HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 40 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Daniela sa boštekuje s Pennettovou
PostPosted: 22. July 2008 19:31 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|26. April 2024| 04:38


Daniela s Pennettovou v debli


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 23. July 2008 06:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
Takže Daniela opäť prehrala v 2. kole tentokrát s bieloruskou Govorcovou v 2 setoch 2-6 4-6,od návratu na kurty zaznamenala vo 2-hre len 1 víťazstvo a to vo Wimbledone proti Erraniovej,prehrala s Kleybanovou,Sugiyamovou a spomenutou Govorcovou.V Stanforde a Los Angeles si nepripísala žiadne víťazstvo,keďže mala na úvod voľný žreb.Tak pred olympiádou ostáva už len jeden turnaj a to Montreal.Držím palce ešte v debli.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: hrozné...
PostPosted: 23. July 2008 06:44 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
no ja neviem..snad nas neprekvapi ako na predchadzajucom turnaji :lol: nec hem sa rano zobudit a vydiet ten vysledok...mne uz teraz pri Danke aj staci ked prejde prvym kolom a som ohromne stastny..a k zrebu? no uvidime :roll:

No prvým kolom Daniela prešla, lebo mala voľný žreb, ale druhým opäť neprešla kedže musela aj hrať tenis a niekoho aj poraziť, tak isto ako v Stanforde. Zatiaľ veľmi pôsobivá bilancia na amerických turnajoch dva zápasy, dve prehry a štvorhru sem do toho nepleťte. Vyzerá to ako veľmi dobrá príprava pred olympiádou, len Daniela by si mala uvedomiť, že na olympiáde nebude mať v prvom kole voľný žreb...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 23. July 2008 06:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|26. April 2024| 02:38
No ja neviem do kedy sa Daniela bude hladat.Ja sa len obavam len aby nehladala formu ako Amalie, ta uz ju hlada pomaly rok co je po zraneni.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 23. July 2008 07:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|26. April 2024| 02:38
Nevidel som, neviem, ale je jasné že za normálnych okolností by vyhrala.Škoda, myslel som si že uhrá aspoň jedno kolo. Len dúfam že jej vyjadrenie nebude iba trošku trápne že súperka hrala lepšie :?


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 23. July 2008 09:22 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
to akoze zase prehrala? no paani ;) do tohto turnaja som daval vacsie ocakavania...ale ak hovorite ze tu je este ten Montreal tak snad tam to dopadne uz konecne inak..ja Danke stale verim len neviem dokedy ked stale vpydne uz v druhom kole...preco muselo prist lne to zranenie? ved tento rok zacal tak kraasne a mozno by aj vyhrala tento rok nejaky turnaj lenze to zranenie to bola velka sarapata :( ked sa Daniele zacne darit vtedy jej do toho nieco pride....takze ostava mi dufat ze nasledujuci turnaj dopadne lepsie ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 23. July 2008 09:29 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
:wall: no mna asik prerazi,ako cakal som že Daniela sa bude po tom zraneni trapit ale ani vo sne by ma nenapadlo že nakoniec ten Wimbledon prvy od zranenia bude najlepsie zahraný a hned prvy zapas vyhra,vtedy som myslel že Daniela sa nam vracia...Minuly tyzden ako ste pisali že ked Daniela vyhravala v 1.sete 3-0 že hrala ako za starých dobrých cias,tak som myslel že tu v Los Angeles prejde aspon 1.kolo..hh,sice presla ale mala volne kolo ale ostava to že vyhru si nepripisala,tuuu(americke turnaje) kde minuly rok velmi neexcelovala že trochu nazbiera bodiky,tak zatial nic...ja som dost sklamany,je to velka skoda... :( ,ono trebalo by vidiet ten zapas,co tam stvarala,ci jej nesli udery alebo co... :dunno:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 23. July 2008 12:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
ja to tak vidim, ze aj olympiada bude prepadak........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 23. July 2008 14:19 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
....mno....tak..ešte že som nič neočakával...teraz som aspoň o trochu menej sklamany....keby tie posledné prehry neboli aspon tak jednoznačné, keby aspon set uhrala.....ale ta ona nič.....ja súhlasim so samčom čo sa tyka Olympiády...ale kto vie...možno ju práve tam " osvieti"..:D


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 23. July 2008 19:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
Zdolaná Hantuchová uznala, že po únavovej zlomenine pätnej kosti pravej nohy stále zďaleka nie je vo vrcholnej forme: "Myslím si, že tá cesta nebude krátka. Akosi sa neviem dostať do rytmu a bol to zlý výkon. Nie som ešte tam, kde by som chcela byť. Musím byť trpezlivá, výdatne trénovať a neprestať s tvrdou prácou."

no čo k tej prehre povedať, keďže som zápas nevidela... no ale isté je, že keby je Danka vo forme, tak by tento zápas asi neprehrala... ja len verím, že formu nebude hľadať dlho, bolo by krásne, keby vytúžené víťazstvá začali prichádzať na OH...



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: hrozné...
PostPosted: 23. July 2008 19:10 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
Vyzerá to ako veľmi dobrá príprava pred olympiádou, len Daniela by si mala uvedomiť, že na olympiáde nebude mať v prvom kole voľný žreb...

.....ja súhlasim so samčom čo sa tyka Olympiády...ale kto vie...možno ju práve tam " osvieti"..:D

...no chlapci vela od olympiady v dvojhre od Daniely necakajte....musite byt realisti ;) ...aby ste neboli este viac sklamani ako po tejto prehre. Nemyslim si, ze sa v Pekingu nieco vyrazne zmeni .......bodaj by som sa vsak mylila.

Na druhej strane Daniela nehra vyrcholovy tenis kratko, uplne zabudnut udery nemoze......80 % uspesnej hry je v 'hlave'.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 23. July 2008 20:49 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|26. April 2024| 04:38
Houston, máme problém! Tiež som si nemyslel, že to pôjde až tak ťažko. Ale Daniela dva mesiace súťažne nehrala a zrejme aj takému profíkovi ako ona sa to môže stať. Na rozdiel od Stanfordu sme zápas v LA nemohli vidieť, tak je ťažké hodnotiť. Boli tam nejaké záblesky v podobe odvrátenia mečbalov/setbalov a aj súperka uznala, že to nebolo ľahké. Olympiádu by som úplne neodpisoval, ale v tejto fáze som skôr pesimista ohľadom nejakého dobrého výsledku. Ten by skôr mohla dosiahnuť Dominika.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 24. July 2008 04:27 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
Forma může přijít zničehonic z turnaje na turnaj, už jsem to viděl mockrát. Stačí jedno dvě vítězství a člověk zase najde rytmus a začne mu to tam opět padat. Hráč, kterého hru velice rád sleduju, Tommy Haas taky hrál celý únor a půlku března po návratu po zranění úplnou tužku, pak ale přišlo Indian Wells a on tam zničehonic začal podávat výborné výkony (pak se zase zranil :( ). Je fakt, že má daleko víc zkušeností se zraněními než Daniela, ale nemyslím, že by se to mělo až tolik lišit. Líbí se mi Danielin přístup k tomu. Je poznat, že už myšlenkově vyzrála a nepanikaří. Chce to jen najít ten rytmus.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 24. July 2008 05:57 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
(1) Chan/Chuang (TPE(TPE) d. Hantuchova/Pennetta (SVK(ITA) 61 62

Tak Danka sa z LA rozlúčila aj v debli,čo už mierne som aj čakal že tajwančanky budú nad ich sily ale nevadí pokračujeme na ďalší turnaj.Myslím,že Daniela by mala nabrať smer Kanada a učinkovať na podujatí v Montreale.Tak dúfam,že tam sa jej trošku zadarí.Good luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: East West Bank Classic, Los Angeles
PostPosted: 24. July 2008 20:08 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|26. April 2024| 03:38
..mno....konečne sa Danka k svojej hre vyjadrila sebakriticky a nie ako stále " musím uznať, že súperka hrala naozaj velmi dobre"......to si ja naozaj cením že o sebe dokázala povedať že to bola z jej strany zlá hra.....


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 40 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy