Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 42 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 12. January 2009 17:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 07:48
Povinna jazda proti Zakopalovej je splnena,je to prvy krocik,prve vitazstvo v sezone,co potesi kazdeho. Dalsi zapas sa hra proti kvalitnej Radwanskej..No keby sa Daniela dobre vyspala,dokazala by eliminovat svoje nevynutene chyby,tak by sa dalo uvazovat o vyhre. Ale treba pripomenut,ze Aga je vyborna tenistka,podla mna na svoj vek velmi vyspela tenisovo i po psychickej stranke a preto,zial,som pesimista. :lol: Daniele tipujem prehru v 2 setoch ako napr. 4-6 2-6 alebo taketo nieco.Samozrejme,budem rada,ak ma Danka presvedci o opaku a zapas vyhra. Samozrejme,Danka drz sa! :slovakia:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 07:27 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. April 2024| 08:48
Dvojhra - 2. kolo: Agnieszka Radwanská (6-Poľ.) - Hantuchová 6:3, 7:5

Typická Daniela? Ťažko povedať, keď to človek nevidel. Bol to zrejme tuhý boj, zápas trval 85 min, bol plný brejkov (Daniela získala 4 z 8, Poľka 6/8). U Daniely bol dosť slabý ukazovateľ zisku bodov po oboch podaniach a na returne, celkovo vyhrala len 52 zo 121 bodov. Neviem, pred AO toho v singli veľa nenahrala, ale ak splní svoj štandard, teda 3. kolo, asi budeme musieť byť spokojní. Iba ak by znova prekvapila. No aspoň obhájila vlaňajšie 2. kolo.

EDIT: Jedným okom som v robote pozeral záznam na ESP. Mal som dojem, že Daniela nehrala zle, podľa mňa štandardne - videl som kraťas, vydarené FH a BH, ale to všetko vygumovala zbytočnými chybami. Takou aj zápas ukončila. Poľka určite nehrala nejako oslňujúco, ale stačilo jej čakať na chyby súperky.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 07:28 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|18. April 2024| 07:48
Myslím, že tento výsledok nie že niečo naznačuje ale hovorí veľmi veľa. Hlavne to, že takto pred rokom A.Radwanskú Daniela dokázala zdolať v pohode v dvoch setoch 6:2 6:2. Teraz prehrala v dvoch setoch. Vyzerá to na stály jav čo sa týka zápasov z hráčkami okolo 20 rokov, Daniela na ne už nestačí. Maličkú nádej ešte nechávam na nejaké zlepšenie po dlhšom pôsobení pod novým trénerom a ešte aj malú nádej na tú motyku, čo niekedy vystrelí ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

banned
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 12:15 
Offline

Joined: 05. January 2009
Posts: 74
Location: Maybe I'm
Local Time:
|18. April 2024| 16:48
Mohlo by to, že prijala ďalšie jeden alebo dva. Ale skúste to všetko inak, než nechať ísť za dvojlôžkovú zápasy. Ona navíjaný AO z minulého roka a pochybuji o dôvodnosti svojho ďalšieho. Suché oholil vyhráva. Desať nemajú voľbu. Musíme tam byť.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 12:22 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. April 2024| 07:48
S věkem to nemá nic moc společného. Každá ta hráčka hraje jinak, nemůžeš je házet do jednoho pytle, jako že od teďka Daniela nemá na mladší hráčky. Sama zas není tak stará a styl její hry není až tak náročný na tělo jako styl třeba Jankovičové.
Včera hrála dobře v prvních gemech, ale pak jí to pokašlala páska, nejdřív kvůli ní nevyužila BP a v následující hře při podání Daniely jí páska dvakrát za sebou podrazila a ona tak ztratila servis. Od té doby byla Daniela dost netrpělivá, hrála hodně na sílu a kazila ostošest. Během přestávky mezi sety říkala Portasovi, že Radwanská nic nedělá a přesto vyhrává, evidentně byla frustrovaná. Portas jí řekl, ať hraje výměny o 7-8mi úderech, servíruje víc na tělo a na téčko, využívá celý dvorec a úhly, ať nezkouší bláznivé winnery. Daniela to zkusila a její hra byla v druhém setu o něco lepší, ale ani tak to nestačilo. Hra na síti a nad hlavou byla celkem tragická, ale Daniele smeče nikdy moc nešly. Pohyb a práce nohou se zlepšily oproti zápasům z loňska, většina chyb pramenila spíš z nedostatku trpělivosti, než že by nebyla nohama u míče. Proti hráčkám jako Radwanská, které vrátí hodně míčů spoza baseline, musí hrát trpělivě a dodržovat plán, který si stanovila před zápasem, pak to půjde.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 13:00 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|18. April 2024| 07:48
prehra síce neteší, ale popravde čakal som väčší výprask...za rok sa obe hráčky dostali niekam inam to sa nedá porovnávať, že ak ju vyprášila pred rokom tak musí aj teraz, každý zápas je iný a za ten rok sa Radwanskej darilo a Danielu stretlo zranenie a musela hľadať stratenú formu...je to len začiatok sezóny...ja z toho veľkú drámu zatiaľ nerobím (uvidíme po AO)...nie každý zápas Daniela odohrá ako proti Zakopalovej...občas narobí viac chýb, občas menej a závisí to aj od situácie na kurte, či sa nechá rozhodiť rozhodcami, alebo páskou...vidno, že v 2. sete sa snažila a to že teraz narobila viac UE je podľa mňa pochopiteľné, lebo Daniela nikdy nepatrila k trpezlivým hráčkam, ktoré odohrajú výmeny o 20. úderoch ako Krowka, vždy sa také výmeny snaží zakončiť nejakým winnerom aj za cenu že to bude UE.... na AO by pri dobrom žrebe mohla niečo uhrať (aspoň 3. kolo ;) )



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 14:03 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|18. April 2024| 06:48
Mna mrzi tato prehra iba z jedneho dovodu ten je ze Daniela na nu mala.Krowka ako ju tu volate nehra nejak extra tenis ta iba udrziava lopticku v hre a caka na chybu supreky.Daniela ich urobila trochu viac a to sa jej stalo asi osudnym,co sa tyka Danielinho pohybu co som videl z videa na wtatour dost vela behala na svoje pomery.Daniela by podla mna fakt popracovat na psychike lebo stratit jeden zapas na dvoch alebo troch loptickach je zle vid SF na AO 2008 alebo QF v IW 2008.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 14:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 07:48
Myslím, že tento výsledok nie že niečo naznačuje ale hovorí veľmi veľa. Hlavne to, že takto pred rokom A.Radwanskú Daniela dokázala zdolať v pohode v dvoch setoch 6:2 6:2. Teraz prehrala v dvoch setoch.
no sorry, ale ak si zapas z AO videl, co si urcite videl, tak vtedy to bola ina daniela.....vtedy hrala ako v tranze a kazda jedna lopticka jej padala do dvorca.....nemal by si porovnavat taketo rozdielne vysledky......keby sa s nou daniela stretla o 3 tyzdne na nejakom turnaji a vyhrala by, bolo by co porovnavat.....ale takto nie, ked je medzi tymi dvomi zapasmi az rocny rozdiel........
ja sa k vysledku velmi vyjadrovat nebudem, vcera som v kostiach citil, ze daniela prehra, ale co uz.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|18. April 2024| 07:48
nepoviem o nic viac ako vy..nesledoval som to takze nemozem dedukovat...co sa tyka vysledku..lepsie sa pozera ako na toho kanara od Erraniovej alebo naprk na 6-1..v tom druhom sete mohla aspon zabojovat aby ho ziskala a vynutila by si treti set aby to polka nemala lahke..ja osobne Radwanksu nejako nemusim..a taktiez ma jej tenis nejako neohuruje..ale tak pockam si na AO ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 15:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 07:48
Presne takyto vysledok som cakala.Nie je to vyprask,ale ani ziadna slava.. Skoda,ze kvoli skole som si nemohla pozriet Danielin vykon ani zo zaznamu na Eurosporte...Servis je viditelne stale slaby,v jej zapasoch je uz coraz viac brejkov,ako napriklad v Dominikinych,u ktorej takisto servis nie je bohvieco..Zial,neeliminoval sa ani pocet nevynutenych chyb,co ma moc mrzi,keby ich tam nebolo a nehrala byt zbrklo,co asi velakrat hrala,mozno by to dotiahla do lepsieho vysledku.Pocujem totiz,ze Radwanska nebola nebezpecna a s trochou trpezlivosti a presnosti u Daniely by asi zdolatelna bola.Skoda,vyhru som necakala,ale po tom vedeni 3-1 to mozne bolo.Zial po rebrejku sa Danka viditelne zlakla,psychicky ju to nalomilo a Polka bola na koni. Skoda,zelam vela stastia v Melbourne.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 18:00 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|18. April 2024| 07:48
Cakal som od daniely viac ale co uz, ale v jej hre sa nasli aj pozitiva ktore som zachytil z tych par vymien co som z toho zapasu videl, jednoducho hrala dobre ale agnieska hrala aj ked to stava nenaznacuje o trosku lepsie a mala stasie na par loptickach na ktorych bol cely zapas, ja som pred AO optimistom a verim v lepsie vysledky, sak ani rok 2008 sa nezacal neako pekne - prehra s nicole v 2 kole a pozrite kam to potom dotiahla na AO, dufam aj v spolupracu hantuyami a nech sa babam dari aj nadalej


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Medibank International Sydney
PostPosted: 13. January 2009 18:10 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|18. April 2024| 07:48
..no ja už nemam čo dodať.. :( :( ...ibaže nie som ani velmi sklamany lebo to nebol vyprask..ale bohužial ani nie som milo prekvapeny....kedže ju neporazila.... :?


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 42 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy