Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next
Author Enter your Message here

Tier IV Title Holder
 Post subject: Škola
PostPosted: 18. May 2008 07:50 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Bol by som rad, keby aj tu pokracovala jedna z mojich oblubenych tem z modreho fora, menovite tema "Škola". Momentalne je aj o com pisat. Ludi, ktori pisali nedavno maturitne slohy, cakaju (a mozno uz aj maju za sebou) maturity. Vysokoskolakov uz zrejme trapi skuskove obdobie.

Ako sa vam teda dari(lo) na maturitach a v skuskovom obdobi?

U mna je to tento semester tak, ze z 3 predmetov skusku nemam, pre dva z nich som uz splnil podmienky na zisk kreditov, pre splnenie dalsieho musim napisat este jeden slohovy utvar. A potom mam 7 skusok. Tento tyzden som si skusil dat tri skusky po sebe (streda, stvrtok, piatok), vsetky sa mi podarilo urobit, cize uz len styri a mam az do januara pokoj :D


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 19. May 2008 10:09 
Offline
User avatar

Joined: 17. May 2008
Posts: 1
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
uff 7 skusok :? ja mam len 4 :P a dve uz mam uspesne za sebou, ale vzhladom na to ze momentalne mame na skole statnice - cize nie su ziadne terminy, tak budem rada ak zaciatkom juna ukoncim skuskove :roll:
a drzim palce vsetkym maturantom ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 19. May 2008 17:17 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
No ak všetko pôjde podla planu(čo dufam),tak naši maturanti na škole budu makat a my budeme lenošit doma-cely tyžden... :lol: :D
Ale držim palčeky všetkým... ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 19. May 2008 20:31 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Vy se máte, taky bych chtěl mít zkouškové. Nevstávat, chlastat a jen občas kouknout do učebnice, to byly časy.
19.6. dělám příjimačky na magisterské studium, tak snad to nějak vyjde. Navíc jsem se v práci dozvěděl, že budu muset dělat zkoušku zvláštní odborné způsobilosti, což je nutnost pro některá povolání, aby je u nás mohl člověk vykonávat. Nevím, jak u vás. Naštěstí by mi snad mohli odpustit obecnou část, kterou jsem se de facto zabýval ve škole, tudíž se budu muset učit pouze zvláštní část, i tak to ale asi bude dost maso. 60 minut na písemný test, 30 minut hovoru před tříčlennou komisí... eh, bez obecné části by se to snad mohlo smrsknout na polovinu. :roll: :(


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 20. May 2008 11:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Vy se máte, taky bych chtěl mít zkouškové. Nevstávat, chlastat a jen občas kouknout do učebnice, to byly časy.
Vstal som pred chvilou, na pivo pojdem, len tie knihy nikde nemozem najst :lol:
Vela stastia pri skuske odbornej sposobilosti.

My stale mame len zapoctovy tyzden, cize ja koncim so skuskovym (ako vzdy) az prvy julovy tyzden. :evil:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 20. May 2008 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
NEZNASAM SKOLU!!!DNES SOM DOSTAL 5 Z MATIKY!!!JA SA UZ NEDOSTANEM NA TROJKU ANI KEBY MA OSVIETILO!!!



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 20. May 2008 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
NEZNASAM SKOLU!!!DNES SOM DOSTAL 5 Z MATIKY!!!JA SA UZ NEDOSTANEM NA TROJKU ANI KEBY MA OSVIETILO!!!

heh:mno na trojku...a ako by si sa citil ak na koniec polroka ti vychadza 1...a jedinou pisomkou si to pobabreš a dostaneš trojku...čo je horsie,1 som mal už napisanu v harku... :(





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 20. May 2008 16:09 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
kedze som druhacka ,aj mna caka na dalsi tyzden volno,no len pondelok a utorok :) ale ja som aj za to vdacna ..tento tyzden by mal prejst dost lehce , dnes som dostala 1 z chemie ,cim som si sama skomplikovala situaciu,kedze teraz tam mam medzi / 1,2,1,2/ no co uz, asi ma nas profak coskoro vytiahne a horsie je ,ze mne sa ta blba organika vobec nechce ucit ..no nejak bude :D za 2 tyzdne robim zaverecne testy na prestup z 3.do 4.rocnika na Jazykovej skole .tak snad to vyjde :) drzim palce vsetkym maturantom z tohto fora a samozrejme aj Martinovi , drz sa chlape ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 20. May 2008 19:55 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
tak mam maturitu za sebou :D vcera som mal 3 predmety co bolo trochu maso od 9.00 do 16.30 v skole a snazit sa tlacit do hlavy aspon daco :) no zacinal som nj a celkom som sa vedel vykecat na to ze som sa do toho pozrel v pondelok rano od 5.00-do 7.45...potom som sa najviac bal matiky kedze som stale mal trojky len tak tak.. tu som mal o 14.00 a potiahol som dobru otazku no a o 16.00 som koncil slovinou ako uplne posledny z celeho dna...to aj tak vyzeralo ze oni uz toho mali dost aj ja no a dostal som sa domov o 17.00 s tym...ze som zacal rychlo do hlavy tlacit priklady z informy a skoncil som o 2.30 a vstal som o 4.15 snazil som sa potom natlacit si do hlavy teoriu a potom o 7.15 potiahol celkom dobru otazku...aj triedna mi pomohla....tak som zmaturoval!!!
a muturu hodnotim takto je to o stasti - ci si potiahnete to co viete alebo to co nie :D

:D vysledky: NJ=2; M=2; SJ=1; I=1



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 20. May 2008 21:16 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
No ja mám dokopy 4 skúšky - Nemčina,Dejiny logiky sú za mnou :) chvala bohu a čaká ma ešte Etika a Novoveká filozofia :) radosti a radosti.No a niečo sa podarilo v predtermínoch :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 20. May 2008 23:38 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
Vela stastia pri skuske odbornej sposobilosti.
Vstávat v jednu :twisted: , že se nestydíš, když ostatní musí vstávat. :roll:
drzim palce vsetkym maturantom z tohto fora a samozrejme aj Martinovi , drz sa chlape ;)
Díky vám oběma, též vám přeju, ať to vše zvládnete.

a muturu hodnotim takto je to o stasti - ci si potiahnete to co viete alebo to co nie :D
To můžeš říct o každé zkoušce. Rozdíl je v tom, že při matuře se tě kantor snaží podržet, když vytáhneš špatnou otázku. Pokud jde o jinou zkoušku než maturu, tak zpravidla letíš. :mrgreen:


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 21. May 2008 11:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 17
Location: Krompachy, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
no tak co uz, pochvalim sa...prave som prisla zo skoly, mala som posledny predmet, teda anglictinu, a moje celkove skore na maturitach su ciste jednotky :D


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 21. May 2008 12:17 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 8
Location: Lazany
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
no mne maturita zacina az od buduceho tyzdna...a dost sa toho obavam..snazim sa ucit co najviac ale mam pocit ze bez vysledku...tak uvidim ale pri mojom stasti si vytiahnem zrovna to o com nebudem amt ani sajnu alebo dostanem nejake to okno...no ale isto to bude sranda...uz teraz sa bojim :cry: :cry: :cry:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 21. May 2008 13:24 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
to Betty : gratulujem , suprove ..a na aku skolu sa chystas ?
to Ivetka : neboj,iste to zvladnes ..a z mojho pohladu , je to dobry pocit ,ze si myslis ,ze nevies nic ...lebo ja vzdy ked si myslim, ze neviem nic ,viem toho najviac :P



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 21. May 2008 15:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 17
Location: Krompachy, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:28
to Betty : gratulujem , suprove ..a na aku skolu sa chystas ?

idem na prijimacky do kosic a bratislavy na ekonomicku univerzitu, uvidim co z toho sa podari


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy