Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2008 20:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:05
Je to skoda hlavne po tom druhom sete.Ja osobne som si myslel ze ruska potom druhom sete psychicky odide,ale opak je pravdou.Na to ze dva mesiace Daniela nehrala tak je to fajn.Dalsie turnaje budu o dost lepsie. A hlavne som rád ze aj Maria vypadla.

Presne tak aspoň niečo ale Danielina prehra mrzí, aj keď vďaka Marii to určite nebude prehra dňa, a nie len preto že Daniela bola úplne mimo turnajov pomaly tri mesiace


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Wimbledon - 2. kolo
PostPosted: 26. June 2008 20:35 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
Hantuchová - Klejbanovová 6:3, 4:6, 6:1
..tak to by sme brali Martin ;).

Nemozme od Daniely ocakavat zazraky, ked viac ako dva mesiace nedrzala raketu v ruke, aj ked v 2. sete sa zdalo, ze by jej to stacilo na vitazstvo. V 1. sete dost vela kazila, vobec ziadny pohyb, Alise stacilo trafit lopticku 2 metre od nej a mala zaruceny winner. Nemala vobec svoju uderovu istotu, ani pokial ide o tvrdost, ani o presnost. To vsetko vyplyva z toho vypadku treningu. Inak bolo super, ze vyhrala aspon jeden zapas...na povzbudenie. Vela zdravia Daniela.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 26. June 2008 22:05 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
Podvědomí nedovolí zatížit tu patu tak, jak by bylo potřeba. Člověk se prostě bojí. Pohyb byl někde na úrovni před nástupem do Sanchez-Casal. Nejdůležitější ale je, že si to zranění (snad) neobnovila a též už ví, jak na tom je. Pokud nenastanou nějaké komplikace, tak se to po čase znovu vrátí do normálu. Z toho co jsem za léta sledování tenisu vypozoroval, to většinou trvá tak 4-5 turnajů, než se do toho člověk zase dostane a opadnou z něj všechny obavy.
Jak napsala Viky, hodně zdraví Daniela.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 27. June 2008 07:42 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
Obaja ste to vystihli (Viki, Martin) a len sa pridám a Danke prajem hlavne zdravie do ďalších, zrejme amerických turnajov a tiež na olympiáde, to bude srandovný pavúk podľa mňa ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 27. June 2008 07:59 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
Ja som nejak extra prehnané očakávania od Wimbledonu nemal,pretože ako bolo spomínané takmer dva mesiace nehrala,a musí sama zistiť ako je na tom noha,čo si môže dovoliť a čo nie.Výhra v exhibícii potešila a taktiež aj zdolanie Erraniovej,Kleybanovu mohla zdolať ale to by musel mať myslím na konte trošku viac odohrané.Zlomilo sa to určite v 4 hre keď si stratila servis a pak to už nechala aby si náhodou neprivodila zranenie.Inak je zaujímavé,že bratia Bryanovci sa stále snažia zlákať Danielu do mixu,heh.No veď uvidíme možno neskôr keď tá noha bude trochu viac okay možni neodolá.Najbližšie by sa mala Danka predstaviť na turnaji v Stanforde.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 27. June 2008 09:02 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
Uff,ani ja som nečakal nejaký vysledok takže s tejto prehry niesom velmi sklamany...Naopak beriem tento vysledok čo zahrala za velmi dobry...Vôbec som necakal žeby dokazala porazit Errani...
Vcera so moznost vidiet zapas co som velmi rad(dik viki)takže viem posudit co a ako.Ako ste už pisali ten pohyb nebol dobry ale to sme nemohli ani nic cakat...1set bol o chybách a tak aj skoncil ten druhy do stavu 1-3 takisto ale potom prisiel stav ked Daniela prehravala 0-40 pri Kleybanovej serv.a hned prvy fiftin zahrala ako za starych dobrych cias pred zranenim a konecne som to pocul "COME ON" dokazala vyrovnat ale aj tak prehrala ten gam ale to ju nejako bovzbudilo a zacala hrat presnejsie a nebojacne...3set som už nemal moznost vidiet ale stale vidím tie 2BP tie keby vtedy vyuzila zapas by bol "Nas" od vtedy to akosi Danielu zlomilo a zacala prehravat gamy na nulu...
skoda ale ja verim že tento Wimbledon jej len pomohol a pride na Stanford plna psychickej pohody a hlavne zadravia(no a samozrejme,cakam od ES a ES2 live zapasy :D)...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 27. June 2008 09:09 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
"Zápas bol napokon vyrovnaný, aj keď to spočiatku tak nevyzeralo, lebo súperka ma takmer odpálila z dvorca... Som však rada, že som sa chytila, využila šancu a skoro som súboj zvrátila. Škoda začiatku tretieho setu, keď som mala veľa šancí dostať sa do vedenia. Nevyšlo to. Úspechom je, že som vôbec bola v druhom kole. Môžem teraz poriadne pracovať. Teší ma, že som mohla vôbec hrať,"
TASR
*Tak v tom ma uplnu pravdu :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 27. June 2008 09:45 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
ja som s Dankinim vystupovanim nadmieru spokojny..ked si predstavim ze nehrala 2 mesiace a nijak sa nemohla pripravit tak vazne bravoo ;) ten zapas neskor dali aj na ct 24 a ked ten 2 set vyhrala tak som myslel ze snad teraz to pride lebo tamta zacala robit dvojchyby..ale tak neprislo :( a vypadli moje 2 naj favoritky Danka a Mashka :) zvlastne ze v 2 kole obe...tak a mna co teraz zaujima je ze aky je dalsi turnaj na ktory ide Daniela



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 27. June 2008 10:21 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
ct24???nie nahodou ct4?my mame tiež ct24 ale na nom chodi nieco take jak mame my Ta3...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 27. June 2008 14:29 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
Tak ako každá Dankina prehra aj táto ma mrzí, ale od začiatku zápasu ako som ju videl hrať som sa s tou prehrou už zmieril........od stavu 3:1 v druhom sete som už zápas sledoval iba na TXT v telke a ked som videl že Danka ten set nakoniec otočila , tak som si bol už fakt istý , že Danka na koniec ten zápas vyhrá.........no , nestalo sa tak :( ..ale nevadí, podstatné je , že Danka nam už začala hrať a hádam pomaly(ale mohlo byť aj rýchlo).......sa nam dostane do formy.... :rolleyes:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 27. June 2008 14:52 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
mna prehra tiez velmi mrzi, ale beriem to tak ako vy ostatni-danka hrala po dvoch mesiacoch a preto je ten vysledok taky aky je....je smutne, ze sa s wimbledonom luci tak skoro, ale neskor pridu aj lepsie vysledky a to, dufam, na olympiade a u.s.open..........moznoooo......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 27. June 2008 16:40 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
žiaľ Danka sa lúči po 2.kole... ale ja som vďačná aj za jednu výhru, veď konečne sme mohli vidieť našu Danku... :) ako píšete, Wimbledon bol skúškou čo päta znesie a teraz Danka vie čo si môže dovoliť...teraz je asi zbytočné rozoberať ako Danka hrala, najdôležitejšie je, aby päta poslúchala a potom verím, že všetko bude dobre... drž sa Dani



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 27. June 2008 18:43 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
No mňa to tiež mrzí aj ked som nečakala zázraky, som však rada, že si aspoň zahrala.
Oveľa viac ma šokovali prehry Sharapovej a Ivanovič, ktoré boli pre mna jedny z favoritiek na celkové víťazstvo. je dosť možné, že budeme mať na tróne nejakú novú krv, vlastne aj celkom dúfam že to nebdue žiadna Williamska 8-)





Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 28. June 2008 09:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
No mňa to tiež mrzí aj ked som nečakala zázraky, som však rada, že si aspoň zahrala.
Oveľa viac ma šokovali prehry Sharapovej a Ivanovič, ktoré boli pre mna jedny z favoritiek na celkové víťazstvo. je dosť možné, že budeme mať na tróne nejakú novú krv, vlastne aj celkom dúfam že to nebdue žiadna Williamska 8-)
no a asi bude i nova svetova jednotka..myslim,ze jankovicovej staci porazit wozniacki a je tam...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: The Championships, Wimbledon
PostPosted: 28. June 2008 09:29 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:05
No mňa to tiež mrzí aj ked som nečakala zázraky, som však rada, že si aspoň zahrala.
Oveľa viac ma šokovali prehry Sharapovej a Ivanovič, ktoré boli pre mna jedny z favoritiek na celkové víťazstvo. je dosť možné, že budeme mať na tróne nejakú novú krv, vlastne aj celkom dúfam že to nebdue žiadna Williamska 8-)
no a asi bude i nova svetova jednotka..myslim,ze jankovicovej staci porazit wozniacki a je tam...

Ešte má šancu na trón aj Kuznecova,ale tá by musela vo Wimbledone triumfovať a Jankovič by sa nemohla dostať do semifinále.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3, 4

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy