Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 11. September 2008 13:54 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
Savchuk/Senoglu (UKR/TUR) d. (1) Hantuchova/Pennetta (SVK/ITA) 46 62 106

Tak z tohto výsledku som mierne sklamaný,nečakal som,že by Savčuková a Senogluová mohli byť nad sily Daniely z Flaviou.Ale ako vidieť boli,škoda.Ale držím palce aspoň v singli.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 11. September 2008 15:33 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
Centre Court (from 15.00hrs)
1. Schiavone vs. Petrova
2. Domachowska vs. Schnyder
3. Hantuchova vs. Chan
4. Pennetta vs. Paszek

Court 1 (from 16.00hrs)
1. Savchuk/Senoglu vs. Hsieh/Peng
2. Domachowska/Petrova vs. King/Kudryavtseva (NB 18.00hrs)

No tak zajtra hra daniela treti zapas, takze by sa mohla dostat na rad okolo 13 00 nasho casu, snad Chan porazi a v sobotu ju mozeme vidiet aj my cez portal bet365, good luck, a k dnesnej prehre: neva, aj tak si myslim ze by zo semifinale odstupili a sustredili by sa na single


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 11. September 2008 17:47 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
z prehry stvorhry si tazku hlavu nerobim...predsa je dolezitejsi ten zajtrajsi zapas...tak som zvedavy ci uz to konecne Daniela dotiahne aj dalej ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 11. September 2008 18:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
Daniele to s Flaviou moc v debli nejde..I v Amerike spolu startovali a dieru do sveta veru nespravili..Ale vysledky v stvorhre neberiem nejak moc vazne,skorej ma zaujima singlova sutaz..Som prekvapena,ze nakoniec hra proti Chan,cakala som Pengovu,ktora je podla mna ovela kvalitnejsia hracka..Asi vsak nemala svoj den..Ak by Danka Chanovu neporazila,bola by som dost sklamana.Snad sa zadari a do semifinale pojde.Uz je vsak iste,ze keby postupila,cakal by ju tazky zapas ci uz s Paszek alebo Pennettou..Good luck,Danka! :slovakia: :slovakia:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 14:15 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
(1) Daniela Hantuchova (SVK) d. Yung Jan Chan (TPE) 76(4) 46 62

Tak blahoželám Daniele k postupu do SF,som rád,že po Savčukovej zdolala aj Chanovú.I keď v 3 setoch ale aj to sa ráta.V boji o finále narazí na jednu z dvojice Pennettová alebo Paszeková.Skôr favorizujem talianku,ale aj mladá Tamira môže prekvapiť.Ja ale tvrdím,že to už bude iný boj.Druhé semifinále pozostáva z dvojice Petrovová vs. Schnyderová.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 14:18 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
po dlhom case je tu Danieline semifinale...myslim ze ta forma je uz za dverami len este na to treba cas...aby sa uz na buduci rok mohla vrhnut na hracky ako ivanovicova, kunetsova a pod. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 14:25 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
Tak ja ja sa pripájam ku gratulácii... :D ...som velmi štastny že Danka konečne postúpila do semifinále....druhykrat v tomto roku.... :D ...no a k zápasu....tak začiatok sa zdal byt jasny.....ked nam Danka viedla už 4:0...lenže , neviem asi Chanová zabrala...alebo Danka kazila....sa to nakoniec zvrtlo až k tiebreaku, kde Danka vyhrala (4)..no a v druhom sete to muselo byt tiež zaujímavé..najprv viedla Danka 2:1, potom zase Chanová 2:4....potom bol stav 4:4..( to som si už myslel že Danka ten set nepustí...)....a nakoniec si set aj tak uchmatla Chanová....hlavne je, že to Danka psychicky zvládla a bola nohami na zemi...fúúúúh.....bol by som teda dosť sklamany keby to vyhrala Chanová...
.....teším sa už na semi ;) :?:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 14:29 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
ja neviem, na jednej strane som velmi stastny ze daniela nakoniec vyhrala, ale ten vysledok je hrozivy a este viac sa bojim jej semifinalovej superky, v kazdom pripade to bude velmi velmi tazke a len dufam, ze ak to bude prehra, tak nie nejaky debakel........ale pevne verim, ze sa to nakoniec podari, aj ked stale mam pocit, ze na hracky ako penneta alebo paszek si daniela este nemoze vyskocit.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 15:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
Hantuchová s námahou do semifinále dvojhry

BALI - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová zvíťazila v piatkovom stretnutí štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA Tour na indonézskom ostrove Bali nad Taiwančankou Jung-jan Čan v troch setoch 7:6 (4), 4:6, 6:2 a postúpila medzi štyri najlepšie.

Turnajová jednotka sa na ceste do semifinále poriadne zapotila, zápas trval 157 min a až v treťom sete sa podarilo favoritke zlomiť odpor 19-ročnej súperky. V semifinále sa vlaňajšia finalistka stretne s víťazkou taliansko-rakúskeho súboja Flavia Pennettová - Tamira Paszeková.

Dvadsaťpäťročná rodáčka z Popradu vstupovala do duelu ako jednoznačná favoritka, obe hráčky delí v rebríčku WTA Tour 48 priečok a aj ich prvý vzájomný duel spred roka v štvrťfinále turnaja v Kalkate sa skončil jej triumfom. Slovenka začala dobre, v úvodnom sete viedla už 4:1, ale potom dovolila húževnatej Taiwančanke vyrovnať a výsledkom bol tajbrejk, ktorý už Hantuchová zvládla.

V druhom dejstve si obe hráčky od šiestej hry uštedrovali jeden brejk za druhým, z prestrelky vyšla víťazne Čan a vyrovnala na 1:1. Vzápätí však nezachytila nástup do rozhodujúceho setu, skúsená Slovenka sa ujala vedenia 3:0 a už si ho s prehľadom ustrážila. Za stavu 5:2 pri svojom podaní využila hneď prvý mečbal a zabezpečila si prémiu minimálne 10 300 USD za účasť v semifinále.

Zdroj: SITA



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
ja neviem, na jednej strane som velmi stastny ze daniela nakoniec vyhrala, ale ten vysledok je hrozivy a este viac sa bojim jej semifinalovej superky, v kazdom pripade to bude velmi velmi tazke a len dufam, ze ak to bude prehra, tak nie nejaky debakel........ale pevne verim, ze sa to nakoniec podari, aj ked stale mam pocit, ze na hracky ako penneta alebo paszek si daniela este nemoze vyskocit.......

presne s tym suhlasim...ak bude hrat v semi tak ako dnes tak to na Paszek stacit nemusi a na Pennettu uz toboz nie...Daniela sice dokazala premienat BP, ale strasne casto stratila svoj vlastny servis...v podstate sa nemohla opriet o svoj 2. servis...semifinalova ucast je pekna ale do dalsieho zapasu sa bude musiet o dost zlepsit

štatistika:
DH YC
esá: 2 2
dvojchyby: 5 2
1. servis: 63% 53%
body po 1. servise: 62% 50%
body po 2. servise: 36% :!: 39%
brejkbaly: 9/9(100%) :P 8/17(47%) - ponúknuť súperke 17BP :?: :!: :roll: ešte chvalabohu, že ich Chan nevyužila

s takouto štatistikou by odišla zo semi veľmi rýchlo...keby ponúkla teoreticky Pennette 17 brejkov, no neviem neviem...len dúfam, že Daniela dnes hrala na pol plynu a šetrila sa do semi



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 17:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
Hlavne ze vyhrala.Ja vidim vsak v tom dlhom zapase aspon jedine pozitivum pri vsetkych tych zlych statistikach,namahe atd. - aspon si poriadne zahrala,co je podla mna po zraneni dost dobre,aspon mala sancu poriadne zarezavat v zapase dlho a musela dlho drzat i koncetraciu co sa jej v konecnom hodnoteni podarilo.skoda len tych premarnenych sanci,v prvom sete vedie 4-0 a vyhra ho az v tiebreaku :roll: Tymto zapasom sa uz ale nechcem zaoberat,Tamira je dalsia prekazka,co si myslim,ze bude opat velmi tazke,Paszek totiz na Bali hra velmi dobre.Dat kanara stvrtfinalistke US Open Pennettovej,tak to je fakt dobre! 8-) Daniela by mala byt na bet365.com na livestreame,pokial viem,vysielaju semi i finale z Bali.Tak drzim palce,Daniela!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 17:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
nooo, tak s paszek to bude velmi tazke, ja osobne som skor ocakaval flaviu, ale no ked bola tamira taka dobra.....len dufam, ze jej nezostali sily na danielu, a dufam, ze naopak daniela si ich este setrila.....skoda, ze tento turnaj nedavaju na ES, mna moc cumenie do compu nebavi.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 18:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
nooo, tak s paszek to bude velmi tazke, ja osobne som skor ocakaval flaviu, ale no ked bola tamira taka dobra.....len dufam, ze jej nezostali sily na danielu, a dufam, ze naopak daniela si ich este setrila.....skoda, ze tento turnaj nedavaju na ES, mna moc cumenie do compu nebavi.......
No ani mna nie ale nevyberies si moc..Lepsie PC ako nic ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
4:0 v prvom sete :?: :shock: ,wow...Takže Daniela tusim že vyhrala 2 zapasy za sebou ne?čo som velmi rad a bol by som radsej keby ku nim pridala 2 dalsie+...Velmi si cenim 1set a odvratenie dvoch setbalov a samozrejme treti set kde to Daniela vydrzala psychicky :P....Zajtra sa stretne z Paszekovou...uff no ja neviem,fakt neviem...bude to zaujimave...
Zajtra hra Daniela 2 zapas po Schny-Petr. zaciatok 4:30 ich casu,a ak dobre pocitam mala by zacat okolo 13:00... :?: :!:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 18:47 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|20. April 2024| 14:46
ja neviem, na jednej strane som velmi stastny ze daniela nakoniec vyhrala, ale ten vysledok je hrozivy a este viac sa bojim jej semifinalovej superky, v kazdom pripade to bude velmi velmi tazke a len dufam, ze ak to bude prehra, tak nie nejaky debakel........ale pevne verim, ze sa to nakoniec podari, aj ked stale mam pocit, ze na hracky ako penneta alebo paszek si daniela este nemoze vyskocit.......

presne s tym suhlasim...ak bude hrat v semi tak ako dnes tak to na Paszek stacit nemusi a na Pennettu uz toboz nie...Daniela sice dokazala premienat BP, ale strasne casto stratila svoj vlastny servis...v podstate sa nemohla opriet o svoj 2. servis...semifinalova ucast je pekna ale do dalsieho zapasu sa bude musiet o dost zlepsit

štatistika:
DH YC
esá: 2 2
dvojchyby: 5 2
1. servis: 63% 53%
body po 1. servise: 62% 50%
body po 2. servise: 36% :!: 39%
brejkbaly: 9/9(100%) :P 8/17(47%) - ponúknuť súperke 17BP :?: :!: :roll: ešte chvalabohu, že ich Chan nevyužila

s takouto štatistikou by odišla zo semi veľmi rýchlo...keby ponúkla teoreticky Pennette 17 brejkov, no neviem neviem...len dúfam, že Daniela dnes hrala na pol plynu a šetrila sa do semi
Ty dvojchyby kvituju. Lepší dát debla než druhý servis o pomalosti pod 120 km/h. Skoro bych si přál, aby těch deblů bylo ještě víc, což by mě utvrdilo v tom, že se Daniela snaží s tím druhým servisem něco dělat a ne že to tam jen tak posílá a čeká, až jí soupeřka zničí returnem. Ale i tak bych řekl, že pět dvojchyb je na Danielu dost. Navíc všechny dala, myslím, v prvních dvou setech, takže se snad snažila ty druhé servisy trošku riskovat.
Bohužel s tímhle Daniela už bojuje docela dlouho a nějaké zlepšení stále v nedohlednu. A teď po zranění je to ještě horší než dříve, dokonce i hráčky, které na returnu nijak neexcelují, až nechutně často bodují z Danielina druhého servisu a koncekonců i z prvního.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy