Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Enter your Message here

Lukyno
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 19:47 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
Som tajne dufala, ze bude hrat 4:30, ze v pohode kuknem tenis a stihnem aj do prace. Skoda, ze sa nebude dat pozerat, mohli by ti nasi reporteri STV urobit vlastny prenos....

Inak paci sa mi nadsenie Daniely, good luck Dani. :slovakia:

Vid Slovinci v Budapešti ked sa dostala Klepacova do semifinale tak prisli z vlastným satelitom...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 20:07 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
ach, takze Danka v TV nebude :( no skoda preskoda ,som sa tesila ,ze ju budem moct zhliadnut :roll: no takze verim,ze po mojom rannajsom prebudeni a kuknuti na txt uvidim postup daniely ! drziiiim palce :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 21:48 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
.....mno.....tak....gratulujem...ja som ten zápas sledoval len cez mobil livescore aj to v práci takže celo pracovisko žilo tenisovou náladou......fúúúúúh.....ale ked sugy vyrovnala na 5:5......tak mi nebolo všetko jedno.......ale som velmi ale fakt velmi štastny že to Danka zvládla a z toho čo som videl v nedelu je to pre moje ubolené tenisové srdiečko fakt balzam......:):)......tak...zajtra to asi vyzerá že zase livescore cez mobil , kedže ani v telke to bohužial nejde a aj tak by som to nevidel....:(......ale v každom prípade si myslím že to nebude lahky zápas a Danka má na to.....tak podme na to :)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 11. August 2008 22:29 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:06
Ja som zápas vlastne dokopy ani nevidel,tých pár výmien nerátam, takže hru až tak hodnotiť nemôžem. Podľa toho čo vravíte ale Daniela herne stúpa, navyše si podľa vlastných slov verí. Konečne sa jej podarilo zdolať Japonku, to jej na sebavedomí určite pridalo po tých neúspešných turnajoch v USA. Teraz má pred sebou veľmi ťažkú súperku. Wozniacki je mladá, talentovaná, pomaly ale isto stúpa v rebríčku nahor. Jej kvality uznáva aj sama Daniela, Dánku určite netreba podceniť, aj keď Daniela na ňu určite má. Pokiaľ si spomínam na Carolinin herný štýl tak je to hráčka ktorá to tam až tak nezabíja winnermi a nechybuje. Takže čakať na chyby od súperky asi stačiť nebude. Daniela sa evidentne cíti fajn, dúfam že to ukáže aj na kurte. Zajtra ich čaká ešte aj štvorhra, verím že pár Hantuchová/Husárová domáce favoritky potrápia, ak aj nevyhrajú. Rovnako ako Schelmy, očakávam aspoň jedno víťazstvo aj keď 100% úspešnosť po zajtrajšku by bola fantastická. Veľmi budem držať palce nech to vyhrá. Poďme Daniela :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 12. August 2008 08:32 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
Tak Daniela prehrala s mladou dánkou hladko v 2 setoch 1-6 a 3-6 síce neviem ako zápas prebiehal,keďže som ho nevidel ale som mierne sklamaný.Po súboji zo Sugiyamovou som myslel,že by to mohlo vyzerať aspoň na to 3 kolo.Škoda vo dvojhre sa lúči z bilanciou 1-1 ako pred 4 rokmi v Aténach (zdolala Schaulovú,prehrala zo Schnyderovou).Ešte je tu 4-hra ale tam nejaké velké očakvávania nemám.Takže držím palce ďalej.

PS : Daniela sa teraz možno rozhodne hrať turnaj v New Heaven,keďže OH úplne nevyšli podľa jej predstáv.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 12. August 2008 08:50 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
jedine co na to mozem povedat ze Daniela by uz konecne nemala vstupovat do seba ale niekedy aj zo seba vystupit...samozrejme ze Caroline je dobra hracka ale Daniela je lepsia, a keby aspon ten vysledok za nieco hovoril..chapem ze po zraneni to je tazsie ale ved to uz budu takmer 3 mesiace a jedine cez co Daniela presla bolo 1. a 2. kolo tot vse ;) ja si prajem nech nastupi na turnaj v New Heavene pretoze ma co dohanat aby sa poriadne rozohrala...hoci nech prehrava ale nech hraje



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 12. August 2008 11:45 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
ked som rano kukla na skore ,bola som strasne sklamana a vlastne doteraz som :cry: hrozne ma to zamrzelo a ani som nechcela verit vlastnym ociam ..po vyhre a predvedenej hre proti skusenej Japonke som bola v ocakavani ,ze Danka to zvladne ...no ale to,ze daniela v celom zapase uhrala len 4 gemy ma dostalo ,necakala som to ...
dnes este na programe stvorhra,kde su cinanky velkymi favoritkami, bude na nich vyvijany enormny tlak ,takze aka -taka sanca zije aj pre nase ´nezohrane ´ duo .obidve nase baby su skvele deblistky ,no dlhooo spolu nezohrali ziaden sutazny zapas ,takze neviem co od nich ocakavat ..avsak kazdopadne drzim palce :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 12. August 2008 16:59 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
no..čo povedať k Danielinmu počínaniu si na OH v Pekingu...ja som pred žrebom tiež nečakal, že by sa dostala nejako ďaleko...a po žrebe už vonkoncom nie, keďže tam opäť strašila Sugi...každopádne začiatok zápasu ma prekvapil Daniela hrala skvele (aj keď som veľa nevidel, lebo máme strašne blbý príjem STV 3 takže som videl loptičku pri servise a potom až v opakovačkách :lol: )...od Danky to bol skvelý výkon...škoda dažďa ale človek počasiu nerozkazuje...bál som sa, žeby sa Sugi po prestávke chytila a keďže bola prestávka dlhá tak sa aj stalo...ale hlavné je že to nakoniec Daniela ustála

k druhému kolu...to som nevidel takže veľa nepoviem ale Wozniacki je zrejme v dobrej forme

Daniela môže byť spokojná...má skalp Sugi, vyrovnala sa výsledku z OH v Aténach, a dokázala si, že sa dá dobre hrať aj po tom zranení a dúfam že sa to odrazí aj v ďalšej časti roka

PS: len si nemôžem pomôcť...keby sme tam nemali Domču tak by som bol z takého výsledku (2. kolo ako maximum pre ženský slovenský tenis) trochu sklamaný



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 12. August 2008 17:21 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
No Daniela sa rozlúčila z OH už aj vo 4-hre keď prehrali s favorizovaným čínskym párom Yanová,Zhengová v 2 setoch 6-1 7-6.Mierne som to aj očakával,takže som ani nie prekvapený aj keď malá nádej na prekvapenie tam bola,čo už nevadí,Peking mi pripomenul Atény tam sa lúčila tak isto ako aj tu,2-hra 2 kolo a 4-hra prehra na úvod.Daniela len potrebuje nabrať hernú zápasovú prax bez toho to nepôjde a myslím,že začne opäť hrávať aj debla aby odohrala čo najviac zápasov.Dúfam,že ten New Heaven skúsi.Držím palce.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 12. August 2008 20:35 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
..no.....tak ja netajím sklamanie.......musel by som vidieť zápas......ale po tom zápase v prvom kole som si myslel že Danka má na viac ako iba na 4 gemy......neviem.....možno Dánka hrala fakt super a nasa Danka nemala šancu....ale asi to bude ešte stále tá nerozohratosť.....:(
P.S....držím palce Domči.....ma na Jankovičovú bez pochyb.....tak pome:)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 12. August 2008 21:51 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
ranný pohľad na teletext bol dosť nepríjemný a smutný... :( po zápase s Ai som nečakala, že Danka prehrá takto hladko... po žrebe som rátala z možnosťou, že pre Danielu môže byť konečné aj 1.kolo, ale v kútiku duše som verila, že keď zabojuje, tak sa môže radovať z víťazstva... ale Danka hrala veľmi dobre a to dalo nádej, že môže zdolať aj Caroline, hoci som vedela, že má formu... takže neviem si vysvetliť, či Danka hrala tak zle, alebo Caroline výborne... ale myslím si, že keby bola Danka podala taký výkon ako včera, tak by bol zápas vyrovnanejší a Danka by v ňom neuhrala len 4 hry...
no a k štvorhre, po žrebe som bola zmierená s prehrou, ale teraz ma to trochu štve a hlavne 2.set, veľká škoda hlavne stavu 5:3... no ale aj TB bol veľmi tesný a určite to tam muselo byť aj o šťastí a to žiaľ Janette s Dankou nemali... no žiaľ pre Danielku sa OH skončili, tak ako v Atenách, no a z tých výsledkov nie som až taká smutná, ako s myšlienky, že zase treba čakať dlhé 4 roky za ktoré sa toho môže stať strašne veľa... :roll:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 13. August 2008 06:27 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
no žiaľ pre Danielku sa OH skončili, tak ako v Atenách, no a z tých výsledkov nie som až taká smutná, ako s myšlienky, že zase treba čakať dlhé 4 roky za ktoré sa toho môže stať strašne veľa... :roll:

o 4 roky už Daniela nebude hrať tenis...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 13. August 2008 07:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:06

o 4 roky už Daniela nebude hrať tenis...
a presne to ma tak stve..... :(



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 13. August 2008 07:46 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
Nemôžete na 100% tvrdiť,že Daniela nebude hrať o 4 roky tenis,aj keď má 25 rokov,v tom čase by mala mať 29 rokov a kludne môže byť na OH v Londýne,veď príkladom sú aj staršie hráčky ako Davenportová,Sugiyamová a ďalšie.A keď už nie singla tak sa neskôr môže sústrediť na deblovú súťaž ako Husárová,Huberová a podobne.Čiže tvrdiť,že nebude hrať je podľa mňa predčasné,ak jej to zdravie dovolí a bude mať chuť hrať tak prečo nie.

A ešte k pesimizmu z jej výkonov,ľudia je po zranení,nehrala dlho a ono sa to ešte musí dostať do toho optimálneho stavu,získať hernú prax a pohodu na kurte to netrvá deň či týždeň.A toto bol len jej 4 turnaj.Každý sme čakali,že to bude snáď lepšie ale sezóna ešte neskončila,tak uvidíme na konci čo a ako.

A to,že Dominika atakuje post slovenskej jednotky tak je to zaujímavý pocit,keď pár rokov kraľuje u nás doma Daniela.No aj Dominika bude musieť zabojovať a myslím,že keby Danka nebola zranená,tak by sa to takto skoro nestalo.A zranenia sú jednoducho nevyspytateľné.Veľa hráčok by mohlo o tom hovoriť,viď Petrová,Mauresmová,Gronefeldová a ďalšie.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 14. August 2008 07:26 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 13:06
Skús tieto príspevky niekde uložiť a o 4 roky ich vytiahnuť, že kto mal pravdu, ale to už asi nebudeme na tomto fóre ;)


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy