Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 7. September 2008 15:11 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Áno Daniela sama hovorila,že turnaj v Bali je jej obľúbený.V roku 2006 sa bola pozrieť v Bali a o rok neskôr hrala v MD,kde sa jej podarilo prebojovať do finále.Tento rok hrá v Bali opäť.Túto sezónu Bali ako turnaj končí.Od sezóny 2009 bude slúžiť ako Majstrovstvá sveta WTA II. s dotáciou 600 000 usd a zúčastní sa na ňom 12 hráčok.
Ale k turnaju je prvá nasadená to áno,prvé kolo je voľné,druhé Savčuková alebo Kudryavcevová.S ukrajinkou prehrala ale Oľga fazónu moc nemá,skôr čakám na druhé kolo Allu,to bude ťažší oriešok.Na QF vychádza 4-tá z OH Na Liová,to ak by sa tam dostala a ju zdolala by bol úspech.Ďalšie hypotézy prídu narad keď v tom cca QF bude.Držím palce.
PS : Debla by mala z Flaviou vyhrať bezpodmienečne,aj keď Hsiehová,Pengová a Kingová,Kudryacevová sú kvalitné hráčky ale titul by mal byť.No uvidíme.Good luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 7. September 2008 17:08 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
aj ja zastavam nazor ,ze danka urobila velmi dobre ,ze isla hrat prave na Bali ;) uvidime ,mne sa zda ten zreb tiez dost narocny ,lahsia polka je podla mna ta druha ..no jak sa s tym danka vysporiada uvidime ,nedokazem si tipnut ako to cele dopadne ...jedine viem,ze jej strasne prajem ,aby sa dostala z tej krizy ! pomeee :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 7. September 2008 17:10 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
inac este by ma zaujimalo ze preco si Daniela vybrala takyto tretotriedny turnaj..ved nebyt Hantuchovej a Schnyderovej...tak tam su hracky od top 20 a vyssie

Presne tak, videl si ako to vyzerá v Indonézii na ostrove Bali??? Kukni si len obrázky a pochopíš, relax jak hovado, dovolenka jak víno !!! ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 7. September 2008 18:37 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Spíš než los a soupeřky je důležité, jak to půjde Daniele. Už by to chtělo se do toho trochu dostat, jinak bude prohrávat na každém turnaji bez ohledu na los.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 7. September 2008 19:20 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
...tak.....ako...k žrebu.....na štvrtfinále som nechcel práve Na Li....ale ta just ju tam musí mať ci pana......ja verím že do QF sa prebojuje....ale na Na Li si nechcem ani len tipnút fakt....tak.v každom prípade držím palce 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 8. September 2008 09:20 
Offline

Joined: 08. June 2008
Posts: 15
Location: Kysak
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Klasika Daniela ma podla mna znovu a znovu tazky zreb

aj ja zastavam nazor ,ze danka urobila velmi dobre ,ze isla hrat prave na Bali ;) uvidime ,mne sa zda ten zreb tiez dost narocny ,lahsia polka je podla mna ta druha ..no jak sa s tym danka vysporiada uvidime ,nedokazem si tipnut ako to cele dopadne ...jedine viem,ze jej strasne prajem ,aby sa dostala z tej krizy ! pomeee :slovakia:

...tak.....ako...k žrebu.....na štvrtfinále som nechcel práve Na Li....ale ta just ju tam musí mať ci pana......ja verím že do QF sa prebojuje....ale na Na Li si nechcem ani len tipnút fakt....tak.v každom prípade držím palce 8-)

Zahrajme sa takú menšiu hru... ;) Všetci citovaní zostavte žreb tak, ako by ste si ho predstavovali a dajte ho sem. Potom budem pokračovať 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 8. September 2008 09:39 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Zahrajme sa takú menšiu hru... ;) Všetci citovaní zostavte žreb tak, ako by ste si ho predstavovali a dajte ho sem. Potom budem pokračovať 8-)
Místo Na Li by tam mohla mít třeba Schiavone nebo Errani. ;) Teď můžeš pokračovat. 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 8. September 2008 11:46 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
...haaaa......tak ja už žreb nemusím zostavovať.... :D :D ....lebo Na Li nahradila Shuai Peng.....fúúúúh......
.....teda.....aspon na miesto zápasu Na Li vs. Morita sa hraje zápas Peng vs. Morita.......


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 8. September 2008 16:34 
Offline

Joined: 08. June 2008
Posts: 15
Location: Kysak
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Zahrajme sa takú menšiu hru... ;) Všetci citovaní zostavte žreb tak, ako by ste si ho predstavovali a dajte ho sem. Potom budem pokračovať 8-)
Místo Na Li by tam mohla mít třeba Schiavone nebo Errani. ;) Teď můžeš pokračovat. 8-)

nie nie..... :D daj celý žreb, pri ktorom by si vyhlásil: Toto je dobrý žreb! A ja ho s tebou rozoberiem... 8-) Napíš však aj to, prečo je tento zlý...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 8. September 2008 16:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Zahrajme sa takú menšiu hru... ;) Všetci citovaní zostavte žreb tak, ako by ste si ho predstavovali a dajte ho sem. Potom budem pokračovať 8-)
Místo Na Li by tam mohla mít třeba Schiavone nebo Errani. ;) Teď můžeš pokračovat. 8-)

nie nie..... :D daj celý žreb, pri ktorom by si vyhlásil: Toto je dobrý žreb! A ja ho s tebou rozoberiem... 8-) Napíš však aj to, prečo je tento zlý...
ved je zly preto, lebo nie je lahky pre danielu....nechapem co tu teraz riesite......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 8. September 2008 17:12 
Offline

Joined: 08. June 2008
Posts: 15
Location: Kysak
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Zahrajme sa takú menšiu hru... ;) Všetci citovaní zostavte žreb tak, ako by ste si ho predstavovali a dajte ho sem. Potom budem pokračovať 8-)
Místo Na Li by tam mohla mít třeba Schiavone nebo Errani. ;) Teď můžeš pokračovat. 8-)

nie nie..... :D daj celý žreb, pri ktorom by si vyhlásil: Toto je dobrý žreb! A ja ho s tebou rozoberiem... 8-) Napíš však aj to, prečo je tento zlý...
ved je zly preto, lebo nie je lahky pre danielu....nechapem co tu teraz riesite......

Nič neriešim :) Ak tvrdíte, že toto je pre Danielu zlý žreb, chcem iba vedieť prečo je zlý a ako má vyzerať žreb, na ktorý konečne poviete: Toto je dobrý žreb! 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 8. September 2008 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Na Li vyradena bez bojaThe tournament lost one of its biggest stars when China’s Na Li was forced to withdraw with a swollen knee.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 8. September 2008 19:17 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Nič neriešim :) Ak tvrdíte, že toto je pre Danielu zlý žreb, chcem iba vedieť prečo je zlý a ako má vyzerať žreb, na ktorý konečne poviete: Toto je dobrý žreb! 8-)
Pokud sis nevšiml, tak během některých předešlých turnajů tu lidé psali, že Daniela měla dobrý los. Takže nemáš pravdu v tom, pokud si myslíš, že lidé si tu pouze stěžují na los při každé příležitosti. Na druhou stranu se musí brát v úvahu fakt, že Daniela má opravdu dost často smůlu na los, což ty ovšem jako fanoušek Cibulkové těžko můžeš tušit, protože nevěřím, že Daniliny losy až tolik zkoumáš. Jinak na tomhle losu v Bali bylo podle mě jediné špatné to, že Daniela měla původně ve čtvrtfinále hrát s Na Li, což je jasně nejlepší hráčka z těch, se kterými se Daniela mohla teoreticky střetnout ve čtvrfinále. Není mi jasné, proč chceš napsat nějaký celý imaginární los, abys to pochopil. Tak na bednu to není. Teď když je Li mimo, tak to už podle mě o moc lehčí být nemůže. Nicméně jde hlavně o to, co jsem napsal původně, nejdůležitější je forma samotné Daniely.
Mimochodem moc se mi nelíbí tady ten tvůj styl přijít si odnikud a dělat chytráka.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 8. September 2008 19:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Nič neriešim :) Ak tvrdíte, že toto je pre Danielu zlý žreb, chcem iba vedieť prečo je zlý a ako má vyzerať žreb, na ktorý konečne poviete: Toto je dobrý žreb! 8-)
Pokud sis nevšiml, tak během některých předešlých turnajů tu lidé psali, že Daniela měla dobrý los. Takže nemáš pravdu v tom, pokud si myslíš, že lidé si tu pouze stěžují na los při každé příležitosti. Na druhou stranu se musí brát v úvahu fakt, že Daniela má opravdu dost často smůlu na los, což ty ovšem jako fanoušek Cibulkové těžko můžeš tušit, protože nevěřím, že Daniliny losy až tolik zkoumáš. Jinak na tomhle losu v Bali bylo podle mě jediné špatné to, že Daniela měla původně ve čtvrtfinále hrát s Na Li, což je jasně nejlepší hráčka z těch, se kterými se Daniela mohla teoreticky střetnout ve čtvrfinále. Není mi jasné, proč chceš napsat nějaký celý imaginární los, abys to pochopil. Tak na bednu to není. Teď když je Li mimo, tak to už podle mě o moc lehčí být nemůže. Nicméně jde hlavně o to, co jsem napsal původně, nejdůležitější je forma samotné Daniely.
Mimochodem moc se mi nelíbí tady ten tvůj styl přijít si odnikud a dělat chytráka.
:good:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Commonwealth Bank Tennis Classic, Bali
PostPosted: 8. September 2008 21:21 
Offline

Joined: 08. June 2008
Posts: 15
Location: Kysak
Local Time:
|18. April 2024| 16:49
Nič neriešim :) Ak tvrdíte, že toto je pre Danielu zlý žreb, chcem iba vedieť prečo je zlý a ako má vyzerať žreb, na ktorý konečne poviete: Toto je dobrý žreb! 8-)
Pokud sis nevšiml, tak během některých předešlých turnajů tu lidé psali, že Daniela měla dobrý los. Takže nemáš pravdu v tom, pokud si myslíš, že lidé si tu pouze stěžují na los při každé příležitosti. Na druhou stranu se musí brát v úvahu fakt, že Daniela má opravdu dost často smůlu na los, což ty ovšem jako fanoušek Cibulkové těžko můžeš tušit, protože nevěřím, že Daniliny losy až tolik zkoumáš. Jinak na tomhle losu v Bali bylo podle mě jediné špatné to, že Daniela měla původně ve čtvrtfinále hrát s Na Li, což je jasně nejlepší hráčka z těch, se kterými se Daniela mohla teoreticky střetnout ve čtvrfinále. Není mi jasné, proč chceš napsat nějaký celý imaginární los, abys to pochopil. Tak na bednu to není. Teď když je Li mimo, tak to už podle mě o moc lehčí být nemůže. Nicméně jde hlavně o to, co jsem napsal původně, nejdůležitější je forma samotné Daniely.
Mimochodem moc se mi nelíbí tady ten tvůj styl přijít si odnikud a dělat chytráka.

Uvoľni sa chlape :D načo toľko stresu?
Tak hneď z úvodu... Mne vôbec, ale naozaj vôbec nevadí, že si fanúšikom Daniely. Od teba by som tu však najmenej čakal, že ti bude vadiť, ak je niekto fanúšikom niekoho iného. Zavŕtal si do niečoho, čo sa ťa vôbec netýkalo, ale dôvod je mi jasný. Volá sa majaneck :) Tak si sa nakoniec zmohol len na kôpku úbohých invektív. Nemal som žiadny zlý úmysel. Chcel som len vyjadriť svoj názor. Povedať niektorým ľuďom, že si myslím, že forum for fans by malo byť o inom, ako len o večnom oplakávaní žrebu a plačom nad prehrami. Že to nie je pravda? Že nesúhlasíš? To vôbec nemusíš, je to však môj názor. Ale iný názor sa tu zrejme nenosí... to som hneď chytrák... tak sorry, už nebudem otravovať. Howgh


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 85 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy