Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 9. May 2008 01:53 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 12:23
Neviem či sa ešte oplatí niečo dodávať, prehra mrzí, škoda koncovky zápasu keď naši vďaka presilovke tlačili tlačili ale nič z toho. Pre mňa osobne sa včera MS skončili a neverím tomu že môže slovenský team klesnúť až na najspodnejšie dno..ešte nižšie než je teraz. to všetko za 6 rokov. od titulu až ku skupine o záchranu. Prvým krokom do budúcna by mal byť asi poriadny vietor na najvrchnejších stoličkách slovenského hokeja :roll:


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 9. May 2008 09:08 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
Zůstal jsem dneska vzhůru, abych skouknul náš zápas proti Švýcarům, a byl jsem příjemně překvapen. Trochu jsem se bál, aby to kluci nepodcenili. Sice Švýcaři porazili Švédy, Hadamczik to našim hráčům určitě vtloukal do hlavy a i oni sami si určitě byli vědomi, že je to silnější soupeř než třeba Itálie nebo Dánsko, ale i tak přeci jen Švýcarsko nemá takový zvuk jako třeba Kanada, a tak jsem si říkal, aby to podvědomě nepodcenili. Ale kdepak, takhle zodpovědný a skvělý výkon po všech stránkách jsem už od naší reprezentace nějaký ten pátek neviděl. Chlapci výborně bruslili, dávali si puky na krátkou i na dlouhou, rvali se v rozích, v obraně povolili soupeři jen 14 střel na branku za celý zápas, v útoku se prosazovali nápaditou kombinací, Hnilička zachytal. Co víc si přát. Předčili jsme soupeře ve všech směrech. Eliášův gól na 3-0 v přesilovce, kdy krásně vyučil gólmana Ottawy Senators, stál za to. Z levého rohu měl volnou cestu až k bráně, naznačili pohyb rameny, jakože bude nahrávat mezi kruhy, čímž dostal brankáře trochu od jeho pravé tyči, povolil si hokejku, přičemž sám dál jel směrem mezi kruhy, aby ještě víc zmátl brankáře, a perfektně trefil z forehandu pod víko na přední tyč. To vážně nemělo chybu. Jinak ale gólman Švýcarům zachytal dobře, množství dobrých šancí vyčapal.
Kéž by kluci hráli takhle každý zápas. Teď nás čekají Bělorusové, kteří dokážou být taktéž dost nepříjemní, když jim to sedne, tak uvidíme.

Pro vás přece nemůže ještě mistrovství skončit, to byste se ani nedozvěděli, jestli jste sestoupili či nikoliv. ;) :P


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 9. May 2008 09:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|29. March 2024| 12:23
Sice neskor ale nedami to sa nevyjadrit. Boj o zachranu je teraz realita. Co sa tyka toho ze padneme sa nebojim,ale dufam ze sa to vsetko zmeni, zmeny by mali zacat od pana Širokého.Pred troma rokmi aj USA hrali o zachranu a teraz uz dva roky po sebe poskaldali velmi dobre muzstvo, takze dufam ze ty nasi hraci s NHL sa trosku zobudia a budu chceit ist hrat za repre.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 9. May 2008 19:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
Pro vás přece nemůže ještě mistrovství skončit, to byste se ani nedozvěděli, jestli jste sestoupili či nikoliv. ;) :P
Az doteraz som nechapal prislovie "skodoradost-najvacsia radost" :P

...takze dufam ze ty nasi hraci s NHL sa trosku zobudia a budu chceit ist hrat za repre.
To je ta vec. Nech sa Siroky so Stastnym aj dobiju do krvi, to mi je jedno, ale hracov by to nemalo zaujimat, mali by ist reprezentovat za kazdych okolnosti, vynimky su zranenia.

Teraz mi uz ostava iba fandit Finom a muzstvam, ktore budu hrat proti Cechom :P. O zachranu nasich sa nebojim.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 9. May 2008 20:33 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
Zachrany sa tiez nebojim. A Cesi maju kader na to aby to tam cele vyhrali.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 10. May 2008 00:21 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
Tak naši dnes zvíťazili nad Slovinskom hladko 5:1 ale ešte je tu jeden zápas a ja len dúfam,že A-kategória bude zachránená aj keď tieto MS sú sklamanie.Čakal som aspon to QF.A umiestnenie do 8. miesta a nie boje o záchranu.Ak to naši dokážu čo dúfam,že áno tak prinajlepšom skončíme na 13.mieste.

Inak posledný dvaja čo zostúpia do B-kategórie tak v roku 2009 ich nahradia Rakúsko a Maďarsko.
A následne som zvedavý na los skupín pre nasledujúce MS vo Švajčiarsku.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 10. May 2008 09:57 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
tak prvy zapas so slovinskom je podla ocakavani v suchu,ale kludne to mohlo byt i vacsim rozdielom.nasi ale opat nevyuzili vela stopercentnych sanci co len dokazuje ich neschopnost zakoncit :roll: hlavne je ale vitazstvo ale bolo smutne,ked som si cez tento zapas uvedomila,kam sme sa to dostali po 6 rokoch od vyhratia MS :(




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 10. May 2008 14:56 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
prvý zápas sme zvládli a dúfam, že v noci na takýto výsledok nadviažeme... ;) chalani hrali to čo potrebovali a v strelách Slovincov jasne prevýšili, len škoda, že ešte nejaký ten gólik nedali, ale tak najdôležitejšie je víťazstvo a to máme, takže pohoda... :) len mi bolo chalanov ľúto, keď som ich po zápase videla, hoci vyhrali, ale do smiech im veru nebolo, ale tak toto víťazstvo bolo proste povinnosť... držím palce



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 10. May 2008 19:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
Teraz mi uz ostava iba fandit Finom a muzstvam, ktore budu hrat proti Cechom :P Ja budem fandit Rusom, ale co sa tyka druhej casti Tvojej vety, sme na tom rovnako ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 13. May 2008 02:03 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
Cesi prehrali so Svedmi, a Martin uz ani nepocti tento thread svojim prispevkom :P.
Inak to bol dost nudny zapas, dokonca som pocas tretej tretiny zaspal :). (aj ked to mozno bolo sposobene nocnym casom.)

Fini dostali od Kanadanov, cize zatial tento sampionat ide dolu vodou... A zapas Lotyssko Nemecko sa mi nechce pozerat, tak idem radsej spat.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 13. May 2008 08:10 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
Cesi prehrali so Svedmi, a Martin uz ani nepocti tento thread svojim prispevkom :P.
Myslim, ze ked prehraju Cesi so Svedmi aj po druhykrat, tak sa uz potom sotva dockame od neho prispevku v tomto threade :)

Dost ma prekvapila vyhra Nemecka nad Lotyskom. Som si myslel, ze Nemci podaju vlazny vykon. Jednak preto, ze uz im o nic neslo a dalej aj preto, lebo to boli prave Nori, ktori sa pricinili o to, ze sance Nemecka na QF boli po prichode do osemfinalovej skupiny takmer nulove (teda preco by mali potom Nemci bojovat - aby boli Nori v QF?). Naopak, Lotysom islo o ucast vo stvrtfinale. Sport je niekdy fakt zvlastny :roll:

Prekvapil ma este aj novy system pri urcovani dvojic vo stvrtfinale. Doteraz to bolo tak, ze hral 1. z prvej skupiny so 4. z druhej skupiny, 2. s 3., 3. s 2. a 4. s 1., vzdy z inych skupin. Tento rok je to tak, ze hraju spolu 1. so 4. z tej istej skupiny a 2. s 3. z tej istej skupiny. Az semifinale je potom do kriza. Takto sa urcili dvojice nasledovne:

1. Cesko - Svedsko (14.5.2008 19:00 SELC, Quebec)
2. Norsko - Kanada (14.5.2008 21:30 SELC, Halifax)
3. Rusko - Svajciarsko (15.5.2008 01:15 SELC, Quebec)
4. USA - Finsko (15.5.2008 01:15 SELC, Halifax)

Semifinale potom bude podla vzoru:

1. vitaz zapasu Cesko - Svedsko proti vitazovi zapasu Norsko - Kanada
2. vitaz zapasu Rusko - Svajciarsko proti vitazovi zapasu USA - Finsko


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 13. May 2008 12:35 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 7
Location: Plzeň
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
Tak letos mě to MS nějak moc nebere. I ten systém, že se tedka čtvrtfinálko nebude hrát křížem je sice pochopitelný, ale celkem nezajímavý. No, sem zvědav s čím na švéďáky Lojza vyrukuje :ugeek:


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 13. May 2008 16:39 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
Myslim, ze ked prehraju Cesi so Svedmi aj po druhykrat, tak sa uz potom sotva dockame od neho prispevku v tomto threade :)
A já zas myslel, že pro vás už tenhle šampionát skončil. ;)
Proti Švédům se nám dlouhodobě moc nedaří, nevyhovuje nám jejich fyzický obranný styl hokeje, kdy brání modrou čáru a nám dělá problémy se dostat do útočné třetiny. K tomu se tentokrát přidaly chyby v obraně a Hnilička taky nepodržel, takže to dopadlo špatně. Ale každý zápas je jiný, tak to snad bude napodruhé lepší.

Systém, že hrají čtvrtfinále týmy ze stejné skupiny, je největší pitomost, co jsem viděl. Stejně se ta mužstva budou muset přesouvat, v NHL je to běžné. Tímhle mě kanadští chytráci vážně překvapili. :roll:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 13. May 2008 19:15 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
A následne som zvedavý na los skupín pre nasledujúce MS vo Švajčiarsku.

Skupiny na MS sa nelosuju. Su zostavene podla rebricka krajin IIHF. Nasi klesnu v tomto roku pravdepodobne na 8. miesto. Buduci rok by potom hrali v A-skupine s najlepsim, deviatym muzstvo rankingu a jednym z novacikov Madarskom alebo Rakuskom. Na isto to budeme vediet kratko po skonceni tychto MS.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: MS v hokeji 2008
PostPosted: 13. May 2008 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 13:23
Systém, že hrají čtvrtfinále týmy ze stejné skupiny, je největší pitomost, co jsem viděl. Stejně se ta mužstva budou muset přesouvat, v NHL je to běžné. Tímhle mě kanadští chytráci vážně překvapili. :roll:

Ani mne sa ten novy system stvrtfinale velmi nepaci, ked sa aj tak na semifinale prestahuju. Inak viaceri boli nemilo prekvapeni organizaciou celych MS, ze to vobec nezodpoveda koliske hokeja. Hala v Halifaxe je omnoho mensia a ovela horsie vybavena ako standardne mavaju muzstva NHL. Aj navstevnost zapasov pokial nehra Kanada je dost komorna.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 56 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy