Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 15 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


Najkrajší zápas Daniely od roku 2007 bez ohľadu na výsledok...
Doha 2007 proti Martine Hingis(1:6,6:4,6:4) 20%  20%  [ 4 ]
Indian Wells 2007 proti Svetlane Kuznecovej(6:3,6:4) 30%  30%  [ 6 ]
Rím 2007 proti Anne Chakvetadze(6:3,6:3) 0%  0%  [ 0 ]
Wimbledon 2007 proti Serene Williams(2:6,7:6,2:6) 0%  0%  [ 0 ]
Luxemburg 2007 proti Ane Ivanovic(6:3,4:6,4:6) 0%  0%  [ 0 ]
Linz 2007 proti Patty Schnyder(6:4,6:2) 10%  10%  [ 2 ]
WTA Tour Championships proti Svetlane Kuznecovej(7:6,6:0) 0%  0%  [ 0 ]
Australian Open 2008 proti Agniezske Radwanskej(6:2,6:2) 15%  15%  [ 3 ]
Australian Open 2008 proti Ane Ivanovic(6:0,3:6,4:6) 15%  15%  [ 3 ]
Indian Wells 2008 proti Marii Sharapovej(6:7,1:6) 10%  10%  [ 2 ]
Total votes : 20
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: tak ktorý???
PostPosted: 27. May 2008 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
no tak zase dalsia anketka.....rozmyslal som, ci aj vy mate podobne pocity z danielinych zapasov ako ja a ktory zapas sa vam najviac pacil........najskor som chcel dat do moznosti vsetky danieline zapasy od 2002, ale tych krasnych tam bolo az az...tak som zobral len 2007 a tento rok.....bolo tu veeeela super zapasov, takze mozete vybrat 3 zapasy, ktore boli podla vas naj...
moj naj zapas:semifinale australian open....mna tento zapas mata viac ako danielu...prave som pozeral videa na youtube a skoro som plakal, ludia, fakt!!!ked som videl skore 6:0,2:0....daniela hrala ako bohyna, taky tenis som naozaj nevidel...skvely tenis....hodny grandslamoveho triumfu.....
dalsi: finale indian wells-bez komentara...dalsi kraaaasny tenis...
a treti: tohtorocne stvrtfinale v indian wells...daniela hrala v prvom sete uzasne, maria si mohla aj vlasy vytrhat a nemala na nu...ale samozrejme , ze sa potom rozbehla i ona...dlho som zvazoval, ktory zapas dam na tretie miesto, pretoze tento bol dobry tak na polovicu...ale spomienky na niektore famozne lopticky od daniely ma presvedcili, ze je to ten pravy..........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 27. May 2008 16:18 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
takze zacnem...najskor to bolo semifinale AO...suhlasim so samčom..take pocity som mal na youtube aj ja..len keby som dopredu nevedel kto vyhra tipoval by som danielu...normalne ze ked som videl ze uz 2:0 a vtedy som uz dopredu vedel ze tu uz Daniela skoncila...potom je to finale IW 2007 so Svetlanou to si stale rad pozriem..a tretie som dal IW 2008 s Mashou na to som sa tak tesil pretoze som si myslel ze Daniela konecne po rokoch porazi Mashu no nestalo sa a ich bilancia sa len prehlbila ale tiez si to videjko rad pozriem ako Daniela viedla ale Maria to odvratila ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 27. May 2008 16:34 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
Mnooo:
Ako na 1.mieste je vyhra v IW.zažitky,šoky,krasne výmeny+vítaztvo po 5 rokoch...
2.Proti Martine Hingis,vtedy som bol prikovany pri telke a videl ako Daniele otočila neskutočne zapas...
3...AO...proti Agi...neskutočne udery o 3 rano u nas Na Slovensku... :)
po 4...ja by som dal ešte semi v Linzi...proti Vaidišovej... ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 27. May 2008 16:35 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
zrejme je tu tema aj na videa, ale tieto sem dam.......na 100 percent som si isty, ze ich vacsina z vas uz videla, ale.......





- toto je video cislo 1 pre mna...danielina skvela hra, navratilovej uzasny komentar(vyzivam sa v tom, ked nejaka slavna osobnost alebo staci aj komentator hovori o danielinej hre tak krasne...napr: po vitaznom bekhende po ciare: BEAUTIFUL! alebo SHE´VE DONE IT!!!).....z toho videa ide pozitivna energia, ja sa citim akoby som tam sedel, je tam skvela atmosfera......mozno k tomu napomaha dobra hudba......:)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 27. May 2008 16:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
po 4...ja by som dal ešte semi v Linzi...proti Vaidišovej... ;)
nooo, to ma napadlo az teraz ako si to napisal...aj to bol skvely zapas...ked bolo 2:6,a myslim ze 2:5(?), tak som prestal sledovat.......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 27. May 2008 16:42 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
po 4...ja by som dal ešte semi v Linzi...proti Vaidišovej... ;)
nooo, to ma napadlo az teraz ako si to napisal...aj to bol skvely zapas...ked bolo 2:6,a myslim ze 2:5(?), tak som prestal sledovat.......

Ja som bol vtedy na stretku s birmovku a prišiel som ku compu,jak bol stav v tretom sete 2-4...a nasledne matchball Vaidisovej... :?
Potom som to pokukal v zazname a Daniela tam hrala super...a ten odvrateny Matchball,to boli veci,asi 1cm.out...





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 27. May 2008 17:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
pre mna na prvom mieste zapas v dohe...s tym zapasom som doslova spata,kedze som ho aj skoro cely videla..daniela prehravala 1-6 a myslim 1-4 a v tomto zapase preukazala svoju nesmiernu bojovnost a volu,v strede zapasu bola doslova v razi a hrala vyborny tenis.
dvojka je u mna jasne zapas v indian wells,kedze v nom dosiahla svoj premierovy primat po mnohych rokoch..hrala bezchybne,koncetrovane,kuzzy nemala sancu.
no a posledny...asi zapas v linzi..predsa su s nim spate nadherne spomienky,ked danka zapas vyhrala,rozhodla o jednej z poslednych ucastnicok MS Wta Tour...viditelne ten zapas vyhrat chcela a aj to dokazala.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 27. May 2008 18:06 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
ja viem ze toto je od roku 2007 ale skvele zapasy mala Daniela v roku 2006 ved hrala zurich kde skoncila vo finale so sarapovovou potom to bolo AO 2006 kde prvykrat vyhrala nad Serenou Williamsovou a tam hrala tiez so Sarapovouvou..to su este take tri na ktore sa rad spatne pozriem.. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 28. May 2008 07:57 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
absolutne suhlasim s babuskou...zapas s martinou je u mna number one....da sa povedat ze tym zapasom sa vsetko zacalo a takisto to bol neuveritelny zapas...pamatam si ako martina viedla tym strasnym naskokom a to som si uz hovoril ze je velmi zle a zrazu :!: neskutocny obrat...normalne som bol v soku co sa to tam deje :P
potom rozhodne finale z IW...to bol takisto nadherny zapas a bolo vidiet ze daniela uz od zaciatku chcela ten titul a aj si za nim nadhernou hrou sla (doteraz si pamatam 1 lopticku ktorou obhodila Kuzzy na sieti crossom ;) )
a takisto som mal potom uzasne pocity po finale v Linzi kde Daniela tiez jasne dominovala a tym si zabezpecila ucast na Turnaji a vtedy som sa strasne radoval spolu s nou



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 28. May 2008 10:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
potom rozhodne finale z IW...to bol takisto nadherny zapas a bolo vidiet ze daniela uz od zaciatku chcela ten titul a aj si za nim nadhernou hrou sla (doteraz si pamatam 1 lopticku ktorou obhodila Kuzzy na sieti crossom ;) )

myslis ten forhendovy crosss tesne za siet???ten si pamatam aj ja, teda ak myslis ten co ja...to bola parada, vlastne cely finalovy zapas bola parada...ja sa vyzivam hlavne v bekhendoch po ciare-tie hra daniela neuveritelne(ved nenandarmo je jej a jankovicovej bekhend povazovany za jeden z najlepsich na okruhu WTA)......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 28. May 2008 10:58 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
potom rozhodne finale z IW...to bol takisto nadherny zapas a bolo vidiet ze daniela uz od zaciatku chcela ten titul a aj si za nim nadhernou hrou sla (doteraz si pamatam 1 lopticku ktorou obhodila Kuzzy na sieti crossom ;) )

myslis ten forhendovy crosss tesne za siet???ten si pamatam aj ja, teda ak myslis ten co ja...to bola parada, vlastne cely finalovy zapas bola parada...ja sa vyzivam hlavne v bekhendoch po ciare-tie hra daniela neuveritelne(ved nenandarmo je jej a jankovicovej bekhend povazovany za jeden z najlepsich na okruhu WTA)......

hej hej presne ten...vtedy som vobec nechapal jak to tam tam daniela dokazala vopchat....fakt predvadzala v tom finale uzasne udery 8-)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 28. May 2008 12:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|15. May 2024| 15:28
U mňa prvé miesto Doha proti Hingisovej, krásne to otočila a práve tento zápas ju potom naštartoval napr. do IW, čo je u mňa dvojka zápasy s Peerovou, Li aj Kuznecovou a potom samozrejme Linz ale proti Vaidisovej. A v ponuke mi chýba zápas z Hertogenboschu kde hladko porazila Ivanovicovu.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 28. May 2008 12:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
U mňa prvé miesto Doha proti Hingisovej, krásne to otočila a práve tento zápas ju potom naštartoval napr. do IW, čo je u mňa dvojka zápasy s Peerovou, Li aj Kuznecovou a potom samozrejme Linz ale proti Vaidisovej. A v ponuke mi chýba zápas z Hertogenboschu kde hladko porazila Ivanovicovu.
povodne som tam chcel dat aj ten, ale ostatne sa mi zdali zaujimavejsie...no teraz viem, ze taky rim som tam nemusel davat, nebola to az taka vyhra.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 28. May 2008 12:49 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
Australian Open 2008 proti Ane Ivanovic(6:0,3:6,4:6)

Skvely vykon, napatie, rozhodovali malickosti.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: tak ktorý???
PostPosted: 29. May 2008 16:55 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|15. May 2024| 16:28
U mna jednoznacne zvitazil zapas v Dauhe proti Martine ..Doteraz si pamatam ako som pri telke viskala a naaadherne vymeny ma dvihali zo sedacky :) takze u mna jednoznacne prve miesto



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 15 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy