HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 40 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 4. October 2008 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
aj ja si myslim,ze to nie je az take zle ..kedze do 1.kola danka kludne mohla dostat niektoru z nadadenych ..no JEDNOZNACNE by Daniela mala vyhrat v 1.kole ,nech uz bude hrat s hocijakou kvalifikantkou ...dufam,ze sa jej podari zazrak a v pripadnom 2.kole vyhrat nad Verou..aj ked ta hrala aj v Stuttgate uzasny tenis ,no mohla by byt unavena a kedze vieme ,ze jej psychika na to mnie je az tak dobre , mohla by byt doma pod tlakom uhrat dobry vysledok ..zatial len hypotezy z mojej strany ,no budem velmi rada ,ked ma Danka nesklame a vyda na tomto turnaji zo seba vsetko ,drzim palce ako vzdy :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 4. October 2008 22:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 15:59
Tak toto je fakt vtipné, Dominika hrala za posledný mesiac prvé kolo len s dvoma hráčkami, najprv dvakrát Mauresmová, teraz opäť Bartoli, Daniela opäť možno proti Zvonareve, navyše obe naše sú zas napísane jedna pod druhou, akurát že teraz im to nevychádza na spoločné druhe kolo, takže slovenský súboj je zatiaľ v nedohľadne :) Držím palce na tomto turnaji je to opäť nabité tak uvidíme


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 4. October 2008 23:39 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. April 2024| 17:59
Žreb je po stránke papierových predpokladov v poriadku, ale keďže sme v Moskve, hrozí z kvaldy Ruska a tie sú potenciálne nebezpečné všetky. Budem s napätím na slovenskom vidieku čakať na výsledok, no do konca roka už asi prekvapenie nepríde. Zvonarevová (zase?) alebo Kirilenková v potenciálnom 2. kole - škoda špekulovať a ak by motyka vystrelila a bolo by štvrťfinále - idem do Moskvy osobne. Davaj, Daniela!


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 5. October 2008 08:33 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
tak urcite je to krajsi zaciatok zrebu ako na minulom turnaji...ale potom Zvonareva alebo Kirilenko? ved Zvonareva hra teraz opat skvelo a Kirilenko sa ledva porazila na AO a len nedavno vyhrala svoj dalsi titul..ale prijatelnejsia je pre mna Kirilenko ako Zvonareva...ale skoda reci treba vidiet ciny, takze Danka dotoho!!! ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 6. October 2008 19:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
Tak Daniela bude mat tiez reprizu v 1.kole. Proti Schiavone hrala pred par tyzdnami v Tokyu...Ale som trosku sklamana,urcite lepsia varianta by bola taka Lapuschenko alebo Errani...Schiavone Daniela porazila len v IW a nezabudnime,ze vtedy mala zivotnu formu..Teraz je to uplne inak...Este k tomu Francesca vyzera v pohode,vo finale kvaldy vyprasila Koryttsevu 6-0 6-1.... :o Nemam dobry pocit pred zajtrajsim zapasom.. :( Zostava mi len priat Daniele vela stastia




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 7. October 2008 15:55 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
Tak neviem ako vas,ale mna dneska Daniela velmi milo zaskocila. S malou dusickou som po skole pozriet na livescore,cakala som nepriaznivy stav,musim priznat,ale Dankino hladke vitazstvo ma velmi potesilo. Zial v dalsom kole Zvonareva,to je kategoria obrovskej kvality,ta v pohode zvladla Kirilenko. Mna ale uz tesi aj postup z 1.kola,ktore sa zdalo byt narocnym. Nastastie Danka setrila sily na dalsie kolo. Zeby mierny narast formy?Vyzera to tak,ale bohuzial,v zapase proti Vere jej neverim..Ale neverila som ani proti Francesce,takze mozno sa to podari aj teraz :P




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 7. October 2008 16:54 
Offline
User avatar

Joined: 01. August 2008
Posts: 54
Location: Bratislava-Karlova Ves
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
super, gratulujem k postupu do 2. kola..nacakala som ze dneska Daniela vyhrala tak lahko myslela som ze to bude vyrovnanejsie.... :coool:





Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 7. October 2008 17:25 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
Daniela po zapase
"Ten rozdiel dnes spočíval v mojom väčšom sebavedomí. Viac som si verila, bola som trpezlivejšia vo výmenách - nesnažila som sa ukončovať ich za každú cenu"
Daniela na Zvonarevu
"Zvonarevová spolu so Švajčiarkou Patty Schnyderovou je pre mňa asi tou najnepríjemnejšou súperkou. Počas zápasov proti nej mám pocit, že všetko robí lepšie ako ja. Tie tri naše súboje v minulosti boli totálne jednoznačné v jej prospech. Budem sa snažiť zahrať čo najkvalitnejšie a uvidíme, či to tentoraz bude stačiť."
Zdroj SITA

:?Waw...zaujimave priznanie
No a ku zapasu,ja som prijemne prekvapeny...cakal som vyhru ale taku to nie,ale super len tak dalej...Dalsie kolo Zvonareva nooo zaujimave...budem drzat palce,skoda že pri tom nebudem,bo ideme zo skoly do Brna takže budem cely den trpiet ako dopadol vysledok...mama mia :?





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 7. October 2008 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
Tak...ja som tiež očakával vyhru...ale takú jednoznačnu nie......a myslím si že Danka presne vyjadrila svoje tajomstvo uspechu, ktoré spočívalo v sebavedomí, ktore jej podla mna v predchádzajúcich zápasoch proti superkam typu Schiavone atd. ...chybalo.....dúfam že so značnou dávkou sebadôveri nastupi aj proti Zvonarevovej, pri ktorej nema čo stratit.....ja budem štastny keby uhrala konečne aspon ten setík... ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 7. October 2008 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
danka ma velmi milo prekvapila , po zraneni spolu s vitazstvom nad Ai najkrajsie vitazstvo :) necakala som taky jednoznacny priebeh, som milo sokovana ;) velmi drzim palce proti Vere , no tu som videla hrat v Stuttgarte a naozaj ma formu , navyse je to typ hracky ,ktora danke nesedi ...no silno drzim palce ,nech jej to vyjde ,ked nebude vyhra ,tak aspon vyrovnany zapas ...DRZIM PALCEKY ,treba body :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 7. October 2008 22:20 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
tak ja som bol tiež milo prekvapený..čakal som vyrovnanejší duel, lebo som si myslel, že Schiavone bude rozohratá z kvaldy, ale Danka ju teda pekne sfúkla :P no a čo s Verou?... každý zápas je iný, ale ako Daniela sama priznala, Verina hra jej nesedí a Vera teraz má formu, takže ja budem spokojný aspoň s vyrovnaným výsledkom, nech je lepší ako ten minulý....



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 8. October 2008 01:11 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
Nejzajímavější je, že Schnyderová sama řekla, že Daniela je pro ní velice nepříjemnou soupeřkou, třeba horší i než taková Šarapovová. Já osobně si myslím, že Daniele ve skutečnosti Pattyina hra až tolik nevadí, resp. jí vadí, ale je schopná se s tím vyrovnat a najít protihru, což se nedá moct říct o hře Zvonarevové. Rozdíl je jasný, proti Švýcarce se hraje podle not Daniely, proti Rusce už zdaleka ne tolik. Bohužel ženský tenis je v současnosti hlavně o tom, kdo koho přetlačí silou od základní čáry a Zvonareva se přetlačuje o dost hůř než Patty.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 8. October 2008 06:14 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
Nejzajímavější je, že Schnyderová sama řekla, že Daniela je pro ní velice nepříjemnou soupeřkou, třeba horší i než taková Šarapovová. Já osobně si myslím, že Daniele ve skutečnosti Pattyina hra až tolik nevadí, resp. jí vadí, ale je schopná se s tím vyrovnat a najít protihru, což se nedá moct říct o hře Zvonarevové. Rozdíl je jasný, proti Švýcarce se hraje podle not Daniely, proti Rusce už zdaleka ne tolik. Bohužel ženský tenis je v současnosti hlavně o tom, kdo koho přetlačí silou od základní čáry a Zvonareva se přetlačuje o dost hůř než Patty.
Zase mám podobný názor ako Martin, so Schnyderkou má Daniela pamätné zápasy, ale väčšinou ju zdolala (na zápasy 9:8 a posledné štyri vyhrala), ale so Zvonarevovou to je o dosť horšie, všetko prehry vo dvoch setoch. Dúfam, že nemá ďalší komplex ako s Venus, tam to má tuším 8 alebo 9:0 v Dankin neprospech samozrejme. Ale včerajší zápas bol veľmi dobrý z Danielinej strany, takže zajtra uvidíme, ako hovorí Martin: Každý zápas je iný ;)
Tak držím palce Danka !!!


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 8. October 2008 09:57 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
V pvom rade gratulujem danke k vitazstvu, musel to byt podla statistik jednoznacny zapas pre nu pretoze neodvracala ani jeden breakball a vyuzila 3 zo 6, prvy servis 67% - parada, a vyuzitie po nom 79%, francesca ziskala pri danielinom podani len 11 fiftinov zatial co daniela 22. Rad by som videl neake to videjko z tohto zapasu, ak najdete tak sem hodte link. Dik a este raz gratulacia


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Kremlin Cup, Moskva
PostPosted: 9. October 2008 09:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 16:59
Tak dneska by sme mali vidiet Danielin zapas na Eurosporte o 13-00.Velmi sa tesim,snad to dneska vyjde,nie ako vcera,ked som sa tesila,ze si spravim pohodlie pri TV prenose zapasu Dominiky a nakoniec som skoncila pri PC...Drzim palce,Danka,snad nas tvojou hrou potesis ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 40 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy