Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 87 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 22. September 2008 19:41 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
Kazda Danielina vyhra potesi, nech by hrala s kymkolvek.
Vdaka MartinH za popis, dobre sa cita o zlepsenej hre. Aj v tych highlights vyzerali jej udery celkom slusne.
Good luck Dani.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 22. September 2008 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 12:49
Je veľmi fajn že Daniela mohla hrať na úvod takýto hladký zápas, že sa nemusela už v prvom kole cibulkovsky namakať ;) Gratulujem k postupu a držím palce ďalej. Aj keď je pravda že taká Srebotniková sa momentálne nedá s Dulkovou ani porovnať. Dúfam ale že Daniela poriadne zabojuje a opäť si myslím že ak bude dobre servovať, nebude robiť zbytočné chyby a bude využívať šance že by to výjsť mohlo. Ja verím že Daniela to zlomí ešte v tomto roku a že budeme s jej hrou spokojní, a predovšetkým ona aby bola so svojou hrou a výsledkami spokojná. Good luck ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 22. September 2008 22:17 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
Ja som nesmierne rád,že Daniela zdolala Dulkovú.A dovolila jej uhrať len 4 gemy.To je super,len nezaspať na vavrínoch.Ťažšia súperka príde v ďalšom kole,buď thajčanka Tanasugarnová alebo všetkým známa Srebotniková.Ktorej sa v poslednej dobe darí.Danka vedie síce 7-0 ale slovinka je nebezpečná to vieme.Tak Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 23. September 2008 06:32 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
Pekný bombónik hneď na začiatok, hra úplne v pohode, takto pokračovať a spokojní budú aj tí nespokojní :lol: Gratulujem Danka !!!


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 23. September 2008 09:46 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
Takže Daniela sa v 2. kole nestretne zo slovinkou Srebotnikovou ale z thajčankou Tanasugarnovou,ktorá zdolala Katu vo 2 setoch,čo som mierne prekvapený.Ale na druhej strane mám pocit,že Tamarine by mohla byť lepšou súperkou do 2. kola a v boji o postup do QF.Daniela hrala proti Tanasugarnovej 3 krát a vedie vo vzájomnej bilancii 2-1,všetky duely sa odohrali na tvrdom povrchu ale ešte v rokoch 2003 a 2004.Ak by Daniela postúpila do QF tak v boji o SF by narazila buď na Aleksandru Wozniakovú alebo Jelenu Jankovičovú.Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 23. September 2008 10:35 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
Ja by som len doplnil, že Tanasugarnová má už 31 rokov (38.miesto) a pri svojej výške 165 cm má takmer zhodnú váhu ako Daniela, 63kg. Ale v tomto roku má odohratých raz toľko zapásov ako Daniela a vyhrala aj jeden WTA turnaj a to v Holandsku S'HERTOGENBOSCH, kde vo finále zdolala Dinaru Safinovú 7:5 6:3. Síce to bolo na tráve a v júni, ale ja len že netreba podceňovať thajčanku. Keď si Danka bude hrať svoju hru a bude v pohode ako včera, mala by prejsť do štvrtfinále... Držím palce ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 23. September 2008 10:53 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
Mam taky pocit ze danielu bud zastavi jelena jankovic na tomto turnaji alebo nikto, takze bud to bude stvrtfinale alebo titul, to je moja "prediction", snad sa to podari naplnit, to o tom titule myslim


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 23. September 2008 11:56 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
Tak toto je rozpis centralneho kurtu na zajtra

Stadium (from 11.00hrs)
1. Savchuk/Senoglu vs. Peng/Sun
2. ATP: Querrey vs. Levine (NB 12.30hrs)
3. ATP: Verdasco vs. Reynolds
4. Hantuchová vs. Tanasugarnová
5. Jankovičová vs. Wozniak (NB 19.00hrs)
6. Zvonarevová vs. Schiavoneová

Snad sa daniele zajtra zadari a potom som zvedavy na zapas asi proti jankovic, tam sa dozvieme ako na tom v skutocnosti je


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 23. September 2008 14:25 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
ja si velmi zelam nech Daniela porazi Tanasugarn...podla mna by to nemal byt problem ale ked porazil Srebotnik...ved uvidime...ale uz len preto ze chcem vidiet zapad ankovicova - Hantuchova a aku formu ma asi Daniela proti takej hracke ako Jelena...ci s nou dokaze uhrat aspon 3 sety



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 23. September 2008 16:00 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
ja si velmi zelam nech Daniela porazi Tanasugarn...podla mna by to nemal byt problem ale ked porazil Srebotnik...ved uvidime...ale uz len preto ze chcem vidiet zapad ankovicova - Hantuchova a aku formu ma asi Daniela proti takej hracke ako Jelena...ci s nou dokaze uhrat aspon 3 sety

A myslim že ten zapas by bol aj v Tv kedze Es planuje vysielat zapasy od štvrtka a myslim že takyto suboj by si nenechali ujst :) ,len nech tam obidve prv dôjdu 8-)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 23. September 2008 16:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
Mam taky pocit ze danielu bud zastavi jelena jankovic na tomto turnaji alebo nikto, takze bud to bude stvrtfinale alebo titul, to je moja "prediction", snad sa to podari naplnit, to o tom titule myslim
No nemajme velke oci po vyhre nad slabuckou Dulkovou :lol: Som rada,ze to bude Tamarine a nie Srebotnik,ale Tanasugarn musi hrat dobre,ked Katu porazila v 2 setoch..No neviem co si o tom mysliet..Snad sa Danke zajtra zadari a vyhra..Je to mozne,snad to vyjde a uhra konecne nejaky dobry vysledok.Drzim moc palcee




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 23. September 2008 16:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
tak mna cakal mensi sok, ked som sa dozvedel, ze tanasugarn postupila cez srebotnik, ale ved som pisal, ze mala nejake dobre vysledky v tomto roku, len dufam, ze sa jej forma nevratila a daniela ju posle domov.......neviem, je to tazka superka, takze sa uvidi zajtra....... :?:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Beijing Open, Peking
PostPosted: 23. September 2008 19:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|1. May 2024| 14:49
Nakoniec to bude zajtra Thajčanka, ako som si želal, ale či sa budem(e) smiať, alebo zalamovať rukami, sa ukáže. Šanca na prenos nie je taká veľká ako v pondelok, keďže je to 4. zápas a CCTV vysiela live 14.25-16.25 (06.25-10.25 nášho času) a 19.35-23.00 (13.35-17.00 SELČ). Daniela by sa mohla vopchať do prvého vysielacieho okna, odhadujem začiatok jej zápasu po 10.00 h nášho času.
CCTV 5 dnes vysielala v prestávke rozhovor s Danielou, bohužiaľ som to zachytil až na konci po príchode do roboty. V anglickej sekcii píšu, že odpovedala na otázky fanúšikov v štúdiu. Zopakovala, že sa ešte necíti po fyzickej stránke úlne fit. Zachytil som aj tému olympiády.
Držím v stredu palce a dúfam, že v olympijskom areáli zájde tentoraz ďalej ako v auguste.

UPDATE 24.9.: Dážď výrazne posunul program. O 11.00 h sa hral len 3. set zápasu Querrey-Levine a po ňom bol ešte na programe ďalší duel ATP. Daniela sa tak asi prehupne do druhého vysielacieho okna.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 14:38 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|1. May 2024| 14:49
(7) Hantuchová - Tanasugarnová 6:1, 0:6, 7:5 za 132 minút

Sme o kolo ďalej ako na olympiáde. Prvé 2 sety som nevidel, pretože ako včera som musel ísť do práce. A keďže streamy tentoraz výnimočne nefungovali, sem-tam som pozrel "výsledkovú dosku" :D. Druhý set musela byť katastrofa, čítal som, že Thajčanka ničila Danielu hrou od základnej čiary a returnami, o čom svedčí aj štatistika (len 20% bodov po druhom a 35% po prvom podaní a 20% na returne 1. podania). Z 3. setu som zaregistroval zo zábleskov streamu, že Daniela sa naobliekala ako cibula. Bolo to však opäť trápenie. Po brejku si síce vybudovala náskok 3:1, o ktorý však vzápätí prišla. Rebrejkom sa však dostala opäť do vedenia 4:3. Potom ledva ustála svoj servis, no so šťastím odvrátila brejkbal a zvýšila na 5:3. Tanasugarnová znížila na 5:4. Že sa Daniela dopracuje pri svojom podaní k mečbalu? Omyl. Po 30:30 bol brejkbal a 5:5. Ani Tanasugarnová si následne neudržala servis - 6:5 a druhý pokus ukončiť zápas. Ten vyšiel a nerváku bolo po 132 minútach koniec.
Ukončenie setov bolo dnes obrovským problémom Daniely. Do očí udrie 8 es Daniely a 7 DF Thajčanky. Zápas opäť ukázal, že po zranení pokračuje stagnácia (napriek SF v Bali) a do konca roka asi nenastane zlepšenie. V ďalšom kole nastúpi zrejme proti Jankovičovej a ja len dúfam, že to nebude debakel. Radšej chcem Wozniakovú.



Naobliekaná Daniela.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 14:50 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|1. May 2024| 13:49
Stihnul jsem pouze cca tři poslední gemy. Přišlo mi, že Daniela do toho dávala dost síly, obzvlášť z bh, který mi přišel razantnější než obvykle - ale možná ten dojem způsobovala pouze "kvalita" livestreamu. Bylo tam pár slušných druhých servisů, které se asi Daniela rozhodla po tom výprasku ve druhém setu více riskovat. Sem tam chtěla ukončit některé míče zbytečně rychle, což spolu se zdaleka ne optimální práci nohou rezultovalo v nevynucené chyby.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 87 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy