Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Enter your Message here

Lukyno
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
:wav: jaaaaaaj ti kokos,ma slahne o zem...bože ale to su taky mamntaci tam...sak to mohli dat že i skor ze budu davat a ja tu taku dilemu mal cele popoludnie...hmm
no ale kazdopadne zajtra o 6:40 budicek a idem kukati...velmiii sa tesim,dufam že mi Daniela nepokazi už navcas rano den a porazi nakoniec Sugy...moc drzim palce...idessssssss Dani!!! :slovakia:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 19:38 
Offline
User avatar

Joined: 26. June 2008
Posts: 25
Local Time:
|18. April 2024| 18:56
no to je super :) ,,,to už aby som si šiel lahnuť keďže zajtra všetci skoro stávame...ideš Dani :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 19:40 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
Takze Danielin zapas ma STV3 v programe o 6:45. Kto nechyta trojku, da sa pozerat aj cez internet priamo na stranke STV. Musite byt vsak na uzemi SR ;). O 21:40 davaju aj zaznam zo zapasu.
Odkial vies Viki toto info??
Zo stranky STV, program trojky:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 19:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
Tak uz som to objavila aj ja na stranke STV,som moc rada,akurat by bolo este viac fajn,keby to zacalo skorej.I ked si myslim,ze zapas Davydenko-Gulbis,co sa hra pred Danielinym zapasom,bude urcite dost dlhy a myslim,ze Danka presne o 6.00 hrat nezacne. Dufam ale ze zajtra po prenose nebudeme musiet byt smutni,ale budeme sa tesit z toho,ze Danka Ai porazila a ze sa jej pomaly ale isto vracia forma. Drzim moc moc palceky,Dani! ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 19:45 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
Neviete nahodou, ci muzske zapasy sa hraju na tychto OH na tri alebo dva vitazne sety?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 19:55 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
Neviete nahodou, ci muzske zapasy sa hraju na tychto OH na tri alebo dva vitazne sety?Na dva.. Na tri sa hra len finale 2hry a 4hry.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 20:35 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 20:53 
Offline
User avatar

Joined: 26. May 2008
Posts: 22
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
Diki Mati za super info... Do pondelka musim vydrzat so streamom a potom hadam uz aj 3-ka bude. Dufam, ze to Danke zajtra vyjde. Veeela stastia, drzme palce ;)



Daniela Hantuchova Juan Carlos Ferrero Jelena Dementieva Dominik Hrbaty Dominika Cibulkova


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 22:10 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
zajtra vstavam skoro rano,len koli danielke ..takze ja jej verim,aj ked ....Ai je velmi neprijemna superka ,zvlast pre nasu Danku , je to jej naj kamoska na okruhu pokial dobre viem ...
mne zatial nejde trojka :( neviem ju chytit cez UPC :/ ani normalne ....no dufam len,ze stream mi pojde ,lebo inak sa zahlusiiiim ...ale co tam po mne ,najdolezitejsie bude ,aby danka vyhrala ..strasne jej to prajem !! takze pomeeeeeee DANII veri Ti cele SLOVENSKO ! DRZ SA ! :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 9. August 2008 23:30 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
My máme doma STV 3,tak ale neviem či budem odhodlaný ráno skoro vstať,heh aj keď je to Daniela,ale skôr by som sa nechal príjemne prekvapiť,že tam ráno nájdem výsledok taký ktorý ma poteší.A asi ktorý by potešil nás všetkých a hlavne Danielu.No uvidím ako sa premôžem,ale tak uvidím a ak sa rano nejak vyšmochtím z postele tak snáď to Danke aj pomôže :) Držím moc palce.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 10. August 2008 10:45 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
Ako vyzera Danielina hra? Podla toho priebezneho vysledku, sa mi paci. Som myslela, ze ked sa vratim, tak uz bude po zapase.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 10. August 2008 12:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
Ako vyzera Danielina hra? Podla toho priebezneho vysledku, sa mi paci. Som myslela, ze ked sa vratim, tak uz bude po zapase.
Daniela hra podla mna mudro. Sice utoci,ale lopticky nezabija,lebo vie,ze tu presnost este stopercentnu nema. Hned na zaciatku uhrala par peknych winnerov a viedla uz 5-0,Ai v podstate k nicomu nepustila. Sugiyama sa vsak potom presadila tak v 2,3 vymenach,Daniela zacala trochu viac kazit z returnov atd. a Sugiyama znizila na 5-2,ale Ai ma dost zly servis a to sa prejavilo,ked Danka jej znova zobrala podanie a tym i vyhrala set. V druhom sete to je zatial len Danielina hra,co vycnieva,vedie 3-0,podava Sugiyamova..Som zvedava,ci aspon dneska daju dohrat tie rozohrate zapasy..Totiz na STV pisu,ze kvoli zlemu pocasiu su zapasu odlozene na zajtra,ale neviem,ci to je oficialna informacia a ci to plati aj na rozohrate zapasy..no uvidime ja by som bola radsej,keby sa to dohralo uz dnes (teda ked dovoli pocasie),predsa len sa moze kludne stat,ze zajtra to bude uplne iny zapas,verim ale,ze to danka dotiahne do stastneho konca. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 10. August 2008 14:36 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
vdaka babuska za info :) ...som sa pobavila ako je Daniela oblecena... jasne, ze v narodnych farbach....jedno potitko cervene, druhe biele :D ....podla mna si sama zvolila tuto kombinaciu, aj co sa outfitu tyka. Berie to zodpovedne ;) :) .
Vela stastia Danka. :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 10. August 2008 14:43 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
vdaka babuska za info :) ...som sa pobavila ako je Daniela oblecena... jasne, ze v narodnych farbach....jedno potitko cervene, druhe biele :D ....podla mna si sama zvolila tuto kombinaciu, aj co sa outfitu tyka. Berie to zodpovedne ;) :) .
Vela stastia Danka. :slovakia:
Ja som sa pobavila,ked som videla ze ma 2 sponky-1 cervenu,druhu modru :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 10. August 2008 16:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|18. April 2024| 15:56
Jasne, trochu narodnej hrdosti treba vzdy.. :slovakia:

Ja som spokojny s Danielinou hrou, aj ked som videl iba kusok.. Suhlasim s babuskou, hrala mudro, to mi staci. Myslim, ze ten zapas uz nepusti, a som rad, ze zatial vedie jasne nad hrackou, ktora ju nedavno jasne porazila.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy