Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 10. August 2008 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
Ja som vidiel tiež pár okamihov a bol som docela spokojný,aj keď pár krát si to už Daniela ako keby sama chcela skomplikovať.Viedla 40-0 a nakoniec si musela gem uhrať cez výhodu.Ale vedenie 6-2 3-0 je sľubné,Ai je síce húževnatá ale mal som pocit ako keby nevedela ako hrať.Danka s ňou ma bilanciu 3-6,a na harde 0-5,takže bolo by načase znížiť bilanciu a oplatiť kamoške a ex deblovej kolegyni dve prehry z tohto roku (Miami a Stanford).V prípade postupu do 2 kola ju bude čakať dánska teenegerka Carolina Wozniacká.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 04:31 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 11:52
Trochu som to tu dnes zahltil príspevkami, ale týždeň som si dal pauzu od netu a aj keď našim fandím, rozhodol som sa nepodriadiť svoj biorytmus olympiáde. Teda žiadne stresy so vstávaním uprostred noci atď. Keď niečo uvidím OK, keď nie, svet nespadne. Aj tak nie som prívržencom tenisu na OH. Ale Daniele samozrejme držím palce a som rád, že to má dobre rozbehnuté. Inak možno ste zaregistrovali, že prenosy z OH idú aj na stránke EBU . Je tam 12 simultánnych prenosov, síce to dosť zaostáva za TV a každých 20 minút treba obnovovať, ale býva to bez komentárov. A samozrejme channelsurfing.net.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 06:15 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 11:52
Daniela vyhrala 6:2, 7:5, v dohrávke sa blysla niekoľkými super údermi k čiaram. Na konci trochu zbytočne vajatala, ale to je OK. Hralo sa pred úplne prázdnym hľadiskom, okrem trénerov a fotografov tam skoro nikto nebol.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 06:48 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
Ja som osobne spokojný s Danielinou hrou aj pohyb bol docela slušný,údery a aj servis.Sugiyama je ťažká súperka čo sa aj ukázalo a Daniela nemala nič zadarmo,musela si vybojovať každý fiftín.Páčilo sa mi,že pri poslednom servise Sugiyamovej to nevzdala za stavu 40-0 pre japonku a bojovala a nakoniec sa jej to oplatilo keď využila 5 MP.Síce to mohla ukončiť už aj pri svojom servise keď viedla 6-2 5-3 a 40-15 ale ráta sa víťazstvo.Gratulujem.

PS : V 2 kole narazí na dánsku hráčku a víťazsku turnaja v Stockholme Caroline Wozniacki.Držím palce.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 06:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
tak som velmi rad, ze sa to dobre skoncilo, i ked po vyrovnani na 5:5 som to nevidel na dvojsetovu zalezitost, som stastny, ze daniela vyhrala nad tak tazkou a neprijemnou superkou akou je sugiyama.....videl som asi kompletny zapas, kedze som narozdiel od martinah svoj biorytmus podriadil olympiade :lol: rano som vstaval o 5:35, kedze v programe bol tenis, kedze sa nehralo, isiel som na polhodku spat a o 6:30 ma volala moja matka ze daniela uz hra....no bol to uz iny zapas ako vcera, bolo jasne, ze ai sa nevzda a hrala o cosi lepsie ako vcera...daniela naopak zacala kazit(co je pre nu typicke), po nepremenenych matchballoch pri svojom servise som uz cakal treti set, ale nastastie v poslednej hre ukazala danka spickove returny, tie naozaj zostali zachovane od zaciatku roka :D a pridala aj ten pekny stopball i krizny bekhend cross, to boli asi najkrajsie winnery tohto dna, no a po niekolkych vyhodach na japonskej strane prisla vyhoda hantuchova a daniela vypalila zase skvely return a ai pokazila.......sme v druhom kole, ale to moze byt este tazsie.....drzim palce.....
este k tym zaujimavym farbam na danielinom obleceni: myslim, ze by stacili aj dve farby, napriklad modra a biela, a potom nejake cervene pasiky alebo nieco, je to trosku vela farieb na moj styl..... :? ale tie sponky pobavili aj mna....nakoniec daniela srsi takym zdravym patriotizmom a myslim, ze na olympiade je to na mieste.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 07:11 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
No videl som celý rozkúskovaný zapas...(som mal aspon taku malu rozcvicku že do školy vstavanie,celkom fajn to ide,i ked pomyslenie že mam ist do skoly a mam ist kuknut Danielu je velky rozdiel :D ,no ale ku Daniele)...
Prekvapenie určite,vyhru som nečakal ale dufat,dufal som moc a moc 8-).Daniela včera začala zapas vyborne,ihned si vybudovala naskok 3-0,hrou ktorá jej svädčí a vracia sa pomaly na svoju úroven,samozrejme udery neboli extra razantne ale boli velmi dobre rozmiestnene a dlžkovo to bolo super,Daniela hrala to čo chcela a to sa jej vyplacalo a pomaly sa tie udery vydvihovali na vyššiu uroven...Po malej daždovej prestavke si už vybudovala naskok 5-0(neverili sme vlastnym očiam čo sa deje :shock: ,aspon ja!!!),no ale potom prišo to čo Daniela vie,trošku menšia nekoncentracia alebo newiem ale vtedy začala chybovat(robila zbytocne chyby)a hned bol naskok 5-0 strateny a Sugy to ihned vyuzila(jak inac :D )ale potom sa opät Daniela dostala do pohody a vyhrala 6-2... :slovakia:
2.set do stavu 3-0,no bolo to to iste,ale potom prisiel lejak a musel sa zapas prerušit až na dnes...Pokračovalo sa a Daniela hrala da sa povedat rovnako,pribudlo viac chyb ale vyrovnavala to vitaznymi udermi :P ,Obidve si držali serv.až do stavu 5-3 vtedy Daniela podavala na vitaztvo.Vyhravala 40-15 a zdalo sa že už je koniec,ale ja som si spomenul že Sugy sa vyživa v odvracani MB a tak aj bolo,za stavu 5-4 mala Daniela ešte jeden MB ale ani ten nepremenila...a tak bol stav 5-5,no to museli byt nervy,"prehras zosypes sa"ale ona to nakoniec zvladla a bolo 6-5...potom už bolo 0-40 ale Daniela to dokazala odvratit a potom nasledovali zhody,vyhody Sugy,Daniela aj toto odvratila dobrymi udermi a tak prišla odmena,4 MB,ten si už Daniela nenechala ujst ked Sugy dala lahky backhand do siete a bolo po zapase a my sme mohli officialne slavit(aspon ja :lol: )...
No a môj dojem je že Daniela pomaly ale isto sa dostava do formy!!!Čo ma vsak prekvapuje je že ten pohyb :o ,vono to normalne že behalo za loptickami,asi fakt ako to už spominala že OH si pre nu "turnajom roka" a preto asik "noha nenoha bude boliet alebo nie idem do toho naplno"...dalsie kolo Wozniacki,hmm...neviem si vôbec tipnut ale chcem to vidiet v telke!!!
Som zabudol i na serv.ten jej tiež išiel dost slušne!!! :twisted: :slovakia:





Last edited by dan3yx on 11. August 2008 07:16, edited 1 time in total.

Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 07:13 
Offline
User avatar

Joined: 26. June 2008
Posts: 25
Local Time:
|29. March 2024| 13:52
ja som spokojný, druhé kolo je tu a to je najdôležitejšie, danielina hra sa mi páčila,,ako už tu bolo spomínané včera, hrala s rozumom a aj jej to tam padalo čo je dobré..teším sa na zápas s mladou dánkou, bude to ťažké, ale rozhodne nie nemožné,,takže gratulujem a hor sa na Wozniacki :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 08:46 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
nevidel som to..ale dufam ze Daniela hrala tak ako za minulych dobrych cias...ak ano moze to dotiahnut daleko..a Sugiyamu ibav 2 setoch som ani necakal.KRASA ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 14:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
mozno to tu uz niekde bolo, ale skusim teda.....

Pekingom opojená Hantuchová myslí na medailu

Daniela Hantuchová v Pekingu žiari.
Zatiaľ aj na kurtoch, ale v prenesenom význame je to je výraz tváre. Olympiáda je prostredie, kde sa podľa vlastných slov cíti ako ryba vo vode. Miluje atmosféru v olympijskej dedine, takú odlišnú od turnajov na profesionálnom okruhu WTA.

Mentálna pohoda jej dobre padla v prvom vystúpení. Japonku Ai Sugijamovú už nedeľu v prvom sete "urobila" poľahky a dážď obe sokyne vyprevadil definitívne z dvorca za stavu 3:0 pre Slovenku. Tá svoje dielo na druhý deň dokončila: "Myslím si, že som odohrala výborný zápas. Je možno dobré, že som sa z tohtoročných dvoch zápasov s Ai poučila a pre mňa je podstatné, že som uspela na olympiáde," vyznala sa pre TASR Hantuchová.

Moment, keď stratila dva mečbaly a zápas smeroval do tretieho setu, nepovažuje za krízu: "V tej fáze to bolo samozrejme ťažšie. Ale taká je Sugi, už množstvo zápasov najmä vo štvorhre som ju videla obrátiť z mečbalov. Nevzdáva sa do konca, bojuje o každú loptičku. O to som radšej, ako som zvládla ten posledný gem, lebo v tajbrejku by sa mohlo stať všeličo..."

Ani prerušenie zápasu Hantuchovú nejako obzvlášť nevykoľajilo. Momentálne vraj nie je lepšie miesto na svete, kde by chcela byť, takže sa nikam ani na kurtoch neponáhľala. Prezradila, že za dažďových oblakov panikárila skôr "Sugi". V Pekingu sa slovenskej tenisovej jednotke páči ozaj náramne: "Je to tu iné ako na klasických turnajoch," vyznala sa pre TASR a zdôraznila, že tu nie je cítiť vôňu svetového rebríčka, ani vidieť rozdiely vo farbe oblečenia:

"Všetci sme tu ako jeden celok a všetci sme veľmi priateľskí. Žiadna nenávisť, každý má dobrú náladu. O tom by aj olympiáda mala byť, dáva ľudí dokopy. Najmä na tom ceremoniáli bolo obrovské množstvo pozitívnej energie."

A tej treba veru poriadne. Peking - to je veľkou teplotou nabitá vlhkosť a veľkou vlhkosťou nasýtený teplota. Človeku odčerpáva veľa síl, viac ako je povedzme európsky štandard v letných mesiacoch. Hantuchová je síce zvyknutá z niektorých ázijských turnajov, vyhlásený "brutus" napríklad v Thajsku, ale Peking príliš nezaostáva:

"Je to jeden z najťažších turnajov, čo sa týka tepla, ešte si takto pamätám Bali. Hlavne tá vlhkosť je veľmi nepríjemná." Ale Slovenka jedným dychom dodáva, že klimatické komplikácie vynahrádza okrem olympijskej atmosféry aj skvelá organizácia: "Nasadili latku veľmi vysoko. Takto zorganizovaný turnaj... a vôbec olympiáda, tu niet čo vyčítať."

Daniela cíti, že jej po zranení rastie herné sebavedomie, ale ešte si nie je na dvorcoch úplne istá. Napriek tomu v kútiku duše verí, že v singli, alebo v debli s Janette Husárovou vybojuje pre svoju vlasť medailu. Najbližšie jej bude v ceste stáť Dánka Caroline Wozniacká: "Je to veľmi nebezpečná hráčka. Je nadaná a má obrovský potenciál. Ešte som proti nej nehrala a viem, že to nebude ľahké. Teším sa."



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 16:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
podla mna v com moze mat daniela vyhodu na konci sezony oproti uz unavenym tenistkam,ktore hraju celu sezonu,je nielen to,ze si oddychla,ale aj ten neskutocny elan a chut z hry a do hry,ktory z daniely vyzaruje. to sa mi na nej paci,som moc rada,ze nie je unavena tenisom,ale naopak,na kazducky zapas sa tesi a chce si ho uzit.dufam,ze i proti caro predvedie pekny vykon a vyhra. :) ma nato:) Tak drzim palce




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 18:47 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
juuj,takze Danka to dnes zvladla ;) som nesmierne rada , vcerajsi vykon bol uzasny ,sama som bola zaskocena ,kedze som netusila ,co mozem od danky ocakavat ,no velmi milo ma prekvapila a ozaj Ai to mala veelmi tazke ..no opat prisiel dazd a zapas museli odlozit na dneska ,coho som sa pravdupovediac velmi bala ,kedze danka mala tak skvele rozohrany zapas ,ako tu uz bolo spominane hrala s rozumom ...Sice je pravda,ze Ai-na hra sa dneska oproti vcerajsku zlepsila ,ale danka dokazala udrzat vysoke tempo zapasu .. aj ked Ai je velka bojovnicka ,co dokazala aj v zavere zapasu , no danka premenila 4.matchball a zacala vyhry slov.tenistov dnes na OH ;) ale opat sa potvrdilo ,ze hadam nie je zapas bez toho,aby nas danka nenechala v napati a kus nam narobila stresy ci nervy ...no , takze v 2.kole nas caka nebezpecna mlada talentovana Dánka ,no ja danke po predvedenom vykone verim a dufam,ze to budem mat sancu kukat aj v TV a je mi jedno ci budem musiet koli tomu vstavat o 3 ci viac hodiek skor ..Danka je len jedna a olympida len raz za styri roky 8-) ...
k obleceniu : ja som velmi prijemne prekvapena , mna si tym Danielka ziskala este viac ...a tie sponky nemaju chybu ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 19:05 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
Som zvedavy ako zajtra Daniela zvladne narocny den.. Najprv rano, ked horucava bude isto neznesitelna a potom unavena v neskorych nocnych hodinach si zahra este aj 4hru.. Aspon jedno vitazstvo vsak ocakavam..


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 19:21 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
č.3!!!To nieeeeee,ked ja som tak cakal že to bude v Tv a teraz moja radost opadla :( ,ja by som aj vstal rano o 4-30 mne je to jedno,hlavna vec že by som ju videl,teraz už len ta nejdebilnejsia vec...kuknut sa rano na vysledok,to bude utrpenie...potom bud bude prevladat obrovska radost alebo obrovsky smutok :| ...
*teraz mi zostava len dufat že tam bude prsat zapas prelozia az na stredu a daju Danielu na monitorovaní kurt!!! 8-) i ked o tomto môže len snivat :?

hej ešte na kurte 2 hraju v tom case:
(1) BRYAN/BRYAN (USA) vs KNOWLES/MULLINGS (BAH)
a potom
(10) SIMON Gilles (FRA) vs CANAS Guillermo (ARG)
a na kurte čislo 1 budu hrat Daniela a Janett ako posledne... :slovakia:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 19:31 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
som veľmi šťastná, že Danka zvládla takto super vstup na OH... :D Danka hrala v zápase to čo bolo potrebné a ako povedala pred zápasom, že bude rozhodujúce, či sa presadí svojou hrou a to sa jej podarilo výborne, hrala rozumne a to čo potrebovala... včera sa mi jej výkon páčil viac,dnes tam bolo viac chybičiek, ale na víťazstvo to stačilo, takže som maximálne spokojná... :) no a pri tej koncovke som bola poriadne nervózna, no čo Danka už od Wimbledonu nevedela ako chutí víťazstvo, tak asi zabudla ako sa doťahuje zápas do víťazného konca( jasné, že si robím srandu, ale veru nebolo mi všetko jedno, keď som si predstavila, že z toho môže byť aj 3.set)... zajtra to bude mať Danka ťažké, dvojhra aj štvorhra v jeden deň, no nechám sa prekvapiť ako to dopadne, ale jedno je isté, veľmi si prajem, aby sa zajtra Danka tešila z dvoch víťazstiev... veľmi budem držať palce



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 19:41 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:52
Som tajne dufala, ze bude hrat 4:30, ze v pohode kuknem tenis a stihnem aj do prace. Skoda, ze sa nebude dat pozerat, mohli by ti nasi reporteri STV urobit vlastny prenos....

Inak paci sa mi nadsenie Daniely, good luck Dani. :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy