Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

::Ste radi že v napínavom boji vyhral Nadal?::
1.Áno 23%  23%  [ 3 ]
2.Nie 77%  77%  [ 10 ]
Total votes : 13
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 31. August 2008 18:24 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
no momentalne sa zacina zapas R.Federer proti Stepankovi ...som zvedava na priebeh stretnutia , sama tipujem 3:1 na sety pre Fedexa ..Rogera som este na tohtorocnom Us Open nevidela hrat ,takze idem si vychutnat zapas a verim,ze to bude sama kvalita ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 1. September 2008 09:07 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Roger hral fantasticky - vcera sme mohli vidiet toho stareha dobreho Federera.Stepanka mi bolo trosku luto,dost sa snazil,nehral zle,ale Roger bol vcera famozny.Som zvedava,ci to bol len dobry den alebo ci chyta formu..




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 2. September 2008 06:55 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Tak ja som si zase pozrel predposledný zápas Monfilsa na US Open s Nalbandianom. Ja som len kukal ako ten Monfils lietal za každou loptičkou a šmýkal sa po povrchu ako po antuke, musí to mať perfektne zažité, pretože taká Šarapovová to neovláda ani na antuke. Proste sa mi páčila jeho hra a jasná výhra v troch setoch, pridávam aj jeho tanček po víťazstve ;)
Preto mi je trošku záhadou ako mohol včera tak hladko prehrať s Fishom, škoda, myslel som že bude hrať v štvrťfinále s Nadalom...
Len tak na okraj, ten Monfils je také bláznivé vajco ako Dominika, asi preto si tak dobre rozumejú ;)






[


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 2. September 2008 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Mne sa pacilo,ked v zapase s Nalbandianom ho rozhodca napomenul za zbytocne zdrziavanie a potom si tam nieco vypraval pre seba a tak ironicky napodobnoval tohto rozhodcu :lol: No a ked si vyziadal challenge tak vyuzil cas,vstal si k rozhodcovi a diskutoval s nim..Srandovny chlapec:)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 2. September 2008 23:21 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Len tak na okraj, ten Monfils je také bláznivé vajco ako Dominika, asi preto si tak dobre rozumejú ;)
Nevím, jestli si tolik rozuměli, když už spolu nejsou. :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 3. September 2008 06:57 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Len tak na okraj, ten Monfils je také bláznivé vajco ako Dominika, asi preto si tak dobre rozumejú ;)
Nevím, jestli si tolik rozuměli, když už spolu nejsou. :lol:

Nie sú spolu??? Ty máš nejaké novinky tuším o ktorých ja neviem, že? Preto mi bolo divné prečo hrá mix na us open s tým rakušákom Melzerom a nie s bláznivým vajcom Monfilsom...
Martin tak davaj niečo bližšie o tom nech som v obraze :o


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 3. September 2008 15:45 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
zaujimave vysledky sa zrodili v muzskom pavuku ...sice nefavorizovani hraci napokon nevyhrali, ale zato dali favoritoom zabrat ! napriklad roger odohral 5setak s Rusom Andreevom ,Novak Djokovic sa tiez potrapil s Robredom / Noleho mi bolo pocas zapasu luto , nedokazal sa sustredit na hru, privela kazil , nehecoval sa ...chudak, sice bolo vidno,ze neni zdravotne v pohode -prava noha ,no napriek tomu zapas dotiahol do vitazneh okonca ;) / ,takziez Nadal vyhral v 4 setoch ..a napriklad Del Potro ci Murray presli osemfinale bez vacsich problemov v trojsetovych zapasoch ...sama som zvedava na dnesny duel Rafaela a Mardym , opat bude poublikum na strane supera :( myslim,ze to bude velmi tazky zapas , no dufam,ze radovat z vitazstva sa bude RAFA



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 3. September 2008 19:38 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Noleho mi bolo pocas zapasu luto , nedokazal sa sustredit na hru, privela kazil , nehecoval sa ...chudak, sice bolo vidno,ze neni zdravotne v pohode -prava noha ,no napriek tomu zapas dotiahol do vitazneh okonca ;) Roddick ho oznacil za simulanta: "Mal by som sa pred tým naším súbojom cítiť dobre. Súper má totiž 16 rôznych ťažkostí." :lol:

a tu ho spomina aj Robredo:

Maju ho plne zuby.. :o

Este k Roddickovi.. Necakal som, ze pojde dalej cez Gonzalesa a uz vobec nie, ze tak hladko.. Musi byt ozaj v pohode, plny sebavedomia o com svedcia aj tie vyhlasenia..


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 4. September 2008 12:47 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Roddick je ozaj v dobrej forme..A neverim ze Nole simuluje..A bez zainteresovania toto hovorim.Videla som tu situaciu ako si zranil clenok proti Clementovi a nevyzeralo to,ze problemy zmiznu za den..A ten bok..Ved on robi tolko sklzov za zapas,ze sa necudujem,ze si nieco natiahol...Roddick zbytocne machruje..Je pre mna favoritom na ten zapas,predsa len vyzera v dobrej forme,hra doma,neni taky unaveny ako Novak,ktory stravil viac casu na kurte ako on..Ale bolo by fajn,keby ho niekto pribrzdil a poslal ho spat na zem..Tie jeho vyjadrenia su az prilis sebavedome...Skoda len,ze zapas je dnes v noci..Cize stale som na pochybach ci sa mam zobudit alebo nie...Totiz je uz skola,cez prazdniny by mi to problem nerobilo,ale teraz..Tento zapas vsak chcem moc vidiet cize ked to zacne cca o tretej tak si asi spravim skore rano a vstanem tak o stvrtej,pol piatej :D




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 4. September 2008 15:43 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
no aj ja verim Nolemu a viac k tomu nemam co dodat ...Andyho som vzdy povazovala za namysleneho Amika,ktory to tam busi hlava nehlava a vobec ma nebavi sa na jeho tenis pozerat ..ja sa na dnesny zapas velmi tesim , samozrejme ,ze si nastavim budik ,aj ked zajtra budem v skole ako mrcina / potom este piatok sobota nedela idem na chatu :P / ,ale Nole mi za to vsetko stoji ;) myslim,ze Nole bude neskutocne nabudeny ,najma po vyjadreniach Andyho ,takze drzim palce a dufam,ze to vyhra prave SRB
babus toto hadam nemyslis vazne ,ze si neprivstanes 8-) alebo privstanes az kolo pol piatej :D



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 4. September 2008 16:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
ale privstanem..ale myslim,ze taka ospata by som cely zapas ani nevydrzala pozerat zaspala by som po prvom sete..kedze ocakavam minimalne rozdiely a ziadne brejky kedze andy ma delovy servis.. :lol: takze vstanem o 4:30 ked neuvidim taku hodinku a pol,nezabije ma to :) nepredpokladam totiz ze to zacne skor jak o tretej,kedze pred nimi hraju nejaki veterani a tym to bude trvat podla mna take dve hodky minimalne..predsa len tam budu vymeny tipujem a nie delove servisy,ti chlapi maju predsa len svoje roky :) Takze vstavam nech mamu aj porazi a nech aj zaspim na matike,je to prva hodina,snad nam da volno :) Ja si strasne prajem nech Nole vyhra,moc moc mu drzim palce..Ale on sa vie vyhecovat na tie dolezite zapasy...Vid zapas s Nadalom v Cinci naposledy..




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 4. September 2008 20:38 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Tak mam vsadene na Roddicka, uvidime zajtra.. ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 5. September 2008 17:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Tak mam vsadene na Roddicka, uvidime zajtra.. ;)
No tak zle vlozene prachy..Nastastie :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 5. September 2008 17:25 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Tak mam vsadene na Roddicka, uvidime zajtra.. ;)
No tak zle vlozene prachy..Nastastie :lol:Hmm.. Zapas som nevidel, ale zaujima ma, ci sa nechal Djoko osetrovat. Hmm?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:ATP sezóna pre rok 2008:.
PostPosted: 5. September 2008 18:06 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|19. March 2024| 12:33
Tak mam vsadene na Roddicka, uvidime zajtra.. ;)
No tak zle vlozene prachy..Nastastie :lol:Hmm.. Zapas som nevidel, ale zaujima ma, ci sa nechal Djoko osetrovat. Hmm?
Nie. Nemal dovod. Jednoducho Andy hral zle hlavne v uvode a Novak hral dobre. Zasluzeny postup.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 148 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy