Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


Objavom sezony je pre vas...
Agnieszka Radwanska 11%  11%  [ 1 ]
Caroline Wozniacki 33%  33%  [ 3 ]
Vika Azarenka 11%  11%  [ 1 ]
Alize Cornet 22%  22%  [ 2 ]
Dominika Cibulkova 11%  11%  [ 1 ]
Alisa Kleybanova 0%  0%  [ 0 ]
Sorana Cirstea 0%  0%  [ 0 ]
iná 11%  11%  [ 1 ]
Total votes : 9
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Objav roka
PostPosted: 25. November 2008 17:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:44
Vidim,ze je tu nejak pusto,tak som sa rozhodla trosku spestrit toto forum novou zimnou anketkou.Pytam sa na vas nazor,kto bol podla vas najvacsim objavom sezony. Tychto mladych hracok je ozaj neurekom,no a ja som do odpovedi zahrnula mlade tenistky,ktore sa minuly rok potulovali okolo tej 30.pozicie a nizsie a teraz sa vysvihli riadne nahor.
Agnieszka Radwanska - minuly rok skoncila na 26.mieste a v roku 2008 bola svetovou deviatkou,dokonca si zahrala aj v Dohe,kde zdolala Kuznetsovu v dvoch setoch. Vyhrala 3 turnaje - Istanbul,Pattaya,Eastbourne
Caroline Wozniacki - je to este len jej treti rok medzi profesionalkami a skoncila ho az na 12.pozicii,co je jej maximom. Minuly rok skoncila na 60.mieste.Vsetky svoje 3 tituly ziskala tuto sezonu a to v Stockholme,v New Haven a Tokyu.
Victoria Azarenka - minuly rok koncila ako svetova tridsiatka,tento rok bola najvyssie na 14.mieste,konci ako 15.hracka sveta.Titul este stale nevyhrala, no bola vo finale Gold Coast a Prahe.
Alize Cornet - minuly rok skoncila na 55.mieste a tuto sezonu sa dostala az na 16.priecku. Vyborne jej vysla hlavne antukova sezona, kedy vyhrala i turnaj v Budapesti.
Dominika Cibulkova - Dominika bola minuly rok 51.hrackou sveta,teraz je na skvelom 19.mieste,co je jej maximom. Turnaj este nevyhrala,ale bola vo finale velkeho turnaja v Montreale a Amelia Island.
Alisa Klejbanova - sice jej maximom je zatial len 32.miesto,zaujimavy je jej skok v rebricku - minuly rok totiz koncila az na 156.mieste!
Sorana Cirstea - tento rok vyhrala svoj prvy turnaj v Tashkente,co ju vynieslo az na 36.poziciu v rebricku. Minuly rok koncila na 108.mieste.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Objav roka
PostPosted: 26. November 2008 20:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:44
ja som oznacil caroline, ale uvazoval som aj nad dominikou.....myslim ale, ze caroline urobila vacsi progres......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Objav roka
PostPosted: 27. November 2008 17:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:44
Ja tiez suhlasim,Samco. Vybrala som Caro.Agnieszka sa totiz predsa len ukazala aj minuly rok,narozdiel od Caro,ktora hrala velmi dobre hlavne od letnej sezony v USA. Co sa tyka Dominiky,ale aj napriklad Victorie,obe hrali velmi dobry tenis,ale stale na ich konte svieti nula v pocte vyhratych titulov a v tom su obe trosku pozadu za Wozniackou,Radwanskou ci Cornetovou.Objavom antukovej sezony sa ale bezpochyb stala Cornetova. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Objav roka
PostPosted: 29. November 2008 17:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:44
pre mna Safina...


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Objav roka
PostPosted: 1. December 2008 13:15 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:44
pre mna Safina...
Safina těžko může být objev roku. Vždyť na okruhu už hraje nějaký ten pátek a dokonce byla v top 10 před pár lety. Možná by mohla kandidovat na hráčku s největším zlepšením, ale ani tady by to u mě nevyhrála.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Objav roka
PostPosted: 1. December 2008 14:38 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:44
ja som sa rozhodoval medzi Caroline a Alize...a neviem :? akosi som si viac zafixoval a zapamätal Alize Cornet



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Objav roka
PostPosted: 1. December 2008 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:44
pre mna Cornet ...nielenze hra super hru,ale je mi aj sympaticka ...videla som zapas v Budapesti , finale aj dvojhry aj debla a tam som si ju oblubila..este som uvazovala aj nad Domcou a Azarenkou,no vyhrali sympatie



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Objav roka
PostPosted: 1. December 2008 20:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|28. March 2024| 10:44
pre mna Safina...
Safina těžko může být objev roku. Vždyť na okruhu už hraje nějaký ten pátek a dokonce byla v top 10 před pár lety. Možná by mohla kandidovat na hráčku s největším zlepšením, ale ani tady by to u mě nevyhrála.


Ja osobne Safinu ani citit nemozem,takze u mna by nevyhrala ziadnu anketu.Vobec sa mi nepaci jej stil hry.
A ja som hlasoval za Radwansku.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Objav roka
PostPosted: 4. December 2008 20:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:44
pre mna Safina...
Safina těžko může být objev roku. Vždyť na okruhu už hraje nějaký ten pátek a dokonce byla v top 10 před pár lety. Možná by mohla kandidovat na hráčku s největším zlepšením, ale ani tady by to u mě nevyhrála.
nj, tak som to myslel, ako hracka s najvacsim zlepsenim... (nejak mi nedoslo, ze to nie je objav :) )


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 9 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy