Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Next
Author Enter your Message here

ITF Player
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. June 2008 07:51 
Offline
User avatar

Joined: 03. June 2008
Posts: 8
Location: Bratislava
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
Daniela Hantuchová: Ohrozený aj Wimbledon?

Dnes 06:00
BRATISLAVA - Nezlepšuje sa to! Slovenská tenistka Daniela Hantuchová (25) je zo dňa na deň zúfalejšia.
Pre únavovú zlomeninu pravej pätnej kosti oželela grandslamový Roland Garros, a zle-nedobre to vyzerá aj s jej účasťou vo Wimbledone! „Daniela absolvovala kontrolné vyšetrenia, ale tie nás neuspokojili,“ konštatoval lekár slovenských tenistov doktor Roman Fano, s ktorým slovenská tenistka konzultuje svoju liečbu. „Magnetická rezonancia ukázala, že to stále nie je v poriadku. Päta sa nehojí tak, ako by chcela ona. Daniela by najradšej už hrala, no bude musieť počkať. Po konzultácii s lekármi barcelonskej akadémie sme trochu pozmenili liečbu,“ pokračoval doktor Fano, ktorý už dávnejšie naznačil, že liečenie Hantuchovej zranenia nebude krátky a jednoduchý proces.
„Už má špeciálnu obuv, ktorú jej vyrobili na mieru, no musí byť trpezlivá. Ešte chvíľu,“ dodal lekár, ktorý jej pri každom stretnutí zdôrazňuje, aby liečenie neuponáhľala. Daniela s ťažkým srdcom odriekla účasť na svojom najobľúbenejšom grandslamovom turnaji Roland Garros a v najbližších dňoch sa rozhodne, či bude môcť štartovať na nasledujúcom turnaji tzv. Veľkej štvorky - vo Wimbledone.

BEŽNÉ ZRANENIE
Podľa lekára Romana Fana zlomenina pätnej kosti nie je žiadnou raritou. „Je to bežné zranenie, s ktorým sa stretávame v praxi. Zvyčajne k nemu dochádza pre preťaženie, neodhadnutie vlastných síl. Liečba chce čas, ktorý tenistka nemá,“ vysvetlil doktor Fano s dôvetkom, že v Danielinom prípade hrá veľkú rolu aj fakt, že zranenie v potrebnom čase nedocenila.

Autor: Nový Čas


dufam, ze bulvar nema pravdu.....


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. June 2008 08:12 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
no podla toho to nevyzera velmi ruzovo..ale clovek nevie comu ma verit..akoze Wimbledon bez Danky? to uz si neviem predstavit, ledva som zniesol Rolang Garros bez nej...ja dufam nech sa to zlepsi co najskor



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. June 2008 12:04 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
Achhhh bože!!!tyžden bez internetu a potom ešte aj toto... :cry: a ja že ju budem konečne vidiet v Birm.(viete ako to myslim)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. June 2008 12:48 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
Hantuchová sa vráti 15. júna
Daniela Hantuchová sa po vyliečení sa z únavovej zlomeniny pätnej kosti zrejme vráti na dvorce od 15. júna na turnaji v Hertogenboschi.
"Moje nádeje na comeback upieram k tomuto podujatiu, ktoré vždy bolo dobrou prípravou na Wimbledon. Pred grandslamovým turnajom by mi zopár absolvovaných zápasov pomohlo. Už sa neviem dočkať," uviedla pre svoju internetovú stránku 24-ročná popradská rodáčka.

Semifinalistka Australian Open 2008 Hantuchová o takmer dvoch mesiacoch nútenej prestávky skonštatovala: "Pokúšala som sa zachovať si pozitívny prístup, ale tenis mi veľmi chýbal. Od polovice apríla som prakticky nedržala raketu v ruke, čo bolo dosť frustrujúce. Veľa som plávala a udržiavala sa vo forme menej zaťažujúcimi aktivitami, ale je ťažké nemôcť behať. Vyrovnanosť som si zachovala aj s pomocou jogy."

Držiteľka troch titulov z okruhu WTA Hantuchová o svojom programe počas Roland Garros v Paríži povedala: "Pekné bolo to, že som mohla byť doma na oslave 30. narodenín môjho brata aj s celou rodinou a najbližšími priateľmi. Určite išlo o spestrenie namiesto putovania po lekároch, testoch, kontrolách a procedúrach. Okrem toho som strávila nejaký čas aj v Barcelone s mojím koučom."

Dvadsiateho apríla oficiálne vyvstalo, že desiatej tenistke súčasného svetového rebríčka WTA Tour Hantuchovej diagnostikovali zranenie dlhodobo háklivej pravej nohy. Prognózy vtedy hovorili o troch týždňoch fixácie končatiny dlahou a dvoch týždňoch intenzívnej rehabilitácie. Hantuchová sa po storne účasti na bratislavskom fedcupovom dueli Slovensko - Uzbekistan postupne odhlásila z turnajov v Berlíne, Ríme a Istanbule a napokon aj z druhého grandslamového podujatia sezóny, medzinárodných otvorených majstrovstiev Francúzska.


dufam že toto je pravda...!!!






Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. June 2008 15:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
Daniela s ťažkým srdcom odriekla účasť na svojom najobľúbenejšom grandslamovom turnaji Roland Garros a v najbližších dňoch sa rozhodne, či bude môcť štartovať na nasledujúcom turnaji tzv. Veľkej štvorky - vo Wimbledone.


odkedy je roland garros najoblubenejsim grandslamom daniely?to pocujem prvy krat...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. June 2008 15:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
dufam že toto je pravda...!!!


to dufame vsetci... :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. June 2008 15:47 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
Daniela s ťažkým srdcom odriekla účasť na svojom najobľúbenejšom grandslamovom turnaji Roland Garros a v najbližších dňoch sa rozhodne, či bude môcť štartovať na nasledujúcom turnaji tzv. Veľkej štvorky - vo Wimbledone.


odkedy je roland garros najoblubenejsim grandslamom daniely?to pocujem prvy krat...

Tak tak,ja som si zas myslel že Wimbledon... :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. June 2008 19:35 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
Daniela s ťažkým srdcom odriekla účasť na svojom najobľúbenejšom grandslamovom turnaji Roland Garros a v najbližších dňoch sa rozhodne, či bude môcť štartovať na nasledujúcom turnaji tzv. Veľkej štvorky - vo Wimbledone.


odkedy je roland garros najoblubenejsim grandslamom daniely?to pocujem prvy krat...

Tak tak,ja som si zas myslel že Wimbledon... :)
.
....tak tí novinári píšú také " dristy"....jasne že Wimbledon je jej najoblúbenejši........mno a k tým článkom.....tak ja dúfam že pravdivejší je ten o jej návrate 15. júna.......lebo ja už fakt neviem .....ja už ani neviem aký je to pocit ked Danka hrala a čakal som na vysledok...joj.......ja už cem Danku späť :oops: :pray: :pray:


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 6. June 2008 21:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
Hantuchová sa vráti 15. júna
Daniela Hantuchová sa po vyliečení sa z únavovej zlomeniny pätnej kosti zrejme vráti na dvorce od 15. júna na turnaji v Hertogenboschi.
"Moje nádeje na comeback upieram k tomuto podujatiu, ktoré vždy bolo dobrou prípravou na Wimbledon. Pred grandslamovým turnajom by mi zopár absolvovaných zápasov pomohlo. Už sa neviem dočkať," uviedla pre svoju internetovú stránku 24-ročná popradská rodáčka.

Semifinalistka Australian Open 2008 Hantuchová o takmer dvoch mesiacoch nútenej prestávky skonštatovala: "Pokúšala som sa zachovať si pozitívny prístup, ale tenis mi veľmi chýbal. Od polovice apríla som prakticky nedržala raketu v ruke, čo bolo dosť frustrujúce. Veľa som plávala a udržiavala sa vo forme menej zaťažujúcimi aktivitami, ale je ťažké nemôcť behať. Vyrovnanosť som si zachovala aj s pomocou jogy."

Držiteľka troch titulov z okruhu WTA Hantuchová o svojom programe počas Roland Garros v Paríži povedala: "Pekné bolo to, že som mohla byť doma na oslave 30. narodenín môjho brata aj s celou rodinou a najbližšími priateľmi. Určite išlo o spestrenie namiesto putovania po lekároch, testoch, kontrolách a procedúrach. Okrem toho som strávila nejaký čas aj v Barcelone s mojím koučom."

Dvadsiateho apríla oficiálne vyvstalo, že desiatej tenistke súčasného svetového rebríčka WTA Tour Hantuchovej diagnostikovali zranenie dlhodobo háklivej pravej nohy. Prognózy vtedy hovorili o troch týždňoch fixácie končatiny dlahou a dvoch týždňoch intenzívnej rehabilitácie. Hantuchová sa po storne účasti na bratislavskom fedcupovom dueli Slovensko - Uzbekistan postupne odhlásila z turnajov v Berlíne, Ríme a Istanbule a napokon aj z druhého grandslamového podujatia sezóny, medzinárodných otvorených majstrovstiev Francúzska.


dufam že toto je pravda...!!!


To je úplná hloupost. Jak k tomu mohli dát tenhle titulek, to nechápu. Vše, co stojí na té oficiální stránce je, že Daniela doufá v návrat v Rosmalenu. Tudíž defacto totéž jako když doufala ve French Open. Po jakém vyléčení proboha? K tomu má ještě pořádně daleko. Navíc to napsali v minulém čase, aby to znělo, jako že už je to zranění minulost, přičemž v originále je to v čase přítomném a předpřítomném, který se rovněž vztahuje na přítomnost.
Ten předešlý článek od Ondy dává daleko větší smysl. Podle mě bude Danka ráda, když stihne něco z US Open series.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 7. June 2008 07:47 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
Ten předešlý článek od Ondy dává daleko větší smysl. Podle mě bude Danka ráda, když stihne něco z US Open series.

no super... :cry:
teraz som si všimol:
inač všimli ste si že obidva članky maju zdroj:novy cas? :roll:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 7. June 2008 11:10 
Offline
User avatar

Joined: 03. June 2008
Posts: 8
Location: Bratislava
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
inač všimli ste si že obidva članky maju zdroj:novy cas? :roll:

jj toto aj mna dost pobavilo, ze z jedneho serveru dva uplne rozne clanky...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 25. June 2008 11:45 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
TENIS Hantuchovej úspešný návrat
25.06.2008 08:30
LONDÝN Slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa úspešne vrátila do turnajového kolotoča po vyše dvojmesačnej pauze zavinenej zranením päty.


V 1. kole wimbledonskej dvojhry si ako nasadená desiatka poradila s Taliankou Sarou Erraniovou za 1:35 h v dvoch setoch 7:6 (5) a 6:4. Hantuchová zostala na tráve v All England Clube jediným slovenským želiezkom v singli, Dominik Hrbatý, Dominika Cibulková i Magdaléna Rybáriková stroskotali hneď na úvodnej prekážke.

Zverenka trénera Ángela Giméneza sa v 2. kole premiérovo stretne s Ruskou Alisou Klejbanovou. Hantuchová má už teraz istú prémiu 17.000 libier (652.545 Sk) a do rebríčka WTA si pripíše 60 bodov.

Hantuchová pre únavovú zlomeninu pätnej kosti postupne vynechala turnaje v Berlíne, Ríme, Istanbule, grandslamový Roland Garros v Paríži i podujatie v Hertogenboschi. V úvode duelu proti Erraniovej sa na výkone Slovenky naplno prejavila menšia zápasová prax a Talianka si po dvoch brejkoch vybudovala náskok 3:0.

V ďalších minútach sa však Hantuchová postupne dostala do správneho tempa a podarilo sa jej vyrovnať na 4:4. V deviatom geme Hantuchovú opäť nepodržal servis, no v nasledujúcej hre zlyhala na podaní aj Erraniová a tak o osude prvého setu napokon rozhodoval tajbrejk. V skrátenej hre sa presadila Hantuchová, ktorá za stavu 6:5 využila pri vlastnom podaní v poradí druhý setbal.

V druhom dejstve už na dvorci číslo 6 kraľovala slovenská reprezentantka. Hantuchová si vďaka kvalitným returnom po dvoch brejkoch vybudovala náskok 4:1 a zápas už dotiahla do úspešného konca, keď za stavu 5:4 premenila pri svojom podaní v poradí druhý mečbal.

Hantuchová po skončení zápasu žiarila spokojnosťou. "Keby mi niekto pred dvomi týždňami povedal, že budem môcť hrať vo Wimbledone a ešte k tomu aj vyhrám úvodný zápas, neverila by som mu. Určite sa z toho veľmi teším. Bola som šťastná, že môžem
byť opäť na dvorci, ale nebolo to vôbec jednoduché, keďže to bolo hneď naostro vo Wimbledone. V úvode zápasu som si zvykala na zápasové tempo a chvíľu trvalo, kým som našla správny herný rytmus. O to viac si to cením, že som v prvom sete zvrátila nepriaznivý stav a napokon doviedla duel do úspešného konca,"
povedala pre TASR Hantuchová, ktorá v 2. kole proti Ruske Klejbanovej očakáva ešte náročnejší zápas.

"Klejbanová je predstaviteľkou mladej generácie ruských tenistiek a na tráve je silná. Vôbec sa však teraz nezaťažujem tým, či vyhrám alebo prehrám. Pre mňa je podstatné, že po dlhej pauze si opäť môžem vychutnávať tenis plnými dúškami." Zdroj TASR


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Daniela v mesačníku Golf
PostPosted: 25. June 2008 15:12 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|16. April 2024| 08:13
Daniela je na obálke júnového čísla slovenského mesačníka Golf. Navliekli ju do golfového oblečenia, 2 pekné fotky sú aj vo vnútri čísla, kde je aj rozhovor. Nič nové neprináša (hlavnou témou je samozrejme golf), ani odpoveď na poslednú otázku, aký je Danielin sen - stať sa svetovou jednotkou, už asi nikoho neprekvapí. Snívať je pekné, ale kto vie... Toľko som si odniesol z listovania v trafike. Časák stojí 99 Sk, ale aj keď Daniele veľmi fandím, nebudem ho pre 3 fotky kupovať. Ak by ho niekto vlastnil, mohol by hodiť skeny fotiek, resp. článku.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 26. June 2008 11:37 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
„Pauza mi dosť otvorila oči“
DANIELA HANTUCHOVÁ mala prvý raz v kariére možnosť chvíľu žiť normálny život

Daniela Hantuchová má za sebou najdlhšie obdobie bez tenisu. Odmieta však, že aj najhoršie.

„Vôbec nie. Pauza mi dosť otvorila oči a ukázala veľa iných vecí v živote. Jedna z nich je, že si tenis oveľa viac vážim,“ hovorí.

Popradská rodáčka chýbala na profesionálnom okruhu takmer od polovice apríla. Pre únavovú zlomeninu pätnej kosti pravej nohy.

Na súťažnom dvorci sa objavila až teraz vo Wimbledone, no nad jej účasťou dlho visel otáznik. Päta stále nie je v úplnom poriadku.

„Musím ju ešte šetriť a minimálne trénovať. Nezaťažujem ju naplno. Stále som v akejsi prípravnej fáze. Môžem si však zaklopať na drevo, noha mi zatiaľ dáva dosť pozitívnu odozvu,“ tešila sa po utorkovom víťaznom vstupe do turnaja proti Talianke Sare Erraniovej 7:6 (5), 6:4. „Celkovo som si viac verila, na tráve som ako doma. To je moja výhoda, že keď na nej dobre servujem a dám pár dobrých lôpt, tak sa dá zápas doviesť do víťazného konca,“ vysvetlila hlavný rozdiel medzi súperkou a sebou, hoci si pár mesiacov do loptičky „ani neťukla“.

Bezmála tri. Popradská rodáčka má však z dlhej prestávky jednu veľkú pozitívnu skúsenosť: „Tým, že som bola tak dlho mimo tenisu, uvedomila som si, ako veľmi mám rada tento šport. Už som sa nevedela dočkať byť znova na dvorci.“

Je už päta naozaj v takom stave, že návratom naša najlepšia tenistka neriskuje?

„Nuž, to je ďalšia vec, ktorú som sa naučila: so zraneniami človek nikdy nevie. Viem, ako to funguje v tenise, keď mi niečo nejde, ako to treba zlepšiť. Zranenie je však niečo, o čom sa stále učím. Samozrejme, riziko tam je vždy, no momentálne je to v takom stave, že to necítim. Tréningy sú však minimálne a hneď po každej záťaži sa mi o pätu stará fyzioterapeut, takže je neustále pod kontrolou. Musím si dávať veľký pozor.“

Dlhý čas čakania, život bez tenisu, noha v dlahe. Mesiac o barlách.

Čo môže robiť špičková tenistka, keď nemôže robiť nič?

„Jedine v bazéne. Veľa som plávala. Všetky spôsoby, kraul, prsia, znak. Boli to skôr šprinty, zamerané na frekvenciu,“ opisuje tenisový život v rekonvalescencii. Vzápätí dodá so smiechom: „Veď som aj rozmýšľala, že keď to nebude v tenise, tak pôjdem na olympiádu plávať. Plávanie som mala vždy rada. Moravcovej úroveň to však nie je.“

Všetko zlé je na niečo dobré. Tak Daniela vníma aj uplynulé týždne poznačené zraneniami: „Konečne som mala prvý raz v kariére možnosť chvíľu žiť normálny život. Z tohto pohľadu to bol naozaj veľmi pekný čas.“

Vhodný aj na prečistenie hlavy a na bežné veci. Pre niekoho aj na sladké ničnerobenie. „Aj na to. Ale ja nie som typ, ktorý by to dlho vydržal.“

Zdokonalila sa v španielčine, taliančine, vo varení. Zašla si na večeru, zablúdila do kina. „Mohla som robiť toľko vecí, ktoré som ako tenistka nerobila, lebo väčšinou som bola unavená po tréningu. Vychutnávala som pocit, že sa nemusím nikam ponáhľať.“

Zažila rána, keď vstala o hodinku-dve neskôr v porovnaní s tenisovým obdobím.

Akurát golf musela oželieť, nohu nesmela zaťažovať. Zato s varením už vraj nemá absolútne žiadny problém. „Zo začiatku mamina trochu pomohla a potom sa už dalo.“

Naša tenistka figuruje v tohtoročnom wimbledonskom pavúku ako desiatka. Vlani došla do osemfinále. Trúfa si teraz dôjsť tak ďaleko?

Volí opatrné slová: „Pravdupovediac, v tomto stave na to ani nepomýšľam. Niekedy sa pozriem na moju časť pavúka, no teraz nie. Pre mňa je víťazstvo už to, že tu môžem byť. Chcem sa každým zápasom zlepšovať a uvidím, ako ďaleko sa dostanem. Veď ani neviem, kto je moja najbližšia súperka.“

Alisa Klejbanovová. Osemnásťročná Ruska, 42. hráčka sveta, zhodou okolností tu partnerka našej Dominiky Cibulkovej vo štvorhre.

„Nepoznám ju. Ale mladé Rusky sú všetky veľmi šikovné,“ myslí si slovenská jednotka. Súperkou sa priveľmi nezapodieva: „Teraz je to skôr o mne ako o súperkách.“

SÚPERKA JE DEBUTANTKA

Ruska Alisa Klejbanovová (nar. 15. júla 1989 v Moskve), 181 cm vysoká súperka Daniely Hantuchovej v 2. kole, je wimbledonská debutantka. Doteraz na podujatí veľkej štvorky došla najďalej do 2. kola – na Australian Open i Roland Garros 2008. Tenis hrá pravou rukou, bekhend obojručne. Ako 42. hráčka sveta vyhrala predvčerom v úvodnom kole nad Tziporou Obzilerovou z Izraela 6:4, 6:0.

Odmietla Bryanovcov i Davenportovú

Daniela Hantuchová nechce s nohou riskovať, preto pri ôsmej účasti na londýnskej tráve prvý raz v kariére nehrá v žiadnej štvorhre, len vo dvojhre. „A mala som ponuky. Bratia Bryanovci, Lindsay Davenportová, a ešte aj niekoľkí ďalší...“





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 26. June 2008 16:18 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 10
Location: Východné Slovensko
Local Time:
|16. April 2024| 07:13
Je to celkom zaujímavý článok.dan3yx ďakujem,že na nás myslíš.A mimochodom,dúfam,že sa Daniela dostane aspoň do 3. kola.To preto,aby sme jej mohli držať palce,aby sa potom dostala aj do 4.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy