Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3
Author Enter your Message here

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 17. July 2008 07:50 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|20. April 2024| 15:28
no tak neda sa mi nevyjadrit...Danka ma totalne sklamala...keby v tom vysledku bolo vidiet aspon naznak toho dobreho hrania ale vysledok je aky je a Daniela nevyhrala ani set...ked to s nou pojde na kazdom dalsom turnaji ako tu ,tak pomaly Daniela zacne klesat asi ako v roku 2005 2006? uz neviem kedy tak klesla ale nevidim to ruzovo :(



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 17. July 2008 08:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 14:28
Nechápem čo sa s Danielou stalo po tých prvých troch gemoch keď hrala skutočne dobre, pripadala mi ako stará dobrá Daniela. Potom ale prehrať takúto krásnu sériu a uhrať jediný gem tak takto môžme asi ťažko čakať výhru. Rád by som vedel prečo nastal taký ,pre mňa nevysvetliteľný zlom. a tiež by som rád videl a počul Danieline pozápasové vyjadrenie :roll:


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 17. July 2008 08:51 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|20. April 2024| 15:28
Daniela po zapase:
Zo strany ´Sugi´ to bol veľmi solídny výkon. Hrala trpezlivo, málo kazila, zatiaľ čo v mojej hre bolo veľa chýb a nedostatkov. Po dlhej pauze zavinenej zranením potrebujem získať zápasovú prax. Som však rada, že som konečne mohla pracovať v tréningu ako som chcela a zahrať si tenis bez toho, aby ma niečo bolelo,"
Zdroj:SITA

No a ja ku zapasu... 8-)
Nevidel som zapas,nemozem komentovat,ale prehru som aj cakal ale az tak lahko to nie :x
Ako už newiem kto spominal Daniela hra do stavu 3-0 ako za starých dobrých cias,takže myslim že to bolo nejake znamenie že Daniela sa vracia,pomaly ale isto :) len dufam že do Peknigu sa "vrati" :P





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 17. July 2008 10:50 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|20. April 2024| 15:28
Tak ja sa k tomu musím vyjadriť , lebo ten zápas som videl a po tom ako dopadol som ani zaspať nemohol!!......pre mňa je to absolútne nepochopitelné a s tym Dankiným vyjadrením sa nestotožnujem. To ako začala hrať ten zápas, ma velmi milo prekvapilo, hrala skvele, agresívne, presne, dobre returnovala a aj servis jej vychádzal......a hlávne malo kazila....a vôbec by som v tedy nepovedal že jej nejaká zápasová prax chybala....takže , pre mňa je to také čudné že na začiatku hraje skvele a od stavu 3:0 jej začne chybať zápasová prax?......z jej strany mi prišiel ten výkon absolútne flegmatický ......som strašne sklamany...keby som ten zápas nevidel , tak by ma to tak ani neštvalo ako teraz :wall:


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 17. July 2008 13:07 
Offline
User avatar

Joined: 26. May 2008
Posts: 22
Local Time:
|20. April 2024| 15:28
Tak ja som tiez zapas pozeral a tiez som z toho dost smutny. Ten uvod bol fakt super, tam niet co vytknut. Potom sa mi vsak zdalo ako keby Daniela stratila koncentraciu. Zacala robit dost zbytocne chyby. Chyby pri jednoznacnych uderoch, pri ktorych bola aj nohami skoro. Po tom geme , kt. mal take dlhe zhody-vyhody a kt. prehrala, aj ked ho mohla vyhrat, sa to nejak pokazilo. Okrem straty koncentracie tu boli aj nervy a strata sebadovery. Vsetko to vyvrcholilo stratou setu a potom aj hodenim rakety o zem, co som pri Danke asi ani nevidel. Myslim si, ze ked sa dostane do zapasoveho rytmu, tak to pojde... Nebolo by na skodu zorganizovat nejaky priatelsky treningovy zapas alebo nieco take... Nie tak ani kvoli uderom, ale kvoli hlave. Pretoze myslim, ze uderovo to bolo zo zaciatku velmi dobre. Takisto treba trosku zapracovat na druhom podani, kedze aj Sugi ku koncu z neho velmi tazila. Stala skoro pri ciare podania aby jej ten znacny kick serve nevyskocil moc vysoko. Aj percento vyhratych bodov po nom bolo dost nizke.

Je vsak super, ze ziadnu bolest Danka pri hre necitila. To je hlavne. Verim, ze postupne to bude lepsie a lepsie ;) good luck



Daniela Hantuchova Juan Carlos Ferrero Jelena Dementieva Dominik Hrbaty Dominika Cibulkova


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 18. July 2008 18:26 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|20. April 2024| 15:28
Danielu trošku v tom obliekaní na zápasy nechapem...


Ved predsa ten s tym červeným je omnoho zaujimavejsi a krajsi než ten biely ktory je dost nudní...mi pripada jak nejaka rovnosata!!!dufam že do Los Angeles si vyberie nieco zaujimave...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 18. July 2008 20:06 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|20. April 2024| 15:28
Danielu trošku v tom obliekaní na zápasy nechapem...
Ved predsa ten s tym červeným je omnoho zaujimavejsi a krajsi než ten biely ktory je dost nudní...mi pripada jak nejaka rovnosata!!!dufam že do Los Angeles si vyberie nieco zaujimave...
Téměř každá hráčka si obléká to, co jí její sponzorská firma poskytne a sama do toho moc mluvit nemůže. Druhá věc, proč je tak důležité, co má na sobě? Vždyť je tam od hraní tenisu, není to přehlídkové molo.
Osobně se mi taky líbí některé víc a jiné míň, ale to přece v konečném důsledku nehraje roli.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Bank of the West Classic, Stanford
PostPosted: 18. July 2008 22:57 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|20. April 2024| 14:28
Pekné- nepekné, jej výkony to neospravedlňuje. A aj keby mala hrať vo vreci, uhrať 3 gemy a potom za celý zápas už iba jeden... :)


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 38 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy