Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 01:05 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Uvoľni sa chlape :D načo toľko stresu?
Tak hneď z úvodu... Mne vôbec, ale naozaj vôbec nevadí, že si fanúšikom Daniely. Od teba by som tu však najmenej čakal, že ti bude vadiť, ak je niekto fanúšikom niekoho iného. Zavŕtal si do niečoho, čo sa ťa vôbec netýkalo, ale dôvod je mi jasný. Volá sa majaneck :) Tak si sa nakoniec zmohol len na kôpku úbohých invektív. Nemal som žiadny zlý úmysel. Chcel som len vyjadriť svoj názor. Povedať niektorým ľuďom, že si myslím, že forum for fans by malo byť o inom, ako len o večnom oplakávaní žrebu a plačom nad prehrami. Že to nie je pravda? Že nesúhlasíš? To vôbec nemusíš, je to však môj názor. Ale iný názor sa tu zrejme nenosí... to som hneď chytrák... tak sorry, už nebudem otravovať. HowghJak to souvisí s tím, co jsem napsal? Vůbec nereaguješ na můj příspěvek.
Kde píšu, že mi vadí tvá náklonost k Cibulkové? Vůbec mi to nevadí. Já sám jí držím hodně palce. Já jen napsal, že pochybuji, že ty jako velký fanda Cibulkové máš až takový přehled o losech Hantuchové.
Druhá věc, jak ty jako velmi nepravidlený návštěvník víš, že se tu pouze oplakává los a prohry? Nebo snad všechno pečlivě pročítáš? ;) Co tak rozdílného děláte vy na fóru Cibulkové? Radujete se z jejích proher? Tobě možná Cibulkové prohry nevadí, někdo jiný to ovšem může prožívat úplně jinak a třeba to pak napíše na fórum. No co, aspoň se trochu vyventiluje. Dokud to nejsou vyloženě dristy, tak v tom nevidím problém. Myslíš, že jsi lepší, když se přes prohru dokážeš hned přenést? Že to tolik neprožíváš a "neoplakáváš to", tě nedělá lepším, ani to není nějaký zaručený recept na to, jak by mělo forum for fans vypadat.
Ohledně losů, sám jsem ti vysvětlil, jak se to má s Danilinými losy. Ono když na 75% turnajů Hantuchová vyfasuje z nasazených potenciálních soupeřek tu nejhorší nebo hraje pětkrát po sobě se Sugiyamou, jejíž styl jí nevyhovuje, tak je těžké to neoplakávat.
Proč reaguju, když se mě to vlastně netýkalo. To máš tak, když někdo z cizího fóra přijde a začne poučovat, jak by se to mělo dělat, tak to člověka v klidu nenechá, i když se ho to zdánlivě netýká. Navíc stylem "zahrajme si hru", což indikuje, že k tomu přisupuješ, jako kdybys komunikoval s blekotajícími blbečky z ústavu (dámy prominou), což se mi ale vůbec nelíbí. A vůbec, celý ten zesměšňující tón tvých příspěvků v tomhle tématu se mi nelíbí.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 01:52 
Offline

Joined: 08. June 2008
Posts: 15
Location: Kysak
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Jak to souvisí s tím, co jsem napsal? Vůbec nereaguješ na můj příspěvek.
Kde píšu, že mi vadí tvá náklonost k Cibulkové? Vůbec mi to nevadí. Já sám jí držím hodně palce. Já jen napsal, že pochybuji, že ty jako velký fanda Cibulkové máš až takový přehled o losech Hantuchové.
Druhá věc, jak ty jako velmi nepravidlený návštěvník víš, že se tu pouze oplakává los a prohry? Nebo snad všechno pečlivě pročítáš? ;) Co tak rozdílného děláte vy na fóru Cibulkové? Radujete se z jejích proher? Tobě možná Cibulkové prohry nevadí, někdo jiný to ovšem může prožívat úplně jinak a třeba to pak napíše na fórum. No co, aspoň se trochu vyventiluje. Dokud to nejsou vyloženě dristy, tak v tom nevidím problém. Myslíš, že jsi lepší, když se přes prohru dokážeš hned přenést? Že to tolik neprožíváš a "neoplakáváš to", tě nedělá lepším, ani to není nějaký zaručený recept na to, jak by mělo forum for fans vypadat.
Ohledně losů, sám jsem ti vysvětlil, jak se to má s Danilinými losy. Ono když na 75% turnajů Hantuchová vyfasuje z nasazených potenciálních soupeřek tu nejhorší nebo hraje pětkrát po sobě se Sugiyamou, jejíž styl jí nevyhovuje, tak je těžké to neoplakávat.
Proč reaguju, když se mě to vlastně netýkalo. To máš tak, když někdo z cizího fóra přijde a začne poučovat, jak by se to mělo dělat, tak to člověka v klidu nenechá, i když se ho to zdánlivě netýká. Navíc stylem "zahrajme si hru", což indikuje, že k tomu přisupuješ, jako kdybys komunikoval s blekotajícími blbečky z ústavu (dámy prominou), což se mi ale vůbec nelíbí.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

No dobre, chytráku :D Ja si rád pokecám s každým. Takže môžeme pokračovať... Ano, som na tomto fóre každý deň a mám v príspevkoch možno taký prehľad, ako ty. Rovnako tak o Danielinych žreboch. Ale to nie je podstatné. Vôbec ma nezaujímajú tvoje teórie o žreboch. Tu neide o žreby, ale o fanúšikov. A ja nikomu nič nevnucujem. Chcel som si zapolemizovať a ponúknuť svoj pohľad na vec. Ale je mi jasné, že ty to neznesieš. Niekto si však možno z toho niečo vezme, aj keď je jasné, že to nenapíše. A mňa to poteší.

Co tak rozdílného děláte vy na fóru Cibulkové? Radujete se z jejích proher? Tobě možná Cibulkové prohry nevadí, někdo jiný to ovšem může prožívat úplně jinak a třeba to pak napíše na fórum. No co, aspoň se trochu vyventiluje. Dokud to nejsou vyloženě dristy, tak v tom nevidím problém. Myslíš, že jsi lepší, když se přes prohru dokážeš hned přenést? Že to tolik neprožíváš a "neoplakáváš to", tě nedělá lepším, ani to není nějaký zaručený recept na to, jak by mělo forum for fans vypadat.Na toto nebudem reagovať aj keď predpokladám, že pre teba to bude znamenať, že nemám argumenty. Snáď len toľko, že niekedy je lepšie napočítať do 100 a niekedy aj do 1000 a písať až potom. Silno emocionálne podfarbená vložka.

A na záver: Beriem na vedomie, že sa ti štýl, ktorým som na to išiel nepáči, ale budem sa hrať aj naďalej vždy, kedy to uznám za vhodné. Skúšal som to tu už aj ináč a nepodarilo sa, tak som to teraz skúsil takto. Myslím, že som neporušil žiadné obecné pravidlá verejnej komunikácie, ani žiadne formálne pravidlá fóra. Ale ak sa tu smie komunikovať iba podľa tvojích pravidiel, zaves mi BAN.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 09:50 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Trošku ukludnenia nezaškodí ;) Tu je pár obrázkov priamo z Bali, kde sa práve slní Daniela, viem že minulý rok tam bola s mamou, ale či tam je s ňou aj tento rok, to neviem, keby som dopredu vedel, že jej mame sa moc nechce ísť, tak by som ju hneď nahradil a robil spoločníka Daniele :P . Mal by som voľný vstup na všetky jej zápasy a keby len to, chodil by som na pláž kedy by sa mi chcelo, do baru na nejaký fajnový chlast... aha venoval by som sa aj Daniele samozrejme ;)









Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 10:06 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
No dobre, chytráku :D Ja si rád pokecám s každým. Takže môžeme pokračovať... Ano, som na tomto fóre každý deň a mám v príspevkoch možno taký prehľad, ako ty. Rovnako tak o Danielinych žreboch. Ale to nie je podstatné. Vôbec ma nezaujímajú tvoje teórie o žreboch. Tu neide o žreby, ale o fanúšikov. A ja nikomu nič nevnucujem. Chcel som si zapolemizovať a ponúknuť svoj pohľad na vec. Ale je mi jasné, že ty to neznesieš. Niekto si však možno z toho niečo vezme, aj keď je jasné, že to nenapíše. A mňa to poteší.
Jsi tu každý den? No tak to zas nemůže být tak špatné, jinak bys sem nechodil. :)
Vezměme to tedy od začátku. Poskytni svůj pohled na věc. Stále jsme se ho nedočkali. Zatím pouze kritizuješ, že takhle by fórum for fans nemělo vypadat, ale bez návrhu na zlepšení. Já se tvému názoru nebráním, pouze mě moc nenadchla forma, jakou jsi to podával. Jestli myslíš, že proti tobě mám něco osobně, tak se pleteš. Ve skutečnosti tě docela beru. Ostatně nechápu, jak jsi došel k názoru, že proti tobě něco mám. Že jsi dělal rádoby vtipné poznámky na Danielu, když v dubnu odřekla na poslední chvíli Fed Cup kvůli zranění? Ano, v tu chvíli mi to přišlo mimo mísu, ale já taky kolikrát napíšu něco a pak zjistím, že jsem se mýlil.
Ban ti dávat nebudu, není důvod.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 10:39 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Tak Daniela bude hrať nakoniec s Olgou Savchukovou. Porazila Kudryavtsevovú 7:5 6:2. Savchuková je 121 v rebríčku a Daniela má s ňou vyrovnanú bilanciu 1:1. Oba zápasy sa hrali v roku 2006. Prvý vyhrala ukrajinka v Antwerpách 6:3 6:4 a druhý vyhrala Daniela v San Diegu 6:2 6:4.
Dúfam, že miestna klíma bude na Danielu dobre vplývať, že sa do začiatku zápasu dobre vykúpe a poopaluje a bude psychicky úplne v pohode ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 17:36 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
pre mna trochu prekvapenie ,cakala som ze Kudryavtsevova v pohode vyhra ..no stal sa pravy opak ,som sama zvedava ako sa Danka vyrovna s pocitom,ze je nasadena jednotka ,dufam,ze na seba nebude klast ziaden tlak a druhym kolom prejde polahky ..aj ked obavy mam ,urcite vsetci vieme ako je na tom Daniela ,no dufam,ze toto bude taky ODRAZOVY MOSTIK ,takze pomee DANI ! :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 17:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
V podstate sa i dala Savchukova cakat.Kudryavtseva je nevyrovnana hracka,nemozno od nej nieco ocakavat.Som ale radsej,ze je to Olga,lebo Alla sa niekedy vyspi tak,ze dokaze porazit i svetovu elitu,Savchuk sa mi zda prijatelnejsia.Snad Daniela cez nu prejde a vzajomnu bilanciu nakloni proti takejto priemernej hracke na svoju stranu.Drzim moc palce!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 17:39 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Takže Daniela zajtra na centri :) ako druhá...začiatok prveho zapasu 3:00(*)
*Ak sa vyznáte v tych časoch tak napiste ja nemam o nich ani paru :lol:
4hru bude hrat ako štvrta na kurte 1 :evil: dufam že Daniela bude vstupovat do 4hry s tym že vyhrala 2hru...podmeeeeeeee Dani!!! :P





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 17:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Povedať niektorým ľuďom, že si myslím, že forum for fans by malo byť o inom, ako len o večnom oplakávaní žrebu a plačom nad prehrami. Že to nie je pravda? Že nesúhlasíš? To vôbec nemusíš, je to však môj názor. Ale iný názor sa tu zrejme nenosí... to som hneď chytrák... tak sorry, už nebudem otravovať. Howgh
podla mna je o tom forum, aby sa tu diskutovalo aj napriklad o zrebe, o vyhrach o prehrach.......uz fakt nechapem o co ti ide.........napisali sme, ze je zly zreb a tak to je.........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 18:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Ja radsej necakam velke veci a tesim sa kazdej vyhre.Snad prva pride zajtra :) Drzim palce Danka ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 18:38 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
V podstate sa i dala Savchukova cakat.Kudryavtseva je nevyrovnana hracka,nemozno od nej nieco ocakavat.
Taky mě to nepřekvapilo, ale spíš než nevyrovnanosti, i když ta v tom určitě též hraje roli, bych to připisoval tomu, že Ruska krom trávy na ničem jiném moc dobře nehraje. Vždycky jí registruju při Wimbledonu, ale jinak nic moc.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 20:49 
Offline

Joined: 08. June 2008
Posts: 15
Location: Kysak
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Jsi tu každý den? No tak to zas nemůže být tak špatné, jinak bys sem nechodil. :)
Vezměme to tedy od začátku. Poskytni svůj pohled na věc. Stále jsme se ho nedočkali. Zatím pouze kritizuješ, že takhle by fórum for fans nemělo vypadat, ale bez návrhu na zlepšení. Já se tvému názoru nebráním, pouze mě moc nenadchla forma, jakou jsi to podával. Jestli myslíš, že proti tobě mám něco osobně, tak se pleteš. Ve skutečnosti tě docela beru. Ostatně nechápu, jak jsi došel k názoru, že proti tobě něco mám. Že jsi dělal rádoby vtipné poznámky na Danielu, když v dubnu odřekla na poslední chvíli Fed Cup kvůli zranění? Ano, v tu chvíli mi to přišlo mimo mísu, ale já taky kolikrát napíšu něco a pak zjistím, že jsem se mýlil.
Ban ti dávat nebudu, není důvod.
Dobre, budem to teda ja, ktorý skľudní tón. Aj keď invektívy prišli z tvojej strany. Zapamätaj si však, že za invektívy sa ti vždy újdu iba invektívy a z konštruktívnej debaty sa stanú krčmové bláboly a trápny boj o vlastnú česť. Zopár ľudí ma už na týchto fórach pozná a všetci tí vedia, že nie som vyhľadávačom konfliktov. Neprišiel som toto fórum opravovať, ako sa domnievaš. Považujem ho za svoje tak, ako všetci ostatní. A prišiel som tak odnikiaľ, ako všetci ostatní. V deň, keď dal matt oznam na staré fórum, že o mesiac končí, som s ním sedel pri káve a hodinu som ho presviedčal, aby našiel spôsob, ako ho zachovať. A ver, že na Dominikinom fóre som ten, ktorý tlmí miestami dosť silné Anti-Danieline nálady a prejavy. Som na tomto fóre s tým najlepším úmyslom, aj keď Daniela nie je mojou hviezdou.
Používaš klasické ťahy... "Jsi tu každý den? No tak to zas nemůže být tak špatné, jinak bys sem nechodil." Skús mi pripomenúť, kedy som povedal, že je to tu špatné? Alebo: "Zatím pouze kritizuješ, že takhle by fórum for fans nemělo vypadat,..." Kedy že som to povedal, že forum for fans by takto nemalo vyzerať? Mne je samozrejme jasné, že toto úmyselné ťahanie do extrému je výsledkom konfrontačnej debaty. Ja však tento tón opúšťam.
Chceš, aby som poskytol svoj pohľad na vec. Vieš čo? Ja myslím, že mnohí už vedia, čo som chcel povedať. A ak zistím, že sa mýlim, určite sa tu potom k tomu vrátim. A možno sa aj zahrám... ;) Mimochodom, aj na svojom fóre som už toto riešil.
Ubezpečujem všetkých zainteresovaných, že nikoho nepovažujem za bľabotajúceho blbečka z ústavu. Ja si vždy pozorne vypočujem aj tých, ktorých mnohý z vás považujú za blbečkov z ústavu.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 22:28 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Dobre, budem to teda ja, ktorý skľudní tón. Aj keď invektívy prišli z tvojej strany. Zapamätaj si však, že za invektívy sa ti vždy újdu iba invektívy a z konštruktívnej debaty sa stanú krčmové bláboly a trápny boj o vlastnú česť. Zopár ľudí ma už na týchto fórach pozná a všetci tí vedia, že nie som vyhľadávačom konfliktov. Neprišiel som toto fórum opravovať, ako sa domnievaš. Považujem ho za svoje tak, ako všetci ostatní. A prišiel som tak odnikiaľ, ako všetci ostatní. V deň, keď dal matt oznam na staré fórum, že o mesiac končí, som s ním sedel pri káve a hodinu som ho presviedčal, aby našiel spôsob, ako ho zachovať. A ver, že na Dominikinom fóre som ten, ktorý tlmí miestami dosť silné Anti-Danieline nálady a prejavy. Som na tomto fóre s tým najlepším úmyslom, aj keď Daniela nie je mojou hviezdou.
Používaš klasické ťahy... "Jsi tu každý den? No tak to zas nemůže být tak špatné, jinak bys sem nechodil." Skús mi pripomenúť, kedy som povedal, že je to tu špatné? Alebo: "Zatím pouze kritizuješ, že takhle by fórum for fans nemělo vypadat,..." Kedy že som to povedal, že forum for fans by takto nemalo vyzerať? Mne je samozrejme jasné, že toto úmyselné ťahanie do extrému je výsledkom konfrontačnej debaty. Ja však tento tón opúšťam.
Chceš, aby som poskytol svoj pohľad na vec. Vieš čo? Ja myslím, že mnohí už vedia, čo som chcel povedať. A ak zistím, že sa mýlim, určite sa tu potom k tomu vrátim. A možno sa aj zahrám... ;) Mimochodom, aj na svojom fóre som už toto riešil.
Ubezpečujem všetkých zainteresovaných, že nikoho nepovažujem za bľabotajúceho blbečka z ústavu. Ja si vždy pozorne vypočujem aj tých, ktorých mnohý z vás považujú za blbečkov z ústavu.
Možná kdybys použil trochu odlišný tón a na rovinu řekl, co se ti nelíbí, tak by se ti dostalo konstruktivní debaty. Akce vyvolává reakci.
Jurajz na starém fóru také na rovinu napsal, co mu vadilo a já neměl problém s tím věcně odpovědět a ani jsem mu za jeho názor netrhal hlavu. On to však podal trochu jiným způsobem než ty.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 9. September 2008 22:38 
Offline

Joined: 08. June 2008
Posts: 15
Location: Kysak
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Možná kdybys použil trochu odlišný tón a na rovinu řekl, co se ti nelíbí, tak by se ti dostalo konstruktivní debaty. Akce vyvolává reakci.
Jurajz na starém fóru také na rovinu napsal, co mu vadilo a já neměl problém s tím věcně odpovědět a ani jsem mu za jeho názor netrhal hlavu. On to však podal trochu jiným způsobem než ty.
Myslím, že na toto som ti už odpovedal.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 08:18 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|18. April 2024| 23:45
Takže Daniela zajtra na centri :) ako druhá...začiatok prveho zapasu 3:00(*)
*Ak sa vyznáte v tych časoch tak napiste ja nemam o nich ani paru :lol:
4hru bude hrat ako štvrta na kurte 1 :evil: dufam že Daniela bude vstupovat do 4hry s tym že vyhrala 2hru...podmeeeeeeee Dani!!! :P

Bali má 6 hodinový posun dopredu od nás, čiže ked je tam 15:00 a začína sa prvý zápas, u nás je 9:00. Takže tak ;)
Stačí si pozrieť časové pásma Bali je v časovom pásme Kuala Lumpur, Singapore a to má posun GMT+8.00. Bratislava má posun od GMT+1.00 a máme letný čas čo dáva ďalšiu hodinu navyče, čiže Bali je 6 hodín pred nami.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy