Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 87 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 15:03 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
Tak ja som videl celý zápas. Boli to nervy, hlavne v treťom sete. Celý zápas sa dá rozdeliť do troch častí, teda troch odlišných setov. V prvom hrala Daniela celkom dobre a Thajčanka kazila čo sa dalo. Nechápem ako sa to presne otočilo v druhom sete, keď Daniela len chodila po kurte a thajčanka nerobila takmer žiadne chyby, žiadna jej lopta neskončila v site alebo v aute, hrala takmer bez chyby. No a tretí set ako na húpačke, Daniela mala stále mierne navyše a thajčanka ju stále doťahovala, direkt som si všimol, že Daniela vždy v geme uhrala stav vo svoj prospech na 30:0 a hned to bolo 30:40 a potom do zhody. Ale nakoniec trápenia mala Danka šťastie a dotiahla zápas do víťazného konca, tuším ma trochu rozbolela hlava, asi som to dosť prežíval ;)
Inak do tretieho setu sa Danka neobliekla ako cibula, ako píše MartinH, ale si len na miesto sukni dala tepláky. Inak som si všimol, že tam bola dobrá kosa, lebo rozhodkyňa mala rukavice !!!
Ale teším sa, že to bolo víťazstvo, ktoré Daniele pomôže a s Jankovičovou? Nič nehovorím radšej ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 15:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 07:56
Daniela má vo štvrtok 25.9. voľno, tak sa môže pripraviť na piatkové štvrťfinále. A to s tou cibuľou bolo myslené len obrazne, no v Pekingu sa ochladilo na okolo 10 stupňov. Pod psa bolo aj v neďalekom Soule a mimochodom aj u nás v Blave.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 15:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
waaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu!!!!!!som stastny, ze sa to podarilo!!!!mama mi pisala sms, ked som bole este v skole, ze prvy set vyhrala danka 6:1, no bol som prekvapeny, ale aj spokojny, ze asi to bude lahke...no potom volala, ze prehrala druhy set, nepovedala mi radsej akym stavom..... :lol: tak ale nakoniec to dobre dopadlo, konecne dobry vysledok ;) tesim sa velmiiiiiiiiiii.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 16:03 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
Najprv chcem Daniele pogratulovat k postupu do stvrtfinale a ja osobne chcem jej hru pochvalit. Pozerala som to sice len od polovicky tretieho setu,ale mne sa zdalo,ze Danielina hra bola ovela,ovela lepsia ako na Bali.Tam to bola sama chyba a nevyrazny vykon.Tu boli jej udery velmi tvrde a vo vymenach aj presne,sice sa ozaj niekedy stalo,ze zbrklo zakoncovala a tym chybovala,ale ja som spokojna. Treba ale vyzdvihnut i vykon Tamarine,urcite nemohlo byt lahke hrat proti hracke,ktora za cely zapas zahrala 20 winnerov a 8 UE ( ano,takuto stats mala Tanasugarn),ukazovala to statistika na konci zapasu.Tamarine behala ako mohla,hrala velmi utocne a presne,ale to iste plati aj o Daniele,pochopitelne az na ten pohyb. Ja som bola narozdiel od niektorych s hrou Daniely velmi spokojna,podla mna sa to zlepsilo,snad ju uvidime v TV proti Jankovic 8-) Ale lepsia by bola Aleks ako spominali uz ini ludia v tejto teme..




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 16:13 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
No.....tak ja som zápas kôli škole absolútne nevidel....ale čo už....aspon som to s nou prežíval... ;) .....a som štastny že Danka tento zápas vyhrala...aj ked takym čudnym vysledkom...... :D :D .....ale hlavne že vyhrala a hor sa na Jankovič...na ten zápas som nesmierne zvedavy....tuším som Danku proti Jankovič ani nevidel hrat.....tak sa na to teším....v piatok mam volno tak si cely zapas vychutnam..... 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 16:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 05:56
No.....tak ja som zápas kôli škole absolútne nevidel....ale čo už....aspon som to s nou prežíval... ;) .....a som štastny že Danka tento zápas vyhrala...aj ked takym čudnym vysledkom...... :D :D .....ale hlavne že vyhrala a hor sa na Jankovič...na ten zápas som nesmierne zvedavy....tuším som Danku proti Jankovič ani nevidel hrat.....tak sa na to teším....v piatok mam volno tak si cely zapas vychutnam..... 8-)

Naposledy spolu hrali v roku 2006, no to nebola Jelena ani zďaleka tam kde je teraz.

Mimochodom gratulujem Daniele k takému vydretému postupu a aj ja sa teším na ďalší zápas. Len škoda že som z toho dnešného nič nemal


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 16:28 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
Ehm :) ,kôli praci som nemal moznost pozerat zapas od zaciatku,takže som pozeral cez board...až v tretom sete som zacal pozerat 8-) ...co môžem napisat je to že nechapem 1 dva sety :roll:...Treti set bol taky divny bol ako na hojdačke...ale len vysledkom...islo vlastne o to čo dokaže Tamara...ja som inac sokovany ako Daniele isiel serv...8 es to je u Daniely nevidane :shock:..no vratim sa naspät...islo o to že Tamarin dobehla mnoho lopticiek a Daniela potom skazila..ale ako...Daniela zacala utocit naraz sa ocitla na lavej strane a už som myslel že mame fiftin ale tamarin ho dobehla a sikovne dala lopticku do pravej strany a ked vieme že ako je na tom Daniela s pohybom tak sice to dostihla ale už nezahrala nic extra a dala väčšinou out!To je môj taky že postreh...
Inac neviem ci ste si to vsimli i vy ale kolko razy Daniela vyhravala ci už pri vlastnom ale serv...alebo pri returne bol stav 30-0 pre Danielu ale vzdy sa to otocilo na 30-40 čomu som fakt nechapal a musim povedat že to som si vsimol už vela vela krat...i v inom zapase...i ten 2set..0-6 :o tam tiez tak bolo a nic s toho nakoniec nebolo..no
Ale mam dobry pocit,je to lepsie,vie sa udrzat vo vymene a to je dôlezite aspon už tolko nechybuje 8-)
Podmeee dani...a este jedno zelanie :D...v Piatok bude hrat zapas už z isotu Jankovicovou,cakam to na Standium a ako posledny zapas...a žeby to bolo v Tv na ES,kedze mam v piatok 7h :roll:a ja ten zapas chchem straasne vidiet 8-)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 17:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:56

Hantuchová v Pekingu do štvrťfinále dvojhry

PEKING - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA Tour China Open v čínskom Pekingu s dotáciou 600 000 USD.

V utorňajšom stretnutí osemfinálového 2. kola singlovej súťaže v čínskej metropole zvíťazila nad Thajčankou Tamarine Tanasugarnovou, 38. vo svetovom rebríčku, za 133 minút 6:1, 0:6, 7:5. Dvadsaťpäťročná popradská rodáčka Hantuchová si medzi najlepšími ôsmimi zmeria sily s úspešnejšou z neskoršieho duelu medzi srbskou jednotkou "pavúka" Jelenou Jankovičovou a kanadskou kvalifikantkou Aleksandrou Wozniakovou.

Trinástka renkingu WTA Tour a siedma nasadená na tomto podujatí Hantuchová síce v prvom geme prehrala svoje podanie bez zisku fiftínu, ale vzápätí si pripísala šesť hier v rade a viedla 1:0 na sety už po 25 minútach. V úvodnej fáze druhej časti Slovenka hrajúca v sychravom počasí po daždi v teplákoch a dlhých rukávoch znova stratila servis na nulu (0:2) a náskok ázijskej súperky neskôr rástol aj vďaka tomu, že favoritka nedokázala premeniť jeden brejkbal na 1:2 a ďalšie dva pri skóre 0:4.

V šiestom geme Hantuchová ako podávajúca odvrátila dva setbaly, tretí však už nie a utrpela premiérového "kanára" od 2. augusta 2007. Vtedy jej ho v San Diegu uštedrila Američanka Venus Williamsová. V rozhodujúcom dejstve si Hantuchová rýchlo vytvorila náskok 2:0 a disponovala brejkbalom na 4:1, čoskoro však bolo 3:3.

Vtedy Tanasugarnová dvojchybou dopriala súperke ďalšiu šancu na brejk, Slovenka ju využila a sama odvrátila jedno nebezpečenstvo v ôsmej hre. V desiatej pri podávaní na víťazstvo viedla 30:0, ale za stavu 30:30 znervóznela a urobila dve hrubé chyby, najprv nabiehaným krížnym bekhendom a potom forhendom popri čiare - 5:5. Na príjme však zapla, opäť bola vpredu 30:0, a hoci Thajčanka vymazala prvý brejkbalom servisom, pri druhom neodolala forhendovému náporu.

Za stavu 6:5 dala Slovenka bod z podania, dotiahla dve presvedčivé postupné ofenzívy a druhý mečbal využila ďalším bodom z podania. Celkovo nastrieľala 8 es proti dvom, urobila jedinú dvojchybu v porovnaní so siedmimi a lepšia bola aj v štatistike víťazných úderov (23:20). Tanasugarnovej nepomohol citeľne nižší počet nevynútených chýb (8:26).

Držiteľka troch titulov z hlavného profesionálneho okruhu Hantuchová, ktorú od polovice apríla približne štvrť roka trápila únavová zlomenina pätnej kosti pravej nohy, upravila bilanciu zo vzájomných duelov s 31-ročnou rodáčkou z Bangkoku Tanasugarnovou na 3:1. Nadviazala na triumf 7:6 (2), 3:6, 6:0 z Miami v sezóne 2004.
Zásluhou toho má v Pekingu istotu 70 renkingových bodov a šeku na 14 600 USD.

Zdroj: SITA



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 17:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
inak neviem ako vy, ale vsimol som si, ze daniela zrejme posledne dni poriadne trenuje na servise!8 es si ani nepamatam kedy naposledy mala.......a iba jedna dvojchyba, v zapase proti dulko ani jedna.......vazne som spokojny :D
a servis bude velmi dolezity aj v zapase proti jankovic, pretoze ta je skor lepsia na returne, a ked jej danka neda moznost, tak ju len tak lahko nebrejkne......a potom by to mohla vyuzit pri podani jankovic, pretoze ona nema nejake extra kvalitne podanie a tam sa daju zbierat body......drzim palce, hadam je moja taktika na jankovic dobra......no a aeste bude musiet byt veeeeelmi trpezliva, pretoze jankovic bude behat za kazdou loptou a preto by mala daniela hrat velmi rychlo alebo potom trpezlivo a pedantne umiestnovat udery do stran......drzim palce ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 17:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
človeče,ty by si mal ist za trenera :lol:
ale kde, to su len postrehy zo zapasov jankovic.......proste treba ist na nu skvelym servisom a returnami.........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 24. September 2008 19:35 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
''Bol to veľmi namáhavý zápas v náročných podmienkach, musela som nastúpiť v teplákoch. V takej kose som ešte nehrala a bolo to skôr o tom, kto menej zamrzne. Lopty boli veľmi ťažké, vlhkosťou sa napili a diváci nevideli veľa víťazných úderov. Som rada, že som to dobojovala do víťazného konca. V prvom sete som hrala naozaj výborne, skvele som servovala. Na druhé dejstvo som sa snažila čo najrýchlejšie zabudnúť. V úvode tretieho setu som sa snažila byť stopercentne skoncentrovaná a hrať to, čo v prvom," povedala Hantuchová, ktorá sa už teší na duel s Jankovičoovu. "Hrať proti svetovej dvojke sa človeku nepodarí každý deň. Určite to bude dobrý zápas, v ktorom nemám čo stratiť. Vynasnažím sa podať ešte lepší výkon ako proti Tanasugarnovej a uvidíme, či to vyjde," dodala Hantuchová.



Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 25. September 2008 09:21 
Offline
User avatar

Joined: 01. August 2008
Posts: 54
Location: Bratislava-Karlova Ves
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
gratulacia k postupu do stvrtfinale..troska divoky vysledok ;) ..no a zajtra proti Jankovicovej to bude tazke bo Jelena bude vracat aj nemozne a Daniela bude musiet byt velmi velmi trpezliva





Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 25. September 2008 10:14 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
Aj ja Danke gratulujem k postupu do QF.S Jankovičovou to bude zaujímavý duel.Ja len dúfam,že sa udeje malý zázrak a ak nie tak aby to nebol výprask ale rovnocenný zápas.Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 25. September 2008 17:09 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 06:56
Stadium (from 12.30hrs)

1. Zheng vs. Ivanovic
2. ATP: Sela vs. Robredo (NB 14.00hrs)
3. ATP: Phau vs. González
4. Jankovic vs. Hantuchova (NB 19.00hrs)
5. ATP: Ferrero vs. Roddick (NB 21.00hrs)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 87 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy