Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

::Ste radi že v napínavom boji vyhral Nadal?::
1.Áno 23%  23%  [ 3 ]
2.Nie 77%  77%  [ 10 ]
Total votes : 13
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 14. November 2008 17:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
Tak nechapem,ako sa na tomto fore moze nepisat o ATP Masters Cup-e v Shanghaji. Zatial sa deju len prekvapena a uz teraz je jasne,ze budeme mat noveho sampiona - jedneho z kvarteta Murray,Djokovic,Simon alebo Davydenko. Dneska totiz po famoznom zapase porazil Murray byvaleho vitaza Federera v troch setoch,pricom Roger mu v tretom sete odvratil ak sa nemylim 7 matchballov! Famozne,Roger sa nevzdaval aj napriek bolestiam chrbta,vycerpanosti a hlavne velkemu psychickemu tlaku. Posledne dva servovacie gemy hral v podstate bez prveho podania,to mu padalo malokedy,a da sa povedat,ze prave na to doplatil. Murraymu teoreticky neslo o nic v tomto zapase,ale viditelne chcel porazit Federera a dokonat senzaciu,ktoru zacal Francuz Simon. Federer je tak z hry von a v zajtrajsich semifinale sa stretne Gilles Simon s Novakom Djokovicom, a Murray si zmeria sily s Davydenkom...Moj tip na finale je Djokovic proti Murraymu,i ked Nikolaj moze vidiet urcitu sancu,kedze Andy hral dnes trojhodinovy maraton a moze sa to na jeho fyzicke a pohybe neprijemne podpisat. Davydenko hra na turnaji slusne,takze cakam zaujimavy zapas. Takisto sa tesim na zapas mojich oblubenych hracov - Novaka a Gillesa,pravdupovediac,som rada pre oboch,ze Roger vypadol. Gilles postupil dalej a Nole ma velku sanuc postupit do finale. Simona nepodcenujem,ale je urcite zdolatelnejsi ako Federer.Uvidime,snad Novak postupi do svojho prveho ATP Masters Cup finale,moze si napravit nemastnu-neslanu druhu cast sezony a specatit tak krasny rok,ktory zacal prvym vyhratym grandslamom. :) Pre mna je najvacsi favorit sutaze Murray,ale verim,ze i moj oblubeny hrac nie je bez sance.Takze drzim palce,Nole! ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 15. November 2008 15:20 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
Tak do finale nam postupili Djokovic a Davydenko, u prveho som to cakal ale necakal som ze cez Murray-ho postupi Davydenko a to v dvoch setoch, zapas som nevidel ale urcite hral Nikolay lepsie, tesim sa na finale ktore si urcite pozriem, cakam trojsetak ako pri ich prvom zapase na Masters no kto vyhra si netrufam povedat, kazdopadne dufam ze to vyhra Davydenko pretoze ten potrebuje velke vitazstvo ako sol


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 15. November 2008 15:20 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
kazdopadne dufam ze to vyhra Davydenko pretoze ten potrebuje velke vitazstvo ako sol
Noo ale ani Djoky už davno nevyhral nejaky velky turnaj čiže ja naopak držim palce jemu... 8-)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 16. November 2008 14:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
Tak Nole zakoncil sezonu tak paradne ako ju zacal! :D Porazil Davydenka v dvoch setoch,pricom v prvom sete uplne kraloval,na konci druheho znacne znervoznel,ale nakoniec to dokazal..Som strasne rada,obrovska skoda je toho prehrateho zapasu s Tsongom,keby ho vyhral,stal by sa svetovou dvojkou,teraz ho deli od Federera len 10 bodov. :( Skoda,ja sa v tychto veciach nevyznam,ale myslela som,ze s vyhrou Novaka sa budu striedat miesta,ale nestalo sa tak.Obrovska skoda,ale na druhej strasne,je skvele,ze ludom dokazal,ze ten vyhraty grandslam nebola nahoda,na roznych forach som v poslednych mesiacoch coraz viac citala,ze Djokovic uz nic nedosiahne,ze jednoducho na to nema a vela ludi,hlavne jeho nepriaznivcov,ho odsudzovalo,ze si moc o sebe mysli,ale ze nema by naco hrdy,podla nich Novak uz nic nedokaze. Ale opak je pravdou. Vyhral Masters,co je uzasne,len pri svojej druhej ucasti to zvladol a to pri tom v halach mu to nikdy moc neslo. Je to uzasne,strasne som rada,dneska az na male zavahania na konci predviedol skvely tenis. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 16. November 2008 15:30 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
No fakt skoda toho zapasu s Tsongom pretoze prisiel o sancu na dvojku v renkingu, po AUO pochybujem ze Fedexa predbehne pretoze tam obhajuje moc bodov aj za IW a tak dalej, takze to nevidim ruzovo, ale gratulacia k vyhre


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 16. November 2008 15:53 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
No fakt skoda toho zapasu s Tsongom pretoze prisiel o sancu na dvojku v renkingu, po AUO pochybujem ze Fedexa predbehne pretoze tam obhajuje moc bodov aj za IW a tak dalej, takze to nevidim ruzovo, ale gratulacia k vyhre
Je to take kuriozne,vraj ich bude delit nieco okolo 5-10 bodov. Keby az moc chcel,mohol by si vybavit nejaku WC na challenger a tam nahnat tych par bodikov :lol: ,ale myslim,ze aj toto je uzasne,super,ze sa k Rogerovi priblizil a je to fakt uz len o malicko bodoch. No uvidime co bude na Australian Open,ak pride v takej forme jak v tejto sezone,finale je urcite mozne. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 17. November 2008 16:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 11:58
Tento Masters bol vydarený veľmi, hoci aj bez svetovej jedničky. Som veľmi rád že Novak sezónu skončil rovnako super ako ju začal a som veľmi zvedavý na budúci rok, kedy sa ich bude na ten najvyšší stupeň štverať viac- Federer, Djokovic, Murray... možno aj ostatní ako Del Potro ktorý ma za sebou suepr sezónu, rovnako aj Simon. No uvidíme, už sa veľmi teším na novú sezónu


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 17. November 2008 16:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
Napodobne.Moc sa tesim na buducu sezonu,Rafovym zdravotnym problemom este urcite nie je koniec,a preto sa mu budu lepit na paty hlavne mlada krv v podobe Noleho a Andyho,ale aj Roger sa nechal pocut,ze sa mu pozicia svetovej dvojky nepaci. :lol: No mozno este tesne pred Australian Open sa tejto pozicie zbavi,kedze Novak ma narozdiel od Fedexa v plane ist na turnaj do Brisbane,naopak,Roger bude hrat len exhibiciu.Cize zmena miest je ozaj mozna.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 20. November 2008 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
rovnako ako aj babusku ,aj mna OHROMNE potesila vyhra Novaka na koncorocnom Masters ..pri absencii Rafaela Nadala ,som mala v pozicii mojho favorita jasno ..na zaciatku dalsej sezony to bude velmi zaujimave ,sama som zvedava ,ci sa podari Nolemu dosiahnut poziciu svetovej dvojky a kedze sa prihlasil do Brisbane vidim tu sancu celkom realne ..no potom pride AO ,kde obhajuje vitazstvo ,takze tam ho moze Roger opat predbehnut ,no prilis predbieham ...ja drzim palce tradicne mojim dvom ´milacikom ´rafa a nole a na konci tejto sezony ma dostal Simon ;) takze verim,ze dalsia sezona bude pre mojich oblubencov uspesna ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 21. November 2008 15:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
rovnako ako aj babusku ,aj mna OHROMNE potesila vyhra Novaka na koncorocnom Masters ..pri absencii Rafaela Nadala ,som mala v pozicii mojho favorita jasno ..na zaciatku dalsej sezony to bude velmi zaujimave ,sama som zvedava ,ci sa podari Nolemu dosiahnut poziciu svetovej dvojky a kedze sa prihlasil do Brisbane vidim tu sancu celkom realne ..no potom pride AO ,kde obhajuje vitazstvo ,takze tam ho moze Roger opat predbehnut ,no prilis predbieham ...ja drzim palce tradicne mojim dvom ´milacikom ´rafa a nole a na konci tejto sezony ma dostal Simon ;) takze verim,ze dalsia sezona bude pre mojich oblubencov uspesna ;)
Kaja aj mna ocaril Gilles Simon na konci sezony. ;) Takze v tom sme na tom asi rovnako.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 21. November 2008 16:55 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
Kaja aj mna ocaril Gilles Simon na konci sezony. ;) Takze v tom sme na tom asi rovnako.Vy máte vo všetkom rovnaký názor :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 21. November 2008 22:17 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
Kaja aj mna ocaril Gilles Simon na konci sezony. ;) Takze v tom sme na tom asi rovnako.Vy máte vo všetkom rovnaký názor :lol:
no nie tak celkom :) babus moc nema v laske Nadala, zatial co ja ho zboznujem ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 22. November 2008 11:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:58
Kaja aj mna ocaril Gilles Simon na konci sezony. ;) Takze v tom sme na tom asi rovnako.Vy máte vo všetkom rovnaký názor :lol:
no nie tak celkom :) babus moc nema v laske Nadala, zatial co ja ho zboznujem ;)
No to sa mylis,nahodou pred niekolkymi rokmi som ho uplne zrala. :) Ale teraz,co ja viem,kedze mam najradsej Novaka,jednoducho to,ze Rafa poraza Noleho skoro vzdy tak to sa mi nepaci a tak sa mi Rafa sprotivil :lol: Ale inak je v pohode,ale jednoducho nie je moj oblubenec.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page Previous  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy