HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Wimbledon - 1. kolo
PostPosted: 24. June 2008 19:48 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. April 2024| 16:10
Tak to máme za sebou a niečo sme videli aj cez net. Bolo tu vzrušo (ako vždy haprovala koncovka), ale Daniela aspoň zachranila česť našej krajiny vo dvojhre. Na Erraniovej sa rozcvičila, zistila, kde musí pridať a ja dúfam, že na Klejbanovovej si nevyláme zuby. Na prvý seriózny zápas po 2 mesiacoch to nebolo zlé ani s pohybom, aj keď mnohé lopty nemala šancu dobehnúť a ani za nimi nešla. Ten smeč na víťazstvo bol super.
Adresu si treba uložiť, keďže dáva prevažne ženské zápasy.


Last edited by MartinH on 24. June 2008 20:01, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2008 19:51 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
(10) Daniela Hantuchova (SVK) d. Sara Errani (ITA) 76(5) 64

Tak blahoželám Danke k úspešnému vstupu do turnaja vo Wimbledone,hrať po takom dlhom čase je zaberák asi.Ale tak prvá prekážka je za nami.V ďalšom kole to bude možno o čosi tažšie Daniela narazí na mladú rusku a deblovú kolegyňu našej Dominiky - na Alisu Klejbanovú z Ruska.Pôjde o prvý vzájomný duel.


Štatistika zápasu

Hantuchová - Errani 7-6 6-4

1. servis : 67% 56%
esá : 2 0
dvojchyby : 4 3
nevynútené chyby : 27 11
body po 1. servise : 61% 56%
body po 2. servise : 46% 45%
body po príjme : 49% 44%
brejky : 5/7 (71%) 4/11 (36%)
body na sieti : 90% 56%
body celkovo : 75 68



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 25. June 2008 06:34, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2008 20:00 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
tak prvá prekážka je úspešne za Dankou, a preto som moc šťastná... som rada, že Danka sa po takej dlhej dobe dokázala vrátiť víťazne a hneď nám ukázala aj svoju bojovnosť v 1.sete, kde to s ňou nevyzerala dlho dobre, ale našťastie všetko dobre dopadlo... v 2.sete to už išlo ľahšie, hoci tá koncovka mohla byť jasnejšia a rýchlejšie... moc budem držať palce v 2.kole



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2008 22:29 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
Som veľmi rada že sa vrátila s víťazstvom a myslím, že má aj na Kleybanovu v druhom kole :twisted:





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 24. June 2008 22:36 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
Tak mna Dankino vítazstvo nesmierne potešilo....a ešte k tomu v dvoch setoch...dúfam že sa pri tomto zápase dostatočne rozvičila a že v ďalšom kole jej to pôjde ešte lepšie....
.inak...som taký štastný že po dlhej dobe sa konečne môžem vyjadriť k Dankinmu zápasu :woohoo:


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 25. June 2008 11:36 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
ja som tusil ze to Daniela zvladne..dokonca som myslel ze bude potrebovat 3 sety ale napodiv stacili 2 co ma prekvapilo...toto bola super rozcvicka kde ma pridata co zmenit..len tak dalej ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 25. June 2008 11:46 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
Jujj super,že Daniela mala taky super štart do Wimbledonu :),Trošku som sa obaval že ako začne ten začiatok ale opät sa potvrdila že Daniela je obrovska bojovnička a napriek dvom prehratým serv.bojovala a vyplatilo sa :D...V 2sete prišla za stavu 5-1 menšia no dobre väčšia nekoncentrovanost ale to sa dalo asik cakať.2kolo no ja newiem-ja som veeeeeelmi rad že po dvoch mesiacoch sa Daniela vrátila a hned vyhrala zapas...každopadne budem dufat vo vyhru...
_______________________________________________________________________________________________
Daniela po zapase:
"Bola som šťastná, že môžem byť opäť na dvorci, ale nebolo to vôbec jednoduché, keďže to bolo hneď naostro vo Wimbledone. V úvodných minútach som si zvykala na zápasové tempo. Jedna vec je hrať na tréningu a druhá preniesť to celé do zápasu. O to viac si cením, že som v prvom sete dokázala otočiť nepriaznivý vývoj a doviedla ho do úspešného konca. Potom zo mňa opadla nervozita a môj výkon postupne gradoval. Bola som rada, že môžem hrať opäť tenis"
.......
"Fanúšikovia boli skvelí, fandili mi a najmä v úvode zápasu mi veľmi pomohli"
.......
"Rusky sú veľmi mladé a šikovné. Alisa je na tráve silná a bude to veľmi náročné. Nad výsledkom sa však teraz priveľmi nezamýšľam. Pre mňa je prvoradé, že po dlhej pauze môžem byť opäť v zápasovom kolotoči. Budem sa snažiť podať čo najlepší výkon a presadiť sa mojimi zbraňami. Uvidíme, ako to dopadne"
zdroj TASR





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 25. June 2008 12:35 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
som moc rada,ze daniela dokazala napokon cez prve kolo prejst.vidno,ze slo v zapase hlavne o to,ci pojdu daniele winnery alebo nie.errani bola asi dost neskodna,i ked na konci zapasu este citila sancu a upravila z 1-5 na 4-5,nastastie,daniela to dotiahla do uspesneho konca.cenim si hlavne to,ze daniela dokazala vyhrat prvy set i napriek tomu,ze errani mala na zaciatku double-break.alisa kleybanova tento rok neskutocne vystrelila v rebricku,je jedna z najtalentovanejsich na okruhu,na trave hrala pekne,ale bartoli v eastbourne dokazala,ze je mozne ju zdolat v jasnych setoch.dufam,ze to iste nam ukaze aj daniela a postupi dalej.z minuty na minutu bol asi ten vykon lepsi a dufam,ze po nejakom case trenovania to bude zase ono ;) drzim moc moc palce




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2008 08:13 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
Gratulujem Daniele k vitazstvu. Mam radost najma z toho, ze sa jej podarilo vyhrat po tak dlhej hernej prestavke. Drzim palce aj v dnesnom zapase. :)


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2008 11:19 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
boze, tak ma stvu..preco Danka hraje ako posledna na kurte č. 3? A zakazdym..nevydrzim tolko cakat...inak dnes jej prajem OBROVSKEHO stastia ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2008 11:26 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
boze, tak ma stvu..preco Danka hraje ako posledna na kurte č. 3? A zakazdym..nevydrzim tolko cakat...inak dnes jej prajem OBROVSKEHO stastia ;)
No a ak tomu všetkemu na kurte č.3 hraju 2 mužske zapasy takže ma šmari o zem dnes... :x





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2008 12:03 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
No a ak tomu všetkemu na kurte č.3 hraju 2 mužske zapasy takže ma šmari o zem dnes... :x
najlepsie bude, ak zapas za priazniveho stavu prerusia pre tmu a an druhy den sa danka nechyti a prehra.......
inak, dan3yx, mas prekrasny avatar a aj podpis je pekny......avatary mas krasne vzdy, len nejako vzdy zabudnem ti ich pochvalit, lae teraz som nezabudol a naozaj je kraaaaaaaaaasny........pekne vidiet vedla daniely napis wimbledon 2008........po dlhom zraneni.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2008 13:12 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|28. April 2024| 15:10
...ani ja nie som vôbec nadšený tým, že Danka hraje zase medzi úplne poslednymi.....a k tomu idem na nočnú o pol deviatej...no ....ked do v tedy zápas neskončí ta ja neviem ako budem robiť:):).......ale .....hádam to všetko dobre dopadne a na nočnú pojdem vysmiaty: :delicious:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Wimbledon - 2. kolo
PostPosted: 26. June 2008 20:09 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. April 2024| 16:10
2. kolo: Klejbanovová - Hantuchová 6:3, 4:6, 6:1

Daniela sa podľa mňa proti Ruske šetrila a to poznačilo jej hru. Sama povedala, že na bolesť podvedome myslí. Videl som 2. set a keby v 6. hre nezapla, tak by ju Klejbanovová úplne rozobrala. Bohužiaľ Daniela nevyužila mnoho šancí, ale opakujem, asi sa nechcela odrovnať. Tá doťahovačka o 4. gem 3. setu ju musela definitívne zlomiť. Škoda, vyzeralo to dobre. Ale aspoň to skúsila a vie na čom je. Len nech si neublíži pred olympiádou.


Last edited by MartinH on 2. July 2008 17:19, edited 2 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2008 20:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. April 2024| 14:10
Je to skoda hlavne po tom druhom sete.Ja osobne som si myslel ze ruska potom druhom sete psychicky odide,ale opak je pravdou.Na to ze dva mesiace Daniela nehrala tak je to fajn.Dalsie turnaje budu o dost lepsie. A hlavne som rád ze aj Maria vypadla.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy