Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Next
Author Enter your Message here

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 22. July 2008 23:08 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
hracky divakom ponukaju aj tu vizaulnu stranku si myslim..ja mocno rad pozeram na pekne hracky typu Danka, Masha, Kirilenko...nie len kvoli ich hraniu ;) ale prevazuje to hranie
inac ja mam mozno taku blbu otazku ale nejak som bud o tom nevedel alebo to este neni ani iste...takze to Daniela sa chysta aj na US open??? :o je to pravda?
Určitě je dost lidí, co se rádi kouknou na pěkné hráčky, ale tvrdit, že ženský tenis je na tom lépe než kdy jindy...
Ohledně US Open, proč by jej neměla Daniela hrát? Kvůli Olympiádě? Vždyť je to GS, který je pro hráčky povinný a Daniela na něm může body akorát získat. Podle všeho bude hrát i v New Havenu, pokud se na Olympiádě nezadaří.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Koučing
PostPosted: 23. July 2008 21:09 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|20. April 2024| 00:08
WTA ukončila projekt koučovania počas zápasov. Daniela sa k tomu vyjadrila po zápase s Govorcovovou takto: "Na ostatných dvoch turnajoch by mi to pomohlo. Pri návrate by bolo dobré dostávať rady od niekoho s odstupom. Ak by som mala hlasovať, bola by som za koučovanie na dvorci." Celý článok v angličtine je na stránke . V slovenčine ho .


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 24. July 2008 04:30 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Její názor mě nepřekvapuje.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 25. July 2008 22:23 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 10
Location: Východné Slovensko
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Tak to ani mňa.Teraz by to koučovanie potrebovala ako soľ.Hlavne si,ale musí začať viac veriť a až potom sa môže dostať tam,kde bola pred zranením.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 26. July 2008 11:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
ja by som tiez koucovanie nechala povolene.zeny ako tenistky su totiz ovela menej psychicky odolnejsie a vyzretejsie ako muzi,nevedia si rady a casto stracaju nervy a napady,co zmenit,aby sa zapas zlepsil.casto su bezbranne a myslim,ze kouc by im ako-tak pomohol.zial,uz sa to zamietlo,co mi je luto,i kvoli daniele




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Hantuchová vynecháva Montreal. Stihne OH?
PostPosted: 26. July 2008 20:55 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|20. April 2024| 00:08
Hantuchová vynecháva Montreal. Stihne OH?

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová nefiguruje v zozname aktérok hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA Tour Rogers Cup v kanadskom Montreale (Tier I, dotácia 1,34 milióna USD, tvrdý povrch).
Semifinalistka januárových Australian Open už po svojej prehre s Japonkou Ai Sugijamovou minulý týždeň na podujatí v kalifornskom Stanforde povedala, že jej účasť na prestížnom podujatí v krajine "javorového listu" zatiaľ nie je istá. V piatok podvečer verziu montrealskej neúčasti potvrdila aj Danielina mama a manažérka Marianna Hantuchová. "Áno, je to pravda," uviedla M. Hantuchová.
Dvadsaťpäťročná popradská rodáčka medzičasom nezvládla ani svoj vstupný zápas v Los Angeles proti Bieloruske Oľge Govorcovovej a spolu s wimbledonským podľahnutím Ruske Alise Klejbanovovej ťahá sériu troch neúspechov. Ako je známe, držiteľka troch singlových titulov pauzovala od polovice apríla takmer štvrť roka pre únavovú zlomeninu pätnej kosti pravej nohy.
Zatiaľ nie je známe, či a do akej miery je ohrozený Hantuchovej štart na OH v Pekingu, kde by sa mala predstaviť vo dvojhre, ale aj vo štvorhre po boku Janette Husárovej. Sekcia oznamujúca nasledujúci naplánovaný turnaj na oficiálnej internetovej stránke 12. hráčky svetového rebríčka je momentálne prázdna.


Zdroj: SITA, 25. júla 2008

Už neaktuálne, ale aby sme to tu mali. Som zvedavý, čo Daniela predvedie v Pekingu, ak tam samozrejme pôjde. Zranenie ju vyradilo v najnevhodnejšom čase a príprava na OH bola takmer nulová. S Janette sa stretnú zrejme až v Pekingu, takže aj 4hra bez serióznejšej prípravy bude asi o ničom. Aspoň ja na zázraky neverím.


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 29. July 2008 17:50 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Danielina oficiální stránka má ode dneška fórum. Podle všeho jej provozuje nějaká internetová společnost ze Slovenska a Daniela sama je v tom zainteresovaná. Zatím funguje pouze anglická verze, ale brzy by měla přibýt i slovenská. Buď jako subfórum nebo jako samostatné fórum. Tak uvidíme.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Ofic. stránka
PostPosted: 29. July 2008 18:08 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|20. April 2024| 00:08
Konečne nejaká zásadná zmena, nielen stará veteš v novom hábe. Fórum je pekná vec a ak by Daniela mala nebodaj sama niečo napísať, alebo si ho prečítať, tak spadnem zo stoličky, lebo na toto sa čaká už roky. Nuž ale keď je do toho údajne zapojená, tak snáď to bude aj realita. Na druhej strane sa obávam, že fórum sa stane x-tým klonom iných existujúcich fór, budú tam témy, fotky atď umiestnené na x iných miestach. Už sa to začalo preregistrovaním niektorých členov tohto fóra pod rovnakými nickami. Budem sledovať, čo z toho bude, ale mne zatiaľ stačí sedieť na tejto stoličke.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 29. July 2008 18:44 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
No 'cekla' som aj ja tu stranku, ale okrem toho fora, par pridanych historickych sprav a ich usporiadani v inej strukture, sa az tak velmi toho nezmenilo. Trosku obnovili vysledky ;). Uvidime, co z toho bude dalej......zmena tu uz raz bola. Zaujala ma este Danielina pripravovana charita.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 30. July 2008 13:09 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
mne sa osobne dankina oficialna stranka nepaci ...teda aspon ma nikdy nicim nezaujala ..no uvidime ,mozno ked tam daju svkforum alebo subforum k tomu anglickemu sa to pohne smerom dopredu ..a kebyze danka zacne odpisovat alebo aspon raz za cas sa vyjadrit ,to by bol pre mna priam zazrak ! uz kolke roky na to marne cakame ..ja strasne rada chodim na stranky Any ci Noleho ,pretoze okrem aktualnych sprav tam, ako isteze vsetci viete , nachadzam aj ich nazory ,nejake infosky ,pocity ....uvidime ako sa to rozbehne na dankinej stranke ,som zvedava ..ale zatial zostavam uplne verna tomuto foru !



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 30. July 2008 13:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
suhlas.noleho stranka a anina su fakt svetove ;) ana tam ma svoj diary,stranka prinasa fotogaleriu,aj highlighty takze spokojnost ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 31. July 2008 09:12 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
V reakci na kamilla v shoutuboxu - Osobně se nikam přesouvat nemíním, je pro to několik důvodů. Myslím, že vůči bleudragonovi, který před pár dny koupil tuhle doménu a platí za ní, by to nebylo fér. To je první důvod. Další je ten, že na oficiálním fóru se člověk nemůže vyjadřovat volnějším způsobem, jinak řečeno musí si dávat pozor na jazyk. Určitě nikdo nechcete, aby Daniela četla ptákoviny typu, že jí tenis už nezajímá a že jela akorát zkasírovat peníze za první kolo, když prohraje. Což jsou věci, které se čas od času objevovaly na mattově fóru a objevují se sem tam i tady. Přehánět to s kritikou se taky nedá, jelikož nechcete, aby Daniela cítila, že jí ani vlastní fandové nevěří. Navíc už tam začli spammovat jedinci, které jsme horko těžko vypuzovali odsud.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 31. July 2008 12:43 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
Hantuchová motivovaná a zvedavá na atmosféru

BARCELONA 31. júla (SITA) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa pripravuje na svoju druhú účasť na OH v barcelonskej Akadémii Emilia Sáncheza-Vicaria a Sergia Casala pod vedením kouča Ángela Giméneza (spoločne cestujú z Bratislavy do čínskej metropoly v nedeľu 3. augusta) a so sparingom Albertom Portasom. Dvadsaťpäťročná popradská rodáčka, ktorá pred štyrmi rokmi v Aténach vo dvojhre prehrala v 2. kole so Švajčiarkou Patty Schnyderovou 6:3, 1:6, 4:6 a vo štvorhre po boku Janette Husárovej (predstavia sa aj teraz v Pekingu) so švajčiarskym párom Myriam Casanovová, Schnyderová 3:6, 4:6, stavia vo svojej športovej hierarchii OH veľmi vysoko. "Vďaka nim hrám tenis. Pred dvadsiatimi rokmi som ako malé dievčatko videla triumf Miloslava Mečířa v Soule a požiadala som rodičov, aby mi kúpili raketu," cituje D. Hantuchovú internetový portál televíznej stanice Eurosport.

Držiteľku troch singlových trofejí z okruhu WTA zastavila v polovici apríla únavová zlomenina pätnej kosti pravej nohy. Od wimbledonského návratu prehrala tri oficiálne stretnutia zo štyroch (zdolali ju 42., 38. a 43. hráčka rebríčka). "Musím znova nájsť rytmus, veľa trénovať a zbierať zápasovú prax. Cítim sa však veľmi motivovane a v súvislosti s Pekingom som zvedavá na atmosféru. Keď budem mať čas, rada by som si pozrela súťaže v jednom - dvoch iných odvetviach," predznamenala semifinalistka januárových grandslamových Australian Open v Melbourne, ktorá sa v propagačnej knižke objavila naštylizovaná do úlohy jachtárky.

Z nadčasovejšieho hľadiska po spomenutom zranení Hantuchová o novej skúsenosti uviedla: "Tenis má mnoho paralel so životom - takisto sa striedajú priaznivé i zlé obdobia. Dôležité je nestratiť zo zreteľa svoje ciele. Keď sa všetko darí, je to pekné, ale aj na horšie fázy treba správne reagovať. Pri súpereniach nezáleží na tom, či sa človek cíti dobre alebo zle, vždy musí bojovať. Zároveň je nevyhnutné byť verný svojim hodnotám a zostať pri zemi. Na dvorci i mimo neho. Nádherným príkladom je Roger Federer."





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Ofic. stránka
PostPosted: 31. July 2008 16:06 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|20. April 2024| 00:08
Na fóre ofic. stránky už vyčíňa istá 18-ročná Austrálčanka a zakladá témy ako divá, ktoré sú už na množstve iných fór. Ako som už napísal, toto nie je cesta a kým to pôjde zostanem tu. Je však pekné, že to začína mať organizovanú podobu, no "zabehaní" fandovia sa tam zrejme masovo nepohrnú. Skôr to vidím pred "čerstvejších". Ale kto chce byť moderátorom, hláste sa adminovi, chcú mať pre každú tému jedného.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 31. July 2008 18:26 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|19. April 2024| 23:08
V reakci na kamilla v shoutuboxu - Osobně se nikam přesouvat nemíním, je pro to několik důvodů. Myslím, že vůči bleudragonovi, který před pár dny koupil tuhle doménu a platí za ní, by to nebylo fér. To je první důvod. Další je ten, že na oficiálním fóru se člověk nemůže vyjadřovat volnějším způsobem, jinak řečeno musí si dávat pozor na jazyk. Určitě nikdo nechcete, aby Daniela četla ptákoviny typu, že jí tenis už nezajímá a že jela akorát zkasírovat peníze za první kolo, když prohraje. Což jsou věci, které se čas od času objevovaly na mattově fóru a objevují se sem tam i tady. Přehánět to s kritikou se taky nedá, jelikož nechcete, aby Daniela cítila, že jí ani vlastní fandové nevěří. Navíc už tam začli spammovat jedinci, které jsme horko těžko vypuzovali odsud.

... v tomto pripade uplne s tebou suhlasim martin. Z toho fora vznika pomaly, ale isto neorganizovany chaos ;).


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy