Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
Author Enter your Message here

Lukyno
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 16. March 2009 15:36 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
no a je to tu......takze zelam nam, zajtrajsim maturantom, co najlahsi test zo sj a prijatelne temy na slohu..........mam obrovske nervy zo zajtrajsku a tak dufam, ze i vy........... :?
fuuuuuu,tak nezavidim 8-) ale urcite to dobre dopadne... držim palce samco ale je dobre ze mate matury aspon mame volnejsie hodiny i ked treba povedat ze cely Bardejov sa neuci len nasa skola :roll: ale do 12:00 to určite zvladnem :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 16. March 2009 16:37 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
njn..tiez vam na zajtra drzim palce ako Danke na zápas...kedze moj brat maturuje tak chapem...a jak povedala moja babka...píš rozumom a nie perom ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 16. March 2009 17:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
njn..tiez vam na zajtra drzim palce ako Danke na zápas...kedze moj brat maturuje tak chapem...a jak povedala moja babka...píš rozumom a nie perom ;)
no posnazim sa, ale moje pero niekedy vie vykuzlit pekne veci :lol: asi sa predsa spolahnem prave nan.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 16. March 2009 17:43 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
Tiez vam drzim moc moc palce,ja budem mat taketo nervy o rok,uprimne,som hrozne rada ze maturujem az o rok,predsa len,ako seba poznam,budem straasne nervozna z celej matury. :lol: Vam ale zelam pevne nervy a lahke testy. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 16. March 2009 18:32 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:20
Tiez vam drzim moc moc palce,ja budem mat taketo nervy o rok,uprimne,som hrozne rada ze maturujem az o rok,predsa len,ako seba poznam,budem straasne nervozna z celej matury. :lol: Vam ale zelam pevne nervy a lahke testy. ;)

To sme na tom rovnako, ale užívam si asi posledné voľno okrem ústnych maturít lebo maturanti chodia do školy stále takže o rok ma to čaká, dokonca ani žiadne branné ani nič podobné :D. Mimochodom babuska uz vies z coho maturujes? ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 16. March 2009 18:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
Tiez vam drzim moc moc palce,ja budem mat taketo nervy o rok,uprimne,som hrozne rada ze maturujem az o rok,predsa len,ako seba poznam,budem straasne nervozna z celej matury. :lol: Vam ale zelam pevne nervy a lahke testy. ;)

To sme na tom rovnako, ale užívam si asi posledné voľno okrem ústnych maturít lebo maturanti chodia do školy stále takže o rok ma to čaká, dokonca ani žiadne branné ani nič podobné :D. Mimochodom babuska uz vies z coho maturujes? ;)
No tri predmety mam jasne - slovina,franina a anglina. A rozhodujem sa este medzi Noskou a Dejakom...a ty??




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 16. March 2009 19:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:20
Tiez vam drzim moc moc palce,ja budem mat taketo nervy o rok,uprimne,som hrozne rada ze maturujem az o rok,predsa len,ako seba poznam,budem straasne nervozna z celej matury. :lol: Vam ale zelam pevne nervy a lahke testy. ;)

To sme na tom rovnako, ale užívam si asi posledné voľno okrem ústnych maturít lebo maturanti chodia do školy stále takže o rok ma to čaká, dokonca ani žiadne branné ani nič podobné :D. Mimochodom babuska uz vies z coho maturujes? ;)
No tri predmety mam jasne - slovina,franina a anglina. A rozhodujem sa este medzi Noskou a Dejakom...a ty??

Ja mam slovina anglina nemčina a z dvojice noska dejak som si vybral nosku :D


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 17. March 2009 10:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
Tiez vam drzim moc moc palce,ja budem mat taketo nervy o rok,uprimne,som hrozne rada ze maturujem az o rok,predsa len,ako seba poznam,budem straasne nervozna z celej matury. :lol: Vam ale zelam pevne nervy a lahke testy. ;)

To sme na tom rovnako, ale užívam si asi posledné voľno okrem ústnych maturít lebo maturanti chodia do školy stále takže o rok ma to čaká, dokonca ani žiadne branné ani nič podobné :D. Mimochodom babuska uz vies z coho maturujes? ;)
No tri predmety mam jasne - slovina,franina a anglina. A rozhodujem sa este medzi Noskou a Dejakom...a ty??

Ja mam slovina anglina nemčina a z dvojice noska dejak som si vybral nosku :D
Tak fajn,cize sme na tom uplne rovnako,ty mas len iny jazyk,kedze sa ucis nemcinu a ja franinu. Ja sa asi tiez priklonim k NOSke,lebo z tolkych datumov v dejaku by mi asi vybuchla hlava pri uceni. :lol: Rozmyslam vsak stale nad nim,lebo sestra mi tvrdi,ze jej sa dejak ucil z maturitnych predmetov uplne najlahsie...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 17. March 2009 14:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
No tri predmety mam jasne - slovina,franina a anglina. A rozhodujem sa este medzi Noskou a Dejakom...a ty??
horsiu kombinaciu predmetov si hadam ani neviem predstavit :P

maturuje sa iba zo 4 predmetov?


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 17. March 2009 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
fuu slovina za sebou uz len anglinu zajtra, no a k tym temam hroza co sa mi zdalo najlepsie tak to rozpravanie som pisal



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 17. March 2009 17:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
fuu slovina za sebou uz len anglinu zajtra, no a k tym temam hroza co sa mi zdalo najlepsie tak to rozpravanie som pisal
tie temy sa mi zdali velmi lahke, vobec som necakal, zeby dali taketo lahke temy....pre uplnost.....
1. „Myslíte, že v horách je vzduch bez chemikálií,
keď komíny sú vysoké?
A ste si istí, že voda z prameňa
je pramenitá?“
J. Zambor
(Úvaha)
2. Ťapákovci v nás a okolo nás
(Diskusný príspevok)
3. Odišiel/odišla som, hoci som mal/mala zostať
(Rozprávanie)
4. Aj zima má svoje čaro
(Umelecký opis)

takze nic hrozne, ja som tiez pisal 3., to sa mi zdalo dost zaujimave a vytvoril som dokonalu poviedku :lol:
a test......no ten som cakal lahsi......predsa len tento rok zrusili urovne a ti ucnovkari nemohli mat take tazke testy ako gymplaci.....a predsa boli tazke....aspon mne sa zdali......no ved napisem asi o mesiac, ze ako som vlastne dopadol........zajtra este anglina, ale na tu sa moc nebojim, teda az na sloh........
a ja maturujem slovina, anglina, dejepis, noska.........a nie je to zabijak :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 17. March 2009 17:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
No tri predmety mam jasne - slovina,franina a anglina. A rozhodujem sa este medzi Noskou a Dejakom...a ty??

maturuje sa iba zo 4 predmetov?
predsatv si, ze ano :lol: a bohate to staci..............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 17. March 2009 18:40 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
fiha....no zaujímavé témy ste mali...teda ja by som si asi vybral úvahu, tak ako pred rokom to bola vtedy jedna z tých ľahších tém "Ako zvládať stres", to si vtedy vybral skoro každý, lebo zo zvyšku sa ťažko niečo tvorilo :lol: podla mňa dejak nie je až taký ťažký pokiaľ máš naňho hlavu, mne osobne sa učil na strednej v pohode, síce som z neho nakoniec nematuroval, ale moji dvaja spolužiaci hej a nejako extra naňho nenadávali to skôr na profku :lol:



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 18. March 2009 10:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
Temy nic moc..Tiez by som si asi vybrala trojku...Jednotka to bola absolutna maturitna divnost no a Tapakovci? :lol: Klasika. Nezavidim vam,ale drzim palce na angline.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Škola
PostPosted: 18. March 2009 17:23 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 12:20
Fuuuha ,takze dufam,ze vsetci maturujuci forumaci zvladli dnes aj anglinu v pohode ...aj ked som pocula,ze Acko bolo smrtiace ...co sa tyka sloviny ,ja by som si jednoznacne vybrala umelecky opis zimy :P ...
ja doteraz nemam jasne ci mam ist maturovat : sj,aj , dej, nos abo sj,aj,chem,biola :D kedze este doteraz neviem na aku skolu chcem ist :( ...a za rok maturaaaa ...fuuuha mala by som sa rozhodnut :roll:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 169 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy