Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 87 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Beijing Open, Peking
PostPosted: 19. September 2008 07:51 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 05:10


Miesto: Peking, Čína
Dátum: 22.-28. septembra 2008
Kategória: Tier II
Dotácia: 600.000 USD
Povrch: tvrdý, vonku

Internet:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Beijing Open
PostPosted: 19. September 2008 07:58 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 05:10
Som veľmi zvedavý, čo nám Daniela predvedie na tomto turnaji, kde ešte neštartovala. Jej trápenie pokračovalo aj počas 3 týždňov, čo som túto stránku nenavštívil, keďže som mal iné povinnosti. Opäť prežíva obdobie, keď ju môže vyklepať aj posledná hráčka rebríčkan napriek tomu je to úplne iná situácia ako v roku 2003, keď z nej bol psychický vrak. Takže držím palce.
Pripájam , ktorá sa dá pozerať cez net a turnaj vysiela od prvého dňa. Eurosport sa pripojí až od štvrtka. Peking je o 6 hodín pred Slovenskom.
V entry liste bolo veľa zmien, isté sú z top 10 tieto mená: Jankovičová, Ivanovičová, Safinová, Kuznecovová, Radwanská a Čakvetadzeová. Kto ďalší je in/out môžete študovať , 8 podstránok je trochu priveľa. Samozrejme nechýba Cibula.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open
PostPosted: 20. September 2008 17:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
Singles Main Draw

/1/ Jelena Jankovič (SRB) - bye
Virginie Razzano (FRA) - Qualifier
Tamarine Tanasugarn (THA) - Katarina Srebotnik (SLO)
Gisela Dulko (ARG) - /7/ Daniela Hantuchová (SVK)

/3/ Dinara Safina (RUS) - bye
Na Li (CHN) - Francesca Schiavone (ITA)
Agnes Szavay (HUN) - Qualifier
Anabel Medina Garrigues (ESP) - /5/ Vera Zvonareva (RUS)

/8/ Anna Chakvetadze (RUS) - Caroline Wozniacki (DEN)
Dominika Cibulková (SVK) - Amelie Mauresmo (FRA)
Shuai Peng (CHN) - Qualifier
/4/ Svetlana Kuznecova (RUS) - bye

/6/ Agnieszka Radwanska (POL) - Jie Zheng (CHN)
Zi Yan (CHN) - Ai Sugiyama (JPN)
Qualifier - Alize Cornet (FRA)
/2/ Ana Ivanovič (SRB) - bye



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open
PostPosted: 20. September 2008 17:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
Podla mna by cez prve kolo mala prejst.Dulko je z formy,v Guanghzou prehrala s mladou Rusovou v dvoch setoch..Ak to Daniela nezvladne,sklame ma.Pravdepodobne ale keby vyhrala,prisla by o svoju famoznu bilanciu proti Srebotnik.. :( Ta totiz hra v paradnej forme..Ale nechajme sa prekvapit,prve kolo treba vyhrat!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Beijing Open
PostPosted: 20. September 2008 18:49 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
to s Dulkovou by nemal byt pdola mna nejaky problem ale nehovorim radsej dopredu...skratka dufam ze Daniela ju dokaze porazit..a dalej uvidime ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open
PostPosted: 20. September 2008 18:54 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
aj ja ,podobne ako babuska a unonumero verim,ze daniela prve kolo proti Argentincanke zvladne ..Gisele sa hlada na kurte uz dlhsi cas, no sice ani Danka na tom nie je prave teraz najlepsie , no myslim, ze tuto prekazku zvladne ! a potom ...Srebonik , ktorej to posledne turnaje ide ako z partesu ...ale mohla by prist na nu unava :lol: no vsak uvidime ,najskor sa Daniela musi dostat cez prve kolo ..DRZIM PALCE :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Beijing Open
PostPosted: 20. September 2008 19:11 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
No..prve kolo je super...Dulko je porazitelna takže tam môžme čakat vyhru,no a v pripadnom 2.kole by to bola asik Srebotnik...tusim že Daniela ma proti nej bilanciu 7-0 :P no formovo to je inac takže newiem,azda sa Daniela na tomto turnaji herne zdvihne...drzim palce 8-)
ps.kajus...klasika avatar heej 8-)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open
PostPosted: 21. September 2008 09:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
no tak mate pravdu, zapas proti dulko by mal byt jednoznacny.....bilancia je jasna : 3:1 pre danielu.....dulko vyhrala iba raz a to na antuke v berline v roku 2005....dufam, ze to danka zvladne.........a k srebotnik....no ja si myslim, ze v sucasnosti patri k top 10 hrackam na okruhu, hra fantasticky tenis, takze pripadne druhe kolo by bolo jasne v prospech slovinky........a ta bilancia proti nej je naozaj 7:0, vacsinou trojsetaky, daniela mala proti nej obcas dost velke stastie......ako aj tento rok v parizi.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open
PostPosted: 21. September 2008 12:08 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
......tak môj názor sa nebude odlišovať od ostatnych :) .....ja si tiež myslím že Dulkovú porazí.......ale na Srebotnik Daniela so súčasnou hrou absolútne nemá......takže.....mna osobne môže proti Srebotnik prekvapiť.... ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open
PostPosted: 21. September 2008 18:31 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
ps.kajus...klasika avatar heej 8-)
ano ,zmenila som avatar na tento, ktory som pouzivala cele to obdobie,ked sa danke tak skvele darilo ..dala som si ho teraz naschval,kedze zaziva uz dlhsie obdobie krizu, s malou dusickou , ze mozno vdaka zmene avataru sa situacia obrati :)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open
PostPosted: 21. September 2008 18:56 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
Daniela hra uz zajtra o 8:00 CET. Good luck Dani.
Ak to bude niekto pozerat, tak popiste potom priebeh. d.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Beijing Open
PostPosted: 21. September 2008 21:42 
Offline
User avatar

Joined: 05. August 2008
Posts: 21
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
Daniela hra uz zajtra o 8:00 CET. Good luck Dani.
Ak to bude niekto pozerat, tak popiste potom priebeh. d.
Oki Vikinka, budem davat online komentar. Tusim to ma davat CCTV5, niekde som to videl napisane ;) C´mon Daniela :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Program na 22.9.
PostPosted: 21. September 2008 21:53 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 05:10
Zápas Dulková vs. Hantuchová je na programe v pondelok o 14.00 h miestneho času, teda o 08.00 h nášho. Ak mám veriť rozpisu prenosov, tak CCTV 5 by ho mala vysielať live, ale berte to s rezervou. Na papieri by to malo byť jednoznačné, ale v súčasnej situácii sa môže stať všeličo. Na tréningoch Daniela maká, ako vidieť aj z fotiek z Pekingu (link dole). Tenis hrať nezabudla, ale potrebuje predchádzajúcu formu preniesť na dvorec, kde sa zatiaľ aj pri výhrach dosť trápi. Prehra s Dulkovou by bola veľkým sklamaním.




Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Beijing Open, Peking
PostPosted: 22. September 2008 09:46 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|19. April 2024| 05:10
(7) Hantuchová - Dulková 6:3, 6:1 za 72 min

Hralo sa v pomerne silnom vetre. Daniela nastúpila s náplasťou na pravom ramene a zvláštnym znamienkom (?) na brade, ktoré už stihli rozobrať na jednom fóre. Začala na Dulkovú hneď tlačiť, ale spočiatku to bolo spojené s chybami z BH aj FH. V 4. hre takto premhrala 2 brejkbaly na 3:1. Brejk jej nevyšiel ani v 6. hre, tam však Argentínčanke pomohlo nehorázne prasa. Ďalší brejk prišiel v 8. hre, no Daniela to opäť pokazila. Po chvíli Dulková dala BH do siete, ale ani tento brajkbal Daniela nevyužila. Následne pritlačila, vybojovala si tretí brejkbal a bolo 5:3. V 9. hre už Dulkovú bez problémov rozobrala a po 44 minútach získala 1. set. Dalo sa to aj rýchlejšie, ale budiž. Hráčky raz využili čelendž, ale neuspeli.
Na úvod 2. setu sa Daniela blysla v 2. hre esom z 2. podania. Brejkbal na seba nedal dlho čakať - vďaka zlepšenej Danielinej hre prišiel už v 3. geme. Danieline krížne FH tentoraz slávili úspech a tak za súhlasného kývania hlavy svojho kouča sa mohla tešiť z vedenia 2:1 a výhody podania. Štvrtý gem priniesol krásnu ukážku Danielinej práce na sieti a hoci Dulková mala na rakete zhodu, Daniela drámu nepripustila - za 14 minút bolo 3:1. Úderová istota Daniely rástla, nasledujúci gem priniesol dva vražedné víťané krížne BH a dvojchybu Dulkovej, ktorá priniesla brejkbal. Prišla ďalšia DF, po 16 minútach bolo 4:1 a opäť výhoda podania. Dulková už bola jednoznačne v ťažkej defenzíve a tak vedenie 5:1 sa zrodilo ľahko, podobne ako víťazstvo v poslednom geme, keď Daniela premenila prvý z 3 mečbalov víťazným úderom.
Celkovo hrala Daniela podľa mňa dobre. Držalo ju aj podanie a počet chýb sa jej darilo postupne znižovať (2 esá, žiadna DF, okolo 80% bodov po 1. a 2. podaní). Uvidíme, ako sa jej bude dariť ďalej proti Srebotnikovej alebo Tanasugarnovej.
Následne poskytla Daniela krátky rozhovor, v ktorom povedala, že sa bude snažiť vidieť z Pekingu viac ako počas olympiády, ale prvoradý je tenis. Samozrejme vyjadrila radosť z výhry.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 22. September 2008 10:06 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. April 2024| 04:10
Daniela má hrát s Čaky nebo kvalifikantkou? Nespletl sis to s Cibulkovou? Navíc se asi někdo musel odhlásit, jelikož Wozniacki měla hrát původně s Čaky a místo toho prohrála s Medinou? Nějak ty změny poslední dobou nestíhám sledovat.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 87 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy