Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 87 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 26. September 2008 17:05 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 12:51
JJ jej následne poskytla druhý SB, ale ani vtedy to nevyšlo, lebo Daniela podľa mňa trochu zbytočne nasadila nie veľmi vydarený stopbal, po ktorom chcela JJ prelobovať, no neúspešne. a minimálne raz si Daniela podľa mňa nezvolila v dôležitom momente dobrú taktiku.Tohle vypadá jako klasická Daniela. Nevím, kolikrát už ve své kariéře měla setbally/matchbally proti top hráčkám a vždycky je promrhala nějakým takovým úderem jako dropshot. Jelikož jsem zápas neviděl, tak nedokážu říct, jestli jej hrála ve správném okamžiku (tzn. ona v kurtu a Jankovičová daleko za základní čárou), ale osobně bych dropshoty proti tak pohyblivé a rychlé hráčce, jakou Srbka je, vůbec nehrál, a už vůbec ne na setball. Daniela se v tomhle už ale bohužel nezmění a v rozhodujících psychicky náročných okamžicích bude místo jednoduché hry vymýšlet a realizovat komplikovaná řešení. Holt už je taková.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 27. September 2008 12:05 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 12:51
ja som s Dankou spokojna :) 1.set hrala famozne , ako za starych cias spred nestastneho zranenia ...prekvapila ma svojim pohybom , presne umiestnovanymi udermi , obcas aj JJ tomu nemohla uverit ...druhy set radsej neriesim,myslim,ze Daniela uz bola mierne vyrovnana s prehrou, no nechcem tym povedat,ze nebojovala ...ale proste Jelena bola rozbehnuta a bolo tazke ju zastavit , najma po psychickej stranke ... najviac ma mrzi premrhany setball ,ked to daniela riesila kratasom ..dobre vieme ,ze jelena patri na okruhu k najlepsie pohybovo disponovanym hrackam ,ak nie je tou naj ..no tam rozhoduje sekunda , mozno stotina , co zahram ...daniela si nevybrala spravne riesienie ..no takze prvy set bol uzasny a druhy,ten uz bol dost ubohy ...ale celkovo som s DH spokojna , ukazala mi ,ze skvely tenis z konca minuleho roka resp.zaciatku tohto ,hrat nezabudla a uz sa tesim na jej dalsie vystupenia ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 27. September 2008 12:15 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 12:51
No takže,ja som uplne spokojny...Videl som ten 1.set a Daniela tam hrala vyborne,konecne tam boli viac než zablesky dobrej hry...ku Sp a 2.setu sa nebudem vyjadrovat kedže už bolo vsetko spomenute :D...Myslim že Daniela na dalsom turnaji dost prekvapi a ukaže že forma sa vracia...drzim palce :P
Ps...ako že ja fakt nechapem že preco prave Luxemburg :shock:,rad by som vedel odôvodnenie :?





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 27. September 2008 12:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:51
Koncom októbra s najväčšou pravdepodobnosťou nebudem obhajovať vlaňajší titul z Linzu a uprednostním turnaj v Luxemburgu, ktorý sa uskutoční v rovnakom termíne.
precooooooo?????ved oba turnaje su myslim rovnako dotovane..........????
nie, nie su linz je tier II a luxemburg len tier III, ale neviem preco si vybrala ten slabsi turnaj
Ja som tiez prekvapena tym,ze hra Luxembourg,ale mozno je to aj z toho dovodu,ze si mysli,ze v Linzi bude viac nabita konkurencia a ma mensiu sancu uhrat nejake to semifinale,prip.finale. V luxembourgu to mozno bude lahsie,i ked za menej bodov.Ine vysvetlenie nemam,ale ja osobne by som bola radsej,keby hrala Linz




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 27. September 2008 15:37 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 12:51
no 1. set aj mňa prekvapil..nechápal čo sa s Danielou stalo od zápasu z Bali, ktorý som tiež videl...bol to úplne iný človek...mala zabijacke returny, výborne umiestňovala údery, dokázala hrať vyrovnane s JJ...škoda tých setballov ale tak to je v živote aj v tenise buď šance využijete alebo nie...žiaľ Daniele tie kľúčové momenty nevyšli...druhý set som už nevidel komplet takže nehodnotím...po tom čo som videl tento zápas už si nemyslím že záver sezóny bude až taký čierny ako som si myslel ;) čo sa týka "kauzy" :D luxemburg/linz...samozrejme že najlogickejšie by bolo obhajovať titul...ale na to sa možno Daniela ešte herne necíti a preto zvolila luxemburg....v linzi bude možno podobne zloženie hráčok ako v Pekingu a tu to Daniela dotiahla do 1/4-finále...takže keby teoreticky dosiahla pri obhajobe v linzi len štvrťfinále tak by asi stratila viac bodov ako keby sa dajme tomu dostala v luxemburgu do semi či finále, nebodaj ho vyhrala (aj keď samozrejme tam jej nejaké body strhnú, keďže je to turnaj nižšej kategórie)...ale myslím si že by sme to nemali rozoberať teraz ale až po ukončení jej učínkovania v Luxemburgu, či to bolo správne riešenie...snáď Daniela vie čo robí

Mam pocit že sme spolužiaci.......:D.....teda aspon aj ja mam volno v piatok na škole...
tak na TUKE ma kopa prvákov z rôznych fakúlt v piatok voľno :D jeden môj spolužiak zo strednej čo je tiež na TUKE má voľno v štvrtok aj v piatok :mrgreen: ja som na FEI-ke na Hospod. informatike...ty si myslím na nejakom inom odbore, keď si dobre spomínam (čo je u mňa málokedy :lol: )



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 27. September 2008 16:12 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 12:51
No moment moment...(už mi to doslo :D )takže Ak Daniela nepôjde do Linzu strati vsetky body za vitaztvo...Ak nedôjde do finale v Luxemburgu strati dalsie body... :shock: mama mia...blby kalendar!!!sak to je kopa kopa bodov





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 27. September 2008 16:25 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 12:51

Mam pocit že sme spolužiaci.......:D.....teda aspon aj ja mam volno v piatok na škole...
tak na TUKE ma kopa prvákov z rôznych fakúlt v piatok voľno :D jeden môj spolužiak zo strednej čo je tiež na TUKE má voľno v štvrtok aj v piatok :mrgreen: ja som na FEI-ke na Hospod. informatike...ty si myslím na nejakom inom odbore, keď si dobre spomínam (čo je u mňa málokedy :lol: )

......no ja som na BERGU.....:D:D.....a mam v utorok a piatok volno......no...ale na Hospodárskej informatike mam najlepšiu kamošku.......tiež si si dal tenis na telesnu??...... :D


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 27. September 2008 16:50 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 12:51
No moment moment...(už mi to doslo :D )takže Ak Daniela nepôjde do Linzu strati vsetky body za vitaztvo...Ak nedôjde do finale v Luxemburgu strati dalsie body... :shock: mama mia...blby kalendar!!!sak to je kopa kopa bodov
body za luxemburg strati uz tento tyzden pretoze luxemburg bol pred rokom v skorsom termine, strati 190 bodov a pricita si 70 za Peking, takze je to minus 120


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 27. September 2008 19:43 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 12:51

......no ja som na BERGU.....:D:D.....a mam v utorok a piatok volno......no...ale na Hospodárskej informatike mam najlepšiu kamošku.......tiež si si dal tenis na telesnu??...... :D

ja som chcel...ale potom som sa dozvedel ze na Hospodarskej nemame telesnu :evil: tak som myslel ze dakoho zabijem...konecne chodim na skolu kde mozem mat tenis a nakoniec nemozem kvoli blbemu odboru :lol: ale vraj vo vyššom rocniku uz mame tak uvidime ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Beijing Open, Peking
PostPosted: 27. September 2008 21:28 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:51
Ad Linz: Ako píšem na inom mieste (Danka na turnajoch v roku 2008), poslal som vo štvrtok organizátorom turnaja otázku, prečo Daniela nehrá v Linzi. V piatok odpísali, že to sa musím spýtať jej, ale myslia si, že mať 9 hráčok z Top 20 je tiež super. Daniela však stále neuviedla dôvod, prečo nejde obhajovať titul, ale určite sa to dozvieme, keďže novinári na ňu budú tlačiť.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 29. September 2008 06:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 13:51
Jelikož jsem zápas neviděl, tak nedokážu říct, jestli jej hrála ve správném okamžiku (tzn. ona v kurtu a Jankovičová daleko za základní čárou), ale osobně bych dropshoty proti tak pohyblivé a rychlé hráčce, jakou Srbka je, vůbec nehrál, a už vůbec ne na setball. Daniela se v tomhle už ale bohužel nezmění a v rozhodujících psychicky náročných okamžicích bude místo jednoduché hry vymýšlet a realizovat komplikovaná řešení. Holt už je taková.

Bola to približne situácia, ako opisuješ, teda Daniela bola vo dvorci a JJ niekde na z. čiare, ale dropshot bol 1. vysoký, 2. lopta padla ďaleko za sieť. JJ ho tak bez problémov dobehla a klasickým nabiehaným úderom Danielu obhodila. Ľahko sa mudruje, ale mala radšej zahrať winner forhendom, no asi sa bála. Určite to bola chyba, ktorá ju pripravila minimálne o zisk 1. setu. Veľakrát si takto pobabrala zápasy, je to jej črta, ale robia to aj iné hráčky, u nej mi to však viac bije do očí.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Beijing Open, Peking
PostPosted: 29. September 2008 06:20 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 12:51
JJ jej následne poskytla druhý SB, ale ani vtedy to nevyšlo, lebo Daniela podľa mňa trochu zbytočne nasadila nie veľmi vydarený stopbal, po ktorom chcela JJ prelobovať, no neúspešne. a minimálne raz si Daniela podľa mňa nezvolila v dôležitom momente dobrú taktiku.Tohle vypadá jako klasická Daniela. Nevím, kolikrát už ve své kariéře měla setbally/matchbally proti top hráčkám a vždycky je promrhala nějakým takovým úderem jako dropshot. Jelikož jsem zápas neviděl, tak nedokážu říct, jestli jej hrála ve správném okamžiku (tzn. ona v kurtu a Jankovičová daleko za základní čárou), ale osobně bych dropshoty proti tak pohyblivé a rychlé hráčce, jakou Srbka je, vůbec nehrál, a už vůbec ne na setball. Daniela se v tomhle už ale bohužel nezmění a v rozhodujících psychicky náročných okamžicích bude místo jednoduché hry vymýšlet a realizovat komplikovaná řešení. Holt už je taková.

Martinovi sa opäť podarilo trafiť kliniec presne po hlavičke, úplne s jeho komentárom súhlasím !!!


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 87 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy