Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 61 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Enter your Message here

blue webmaster
 Post subject: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 27. December 2008 18:57 
Offline
User avatar

Joined: 23. April 2008
Posts: 1385
Location: near Cologne, Germany
Local Time:
|28. March 2024| 10:51
Brisbane International





Miesto: Brisbane, Austrália
Dátum: 4.-10. januára 2009
Dotácia: 220.000 USD
Pavúk: 32M/32Q/16D
Povrch: tvrdý, vonku
Riaditeľ turnaja: Stephen Ayles

Oficiálna stránka turnaja:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 29. December 2008 15:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
Uz sa moc tesim na novu sezonu,uprimne,som velmi zvedava na Danieline vykony. Tie totiz momentalne nedokazem odhadnut,pevne verim,ze poriadne potrenovala,dala sa dokopy a vrati sa nam ta stara dobra Daniela aspon zvacsa.Samozrejme sa ale moze stat,ze mizeria z minulej sezony moze pokracovat,ale snazim sa byt optimista,verim,ze novy trener jej doda novu vyzvu,motivaciu a nezostane len pri reciach o Masters,ale uvidime aj ako sa Daniela cini. Drzim palce v Brisbane,hned na uvod turnaj s velkou konkurenciou,ale uspiet sa tam da.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 29. December 2008 19:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
Tak tesim sa teda aj ja, a poriadne.... Samorejme som tiez zvedavy ako to cele zas zacne, co nas prekvapi, ci budeme spokojni alebo nie. Verim v dobry start, aj ked sam este neviem, co budem povazovat za dobry.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 30. December 2008 21:54 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:51
Ďakujem adminovi za vytvorenie témy, nemal som na to čas. A Daniela? Bude zaujímavé sledovať, ako vstúpi do novej sezóne po takom všelijakom roku, ktorý sa začal SF na AO a preťalo ho zranenie päty. Zmena trénera sa dala čakať a dobre je, že sa tak stalo mimo turnajov. Či to pomôže, sa ukáže po zahrievacom austrálskom kole.
Inak opäť som si raz povzdychol, ako ten čas uteká. Daniela bude mať onedlho 26 rokov a keď vyhrala v 18-tich IW, akoby to bolo včera.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 30. December 2008 23:15 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
Ako už bolo pisane aj ja sa velmi tesim na novu sezonu...zbehlo to velmi rychlo a kolotoc turnajov je tu opäť.Daniela stihla cez zimu vymeniť trenera čim ma trosku zaskocila ale z odstupom casu to vnimam uplne inak...azda jej tato vymena este viac neuskodi ba naopak a KoNeCnE ukaže čo je vnej(ono ukazala :D ved viete kedy) len si to treba aj udržať...Som velmi zvedavy na zaciatok turnaja v Brisbane,obhajovat tam Daniela neobhajuje nic čiže moze len ziskať co je v jej pripade len + ,azda sa jej zaciatok sezony vydarí,predsa to by vyzdvihlo jej psychiku nahor...drzim palce moc moc :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 31. December 2008 16:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
S tym rychlym postupom casu suhlasim. Ja mam pocit,akoby bol ten zapas s Ivanovicovou vcera,este stale si pamatam na tie zmiesane pocity po zapase...No a potom ta sezona strasne rychlo ubehla..Stale som cakala na nejaky dobry vysledok,na nejaky zlom,coby Danielu navratil opat medzi tu najuzsiu spicku,ale nestalo sa. Rok bol vselijaky,pad zo skveleho 7.miesta az na to 21. bol bolestivy,ale treba nato zabudnut,ja dufam,ze buduci rok bude ovela ovela lepsi.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 31. December 2008 16:41 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
presne ako ste to napisali..ja este stale citim tu prehru a AO 2008 a pritom si neuvedomujem ze to je uz rok..ale stale ma to stve ;) a do novej sezony prajem Daniele vela stasia..nech nam ukaze nieco nove..pretoze nepochybne na to ma...ja by bol rad keby uz ukazala aj nejaky dobry vysledok na US open..ale na o si este pockame...takze hor sa do Australie



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 1. January 2009 14:47 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
Zdravím vás všechny a přeju úspěšný rok 2009, to jen tak na okraj.

K tenisu, zprávy jsem během zimní přestávky až tolik nesledoval, něco jsem sice četl, ale nebylo toho moc. Tak se chci zeptat, zdali někdo nevíte, jak to vlastně bude s tím Portasem. Četl jsem, že spolu trénují na Floridě, ale nikde jsem se nedočetl, zdali bude její hlavní trenér nebo jenom tréninkový partner (nebo něco podobného). Chungwit z anglické části psal, že už s ní Portas byl na několika turnajích loni (například v Lucemburku), což si teda nemůžu nijak ověřit, ale nemám důvod mu nevěřit. Tudíž se zdá, že už se to rýsovalo delší dobu. Též zde zřejmě byly nějaké námluvy s bývalým koučem belgičanky Heninové, které nakonec nedopadly, nejspíš podle toho, že Daniela nechtěla tolik trénovat v USA. :? Pokud by k tomu měl někdo nějaké další informace, tak napište nebo mi pošlete link. Díky


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 1. January 2009 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
No martin Daniela sa v jednom z interview,ktore i niekde na stranke je,vyjadrila,ze sa rozhodla zmenit kouca a a stal sa nim Alberto Portas.Cize ja som z toho pochopila a asi i vacsina,ze tym hlavnym koucom Portas je...
A nechcel si nahodou zazelat stastny rok 2009? :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 1. January 2009 15:20 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
2009 :lol: , už je to opravené.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 1. January 2009 16:25 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
Daniel pre dennik The Age
„Som rada, že som sem pricestovala v predstihu. Adaptácia na podmienky chce svoj čas,“
„Hovorila som môjmu trénerovi, že ak zvládnem hranie v Brisbane, potom už kdekoľvek,“
„Momentálne môže ktokoľvek triumfovať na ktoromkoľvek turnaji. Ženský tenis je v súčasnosti nadchýňajúci svojou vyrovnanosťou, ale zároveň aj veľmi náročný. Je veľa skvelých hráčok a všetky majú šancu počínať si úspešne,“
zdroj SITA
(Celý članok si možete prečítať )





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 2. January 2009 09:03 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
Ja tiež prajem všetkým tu pohodový a úspešný nový rok 2009 a Daniele k zajtrajším meninám HLAVNE ZDRAVIE a aby sa vrátila do prvej desiatky čo najskôr, hádam k tomu pomôže aj nový tréner, tak držím palce ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 3. January 2009 08:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
(1) Ana Ivanovic v Petra Kvitova
Q v Ai Sugiyama
Q v Yanina Wickmayer
(wc) Jelena Dokic v (5)Amelie Mauresmo

(3) Marion Bartoli v (wc) Monika Wejnert
Q v Alona Bondarenko
Tathiana Garbin v Sofia Arvidsson
Alisa Kleybanova v (6) Kaia Kanepi

(8) Francesca Schiavone v Olga Govortsova
Iveta Benesova v Q
Tsvetana Pironkova v Monica Niculescu
Sara Errani v (4) Daniela Hantuchova

(7) Maria Kirilenko v Samantha Stosur
(wc) Isabella Holland v Lucie Safarova
Shuai Peng v Jarmila Gajdosova
Kateryna Bondarenko v (2) Victoria Azarenka


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 3. January 2009 08:36 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
(1) BLACK, Cara ZIM, HUBER, Liezel USA vs BREMOND, Severine FRA, GOVORTSOVA, Olga BLR
FERGUSON, Sophie AUS, WEJNERT, Monika AUS vs HANTUCHOVA, Daniela SVK, SUGIYAMA, Ai JPN

(4) AZARENKA, Victoria BLR, SCHIAVONE, Francesca ITA vs POUTCHEK, Tatiana BLR, RODIONOVA, Anastasia RUS
JANS, Klaudia POL, ROSOLSKA, Alicja POL vs SAFAROVA, Lucie CZE, VOSKOBOEVA, Galina KAZ

JUGIC-SALKIC, Mervana BIH, PENG, Shuai CHN vs AMANMURADOVA, Akgul UZB, FEDAK, Yuliana UKR
BENESOVA, Iveta CZE, SHVEDOVA, Yaroslava KAZ vs SUN, Tiantian CHN, YAN, Zi CHN (3)

GROENEFELD, Anna-Lena GER, KING, Vania USA vs ERRANI, Sara ITA, KIRILENKO, Maria RUS
KLEYBANOVA, Alisa RUS, NICULESCU, Monica ROU vs BONDARENKO, Alona UKR, BONDARENKO, Kateryna UKR (2)


Myslím, že majaneck nám tentokrát nebude vyčítat, že si pořád jen stěžujeme na los. :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Brisbane International, Brisbane
PostPosted: 3. January 2009 10:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:51
takze vo dvojhre ma daniela asi najlepsi mozny zreb, teda schiavone moze byt tazsi super, ale lepsi zreb by sa asi tazko hladal.......no a vo stvorhre si asi danielu a ai dlho neuzijeme, skoda, ze uz v druhom kole mozu narazit na black/huber........ale som spokojny, zreb vysiel.......drzim palce, daniela ma sancu dostat sa aspon do semifinale, ale je tazke robit predpovede, kedze o jej hre si neviem urobit obraz........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 61 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy