Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety

Go to page Previous  1, 2
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 4. May 2008 22:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
top 5??? to by sa tym hrackam co su tam muselo nieco stat ... aj ked Daniele drzim palce ale na top 5 urcite nema su tam lepsie hracky ako je ona ... bohuzial je to moj nazor ja ju vidim v top 10 ale to je vsetko
Já to vidím podobně, herně to na top 5 není, aspoň ne tak, aby se tam udržela delší dobu. To by musela zlepšit určité věci, které už o moc zlepšit nemůže.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 10. May 2008 17:47 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
myslim,ze danka ma sancu udrzat sa v TOP10 , no TOP5 myslim,ze nedosiahne ...ved ju trapia zranenia a ja osobne budem najradsej , ked uz vsetky bolesti pominu a danka sa objavi konecne na kurte a bude moct odvadzat nicim obmedzovany vykon



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 19. May 2008 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
rad by som sa taktiez vyjadril k tomuto..tak TOP5?..to je fakt na dlhu diskusiu ja jej to osobne prajem ale vo vnutri citim ze uz to asi nepojde...Daniela ma uz podla mna to najlepsie co mohla dokazat za sebou..slovensky tenis teraz bude patrit Dominike Cibulkove to co nedokazala Daniela dokaze podla mna Dominika aspon taky je moj nazor ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 29. May 2008 21:30 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
V žiadnom prípade, ešte aj o Top Ten bude musieť bojovať...





Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 6. June 2008 19:54 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
...mno.......keby otázka znela či sa ešte niekedy Danka vôbec dostane do Top 5...tak by som možno aj pouvažoval......ale kedže ide o tento rok.....tak moja odpoved súhlasí s ostatnými:):).......čiže je mi lúto ale budem rád ak po zranení bude schopná nejaké tie body získať:):)


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 9. July 2008 09:02 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
no tak uz je po zraneni a Daniela opat hra..aky je teraz vas nazor na Top 5? Wimbledon bol celkom dobry odrazovy mostik po zraneni ved prve kolo po 2 - 3 mesiacoch..mozno ze tento rok uz nie..ale ked zacne buduci tak ako zacala tento s AO a opat keby triumfovala v Indian wells a este nejaky ten turnaj. Podla mna Danielina hra ma na Top 5 ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 9. July 2008 10:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
Podla mna Danielina hra ma na Top 5 ;)
oprava : na zaciatku roka mala jej kra na top 5, mozno aj na top 1........ale tearz sa len rozohrava, ktovie, ci sa jej podari hrat ako vtedy....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 9. July 2008 10:48 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
Jezis,ani nehovor vtedy hrala jak Bohyňa... :shock: :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 9. July 2008 10:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
Jezis,ani nehovor vtedy hrala jak Bohyňa... :shock: :D
napr v zapase s radwanskou som nechapal kde sa to v nej berie...som ju par rokov nevidel hrat tak uzasne....kazda lopta padala tam kde mala, no proste senzacia.....naozaj skoda toho zranenia, teraz uz pokojne v tej top 5 mohla byt a siahat aj na top 3 na 100 percent......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 9. July 2008 10:53 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
Sak to,je to velka skoda... :cry: ,ale ja este stale dufam že Daniela sa vrati este tento rok do formy a ten titul už nejaky padne...ved s takou hrou nemaju sancu :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 9. July 2008 11:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
Sak to,je to velka skoda... :cry: ,ale ja este stale dufam že Daniela sa vrati este tento rok do formy a ten titul už nejaky padne...ved s takou hrou nemaju sancu :)
heh, tak trochu utopia......ja som skor realista.......... :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 9. July 2008 11:08 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 09:53
Kľud chalani :D . Ona sa práve vrátila po zranení a ak by aj hrala tak ako proti Ivanovic do stavu 6:0 2:0 tak si niesom istý či by tak vydržala hrať stále, rovnako ako vtedy. A na post svetovej jednotky by som nemyslel. Pozrite sa kto je pred ňou, dve Srbky, Williamsky, Sharapova, Kuznecova, Dementieva, Safina,Zvonareva +trepú sa tam mladá Radwanská Szavayová alebo Azarenková, a nie som si istý či by sa Daniela dlhodobo udržala pred týmito všetkými tenistkami.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 9. July 2008 11:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
ja sa osobne obavam,ze toto zranenie bolo zlomom v jej kariere.nie zeby som bola pesimista,ale pred zranenim na AO hrala svoj najlepsi tenis,siahala na finale,mohla byt na vrchole svojej kariery.zial nepodareny volej pri ivanovicovej brejkbale rozhodol inak. a potom prislo to zranenie.daniela z vybornej 7.pozicie pada,pada,az je 12. na svete a radwanska ci safina z top 10 su o 200 bodov pred nou..obavam sa,ze mozno po zraneni to nebude take ako pred nim,zial,konkurencia je vacsia a vacsia a podla mna bude mat daniela problemy dostat sa do top 10,nieto este do top 5...ale je mi to moc luto,ze prave v tieto okamihy prislo take vazne zranenie,keby ho nebolo,hrala by v poriadku na turnajoch ako doha,dubai,IW ci miami a urcite by nevynechala ani svoju oblubenu cast sezony-travu..zial stalo sa co sa stalo a ja budem rada,ak daniela este vyhra nejaky velky turnaj v kariere a dostane sa tak na 9.,10.miesto...mozno to znie moc pesimisticky ale ja to zial takto citim :(




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dostane sa podla Vás Daniela tento rok do Top 5?
PostPosted: 9. July 2008 13:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:53
ja to beriem podobne ako babuska...na ten post svetovej jednotky, som myslel, ze sa mohla dostat pocas sezony bez zranenia, pretoze vtedy by na to mala....ja chapem, ze tento rok asi formu len bude hladat a mozno to pride az buduci rok, a podobne ako babus si myslim, ze ta prva desiatka bude tazsie dosiahnutelna.,.,.



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety

Go to page Previous  1, 2

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy