Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 8. August 2008 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
No zreb je na potvoru, ale mozno teraz, ked nikto nic neocakava pridu nejake tie vysledky.. Vnutorny pocit mi hovori, ze v 4hre budu hrat o medailu.. ;)
trosku prehnany optimizmus, ale aspon niekto tu veri, vsetci ostatni sa zmierili s neuspechom, vratane mna....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 8. August 2008 16:43 
Offline
User avatar

Joined: 26. June 2008
Posts: 25
Local Time:
|7. May 2024| 12:26
No zreb je na potvoru, ale mozno teraz, ked nikto nic neocakava pridu nejake tie vysledky.. Vnutorny pocit mi hovori, ze v 4hre budu hrat o medailu.. ;)
trosku prehnany optimizmus, ale aspon niekto tu veri, vsetci ostatni sa zmierili s neuspechom, vratane mna....
podla mňa sa tu nikto s neúspechom nezmieril, lebo žiadny zápas sa ešte nezačal, preto žiadny neúspech ešte nemohol byť, akí fanúšici by sme to potom boli :?:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 8. August 2008 17:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
Ja suhlasim s Lemom.Takisto som napisala,ze zreb je zly ale nepovedala som,ze som sa zmierila s tym,ze Daniela vypadne hned po prvych kolach. Ta stvorhra bude fakt tazka,ale ja verim,ze by sa mohlo stat prekvapenie a Daniela Sugiyamu porazi.. Urcite takyto pesimizmus nepomoze nam fanusikom,a hlavne Daniele vobec.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 10:08 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
Vsetci nasi traja tenisti hraju uz v nedelu svoje zapasy. V nasom case hra Daniela cca o 6.00 po zapase Davydenko-Gulbis na dvorci c.2. Dominika a Dominik hraju vecerne zapasy, Domca na kurte c.8 stvrty zapas v poradi cca o 12.30 a Domino na kurte c.7 tiez stvrty zapas v poradi cize cca v rovnakom case ako Domca. Co vsak neviem,chcem sa spytat,ci neviete ci bude Stv vysielat urcite zapasy vsetkych troch,teda skor ma zaujima,ci budu davat Danku o siestej rano live?




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 10:35 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
Vsetci nasi traja tenisti hraju uz v nedelu svoje zapasy. V nasom case hra Daniela cca o 6.00 po zapase Davydenko-Gulbis na dvorci c.2. Dominika a Dominik hraju vecerne zapasy, Domca na kurte c.8 stvrty zapas v poradi cca o 12.30 a Domino na kurte c.7 tiez stvrty zapas v poradi cize cca v rovnakom case ako Domca. Co vsak neviem,chcem sa spytat,ci neviete ci bude Stv vysielat urcite zapasy vsetkych troch,teda skor ma zaujima,ci budu davat Danku o siestej rano live?
To by aj mna zaujimalo, mozno vsak bude na niektorom z tychto streamov:
linka od martina


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 11:27 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
Nenudú,nebudú a nebudú dávat zápas Daniely... :( ,kedže v tom čase budú dávat Summary...i na 2/3 a po tom pojde plažovy volejbal...!!!





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 12:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
No maju to zatial naplanovane vprograme,ale zatial asi nevedeli ze nasi budu v ake casy hrat,myslim,ze by mohli uprednostnit slovakov pred plazovym volajbalom a sumarom..mame 2 programy,dufam,ze na 1 z nich zajtra uvidim danielu!
Ta pocas treningov nici superky - Kanepi porazila 8-0,Schiavone 6-1. Slusne,ale je to len trening,zapas bude ine.Dufam ale,ze v tomto trende bude pokracovat aj zajtra a Ai porazi.Drzim Danka moc palce! ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 12:06 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
Kurt 2,kde Danka bude hrat,ma este k tomu i kamery aj na livestream,len neviem ci sa nejaky zozenie. :( Dufam ze ano ten zapas chcem vidiet.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 12:13 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
Ktore kurty maju prosim ta kamery?


Tu davaju 12 streamov, hadam na niektorych z nich pojde aj tenis..


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 12:14 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
No maju to zatial naplanovane vprograme,ale zatial asi nevedeli ze nasi budu v ake casy hrat,myslim,ze by mohli uprednostnit slovakov pred plazovym volajbalom a sumarom..mame 2 programy,dufam,ze na 1 z nich zajtra uvidim danielu!
No to i mna napadlo tak neviem...ked už to možeme vidiet tak to by bolo super,ked sa nic nedozvieme do večera tak asik budeme musiet vstat o 6:00 a potom sa vsetko dozvieme... 8-)
ja ten zapas chcem straaaaaaaasne vidiet...
aa že hej z kade vies že tak drti hračky na treningu??? :shock:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 26. June 2008
Posts: 25
Local Time:
|7. May 2024| 12:26
lebo to bolo všade písane


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 12:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
lebo to bolo všade písane
Tak tak,tu je pre istotu clanok z Pravdy:
Už sa nevie dočkať. Slovenskú tenistku Danielu Hantuchovú čaká vstup do olympijského turnaja v Pekingu v nedeľu okolo pol siedmej ráno stredoeurópskeho času. Na kurte číslo dva sa stretne s Japonkou Ai Sugijamovou, svojou bývalou partnerkou v štvorhre."Keď som videla žreb, takmer ma porazilo," uviedla Hantuchová narážajúc na nedávnu hladkú prehru s Japonkou 3:6, 1:6 na turnaji v americkom Stanforde i na skutočnosť, že sa vzájomne dobre poznajú. "Každý zápas je iný, ale v prvom kole som určite dostala jednu z najťažších možných súperiek. Jej hra mi veľmi nevyhovuje. Má veľmi málo slabín a tohto roku navyše chytila druhý dych. Ai už je po tridsiatke, toto je tuším jej piata olympiáda. Ale skôr bude záležať na mne, či sa dokážem presadiť svojou hrou," dodala 25-ročná Slovenka.

V Pekingu má zatiaľ dobrú fazónu, na tréningoch ničila súperky. V piatok Estónku Kanepiovú (8:0), v sobotu Talianku Schiavoneovú (6:1). "Tieto dva dni boli výnimočné, stratila som iba gem. Možno mi pomohli aj zážitky z úžasného otváracieho ceremoniálu. Ale boli to iba tréningy."

Hantuchová vynechala časť sezóny pre zranenie päty, aj preto má po návrate na kurty veľkú chuť na tenis. "Teším sa na každý súboj, chýba mi však ešte zápasová prax. Možno ma to zvýhodní na konci sezóny, keď už bude väčšina hráčok unavená a ja plná energie," dodala aktuálna svetová dvanástka.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 14:28 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
kiez by bola pravda, ze sa daniela citi dobre a ze tak dobre hra na treningoch, ale radsej by som pocul priaznivy vysledok z treningu s nejakou hrackou z top 10......kanepi a schiavone su celkom dobre hracky, ale nemaju taku formu......nevadi, dufam, ze sa stane zazrak....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 19:24 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
Takze Danielin zapas ma STV3 v programe o 6:45. Kto nechyta trojku, da sa pozerat aj cez internet priamo na stranke STV. Musite byt vsak na uzemi SR ;). O 21:40 davaju aj zaznam zo zapasu.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|7. May 2024| 09:26
Takze Danielin zapas ma STV3 v programe o 6:45. Kto nechyta trojku, da sa pozerat aj cez internet priamo na stranke STV. Musite byt vsak na uzemi SR ;). O 21:40 davaju aj zaznam zo zapasu.
Odkial vies Viki toto info??




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy