Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Next

::Ste radi že v napínavom boji vyhral Nadal?::
1.Áno 23%  23%  [ 3 ]
2.Nie 77%  77%  [ 10 ]
Total votes : 13
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 5. September 2008 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
Tak mam vsadene na Roddicka, uvidime zajtra.. ;)
No tak zle vlozene prachy..Nastastie :lol:Hmm.. Zapas som nevidel, ale zaujima ma, ci sa nechal Djoko osetrovat. Hmm?
Nie. Nemal dovod. Jednoducho Andy hral zle hlavne v uvode a Novak hral dobre. Zasluzeny postup.
Suhlas :) A tie reci o tom simulovani boli trapne,jak keby si Andy chcel vyventilovat mozno to,ze ho stvalo,jak ho Djoko imitoval a teraz ho chcel zosmiesnit on :lol: Ale bolo to na prd,prehral aj bez osetrenia...Tak mu treba,som velmi zvedava,kto US Open nakoniec vyhra,vsetci styria to mozu vyhrat..I ked Andymu Murraymu neverim..Ja samozrejme po vcerajsom vykone verim Novakovi,snad zajtra stihnem semifinale s Fedexom,idem totiz na futbal Rakusko-Francuzsko ktore zacina o 20-30,no..mohli by to dat do night session teraz by mi to vyhovovalo :) Ale zas ani semi z AO som nevidela a Novak vyhral,snad to vyhra i teraz..Fedex hra vsak v NY velmi dobre,ma dobre okamihy,hlavne ma zaujal v zapase so Stepankom,kde bol famozny..Uvidime..Kazdopadne drzim palce,Nole! :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 5. September 2008 18:15 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
Djokovič má reputaci simulanta už déle, už aspoň rok.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 5. September 2008 18:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:24
Djokovič má reputaci simulanta už déle, už aspoň rok.

Asi nemajú s Jankovičovou spoločnú iba krajinu pôvodu :)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 5. September 2008 21:36 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
Ja len dúfam,že finále na US Open bude v podaní brita Murraya a švajčiara Federera.Nechcem vo finále vidieť Nadala ani Djokoviča.Rogerovi prajem konečne grandslamový triumf túto sezónu.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 6. September 2008 11:35 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
Ja len dúfam,že finále na US Open bude v podaní brita Murraya a švajčiara Federera.Nechcem vo finále vidieť Nadala ani Djokoviča.Rogerovi prajem konečne grandslamový triumf túto sezónu.
djokovic sa tam podla mna nedostane..........a takisto si prajem rogerov triumf.....skoda, ze andy ho nemohol zopakovat...... :(



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 6. September 2008 11:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
Ja si prajem v sucasnosti jednu vec - nech v NY prsi cely den a nehra sa... :lol: :D Idem na futbal a tym padom nemam sancu vidiet Novaka proti Federerovi a moc to chcem vidiet.Tak prosim,pocasie aspon raz bud na mojej strane :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 6. September 2008 17:02 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
Ja si prajem v sucasnosti jednu vec - nech v NY prsi cely den a nehra sa... :lol: :D Idem na futbal a tym padom nemam sancu vidiet Novaka proti Federerovi a moc to chcem vidiet.Tak prosim,pocasie aspon raz bud na mojej strane :lol:

hh,ono že tam ma byt Hurikan Hanna :shock: (ja sa takýchto veci bojim :lol: ) takže ja nechcem aby sa odlozilo,ja chcem vidiet zapas Fedo-Nole...a chcem aby vyhral Fedo,fakt mu to želam už by sa aj patrilo :P,zakoncit koniec "sezóny" prvym titulom na Us Open v tomto roku by bolo to nejake povzbudenie že ešte ma na to aby sa opät stal no.1





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 7. September 2008 09:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
Zapas sa hral a prvym finalistom je Federer..Zapas posudit nemozem,kedze som videla len 1 set (nahodou sme sli s ocom okolo Bowling baru,kde sa tenis vysielal tak sme este pred futbalom si posedeli pri tenise :) ) v tom tretom sete to bolo dost vyrovnane,stred zapas bol lepsi u novaka,co bolo dokazane statistikou UE kde za nejake 4 gemy roger nabral 10 UE zatial co novak len 5...Ale Roger zapal v pravu chvilu a set vyhral..Samozrejme ze mi je to luto,ale co sa da robit..Roger hra na US Open teda dost dobre,jak proti Stepankovi,tak proti Nolemu bol agresivny a vacsinou presny..Ja mu ale prajem titul :) Urcite lepsi vitaz ako nekdo z dvojice Murray-Nadal.. :roll:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 7. September 2008 11:12 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
No tak fedex podal super vykon a mohol vyhrat aj v troch setoch ak by nespravil jednu hluuupu chybu na konci druheho setu. Ale podal dost nevyrovnany vykon co by na finale asi nestacilo. Dnes je dohravka druheho semi a to fak si netrufam tipnut ako to dopadne i ked andy je dost dobre rozbehnuty, nechajme sa prekvapit zlozenim finale ktore je na programe az v pondelok, good luck fedexx


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 7. September 2008 11:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
No tak fedex podal super vykon a mohol vyhrat aj v troch setoch ak by nespravil jednu hluuupu chybu na konci druheho setu. Ale podal dost nevyrovnany vykon co by na finale asi nestacilo. Dnes je dohravka druheho semi a to fak si netrufam tipnut ako to dopadne i ked andy je dost dobre rozbehnuty, nechajme sa prekvapit zlozenim finale ktore je na programe az v pondelok, good luck fedexx
je a to vidim na andyho.....teda aj dúfam, ze to bude on.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 8. September 2008 13:14 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
ja som sa tak tesil ze Murray vyradil Nadala. pretoze po prve Nadala totalne nemusim a Fedex to je moj hrac a teraz ma Roger ovela vacsiu sancu ziskat v tejto sezone Grandslam a dokazat ze tou svet. ednotkou ma byt on a nie Nadal



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 8. September 2008 14:07 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:24
Síce nemám rád moc ani jedného ale nech teda vyhrá Federer. začína mi ho byť trochu ľúto, a Brita ozaj nemusím


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 8. September 2008 18:14 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
Ani ja namysleneho Murrayho nemusim.Ale uprimne,neverila som mu,ze Rafu porazi.Ale aspon je nejake osviezenie,totiz finale Nadal-Federer ma nejak prestavaju bavit :? Dufam,ze vyhra Roger,konecne nejaky uspech v tejto sezone.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 9. September 2008 17:10 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
takze Roger konecne v tejto sezone vyhral grandslam :roll: Škota porazil za 1:51 h v troch setoch 6:2, 7:5 a 6:2 ,bolo to pomerne lahke vitazstvo ...Roger si titul na tohtorocnom US Open uplne zasluzil ..aj ked omnoho viac som si zelala finale RAFA -NOLE ,no obaja moji favoriti stroskotali v semifinale a tak mi nezostavalo vo finale nic ine ako fandit Rogerovi,kedze Murrayho nenavidim ...a pocas sezony mi bolo Rogera aj kusok luto,takze som mu to dopriala ;)


Federer po triumfe nad Murraym žiaril spokojnosťou. "Zo zisku piateho titulu v rade na US Open mám obrovskú radosť. Som presvedčený, že trinásť grandslamových titulov ešte nie je konečné číslo. Ten dnešný má pre mňa osobitnú príchuť a mimoriadnú cenu, dal by som zaň neviem čo. V tejto sezóne som na grandslamoch dvakrát neuspel vo finále a raz v semifinále, vo Wimbledone som prehral po päťsetovej dráme. V New Yorku som odohral skvelý turnaj, zlepšoval som sa od zápasu k zápasu a vo finále som podal takmer bezchybný výkon. Veľká poklona Andymu za to, čo na tohtoročnom US Open dosiahol. Myslím, že budeme o ňom ešte veľa počuť. Pre svetový tenis je len dobré, že na okruhu máme toľko talentovaných hráčov. Možnosť hrať pred skvelou diváckou kulisou, aká bola v New Yorku, to je vec, pre ktorú sa oplatí zotrvať v profesionálnom kolotoči," povedal Federer pre akreditované médiá.



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 11. September 2008 07:58 
Offline
User avatar

Joined: 09. July 2008
Posts: 4
Local Time:
|19. March 2024| 13:24
Tak Rogerko nám vyhral 13. grandslamový titul.....juuj taká som rada, a ešte viac teší, že to bol znovu starý dobrý Roger.... Keby hral stále takto tak je ozaj neporaziteľný....vidno, že hrá viac uvoľnene a to mu len prospieva.... :) :) :)


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy