Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page 1, 2  Next
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: ATP sezona 2009
PostPosted: 9. January 2009 17:49 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
no tak mozete pisat aj o muzskych zapasoch, mna prijemne sokoval andy roddick a jeho prienik do finale turnaja v dohe, a nadal nepresiel cez monfilsa ani do semi, beck sa vratil do kolotoca atp, a ked sme pri tom roddickovi tusim sa mu na blizkom vychode dari pretoze aj minuly rok vyhral tusim turnaj v dubaji a teraz finale bud to s fedexom alebo druhym andym a to murray-om, nech vyhra ktokolvek verim v super tenis vo finale so stastnym koncom pre americana


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 12. January 2009 14:35 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
Vidim ze tato tema nie je zaujimava ale mne neda prispievat nadalej. Tesi ma Stepankov titul ktory dosiahol v Brisbane, som prekvapeny z Inda Devvarmana, tusim tak sa to pise, ktory sa s volnou kartou dostal az do finale v indickom Chennai a treti titul tento rok pripadol Andy Murray-mu po vyhre nad dalsim Andym Roddickom, na zaciatok par prekvapeni a som zvedavi ako dopadnu dalsie turnaje. Tento tyzden su v Aucklande a v Sydney, goood luck


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 12. January 2009 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
Vidim ze tato tema nie je zaujimava ale mne neda prispievat nadalej. Tesi ma Stepankov titul ktory dosiahol v Brisbane, som prekvapeny z Inda Devvarmana, tusim tak sa to pise, ktory sa s volnou kartou dostal az do finale v indickom Chennai a treti titul tento rok pripadol Andy Murray-mu po vyhre nad dalsim Andym Roddickom, na zaciatok par prekvapeni a som zvedavi ako dopadnu dalsie turnaje. Tento tyzden su v Aucklande a v Sydney, goood luck
Noooo Stepanek ma teda dost prekvapil,necakal som zeby to mohol vyhrat ale ked sa darí nech sa darí. 8-) Chennai som nejako nesledoval ale tesim ma trumf Cilica :D Cosa tíka Dohy(i :?: :lol: )som mierne sokovany,Murray ma ozaj dobru formu a tento rok este neprehral :roll: (ja ho nejako nemusím)na zaciatku turnaja som favorizol duo Roddick-Federer ale obidvoch "mi" vyradil prave Skot..som zvedavy na jeho ucinkovanie na AO takisto na obhajcu turnaja Djokyho ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 12. January 2009 15:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
ja som velmi rad, ze moj najoblubenejsi tenista Andy Roddick sa konecne dostava do svojho tempa a dokaze vyhravat zapasy.....uz dlhe sezony sa trapi a vzdy predvadza len taky vlazny tenis, velmi nezaujimavy....ale ked som sledoval finale v dohe, jeho tenis sa pacil omnoho viac ako skotov.......ten hral cely cas pasivne, prehadzoval loptu na druhu stranu, a az ked roddick neuvazene vybehol na siet, obhodil ho.....Murray podla mna vobec nema pekny tenis, vobec sa mi nepaci.....ale american ma prekvapil, ked tvoril hru a pridal niekolko skvelych bekhendov, ktore boli vzdy jeho slabinou.......pekne, pekne...len tak dalej.............drzim mu palce............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 12. January 2009 16:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:57
Pridávam sa medzi fanúšikov Murrayho :D Ani ja ho moc nemusím, trochu ma prekvapila prehra Nadala s Monfilsom,čakal som že od nového roka bude pokračovať postarom. Nepotešil ma ani Djokovic prehrou hneď v prvom kole v Brisbane, ak sa nepletiem tak s Gulbisom. Inak nemám žiadne výhrady :D


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 12. January 2009 16:50 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
Murray má dost variabilní hru, jednou hraje jako silový hráč od základní čáry, jednou jako "counterpuncher", dokáže hrát i servis & volej. Mění to podle toho, proti komu hraje. Obouruční backhand má podle mě spolu s Nalbandianem nejlepší na světě. Ještě trochu popracovat na druhém podání a bude to výborné.
Roddick naproti tomu už je dost průhledný a krom servisu toho nemá moc co nabídnout. Snad akorát nepřipravené údery, po kterých jde k síti a následně se nechá lehce prohodit. Dřív měl hodně tvrdý forehand, ale teď ho hraje s poměrně velkým topspinem, takže už není tak tvrdý. Kvůli tomu taky musí tolik chodit k síti, protože je pomalý a od základní čáry nikoho nepřehraje.

Štěpánek rozjel sezónu slušně. Soderling, Gasquet a Verdasco v řadě, to je pěkné.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 12. January 2009 17:28 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
Suhlasim s Roddickom,mna jeho hra doslova nudi. Presne to vystihol martin, hra az moc topspin,jeho hra je dost o nicom,vacsinou sa zachranuje len svojim skvelym servisom. Andy Murray ma ozaj formu ako hrom,to treba priznat,i ked ho nemam rada,urcite musim ocenit jeho sucasny styl hry. V Melbourne je podla mna urcite favorit cislo 1,ale vela bude zalezat od jeho psychickej odolnosti,v patsetovych zapasoch sa dokaze natolko rozptylit,az prehra, napriklad minuly rok proti Tsongovi prave na Australian Open...

...Co sa tyka minulotyzdnovych turnajov, Stepanek ma velmi prekvapil aj nepotesil,ked porazil Richarda Gasqueta. :cry: Neverila som mu ani proti Verdascovi a on vyhral,blahozelam. Kusok z finale v Chennai som mala moznost vidiet, Devvarman je velmi zaujimavy hrac,ale ako sa zdalo z burlivej atmosfery,prave publikum mu vyraznou mierou pomohlo do finale. V takom ruchu su jeho protivnici v nelahkej situacii,aj Cilic velakrat skazil po vykrikoch Indov. :lol: Najburlivejsia atmosfera,aku som kedy videla na tenisovych dvorcoch,musim skonstatovat. :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 25. January 2009 12:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
dnes om videl zapas federer - berdych, videl som od od zaciatku tretieho setu......nakoniec som bol velmi stastny, ze vyhral roger, lebo na toho berdych sa uz nedalo pozerat.......namysleny, preafektovany hrac, po tom, co vyhral prve dva sety, sa tvaril ako svetova jednotka, vyplazoval jazyk a podobil strasne afektovane.........otrasny tenista, nikdy mi nebol sympaticky, ale teraz je este menej......no a spolu so safarovou podla mna tvoria najskaredsi tenisovy par a to je popri takej konkurencii ako vaidisova - stepanek, co povedat....nezakladam si len na vyzore, ale nemohol som si to odpustit, ked uz mam na berdycha taku averziu............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 26. January 2009 16:17 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
murray prehral s verdascom 2/3 na sety :D :D :D
som velmi rad pretoze fernando patri medzi mojich oblubenych hracov, evidentne mu pomohol rozchod s ivanovic ;) , je jedinym hracom mimo top 8 co je vo stvrtfinale. dalsi zapas bude ale mat tazky tiez, hra s tsongom ktory je tiez solidne rozbehnuty, drzim palce.
dalej k zapasu roddick vs. novak len tolko ze dufam ze srb uz konecne prehra a andy sa stretne v semi s fedexom a vo finale by mohli byt podla mna verdasco a andy, ale chcel by som vyhru americana :mrgreen: :mrgreen:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 27. January 2009 17:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
murray prehral s verdascom 2/3 na sety :D :D :D
som velmi rad pretoze fernando patri medzi mojich oblubenych hracov, evidentne mu pomohol rozchod s ivanovic ;) , je jedinym hracom mimo top 8 co je vo stvrtfinale. dalsi zapas bude ale mat tazky tiez, hra s tsongom ktory je tiez solidne rozbehnuty, drzim palce.
dalej k zapasu roddick vs. novak len tolko ze dufam ze srb uz konecne prehra a andy sa stretne v semi s fedexom a vo finale by mohli byt podla mna verdasco a andy, ale chcel by som vyhru americana :mrgreen: :mrgreen:
Nemusis dufat, stalo sa tak, Novak musel rovnako ako Azarenka skrecovat, v poslednych 2 setoch vyzeral ako matoha na kurte, naozaj to je smolny koniec obhajoby titulu. :(




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 27. January 2009 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
murray prehral s verdascom 2/3 na sety :D :D :D
som velmi rad pretoze fernando patri medzi mojich oblubenych hracov, evidentne mu pomohol rozchod s ivanovic ;) , je jedinym hracom mimo top 8 co je vo stvrtfinale. dalsi zapas bude ale mat tazky tiez, hra s tsongom ktory je tiez solidne rozbehnuty, drzim palce.
dalej k zapasu roddick vs. novak len tolko ze dufam ze srb uz konecne prehra a andy sa stretne v semi s fedexom a vo finale by mohli byt podla mna verdasco a andy, ale chcel by som vyhru americana :mrgreen: :mrgreen:
Nemusis dufat, stalo sa tak, Novak musel rovnako ako Azarenka skrecovat, v poslednych 2 setoch vyzeral ako matoha na kurte, naozaj to je smolny koniec obhajoby titulu. :(
parada, zatial ide vsetko podla planu, uz len nech prehra nadal a vyhra verdasco a bude super, no neviem ci simon na nadala bude mat


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 27. January 2009 18:59 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
Ja tipujem,ze Nadal postupi bez problemov. Skorej sa tesim na zapas Fernanda s Tsongom, obaja su vo vybornej forme,bude velmi zaujimave sledovat, ktory z nich sa dostane do semifinale. Ale je iste,ze jeden ci druhy, obaja budu velkou vyzvou pre Rafu. Uvidime,ja osobne fandim Fernandovi,ale bude to tazke.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 28. January 2009 09:59 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
no tak vyhral Verdasco :o asi najvacsie muzske prekvapenie...ale do finale to nedotaihne si myslim lebo su tam hraci ktory maju skusenosti..ale uvidime aj keby postupil do finale tak tiez si myslim ze nevyhra..ako bolo povedane skusenosti budu na strane inych hracov a len by mi to pripomenulo finale US open 2008 Federer - Murray, hoc Murray dnes Federera poraza ale Federer dokaze na Grandslame vydat zo seba maximum, zatial co Muray bol vo finale prvykrat. Takto to vidim i s Fernandom



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 28. January 2009 15:55 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
Fernando je fantasticky. Hra naozaj velmi koncentrovane,nevypusti ani jednu lopticku a tym udolal aj Tsongu. Nadal bude mat co robit,ale myslim,ze to svetova jednotka zvladne.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: ATP sezona 2009
PostPosted: 30. January 2009 17:35 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|29. March 2024| 17:57
Fernando je fantasticky. Hra naozaj velmi koncentrovane,nevypusti ani jednu lopticku a tym udolal aj Tsongu. Nadal bude mat co robit,ale myslim,ze to svetova jednotka zvladne.
presne tak to aj dopadlo, verdasco hral vynikajuco ale na setriaci vykon nadala to nestacilo, cely zapas bol postaveny asi na 3 ci 4 rozhodujucich loptach, jednou z nich bola aj dvojchyba ktorou fernando ukoncil zapas, mal na to vyhrat vsak posudte sami, celkovy pocet vyhranych lopt 193/192 pre nadala, ale co pride teraz je zdrvujuce, ze 95 winnerov mal verdasco a nadal len 52, ale zato 25 nevynutenych chyb nadal a 76 verdasco. Fernando Verdasco bol jednoznacne aktivnejsim hracom a nadal len prehadzoval na druhu stranu a cakal na chybu supera, ano niekedy zahral aj on bravurne ale celkovo mal podla mna vyhrat fernando, nic to nadal vytazil z minima maximum a postupil do finale proti fedovi, snad dvojka bude lepsia nez jednotka a zacne z dotahovanim bodov, ozaj druhe semi bolo najdlhsim zapasom historie AO, trvalo 5 hodin a 14 minut tusim


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : ATP tour

Go to page 1, 2  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy