Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 18:55 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:23
Tak ja som tiež neočakával,že by sa s postupu do semifinále mohla tešiť Paszeková ale ako som napísal,prekvapiť mohla a aj sa tak stalo na úkor talianky Pennettovej.Tamira je mladá hráčka tento rok bude mať len 18 rokov,takže všetko má pred sebou.I keď túto sezónu nemá nejakú extra,našiel som len dva lepšie výsledky a to semifinále v Aucklande a štvrťfinále v Montreali.Poväčšine vypadávala v prvých kolách,resp druhých.Toto je vlastne jej tretí najlepší turnaj.Ja myslím,že Daniela na Tamiru má,skôr ako na Flaviu,ale musí si dať pozor nesmie toľko krát strácať servis a tým aj vedenie.Komplikuje si tým život jedine sama.Viesť 4-1 a nakoniec len vyhrať 7-6 je poriadny kus práce a nie vždy sa to vypláca,našťastie Chanová nezvíťazila.Takže proti Paszekovej by som očakával koncentrovanejší duel.A čo sa týka možnej finálovej súperky tak uf Petrovová alebo Schnyderová.Naďa vyhrala posledne turnaj v Cincinatti a dostala sa zhruba na solídnu úroveň aj keď to nebolo ono ako niekedy.A švajčiarka je stará známa,Danka s ňou odohrala 17 duelov takže nieje o čom a bilancia je takmer vyrovnaná.Z Naďou sa stretla 4-krát a raz vyhrala,tri krát sa tešila ruska ale viac k tomu asi až zajtra po odohraní semifinále.Good Luck proti Paszekovej.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 12. September 2008 20:39 
Offline

Joined: 21. August 2008
Posts: 2
Local Time:
|29. March 2024| 14:23
takze nakoniec tamira?celkom fajn..danka by to mohla zvladnut..zatial to ide celkom dobre tak verim ze aspon obhaji to minulorocne finale :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 13. September 2008 13:57 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:23
no tak sa to skoncilo, skoda, po tom druhom sete som cakal vyhru........ :( :( :( :(



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 13. September 2008 14:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:23
Tamira Paszek (AUT) d. (1) Daniela Hantuchova (SVK) 62 57 64

Jednoducho povedané škoda,ale nič sa nedá robiť,treba byť spokojný aj keď finále by potešilo viac.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 13. September 2008 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 14:23
Ja som strašne sklamany......takú zlú hru som ani radšej nemal vidieť...na začiatku bol otras servis, samí out a DF.....no ked vyhrala druhy set ta tak ako všetci asi, som si myslel že ten zápas už nepustí.....a sice mala vela šancí aby ju brejkla , ani jednu v tretom sete nevyužila.....je mi to lúto a o to viac, že Tamira nehrala takisto velmi dobre a keby Danka čo i len o kúsok menej kazila a hrala presnejšie .....tak by už zajtra hrala o svoj 4 titul.....žial...skončila v semi a finále neobhájila.... :( :(


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 13. September 2008 14:32 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 14:23
do 3 setu som mal take nervaky že som myslel že skolabujem...a ked Daniela vyhrala 2set,ani newiem ako,tak som sa uplne ukludnil a normalne že som myslel že ona to už dotiahne ale nestalo sa tak,skoda finale by bolo krajsie ale aspon zajtra nebudu nervaky :D ...
Dalsi tyzden Tokio,bude to velmi tazke ale dufam že Daniela sa týmito 2ma zapasmi v 3setoch doplnila zapasovu prax a nebude to u nej jak na honbacke haz udery hodne no.1 a raz udery začiatočnícky...budem drzat moc moc palce :slovakia:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 13. September 2008 14:43 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 14:23
Daniela se aspoň snaží a bojuje, ale bohužel tam není oproti těm předchozím zápasům patrný takřka žádný progres ve hře a ani v hlavě. Paszek není vůbec nebezpečná hráčka, je škoda, že Daniela na tom je takhle, protože tohle by jinak byl jasný titul.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 13. September 2008 15:31 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 14:23
"Som šťastná, že konečne opäť začínam hrať svoj tenis. Bojujem o každú loptičku a hoci proti Paszekovej to dnes nevyšlo, mám pocit, že som na správnej ceste. V semifinále to bolo veľmi tesné. Bola to obrovská dráma, tak ako v piatkovom štvrťfinále. V rozhodujúcom sete za stavu 4:4 mala Tamira trochu šťastie, keď dvakrát rámom trafila returny do dvorca. Možno som mala hrať na konci zápasu trochu odvážnejšie a agresívnejšie. Chýba mi ešte väčšia zápasová prax, celkovo môžem byť však spokojná. Vzhľadom na to, že som na Bali prišla po prehratom prvom kole na US Open, na tréningoch som tvrdo makala, aby to bolo lepšie. Osobne som nečakala, že to dotiahnem až do semifinále,"
"Teraz ma čakajú turnaje v Tokiu, Pekingu v Stuttgarte a Moskve. Už si ani nepamätám, kedy som bola naposledy doma,"

zdroj TASR





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 13. September 2008 15:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 14:23
ja som hrozne chcel, aby to vyslo.......... :( :( :(
ved paszek prehrala na u.s.open s magdou!!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 13. September 2008 18:14 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 14:23
tak je to skoda ale stale sa musi zlepsovat...akoby to vsetko opakovala este raz co vedela a musi to opat nadobudnut...ale mna skor strasi to ze Daniela uz dokaze porazit hracky ktore su pod nou...teraz ju viackrat porazia ako teraz Tamira ale vezmite si to? ma sancu proti hrackam z top 10 ked ledva niekedy porazi tie ktore su pod nou??? z toho mam strach ze na nejaky vacsi titul podoby tier 1,2 si asi tak skoro nesahne :( :(



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy