Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Next
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: Ofic. stránka
PostPosted: 31. July 2008 19:31 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
Na fóre ofic. stránky už vyčíňa istá 18-ročná Austrálčanka a zakladá témy ako divá, ktoré sú už na množstve iných fór. Ako som už napísal, toto nie je cesta a kým to pôjde zostanem tu. Je však pekné, že to začína mať organizovanú podobu, no "zabehaní" fandovia sa tam zrejme masovo nepohrnú. Skôr to vidím pred "čerstvejších". Ale kto chce byť moderátorom, hláste sa adminovi, chcú mať pre každú tému jedného.
Bych se mohl rozepsat o teenagerech, ale nechám to být.

Další věc, co nechápu, proč jsou tam témata zaměřená na ostatní hráčky, které jsou de facto soupeřky. Osobně bych tam žádnou sekci pro "WTA tennis" nezakládal. Na neoficiálních fórech dejme tomu, ale na oficiálním mi to přijde trochu nepatřičné. Ale možná je to jenom mnou.

Lepší zůstat tady, kde to má člověk pevně pod palcem. :lol: :twisted:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 31. July 2008 19:37 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
neni to jenom tebou ...proste ak ma mat danka oficialnu stranku naco su tam temy o inych hrackach ???!!! ved je to jej vlastna stranka ..a mne to pride dost NEFER



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 1. August 2008 06:49 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
V reakci na kamilla v shoutuboxu - Osobně se nikam přesouvat nemíním, je pro to několik důvodů. Myslím, že vůči bleudragonovi, který před pár dny koupil tuhle doménu a platí za ní, by to nebylo fér. To je první důvod. Další je ten, že na oficiálním fóru se člověk nemůže vyjadřovat volnějším způsobem, jinak řečeno musí si dávat pozor na jazyk. Určitě nikdo nechcete, aby Daniela četla ptákoviny typu, že jí tenis už nezajímá a že jela akorát zkasírovat peníze za první kolo, když prohraje. Což jsou věci, které se čas od času objevovaly na mattově fóru a objevují se sem tam i tady. Přehánět to s kritikou se taky nedá, jelikož nechcete, aby Daniela cítila, že jí ani vlastní fandové nevěří. Navíc už tam začli spammovat jedinci, které jsme horko těžko vypuzovali odsud.

Ja som sa trochu unáhlil v prvom príspevku v shoutboxu a kedže som ho nevedel upraviť alebo sa to nedá, tak som hned v druhom napísal, že by sme mali o tom diskutovať, presne ako to teraz robíme.
Po prečítaní pár príspevkov hned vidím, že je nezmyslel hned z viacerých dôvôdov sa presúvať na oficiálne fórum. Vôbec som na príklad nevedel že bluedragon kúpil pred pár dňami túto doménu a ani neviem kto to je.
A tiež moc dobre viete, že dám na názor väčšiny a prečítam si všetky príspevky. A chcel by som ešte pripomenúť, že som neni žiadny taký odborník ako niektorí z Vás na tomto fóre, ktorí tu majú určite väčšie slovo, ktoré má aj väčšiu váhu ako moje.
Veľmi ťažký bol prechod z mattovho fóra sem, uznávam, že nie je zatiaľ žiadny dôvod sa presúvať niekam inam.
Tak mi prepáčte moju unáhlenú reakciu


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 1. August 2008 07:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 09:07
Kamill, nakukni do anglického fóra tam ho niekde uvidiš. :) A k téme, Daniela si určite zaslúži mať dobrú stránku aj fórum takže by som tam kľudne šiel. Ale jedine ak by sa toto fórum zrušilo, ja ostávam verný tomuto.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 1. August 2008 10:44 
Offline
User avatar

Joined: 02. June 2008
Posts: 22
Location: Plzeň/Praha
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
Zdravím,
dovolte mi také pár slov k přesunu. Nahoře do chatu jsem napsal že bychom se mohli přesunout na ofic. forum. Já už tam registraci mám a založil jsem jeden topic. Další věci jsem dělat nechtěl protože (jak jsem také psal do shoutboxu) jsou tu na to povolanější lidé. Jsem tu zkrátka moc krátce a nebylo by odemě fér "šéfovat" témata na ofic fóru.

Pak se tady objevila informace že za tuto doménu někdo platí. V tom případě máte pravdu že vůči tomuto člověku nebylo fér to tady opustit.

Na druhé straně by ale bylo škoda na ofic. forum vůbec nechodit. Řada lidí si tady stěžovala že stránky sl. Hantuchové nestojí za nic. Když teď konečně mají kvalitu, forum atd. tak by byla škoda toho nevyužít.

Padl zde argument že je lepší zůstat zde proto, aby se na ofic. foru neobjevovaly příspěvky že sl. Hantuchovou už tenis nebaví a že jej hraje pouze pro peníze atd. Cokoliv já jsem zde kdykoliv napsal nemám nejmenší problém zopakovat sl. Hantuchové třeba i z očí do očí. Myslím že každý dospělý člověk by měl nést odpovědnost za své příspěvky. Napíše-li na ni někdo kritiku měl by mít dost odvahy vypořádat se s možností že ona si to třeba přečte. Upřímnost je hezká vlastnost. Myslel jsem že k tomu takto přistupuje každý a není proto důvod zůstávat v jisté anonymitě neofic. fora.

Takže moje výsledné resumé. Chci zůstat zde protože odchod by nebyl fér vůči člověku který do tohoto vložil své peníze. Chci být i na ofic. foru protože by byla škoda té možnosti nevyužít.



„ Jest cosi shnilého v království dánském.“


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 4. August 2008 20:42 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
„Určite vydám zo seba všetko“
Tenistka DANIELA HANTUCHOVÁ krátko predtým, ako včera odcestovala z Viedne do Pekingu

Viackrát ste povedali, že vrcholom roka 2008 budú pre vás olympijské hry. Ako sa cítite pred odchodom na ne? - oslovili sme najlepšiu slovenskú tenistku Danielu Hantuchovú (nar. 23. apríla 1983) krátko predtým, ako aj so svojím španielskym trénerom Ángelom Giménezom nastúpila včera do lietadla na trase Viedeň – Peking.
„Už sa neviem dočkať. Som šťastná, že budem opäť súčasťou takej veľkej udalosti, ako sú olympijské hry. Veď tie, na ktorých vyhral pred dvadsiatimi rokmi Miloš Mečíř, boli pre mňa najväčšou inšpiráciou, keď som ako malé dieťa začala hrať tenis.“

V posledných mesiacoch ste vzhľadom na vaše zdravotné problémy s pätou hrali málo. Ako sa cítite na dvorci?
„Trénovala som v minulých dňoch v Barcelone veľa, v príprave nemám nijaké resty. Pravda, rozdiel je trénovať a hrať zápasy. Tie teraz potrebujem najviac, aby som zvykla na zápasový rytmus aj ich atmosféru.“

Aké sú vaše výkonnostné ambície v Pekingu?
„Určite tam vydám zo seba všetko! Ale na čo to bude stačiť, sa nedá vopred povedať. Uvedomujem si, že tam nebudem hrať iba za seba, ale za celé Slovensko. Preto sa budem snažiť zo všetkých síl.“

Ak máme dobré informácie, tak pre problémy s pätou ste vynechali turnaj v Montreale. V akom stave je teraz?
„V dobrom. Ale nechcem nič zakríknuť. Stále musím byť opatrná, aby ma to nerozbolelo. A čo sa týka Montrealu, tak tam som vôbec nemala hrať. V zozname pôvodne prihlásených hráčok som sa objavila iba preto, že mi to ,prikazovali’ predpisy WTA. Moja neúčasť v Montreale nesúvisí s mojím zdravotným stavom.“

V tomto roku máte na konte iba 23 oficiálnych zápasov vo dvojhre. Koľko by ste ich mali v takomto čase, keby vás zranenie nevyradilo na tri mesiace z turnajov?
„Presné číslo neviem, ale určite by ich bolo oveľa viac. Mrzí ma, že som zmeškala aj také dôležité podujatia, akými boli grandslamové turnaje Roland Garros a Wimbledon. Áno, v Londýne som sa síce predstavila, ale to bola len taká skúška po krátkej, nedostatočnej príprave.“

Turnaj v Pekingu sa začne už najbližšiu nedeľu. V dejisku olympiády budete v značnom predstihu v porovnaní s tým, keď cestujete na turnaje krátko pred ich začiatkom. Čo tam chcete stihnúť v zostávajúcich dňoch?
„Spoznať podmienky a zvyknúť si na ne. Do iných miest chodím zväčša už do známeho prostredia, viem, čo ma tam čaká. Peking bude pre mňa nový. Veľmi dôležité preto je, aby som ešte aj najbližšie dni využila s Ángelom na čo najväčší počet tréningov. Dúfam, že nás v tom nič nebude obmedzovať. Že sa na dvorce dostaneme toľko, koľko budeme potrebovať.“

Rozumieme dobre, že ste v Pekingu ešte nikdy neboli?
„Nie, nikdy. Čínu nepoznám. Akurát som bola raz v Hongkongu.“

Máte pred štvrtkovým žrebom dvojhry, kde budete medzi nasadenými hráčkami, nejaké želanie?
„Nebude tam nijaká slabá súperka. Všetkých 64 hráčok bude chcieť podať na takom veľkom podujatí najlepší výkon. Oň sa budem usilovať aj ja.“



Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 5. August 2008 01:29 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
Padl zde argument že je lepší zůstat zde proto, aby se na ofic. foru neobjevovaly příspěvky že sl. Hantuchovou už tenis nebaví a že jej hraje pouze pro peníze atd. Cokoliv já jsem zde kdykoliv napsal nemám nejmenší problém zopakovat sl. Hantuchové třeba i z očí do očí. Myslím že každý dospělý člověk by měl nést odpovědnost za své příspěvky. Napíše-li na ni někdo kritiku měl by mít dost odvahy vypořádat se s možností že ona si to třeba přečte. Upřímnost je hezká vlastnost. Myslel jsem že k tomu takto přistupuje každý a není proto důvod zůstávat v jisté anonymitě neofic. fora.
Upřímnost je hezká vlastnost (co milosrdná lež?), ale ne vždy je každý schopen v emocích z prohry nebo něčeho jiného zachovat jakýs takýs nadhled. Na staré fórum jsem kdysi ve víru vášní z prohry taky párkát napsal věci, které bych teď už nenapsal. Ne že by to byla nějaká velká kritika Daniely, ale smysl to moc nedávalo. :lol:

Ohledně přispívání do oficiálního fóra, mně vadí, že už tam je zase hafo dětí, které tam píšou neskutečné dristy, a perverzáků, kteří píšou pouze do témat s fotkama a do "Ahoj Daniela", kde si vylévají svá srdce. Dokud se to nebude nějak regulovat, vidím, že admin staff si s tím opět moc hlavu neláme, tak tam budu přispívat pouze velmi příležitostně. Slovenské fórum je toho ale ještě ušetřeno, tam zatím takřka nikdo nic nenapsal.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 7. August 2008 17:05 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
Špeciálna teniska sa ešte vyrába
DANIELA HANTUCHOVÁ predpokladala, že príde z horúcej Barcelony a bude fajn

Daniela Hantuchová je v dejisku olympijských hier tretí deň. Každý deň, pochopiteľne, strávila aj na dvorcoch. S akými pocitmi?
„S dobrými. Som šťastná, že som tu. Atmosféra je skutočne výborná. Po všetkých zraneniach a problémoch, ktoré som mala, som rada, že môžem vôbec byť pri tom. Tenisovo to ešte nie je optimálne, ale dúfam, že do začiatku turnaja sa všetko dá do poriadku.“

Ako hodnotíte tréningy, ktoré ste tu zatiaľ stihli?
„Som spokojná. Aj keď v utorok to bolo veľmi ťažké. Počasie bolo nesmierne náročné. Postupne sa však do toho dostávam, takže uvidím. Prvé dni bolo super aj to, že tu v areáli bolo málo ľudí, vládol väčší pokoj a dalo sa dlhšie hrať. Odteraz to už bude zložitejšie. Areál je však krásny.“

Ste spokojná s podmienkami na dvorci?
„Zdá sa mi, že lopty vysoko vyskakujú. Podobne ako v Austrálii. To ma dosť prekvapilo, v príprave v Barcelone to bolo rýchlejšie. Povrch je dobrý.“

S kým ste počas uplynulých troch dní stihli trénovať?
„Prvý deň hneď po príchode s trénerom, v utorok s Číňankami a teraz s Austrálčankami.“


Z hľadiska známych problémov so zranenou pätou - ste spokojná, ako herne napredujete?
„Určite sa zlepšujem, ale, samozrejme, môj herný prejav ešte potrebuje čas. Nie je to také ľahké, ako som si pôvodne myslela. V tenise sa vraví, že keď sa dva mesiace oddychuje, tak potom dva mesiace trvá, kým sa znova získa predošlá výkonnosť. Dúfam aspoň, že to trochu, aspoň o pár týždňov urýchlim. Aj keď na druhej strane príliš niečo urýchľovať sa nedá. Treba byť hlavne trpezlivý. Mentálne je to trochu ťažké nepodľahnúť tomuto stavu. Nevzdávať sa, a aj keď je to ťažké, stále bojovať a kráčať ďalej.“

Ako sa vám hrá so špeciálnou teniskou?
„Trénujem tu síce v obuvi s istými úpravami, ale tá moja úplne špeciálna teniska na pravú nohu sa ešte stále vyrába. Stále si kritické miesto ľadujem.“

Tréner sa vyjadril, že v Barcelone ste mali v príprave iné počasie ako tu...
„Práveže aj tam bolo hrozné teplo, ale také naše. Suché. Naschvál som tam trénovala o dvanástej, že bude fajn. Prídem sem a budem pripravená. Ani náhodou.“

Čo ste doniesli do Pekingu na voľné chvíle?
„Veľa kníh, počítač a filmy.“

Aj ste si už stihli niečo pozrieť v Pekingu popri tréningových povinnostiach?
„Zatiaľ poznám len olympijskú dedinu a dvorce. Do začiatku turnaja toho ani veľa neplánujem. Predovšetkým chcem, aby som mala pokoj na prípravu a čo najviac času na prípravu na dvorcoch. Ešte v piatok tvrdšie potrénujem, no potom to objemovo pôjde určite dolu, aby som bola čerstvá na nedeľu.“




:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 8. August 2008 06:21 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
Tak myslím, že tento rozhovor dosť napovedal, Daniela stále nie je v optimálnej hernej forme a aj jej výroky boli opatrné, cíti, že to ešte nie je ono, takže nečakajte hviezdne výkony, lepšie bude keď budeme realisti a Danka nás poteší aspoň bojovným výkonom, veď je na olympiáde a hrá za Slovensko ;)
Uvidíme ako víde vstup do turnaja Dominike...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 8. August 2008 10:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
Mečíř to vie: najťažšie je prvé kolo

Dominika Cibulková je v kurze. Po finále turnaja v Montreale sa len na skok zastavila doma a vo štvrtok večer priletela do Pekingu. V piatok, na pravé poludnie, v tenisovom centre prvý raz trénovala."Zvládla som len štvťhodiny. Nielen preto, že areál zatvárajú kvôli príprave slávnostného otvorenia, ale v tejto vlhkej horúčave to bolo vyčerpávajúce. Dúfam len, že sa stačím do nedele aklimatizovať a podám aspoň trošku vyrovnaný výkon, lebo prvý tréning bol veľmi ťažký," hovorila po odchode z dvorca a medzi slovami si utierala potôčiky potu, stekajúce z tváre.

V slovenskej výprave, a napokon aj z úst soulského olympijského víťaza Miloša Mečíra, ktorý je v Pekingu v úlohe trénera tenistov, znejú slová o tom, že má Dominika priaznivý žreb. V nedeľu ju čaká nenasadená Francúzka Pauline Parmentierová. "Existuje nejaký dobrý žreb?," reagovala Cibulková. S Parmentierovou som vlani prehrala. Poznám ju, je to veľmi dobrá hráčka, pred dvoma týždňami vyhrala turnaj, takže to bude ťažké. Podstatné je, kto sa lepšie aklimatizuje a skôr sa s pekinskými podmienkami vyrovná. Dúfam, že to zvládnem." A potom potmehúdsky dodala: "Mohla by mať rešpekt pred mojím výsledkom z Montrealu a trošku sa ma báť, nie?"Miloš Mečíř, ešte deň predtým na otvorení slovenského domu nad žrebom tiež veľmi nemeditoval. "Treba hrať ako je vyžrebované. Brazílčan Bellucci nie je pre Dominika Hrbatého ľahký súper, ale mohlo to dopadnúť aj horšie. Dominika má pomerne dobrý žreb a je proti nenasadenej Parmentierovej favoritkou. Daniela bola trochu nešťastná, posledný rok hrala s Japonkou Sugijamovou asi štyrikrát, naposledy prehrala. Nerada s ňou hráva, ale každý zápas je iný. Preto je šport zaujímavý a uvidíme ako to dopadne."

Daniela sa podľa Mečířa pomaly dostáva do pohody. "Mala dosť dlhú pauzu po zranení, ešte nemá tak veľa nahraté, stále sa len rozbieha, ale videl som ju trénovať a zlepšuje sa. Ako rýchlo prelomí toto problematické obdobie, neviem. Ak by vyhrala prvé kolo, určite jej stúpne sebavedomie a dostane chuť do ďalších zápasov. Najťažšie je to prvé kolo."

Povrch, na ktorom sa v Pekingu hrá, je podobný tomu na US Open. "Trochu je rozdiel v rýchlosti povrchu na hlavnom a vedľajších dvorcoch, ale to je normálne, málokedy trafia presne."

Posledné dva dni je Peking zahalený v smogu a na slnko skúpy. "Potia sa nielen hráči, ale aj všetci okolo. Pravda, keď je opar, hrá sa príjemnejšie ako keď priamo svieti slnko. Ale ak niekto neznáša páľavu, a bude hrať na obed, navyše vyrovnaný a dlhý zápas, bude to mať kruté."

Slovenskí tenisti vedia, že budú hrať všetci traja v nedeľu, časový rozpis zápasov organizátori zverejnia v sobotu. Všetci dúfajú, že budú hrať večer.
Z Pekingu Marian Niton, Pravda.sk





DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 8. August 2008 15:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
no tak ja by som sa slov mecira nedrzal...uz par mesiacov vravi ako sa lacko i hrbaty zlepsuju a nijake vysledky nevidime....ale daniele verim, vravela, ze sa to zlepsuje, treningy su v pohode, takze ja zacinam verit v uspech aspon v prvom kole, teda tak ako vravela, ak sa psychicky nezlozi....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 8. August 2008 20:53 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 10. August 2008 17:25 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
Bože ale poniektorí novinari su ale (doplnte si hoci čo)...Prv hovori komentator že "olimpijske hry v ATENACH"...momentalne TASR pise tiež že v Atenach,a kedže väčšina portalov bere inf. z ta made,tak momentalne čitam na strankach to iste... :roll:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 10. August 2008 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
No a v jednom nemenovanom denníku,kde bývajú poväčšine dobré články som našiel že Davis Cup hráme proti Chorvátom na čele s Djokovičom. :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 10. August 2008 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 10:07
No a v jednom nemenovanom denníku,kde bývajú poväčšine dobré články som našiel že Davis Cup hráme proti Chorvátom na čele s Djokovičom. :)
ach ved to ani nestoji za rec...Motaci Slovaci :) ..Inak co sa tyka tych OH,aj dneska v PP Danielinho zapasu ten komentator povedal nieco toho typu ze OH v Atenach,pricom sa hra v Pekingu..




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy