HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 08:19 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
Takže Daniela zajtra na centri :) ako druhá...začiatok prveho zapasu 3:00(*)
*Ak sa vyznáte v tych časoch tak napiste ja nemam o nich ani paru :lol:
4hru bude hrat ako štvrta na kurte 1 :evil: dufam že Daniela bude vstupovat do 4hry s tym že vyhrala 2hru...podmeeeeeeee Dani!!! :P

Bali má 6 hodinový posun dopredu od nás, čiže ked je tam 15:00 a začína sa prvý zápas, u nás je 9:00. Takže tak ;)
Stačí si pozrieť časové pásma Bali je v časovom pásme Kuala Lumpur, Singapore a to má posun GMT+8.00. Bratislava má posun od GMT+1.00 a máme letný čas čo dáva ďalšiu hodinu navyče, čiže Bali je 6 hodín pred nami.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 12:10 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
tak Danka konecne hraje uz zajtra..sa nemozem dockat...potencionalne to pre nu moze byt tohtorocny vitazny turnaj ale neviem neviem ;) kazdopadne Daniele budem fandit...wua at to Bali..ja v zemepise nesom moc dobry ta som neznal ze jak to tam vyzera :o ale ja na exotiku moc nesom takze som nevedel...a zajtra Daniela do toho :twisted:



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 12:10 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
(1) Daniela Hantuchova (SVK) d. (Q) Olga Savchuk (UKR) 61 75

Gratulujem k víťazstvu nad Savčukovou,som rád,že Danka postúpila do QF.Toto je jej 5 výhra od návratu po zranení.O postup do SF bude bojovať buď z 9-tou nasadenou Shuai Pengovou alebo Yung Jan Chanovou.Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 12:12 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
je super vidiet Danielu opat na strane vitazky...ten druhy set mozno nebola prechadza ruzovym sadom ale Daniela to zvladla ked to potrebovala...tak snad to pojde tak i nadalej ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 12:57 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
Jeeej.......tak ja Danke gratulujem k vítazstvu a konečne v dvoch setoch.....ten prvy to išlo ako po masle.....no v tom druhom už Savchuková zabrala ale hlavné je , že Danka v tedy ked to potrebovala tak zabrala a nepustila si druhy set.....teším sa na dalšie zápasy......škoda len, že sa to nedá nikde sledovať...ale čo už.... :coool:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 13:05 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
no skvele...je super ze Daniela zvitazila a to vo dvoch setoch...dufajme ze jej to pojde takto aj dalej, ako v dvojhre tak aj v stvorhre... ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 13:45 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
Parada!!!super Dani,i ked mi nebolo vsetko jedno dnes...som prisiel ku compu v skole len na par min. aby som videl stav a vtedy bol 6-1 4-5 40-30 viac som ani nevidel takže som dufal že to nakoniec zvladne a zvladla to super,takže zajtra dalsia prekazka pred nou,dufam že to bude dalsia vyhra a opät sa potvrdi že Danielina forma tu vie stupnut dost vysoko :) ,podme Dani!!!





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 14:32 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
som velmi rada ,ze daniele to vyslo ! :slovakia: vysledok som sa dozvedela z radia ,ked som sedela na bagetke po skole ..iba som trpla aky vysledok zahlasia ,no ked som sa dozvedela ,ze Danka vyhrala som sa neudrzala a spontanne vykrikla YES :D strasne som rada ,ze Danka to zvladla ,teraz je kazdy zapas velmi dolezity ,najma z tej psychickej stranky , verim,ze Dankina konecna nebude ani vo stvrtfinale a danka sa nam prebojuje dalej ! drzim palce ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
Parada!!!super Dani,i ked mi nebolo vsetko jedno dnes...som prisiel ku compu v skole len na par min. aby som videl stav a vtedy bol 6-1 4-5 40-30 viac som ani nevidel takže som dufal že to nakoniec zvladne a zvladla to super,takže zajtra dalsia prekazka pred nou,dufam že to bude dalsia vyhra a opät sa potvrdi že Danielina forma tu vie stupnut dost vysoko :) ,podme Dani!!!
Daniela zajtra hrat v singli nebude pretoze este nepozna superku do stvrfinale, takze zajtra sa ju dozvie a v piatok proti nej nastupi. A co sa tyka debla tam by zajtra aj zapas mohla hrat


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 15:14 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
(1) Hantuchova/Pennetta (SVK/ITA) d. Gumulya/Tananta (INA/INA) 63 64

Gratulujem k výhre,dnes úspešné double :)
v ďalšom kole narazia Daniela s Flaviou na Savčukovú a Senogluovú.Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 16:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
Hantuchová postúpila na Bali do štvrťfinále

Nasadená jednotka si v druhom kole poradila s Ukrajinkou Olgou Savčukovou za 1:20 h v dvoch setoch 6:1 a 7:5. Hantuchová sa v dueli o postup do semifinále v piatok stretne s víťazkou súboja medzi Yung-Jan Chan z Taiwanu a Číňankou Šuaj Pcheng. Vlani sa zverenka trénera Ángela Giméneza dostala na Bali až do finále, kde prehrala s Američankou Lindsay Davenportovou.

Hantuchová však niekoľko mesiacov nútene pauzovala pre únavovú zlomeninu pätnej kosti a na dvorce sa vrátila až v júny. "Pomaly sa do toho dostávam, ešte to ale nie je stopercentné. Musím ďalej tvrdo trénovať, veľa hrať a dúfam, že sa už čoskoro vrátim do starej formy," vyhlásila svetová jedenástka.

Hantuchová v prvom sete duelu so Savčukovou na dvorci dominovala. Slovenskej jednotke vychádzalo podanie a returny a po troch brejkoch získala dejstvo za 21 minút jasne vo svoj prospech. V druhom sete Savčuková obmedzila počet nevynútených chýb a vďaka zvýšenej agresivite pri jednotlivých úderoch dostávala Hantuchovú pod tlak.

V Tildenovom geme síce nevyužila dva brejkbaly, no za stavu 5:4 prelomila podanie Slovenky a podávala na víťazstvo v sete. Nasledujúce tri hry sa však stali korisťou Hantuchovej, ktorá upravila vzájomnú bilanciu so Savčukovou na 2:1. "V druhom sete som sa zlepšila. Spravila som jednu chybu a hneď ma brejkla, no našťastie som jej hneď vzápätí vzala podanie aj ja. Bol to pre mňa dobrý test, so svojim výkonom v zápase som spokojná," dodala 25-ročná Slovenka, ktorá má za postup do štvrťfinále už teraz istú prémiu 5615 dolárov.

tak ja sa tiez pridavam ku gratulaciam, dufam, ze pride aj dalsie vitazstvo......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 16:51 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
Program na zajtra:

Centre Court (from 15.00hrs)
1. Chan vs. Peng
2. Pennetta vs. Rodionova
3. Garbin vs. Petrova
4. Paszek vs. Errani

Court 1 (from 15.00hrs)
1. Craybas/Grandin vs. Amanmuradova/Shvedova
2. Hsieh/Peng vs. Groenefeld/Schnyder (NB 18.00hrs)
3. Hantuchova/Pennetta vs. Savchuk/Senoglu

verim ze si so savchuk poradi opat, good luck


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 10. September 2008 18:30 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
...spadol mi kamen so srdca ;) ....velmi Daniele prajem, aby sa uz ''chytila''.
good luck Daniela


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 11. September 2008 06:23 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
Mňa tiež veľmi teší, že Daniela včera vyhrala, prvý set v pohode, len bolo jasné že ukrajinka sa chytí, no a chytila sa v druhom sete, veď viedla 5:4 a podávala na víťazstvo v sete, ale Daniela vyhrala ostatné tri hry a vyhrala v dvoch setoch zápas. Ako ale sama povedala, ešte to nie je úplne to čo bolo pred zranením, ozaj asi bude pravda, že takýto výpadok zapríčiní aspoň pol ročné hladanie stratenej formy, kým sa tenista dostane úplne tam kde bol pred zranením a je to o to ťažšie keď bol pred tým hráč alebo hráčka top ten.
Tak uvidíme ako to dopadne zajtra, ja si myslím, že Daniela pôjde ďalej, šikmoočky by jej nemali robiť problémy ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 11. September 2008 09:33 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|27. April 2024| 22:19
Tak Daniela sa v súboji o semifinále stretne z tajwančankou Chanovou,ktorá zdolala číňanku Pengovú 6-1,7-5.
Daniela už raz mladú Chanovú zdolala a to vlani na turnaji v Kalkate vo 2 setoch.Tak dúfam,že ju sfúkne aj teraz.Inak obe ázijské hráčky sa trápili na servisoch a najviac Pengová.Good luck zajtra



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy