Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 54 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open 2008
PostPosted: 27. August 2008 14:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:46
Daniela asi nie je celkom vo svojej koži, niečo ju musí trápiť, veď napr. je nemysliteľné, aby hráčka jej formátu nedala v zápase na harde ani jedno eso!
daniela nikdy nedavala vela es, ani na harde, takze na to by som sa nevyhovaral....vzdy dokazala vyhrat zapas aj bez es, mam taky pocit, ze vo finale indian wells proti kuznecovej tiez nedala ani jedno eso a predsa vyhrala....takze to nie je len v servise......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: US Open 2008
PostPosted: 28. August 2008 10:34 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 11:46
Daniela asi nie je celkom vo svojej koži, niečo ju musí trápiť, veď napr. je nemysliteľné, aby hráčka jej formátu nedala v zápase na harde ani jedno eso!
daniela nikdy nedavala vela es, ani na harde, takze na to by som sa nevyhovaral....vzdy dokazala vyhrat zapas aj bez es, mam taky pocit, ze vo finale indian wells proti kuznecovej tiez nedala ani jedno eso a predsa vyhrala....takze to nie je len v servise......


Tá nemka je 141 v rebríčku, Daniela je 12ta, o čom ešte chcete rozprávať???


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open, New York
PostPosted: 28. August 2008 16:53 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:46
Tá nemka bola v rebríčku WTA na 14 priečke takže je o čom rozprávať!Spadla lebo mala problémy a ako vidieť pozbierala sa a ide hore.Daniela pauzovala pre zranenie takže to že je 12-ta o ničom nemusí hovoriť.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: US Open, New York
PostPosted: 28. August 2008 22:38 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 11:46
podľa mňa je rebríček niekedy zradný...ak sa stretne hráčka s dobrou formou (Groenefeld) s hráčkou ktorá svoju formu hľadá po zranení (Daniela alebo viď. Ivanovič) tak je pozeranie sa na rebríček skresľujúce...ja som prehru čakal..síce nie až taký výprask ale čo už tenis býva aj krutý...myslím že Daniela mala problémy hlavne so servisom (nevidel som zápas takže neviem presne) ale nikdy jej nesedeli hráčky s delovým podaním a keď mala Nemka dobrý deň holt stalo sa...chvíľu to bude trvať kým Daniela nájde formu a myslím si že to u nej bude do konca roka striedavo oblačné...netreba hádzať flintu do žita...US Open pokračuje...je tam Dominika, Magda a Daniela si môže napraviť chuť v štvorhre...s Lindsay jej to v New Havene celkom šlo možno nájde svoju stratenú formu tam



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open, New York
PostPosted: 28. August 2008 23:29 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:46
Davenport/Hantuchova (USA/SVK) d. Koryttseva/Perebiynis (UKR/UKR) 62 76(1)

Tak Lindsay s Danielou zvládli vstup do turnaja celkom hladko,blahoželám k postupu do 2. kola.
V ňom sa stretnú s 13-im nasadeným párom Vesninová,Zvonarevová.Je to ťažší oriešok ale myslím,že zvládnuť sa dá.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open, New York
PostPosted: 30. August 2008 21:26 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:46
Davenport/Hantuchova (USA/SVK) d. (13) Vesnina/Zvonareva (RUS/RUS) 75 61

Gratulujem k úspešnému zápasu,zdolať rusky a tak hladko to je výborné,som spokojný.Ďalej to už bude nebezečnejšie.Očakávam,že ďalšie súperky budú opäť nasadené.Ich protivníčkami by mali byť podľa mňa Srebotniková,Sugiyamová - ktoré si myslím poradia z nemecko-francúzskym duom Lisická,Rezaiová aj keď môže dôjsť k prekvapeniu.Uvidíme.Ale Good luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open, New York
PostPosted: 31. August 2008 09:43 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:46
Davenport/Hantuchova (USA/SVK) d. (13) Vesnina/Zvonareva (RUS/RUS) 75 61

Gratulujem k úspešnému zápasu,zdolať rusky a tak hladko to je výborné,som spokojný.Ďalej to už bude nebezečnejšie.Očakávam,že ďalšie súperky budú opäť nasadené.Ich protivníčkami by mali byť podľa mňa Srebotniková,Sugiyamová - ktoré si myslím poradia z nemecko-francúzskym duom Lisická,Rezaiová aj keď môže dôjsť k prekvapeniu.Uvidíme.Ale Good luck
podlamna to bude sugi/srebotnik, a nebude to vobec lahke, tipol by som to na trojsetak ale asi v prospech superiek.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: US Open, New York
PostPosted: 31. August 2008 11:46 
Offline
User avatar

Joined: 26. May 2008
Posts: 22
Local Time:
|29. March 2024| 11:46
Tá nemka bola v rebríčku WTA na 14 priečke takže je o čom rozprávať!Spadla lebo mala problémy a ako vidieť pozbierala sa a ide hore.Daniela pauzovala pre zranenie takže to že je 12-ta o ničom nemusí hovoriť.

Suhlasim s Majom. A Nemka k vyhre nad Dankou pridala aj dalsiu a to nad Cornetovou, ktora je tento rok v super forme a vykonostne celkom vyrovnana. Takze tak... Ako vravel Martyx, rebricek je castokrat zradny, najma na tenise... Verim, ze Danka si napravi chut v stvorhre, zatial im to ide s Lindsey super. Drzme palce ;)



Daniela Hantuchova Juan Carlos Ferrero Jelena Dementieva Dominik Hrbaty Dominika Cibulkova


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US Open, New York
PostPosted: 1. September 2008 21:31 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:46
(4) Srebotnik/Sugiyama (SLO/JPN) d. Davenport/Hantuchova (USA/SVK) 62 63

Tak Daniela s Lindsay prehrali a s turnajom sa lúčia.Pre Lindsay to možno bol posledný zápas na profiokruhu WTA.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 54 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy