HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 07:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|26. April 2024| 16:39
Dominika má stokrát priaznivejší žreb ako chuderka Daniela. Tá schytala Ai a aj do ostatných kôl je to na nič. Víťazka nedávneho turnaja v Štokholme Wozniacki je tam Dementieva, zhora Williamska. Ja už nie som optimista. A taktiež štvorhra je dosť ťažká, aj keď tam im neviem prečo dôverujem viac ako v singli.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 09:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
Tak chuda nasa Daniela :( Po takomto zrebe optimistami naozaj asi nemozeme byt.Co kolo,to tazky super. Uz v prvom kole na nu caka Sugiyama,no ja si myslim,ze pri silnej voli a dobrej hre i taktike by to mozno zvladnut mohla,ale uz v 2.kole by pripadne proti nej stala Wozniacka,obrovska tenisova nadej.. :( Tak to je ozaj velmi velmi zly zreb...Takto by som zreb ohodnotila i keby Danka mala formu a kedze ju nema,je to o to tazsie....Rovnako jej zreb neprial ani v debli - hrat so Janette proti nasadenym Cinankam je hroza. Tie su vo svojej domacej krajine aspirantky na medaily,tu cakam stop v 1.kole. Zostava mi len drzat Daniele palce a odkazat,nech veri v svoju silu,lebo sebavedomie a dobra psychika je dolezita a bude ju Danka potrebovat! :slovakia:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 09:17 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
Suhlasim s vami,je to fakt hroza :evil: ...Tak Daniela si asik toho smogu "neuzije" jak vidim... :roll:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 09:56 
Offline
User avatar

Joined: 26. June 2008
Posts: 25
Local Time:
|26. April 2024| 20:39
Tiež ma to napadlo ako prvé pri pohlade na ten žreb :lol: vyzerá to že Daniala naozaj pocestuje domov predčasne, no ale ak aj tak sa nečudujme,,takýto žreb nasadená hráčka no vďaka, horší má už len ako nasadená snáď Cornetová ktorá má v prvom kole češku Nicole, ono Sugyjama sa dá zvládnuť, zato že s ňou daniela minule prehrala, čo ja viem no, bude to ťažké, ale v prvom kole danke verím, aj v druhom, snáď by na mladú dánku dolahla nejaká nervozita alebo čo,,to je ešte ale ďaleko treba veriť...poď danka a hlavne zabojuj lebo ak podáš priemerný výkon, stačiť to nebude ani náhodou :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 10:57 
Offline

Joined: 08. June 2008
Posts: 15
Location: Kysak
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
Booooooože..... ale z nej poniektorý robíte chúderu... Ešte zmente pozadie stránky na čierne a už to bude dokonalé...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 11:11 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
...tak ten žreb fakt nemohol dopadnúť horšie....ani v singli ani v debli to nie je nič moc....súhlasím s babuskou....v debli to vidím jesne na stop v 1. kole...a v singli?...tak, mna poteší ked porazí Sugy ....na zvyšok si už neviem ani len trúfnuť....kto vie....:(....mam pocit, že Danku si viac užijeme možno v New Haven.......:D


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 12:15 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
Škoda, že Daniela nedostala do prvého kola takú súperku ako Jankovičová. Tá bude hrať v prvom kole s hráčkou, ktorá je v rebríčku na neuveriteľnom 658 mieste !!! no ale je to Cara Blacková súčastná jednotka vo štvorhre, zrejme v Zimbabve už žiadna iná baba nehrá tenis a teda nemohla hrať štvorhru, tak jej to len tak tak vyšlo do singlového pavúka ;) to len tak pre zaujímavosť.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 12:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
Škoda, že Daniela nedostala do prvého kola takú súperku ako Jankovičová. Tá bude hrať v prvom kole s hráčkou, ktorá je v rebríčku na neuveriteľnom 658 mieste !!! no ale je to Cara Blacková súčastná jednotka vo štvorhre, zrejme v Zimbabve už žiadna iná baba nehrá tenis a teda nemohla hrať štvorhru, tak jej to len tak tak vyšlo do singlového pavúka ;) to len tak pre zaujímavosť.
je 658. ale to preto,ze singla uz skoro vobec nehrava,jej maximum je 31.miesto..ale aj tak sa jankovicova nemoze stazovat,dostala dobry zreb,i ked myslim,ze uz teraz ma zimomriavky z nasej dominiky :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 13:05 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|26. April 2024| 16:39
No tak obidva zreby su na dve veci na nic a na h...o.Takto by som zhrnul.Nemam nic k tomu povedat ked prejde do dalsich kol tak budem len prekvapeny.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 13:39 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
vsetky hracky v Dankinom zrebe su porazitelne..len je otazne ci si to uvedomuje aj Daniela...ja myslim ze Sugiyamu by mohla v pohode vyradit..Wozniacka..tak to neviem..nepamatam ze by spolu hrali tak uvidime ako sadne Daniela Carolinina hra...a dalej uz hvorit nemozem lebo nerad prebieham udalostiam ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
vsetky hracky v Dankinom zrebe su porazitelne..len je otazne ci si to uvedomuje aj Daniela...ja myslim ze Sugiyamu by mohla v pohode vyradit..Wozniacka..tak to neviem..nepamatam ze by spolu hrali tak uvidime ako sadne Daniela Carolinina hra...a dalej uz hvorit nemozem lebo nerad prebieham udalostiam ;)
mas pravdu su to sice hracky porazitelne,ale na druhej strane maju svoju kvalitu.ja vychadzam z toho co nam daniela ukazala po zraneni - cize v podstate dost slaba forma..ak vsak jej trening v casal-sanchez pomohol,sugiyamu by mohla porazit,mohla by ist aj dalej..ak vsak jej nepomohol a nezlepsil sa pohyb a presnost,tak to vidim na velmi skore vypadnutie.. :(




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 16:19 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
No tak ja to vidim na vyradenie v prvom kole aj vo dvojhre a aj vo stvorhre z pohladu danky a dominika??? tam to je ruzovsie - 3 alebo 4 kolo moze byt


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 7. August 2008 16:50 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
toto je zlý sen, no ja som z toho znechutená... radšej sa vyjadrím len k 1.kolu, lebo Sugiyama je veľmi ťažký oriešok... vieme, že Danka nie je v optimálnej forme a tak mi zostáva len veriť, že naozaj zo seba vydá všetko a keď to nepôjde herne, tak ten zápas dovedie do víťazného konca silou vôle a bojovnosťou... no a štvorhra, tam to vidím na stop v 1.kole... každopádne držím palce



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 8. August 2008 06:14 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
Jednoznačne súhlasím s reálnymi názormi babušky a Mati, treba brať do úvahy súčasnú Danielynu formu a výsledky z posledných zápasov a tiež dve tohtoročné prehry Danky s Ai Sugiyamovou a hlavne tú poslednú s ňou, ktorá bola dosť jednoznačná 3:6 1:6 v Stanforde. Ale ako hovorí Martin, každý zápas je iný a aj prostredie bude iné, takže budem myslieť pozitívne a veriť, že Danka vydá zo seba všetko a postúpi. Veľa šťastia Daniela !!! ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Olympijské hry, Peking
PostPosted: 8. August 2008 09:58 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|26. April 2024| 17:39
No zreb je na potvoru, ale mozno teraz, ked nikto nic neocakava pridu nejake tie vysledky.. Vnutorny pocit mi hovori, ze v 4hre budu hrat o medailu.. ;)


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 96 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy