Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 28. September 2008 17:37 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. April 2024| 04:14
Jak jsem napsal do anglického fóra, Zvonareva často hraje své údery z rohu do rohu, křížně, pak po lajně, pak zase křížně, dál nemá cenu pokračovat, protože v té době už bude Daniela ve výměně poražena. Od loňského roku, kdy měla Ruska dost velké zdravotní problémy, myslím s kotníky nebo koleny) a úroveň její defenzivní hry šla v důsledku toho trochu dolů, tenhle styl, kdy velmi čast mění směr svých úderů, dost vylepšila a proti pomalým hráčkám se jí to daří aplikovat s velkou úspěšností. Daniela proti tomu nenajde protizbraň. Dávám jí tak 10% na výhru, to kdyby měla nějaký skvělý den na servisu.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 28. September 2008 17:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|18. April 2024| 03:14
No tak ten zreb je fakt ,,parada".*Mozmo cisto teoreticky Daniela ma na Veru už len preto lebo Vera hrala vcera semi v pekingu a ta cesta by ju mohla trochu unavit.no uvidime vela stastia prajem Daniele.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 28. September 2008 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|18. April 2024| 04:14
no bohviečo tie žreby nie sú :? ako pre Danielu tak pre Dominiku...a ako v dvojhre tak aj v štvorhre...v štvorhre to vidím na stop v 1.kole aj keď sa môže stať žeby Williamsky nenastúpili ;) (aj keď to nezvyknú robiť v 1. kole ale skôr neskôr )...v prípade dvojhry...Daniela má fakt "šťastie"...Vera bude veľmi ťažko prekonateľná prekážka...ak by Daniela hrala ako proti JJ možné je všetko, aj to že na Veru doľahne únava a nedajbože sa zraní...ale skôr to vidím na smutné príspevky po Danielinom zápase



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. September 2008 05:24 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. April 2024| 05:14
Žreb(y) ako zo zlého sna - jeden proti Ruske, ktorá našla stratenú formu, druhý proti dvojnásobným olympijským víťazkám (ak sa nemýlim). Danielu ešte nepochovávam, ale (papierová) nádej v singli na postup je dosť malá. Ak vyhrá, budem šťastný ako blcha.

4hra proti Williamskám už dnes o 18.00 h.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. September 2008 06:34 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|18. April 2024| 04:14
No ja len čumím, keď som to počul v rádii expres, že Daniela v prvom kole so Zvonarevovou, som si myslel, že aký tupci, ako by mohla hrať v prvom kole hned so Zvonarevovou a ono je to pravda !!! A ďalšia blbosť, že v druhom kole pravdepodobne s Cibulkovou... To akože kde berú toľko optimizmu? Ále, je to totálna neznalosť tenisu... toto ma dosť vytáča...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. September 2008 13:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 04:14
tak ja pre zmenu nie som konecne taky pesimista ako vy.....daniela pekingu ukazala, ze pomaly zacina hrat svoju hru a ze sa jej obcas naozaj dari.....takze na ten zapas sa tesim, moze dopadnut vselijako....ale je zvlastne, ze v prvom kole sa stretnu dve hracky z top 12.......ten zreb je dost divny v tomto smere......dominika podlamna na 80% postupi dalej, rad by som si pozrel i slovensky duel......ale najskor by musela daniela postupit cez zvonarevu, co bude tazke, ale nie nemozne...davam jej sance asi tak 40%.....a stvorhra????cakam vyprask, ale williamsky zvycajne stvorhru nehravaju, takze neviem ako su zohrate...i ked uz par titulov maju......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. September 2008 19:06 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|18. April 2024| 04:14
ja len strucne ...v Pekingu nam Danka ukazala ,ze forma sa pomaly vracia /dufam,ze prvy set s JJ nebol len zablesk / ,takze verim,ze ak predvedie podobny vykon a premeni sance ,moze vyhrat ...no inak je ten zreb strasny , no co uz , daniela nikdy nemala stastie na zreby :roll:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 29. September 2008 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 03:14
Tak ten trošku menej podstatný zápas je už za nami a hlavne za Danielou a žiadna sláva. V prvom sete sa držali, síce na začiatku prehrali servis ale potom sa im podaril rebrejk po ktorom ale už toho veľa neuhrali a od vyrovnaného stavu 4:4 už to išlo samé. Tak dúfam že dvojhra bude o čosi lepšia...

Hantuchová, Szavay / V.Williams, S.Williams 4:6 -1:6


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Program na 1.10.
PostPosted: 30. September 2008 19:25 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. April 2024| 05:14
Program na 1. 10.

1. Zvonarevová vs. Hantuchová - 13.00 h
2. Schnyderová vs. Kuznecovová
3. Azarenková vs. A.Radwanská (17.00 h) - live Eurosport
4. S. Williamsová vs. Na Li - live Eurosport
5. Dementievová vs. Bammerová (20.30 h)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 30. September 2008 19:33 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. April 2024| 05:14
Mimochodom - turnaj WTA v Stuttgarte čakajú od budúceho roka veľké zmeny: Uskutoční sa už od 25. apríla do 3. mája a povrch sa zmení z tvrdého na antuku! Turnaj otvorí európsku antukovú sezónu pred French Open a bude prvým halovým podujatím WTA na tomto povrchu. Navyše sa zaradí do vyššej z dvoch turnajových kategórií, ktoré zostanú z tarajších Tier I - Tier IV. V tejto kategórii bude do roka len 20 turnajov. O zmenách dnes informoval šéf WTA Larry Scott. Turnajový kalendár 2009 .


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 1. October 2008 07:47 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|18. April 2024| 04:14
Ale ved ES2 nevysiela zapasy :shock: ,co či len britsky žeby...joj :cry:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 1. October 2008 13:33 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|18. April 2024| 05:14
(7) Zvonarevová - Hantuchová 6:3, 6:2 za 78 min

Turnajová stránka avizovala prenos aj na Eurosporte 2, ale zrejme len nemeckej alebo inej verzii, nie tej, ktorú chytáme na Slovenku. Určite to išlo na francúzskom ESP. Takže sorry za omyl, nebolo to naschvál. Nakoniec bolo dobre, že som zápas nevidel, lebo to muselo byť hrozné. Na druhej strane si tak neviem vysvetliť, z čoho pramenila Danielina absolútna neschopnosť premieňať nielen brejkbaly, ale najmä gembaly. Prvé 4 gemy 1. setu ešte držala s Ruskou krok, ale tá ju potom po rebrejku na 3:3 rozmetala. Na konci zápasu mala Zvonarevová 8 es a 6 dvojchýb, Daniela mala všade nulu. Zvonarevová mala jasne navrch, hoci dosiahla len 44% úspešnosť 1. podania a Daniela 77%. Darilo sa jej však získavať body pri Danielinom podaní a na returnoch. Dalo sa to čakať, ale že to bude až takto zlé, som nepredpokladal. Tí, ktorí zápas videli, napísali, že Ruska diktovala tempo celého zápasu, Daniela mala niekoľko svetlých momentov, ale na výhru to ani zďaleka nestačilo.
Tento týždeň našim farbám s výnimkou Magdy (a keď si odmyslíme zmenu občianstva aj J. Gajdošovej, ktorú stále uvádzajú ako Slovenku) neprial. Daniela o veľa bodov nepríde, lebo vlani vypadla v 2. kole, ale jej výkony sú v miernom rozpore s tým, čo hovorí po zápasoch - najmä keď vraví o tom, že si zoberie ponaučenie. V konfrontácii so špičkou však stále ťahá za kratší koniec a v Moskve to nebude mať o nič ľahšie - je skoro isté, že v 1. kole dostane Rusku. Načim by bolo skúsiť menšie turnaje. Na budúci rok budú už len 2 kategórie, ak sa nemýlim, 20 turnajov z prvej bude povinných pre hráčky top 10 alebo tak nejako.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 1. October 2008 16:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 04:14
som trosku sklamany, cakal som trochu viac, ale proti zvonareve toa si dnes neslo....prave teraz davali na ESP kratucky zaznma zapasu, ja som ale videl len posledny fiftin, kedy daniela poslala bekhendovy return po ciare do autu, ale bol to dobry napad.......skoda, zase si danielu v telke neuzijeme, dufam, ze v zurrichu a moskve to bude lepsie.......len dufam, ze bude medzi nasadenymi, aby mala trosku lepsi zreb a aby sa jej podarilo nejaky ten bodik v rebricku zachranit........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Porsche Tennis Grand Prix, Stuttgart
PostPosted: 1. October 2008 17:30 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|18. April 2024| 04:14
...mno.....ja som sa narokom nevyjadroval ani k žrebu lebo som sa bal že niečo zarieknem....... :D ..no , v tedy som ale aspon troška dúfal vo vyhru....ale tak, vidím že dúfať som dúfal zbytočne a Danka dostala další vyprask....mno.....ja som zapas bohužial nevidel...iba ako Samčo spominal tak tiež ten posledny fiftin na Eurosporte ( ....viac inak ani neukazovali)....mno....a z jedného uderu , kt. aj tak poslala do autu nemôžem okomentovať nič..... :D ...mno....tak Danka ma teraz aspon čas sa pripravit na ďalší turnaj....ja už velmi dúfam že uhraje nejaké body lebo to bude o chvilku katastrofa a rozčulovat sa že Danka nie je medzi nasadenymi sa budeme čoraz častejšie......a ja necem.. :( :(


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy