidel ciže nemôžem komentovať ale azda to bolo dobre...ale jedno viem a to že ta suknicka je super :heart2:
*samco,aj ja by som som to rad pozeral ale ani ES ci ES2 to nebudu davat...ma ist okrem "iduceho" Djokyho,Safin a pak Federer :cry:
diky, uz som to zistil aj ja, kedze som od zaciatku repriz sedel pred telkou a nakoniec to nedali.....no a suhlasim, outfit je skvely, perfektne zvolena farba...presne na tie australske kurty ;)
ano presne,už by nemala byť Daniela korunovana za najnudnejši outfit AO ako mimnuly rok že tak to bolo ne? :?: :D
*nejaky highlights zo zapasu sa nenajde :?:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2009
PostPosted: 20. January 2009 07:56 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 03:38
Ešte pár slov k zápasu, keďže som bol po nočnej a po jeho skončení som išiel spať. ESP sa opäť vyznamenal - Danielin zápas dával až od tajbrejku a začiatok AO kvôli idiotskému snookeru nestihol a to sa ešte nestalo. V tomto je naozaj dobré obetovať tie eurá za player. A zápas? Z toho, čo som videl, som nebol až tak nadšený. Víťazstvo to je z odretými ušami a aj vďaka chybám, ktorých robila Austrálčanka viac a v dôležitých momentoch. Daniela bojovala, ale občas sa mi zdala príliš opatrná a defenzívna, takisto počet UE sa dal znížiť.
Trápilo sa však aj veľa favoritov vrátane Ivanovičovej a Djokoviča, ale ich súperi nevyužili šance. Austrália utrpela totálny debakel, keď v prvý deň tuším okrem Dokičovej nikto nepostúpil do 2. kola.
Hrá sa v neskutočnej horúčave cez 37 stupňov, je možnosť oddychovať 10 minút medzi 2. a 3. setom. Jankovičovú pálili nohy pre nekvalitnú obuv, Baghdatisovi prišlo v horúčave nevoľno a napínalo ho na zvracanie.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Australian Open 2009
PostPosted: 20. January 2009 08:04 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 03:38
Výsledky 1. kola ženskej dvojhry z 20. januára

S. Williamsová (2-USA) - Jüan Meng (Čína) 6:3, 6:2, K. Bondarenková (Ukr.) - Agnieszka Radwanská (9-Poľ.) 7:6(7), 4:6, 6:1, Virginie Razzanová (Fr.) - Jarmila Gajdošová (Austr.) 6:1, 6:7(2), 6:4, Jelena Dementievová (4-Rus.) - Kristina Barroisová (Nem.) 7:6(4), 2:6, 6:1, Tathiana Garbinová (Tal.) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.) 6:4, 2:6, 7:5, Sesil Karatančevová (Bul.) - Nuria Llagosterová Vivesová (Šp.) 2:6, 6:1, 6:2, Pcheng Šuaj (Čína) - Francesca Schiavoneová (28-Tal.) 7:6(4), 6:1, Viktoria Azarenková (13-Biel.) - Petra Kvitová (ČR) 6:2, 6:1, Aľona Bondarenková (31-Ukr.) - Olivia Rogowska (Austr.) 5:7, 6:3, 6:2, Amélie Mauresmová (20-Fr.) - Olga Govorcovová (Biel.) 6:4, 6:3, Lourdes Dominguezová Linová (Šp.) - Jekaterina Byčkovová (Rus.) 6:3, 6:0, Ťie Čcheng (22-Čína) - Camille Pinová (Fr.) 6:3, 6:3, Severine Brémondová (Fr.) - Nicole Vaidišová (ČR) 6:2, 6:1, Elena Baltachová (V. Brit.) - Anna-Lena Grönefeldová (Nem.) 6:1, 6:4, Iveta Benešová (ČR) - Vera Duševinová (Rus.) 6:4, 0:6, 6:2, Maria Jose Martinezová Sánchezová (Šp.) - Tamarine Tanasugarnová (32-Thaj.) 7:5, 6:3, Dominika Cibulková (18-SR) - Chanelle Scheepersová (JAR) 6:0, 6:0, Venus Williamsová (6-USA) - Angelique Kerberová (Nem.) 6:3, 6:3, Gisela Dulková (Arg.) - Anastasia Jakimovová (Biel.) 6:3, 5:7, 6:3, Melinda Czinková (Maď.) - Sorana Cirstea (Rum.) 6:2, 6:2, Patty Schnyderová (14-Švajč.) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 2:6, 6:4, 6:2

Program na stredu 21. januára, šoukurt 3

1. (01.00 h SEČ) Hrbatý - David Ferrer
2. Hantuchová - Mathilde Johanssonová
3. Stanislas Wawrinka - Brydan Klein
4. mužská 4hra

Ďalej v akcii: Mertiňák v 4hre (1. zápas na kurte 5), Rybáriková v 4hre (2. zápas na kurte 5), Polášek v 4hre (3. zápas na kurte 21).


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 20. January 2009 15:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
ano presne,už by nemala byť Daniela korunovana za najnudnejši outfit AO ako mimnuly rok že tak to bolo ne? :?: :D
*nejaky highlights zo zapasu sa nenajde :?:
tu je koniec zapasu, teda posledny gem.........najviac sa mi apcila vymena, ktorou daniela odvratila posledny brejkbal, paradne nervy ukazala, komentator to aj vyzdvihol........a ked ziskala prvy matchball..come on...vamos...pome... :lol: :lol: :lol: to sa mi pacilo najviac......drzim danke palce v druhom kole, hra na kurte c.3, takze cely zapas asi nebude eurosport davat.......vamoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooos :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 20. January 2009 15:09 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
ano presne,už by nemala byť Daniela korunovana za najnudnejši outfit AO ako mimnuly rok že tak to bolo ne? :?: :D
*nejaky highlights zo zapasu sa nenajde :?:
tu je koniec zapasu, teda posledny gem.........najviac sa mi apcila vymena, ktorou daniela odvratila posledny brejkbal, paradne nervy ukazala, komentator to aj vyzdvihol........a ked ziskala prvy matchball..come on...vamos...pome... :lol: :lol: :lol: to sa mi pacilo najviac......drzim danke palce v druhom kole, hra na kurte c.3, takze cely zapas asi nebude eurosport davat.......vamoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooos :D
och ty!!! :twisted: teraz som to tu išiel dať :D ale suhlasim s tebou a hlavne ta 5 min. a 45 s ked zretelne počuť Danieline pome :P





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 20. January 2009 17:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
Som rada,ze Daniela postupila do dalsieho kola,skoda,ze som zapas nemohla vidiet. Som vsak zvedava na dalsiu vyzvu, bude hrat proti Johanssonovej a ja lahky zapas necakam. Johansson ak chyti dobry den,vie hrat velmi dobre,pamatam si ako som ju videla hrat na French Open myslim proti Serene a udery mala fakt agresivne. Uvidime,ako si Daniela s nou poradi,ine ako vitazstvo ale neberem. Drzim palce.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 20. January 2009 18:26 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
dankin zapas v 1.kole som bohuzial sledovat nemohla /kvoli comu inemu ako skole /, no nevadi ..som rada,ze daniela to zvladla ,aj ked s odretymi usami ..sama som zvedava na nasledujuci zapas, dufam,ze to nebude dankin koniec na AO, coby ma velmi mrzelo ..danka bude hrat vo velkom teple,tak hadam to zvladne aj po fyzickej stranke ..DRZIM PALCE,pomeee,vamos, c´mon :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 20. January 2009 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
ja dufam ze nam daniela spravi radost, aj sebe, a postupi dalej kde by ju mala cakat asi cornet, tento zapas by uz mohli dat aj na lepsi kurt a eurosport ho bude urcite vysielat kedze ma centralu in paris, snad sa dockame a v piatok kukame je jedno kedy telku


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 20. January 2009 19:10 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
Myslím, že nějaký stream byste mohli najít. channelsurfing.net nebo atdhe.net


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Australian Open 2009
PostPosted: 20. January 2009 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|19. April 2024| 02:38
Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 102 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy