Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 15 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
Lenka Wienerová 0%  0%  [ 0 ]
Michaela Pochabová 11%  11%  [ 1 ]
Kristína Kučová 78%  78%  [ 7 ]
Nikola Vajdová 0%  0%  [ 0 ]
Klaudia Boczová 0%  0%  [ 0 ]
Lenka Juríková 11%  11%  [ 1 ]
Klaudia Malenovská 0%  0%  [ 0 ]
Romana Tabaková 0%  0%  [ 0 ]
Total votes : 9
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 30. June 2008 11:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Tak túto anketku som sa rozhodla spraviť,lebo by som chcela vidieť vaše názory,ktorá z pomerne mladých tenistiek,ktoré zatiaľ patria do priemeru WTA rankingu (200. - 1000.miesto), sa dostane do Top 100 ako prvá. Pochopiteľne,Magdu Rybárikovú som sem nezaradila,lebo tá sa k nej už dostala dosť blízko a myslím,že čoskoro medzi 100 najlepších hráčok sveta prenikne,na výber som vám dala tieto hráčky (+ich umiestnenie,najlepšie umiestnenie a tohtoročná bilancia):
1.Lenka Wienerova (287.;najvyššie bola na 283.mieste;bilancia 19-16 ,4 ITF single tituly)
2.Michaela Pochabová (465.miesto,najvyššie v kariére;9-7 bilancia 1 ITF titul v singli)
3.Kristína Kučová ( 474.miesto;najvyššie na 448.mieste;17-12 bilancia - 1 ITF single titul)
4.Nikola Vajdová (526.miesto;maximum 494.;bilancia 6-9 1 ITF titul v singli )
5.Klaudia Boczova (554.miesto - jej maximum;15-4 v tomto roku 2 ITF tituly)
6.Lenka Juríková (605.miesto,maximum je 603.;18-3 bilancia v tomto roku,2 ITF single tituly)
7.Klaudia Malenovská(673.miesto;najvyššie bola na 575.mieste;0-4 ,žiaden titul)
8.Romana Tabaková(831.miesto,najvyššie v kariére;5-3 bilancia,žiaden vyhratý turnaj ITF)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 30. June 2008 14:15 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Mnoo ja si myslim že my si na to budeme musieť ešte počkať ale myslim že to budu Kladia Boczova a Lenka Jurikova... ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 30. June 2008 18:36 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
no o novych slovenskych tenistkach nechcem este ani pocut..staci mi Danka, Dominika a Magda...samozrejme cas bezi rychlo a najstarsia je Daniela a je samozrejme ze tenis nemoze hrat navzdy...ale myslim ze najskor to bude Kucova ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 30. June 2008 20:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
nooo, tak celkom pekna anketka....ja som v tomto ale neobjektivny, lebo za kazdu cenu chcem, aby v top 100 bola misa pochabova....par krat som o jej tenise tento rok zapochyboval(ona tiez) ale v poslednom case ma skvelu formu, len teraz v polsku dostala do 1.kola prvu nasadenu....takze ja davam misu pochabovu a drzim palce aj lenke jurikovej......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 1. July 2008 11:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:18
1.Juríková, 2.Kučová, 3.Pochabová


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 1. July 2008 13:07 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Ja by som bol osobne rád keby sa tam po Daniele,Dominike a čoskoro Magde prebojovali aj ostatné či už Lenka Juríková,Klaudia Boczová alebo Miška Pochabová.Nech je ich v TOP 100 čo najviac ako pred pár rokmi keď sme mali v 100-ke : Habšudovú,Hantuchovú,Husárovú,Nagyovú,Cervanovú,Fislovú,Suchú,Kurhajcovú a Hrozenskú.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 1. July 2008 14:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:18
Ja by som bol osobne rád keby sa tam po Daniele,Dominike a čoskoro Magde prebojovali aj ostatné či už Lenka Juríková,Klaudia Boczová alebo Miška Pochabová.Nech je ich v TOP 100 čo najviac ako pred pár rokmi keď sme mali v 100-ke : Habšudovú,Hantuchovú,Husárovú,Nagyovú,Cervanovú,Fislovú,Suchú,Kurhajcovú a Hrozenskú.

To bola doba:D. a nemáte info čo sa deje s Fislovou a Cervanovou? mám dojem že ani oficiálne neukončili kariéru


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 1. July 2008 19:07 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
no dost zaujimava anketka babus :) no tazke rozhodovanie ,no predsa som dala KIKU Kucovu ..myslim,ze potencial ma obrovsky ,k tomu je bojovnicka na pohladanie ..hoci je mensej postavy ,ale vsak ani Dominika nie je vyssia 8-) drzim palce vsetkym babam ,nech sa im dari !



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 2. July 2008 19:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
tak ja som tiez zahlasovala za kucovu kristinu,predsa len ma najviac nahrate co sa tyka jej talentu a uspechov na uspech i na WTA Tour-e...ale velke nadeje do buducna su urcite i klaudia boczova,michaela pochabova ci lenka jurikova a mnohe dalsie,co sa este len pokukavaju po tom zenskom tenise a ja verim,ze coskoro tam jednu z nich ozaj uvidime ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 4. July 2008 09:17 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
určite každá z nich má potenciál sa dostať do Top 100 len ide o to ako využijú holky šance..podľa mňa najviac Kika Kučová ale držím palce aj Klaudii, Romane a obom Lenkám ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 4. July 2008 15:50 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:18
Wienerová, Vajdová, Malenovská - tie na TOP 100 podľa mňa nemajú. Videl som ich veľakrát hrať, ich štýl je niekde trochu inde ako by bolo treba na prvú stovku. Táto trojica navyše nedosahuje žiadne prenikavé výsledky na väčších turnajoch.

Pochabová, Boczová - možno, u Klaudii vidím momentálne väčší potenciál v debli.

K.Kučová, Juríková, Tabaková - Kristína akoby sa po triumfe na US Open hľadala, snáď nedopadne ako chalani, o ktorých takmer nepočuť. Trávu tento rok vynechala, sústredila sa na americké hardové turnaje. Juríková a Tabaková sú na vzostupe, hrajú presne tak ako je to teraz v móde - agresívne, chcelo by to trochu stabilizovať výkony počas zápasov. Sú však na dobrej ceste.

Keď pod tým urobím čiaru, odhliadnuc od Dominiky nemajú Daniela a Domino zatiaľ rovnocenných nástupcov. U mužov je priepasť obrovská, u žien je to o niečo lepšie (Magda je niekde na polceste, aj keď už nie je juniorka). Hrbatý to v jednom rozhovore vystihol, keď povedal, že chalani už nedávajú do tenisu, resp. tréningov celé srdce a rozptyľujú sa inými vecami. Športu (akémukoľvek) sa treba oddať naplno, ak človek čaká výsledky. Inak sa bude potácať v šedi priemeru.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 4. July 2008 18:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Wienerová, Vajdová, Malenovská - tie na TOP 100 podľa mňa nemajú. Videl som ich veľakrát hrať, ich štýl je niekde trochu inde ako by bolo treba na prvú stovku. Táto trojica navyše nedosahuje žiadne prenikavé výsledky na väčších turnajoch.


wienerovu by som tam nedaval, nie je az taka zla......a o vajdovej som si vzdy myslel, ze am potencial......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 15. August 2009 11:00 
Offline

Joined: 14. August 2009
Posts: 10
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Kristina Kučova


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 15. August 2009 14:28 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Kika Kučová je už blízko TOP 100 momentálne sa nachádza na 103. priečke,Lenka Wienerová je momentálne 128. potom už juniorky mierne ďaleko od prvej stovky - Lenka Juríková je 284., Klaudia Boczová je 360., Miša Pochabová je 315.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Ktorú slovenskú tenistku uvidíme v Top 100 (najskôr)?
PostPosted: 15. August 2009 14:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:18
Je sranda,ze tuto anketu som robila pred rokom a je neuveritelne,ako sa Kika za tu dobu vysvihla. Poskocila o viac ako 300 miest,naozaj skvely progres,uz len chybaju tie malicke krociky, aby sa konecne stala hrackou Top100. Za tu tvrdu robotu si to urcite zasluzi!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 15 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ankety


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy