Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Články o Danke
PostPosted: 30. June 2009 17:01 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:42
Britské noviny The Herald porovnali herný štýl Sereny a Daniely počas ich stretnutia vo Wimbledone.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 30. June 2009 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
Britské noviny The Herald porovnali herný štýl Sereny a Daniely počas ich stretnutia vo Wimbledone.
velmi pekny clanok...akurat sa venovali LEN daniele a nie serene............



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 30. June 2009 20:19 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
Britské noviny The Herald porovnali herný štýl Sereny a Daniely počas ich stretnutia vo Wimbledone.
velmi pekny clanok...akurat sa venovali LEN daniele a nie serene............
..konecne, nie? ;) ... 'williamsova' ma teda nezaujima... :D


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 30. June 2009 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
rozhovor Daniely po osemfinale pre dennik Sport:

''Veľmi rýchlo ma schladila“
DANIELA HANTUCHOVÁ bola prekvapená, ako Serena returnovala a do toho „pálila“

Čo hovoríte na stretnutie?

„Bolo veľmi ťažké. Podľa mňa hrala Serena jeden z najlepších tenisov zo všetkých zápasov, čo sme doposiaľ spolu odohrali.“

V závere prvého a na začiatku druhého setu ste mali naozaj čiernu sériu – pätnásť neúspešných výmen po sebe...
„To som ani nevnímala. Skôr som vnímala jej silu. Mala som chvíľami pocit, že som ani nedopodávala a loptička už bola znova pri mne. Hrozne do toho dnes pálila.“

Napriek tomu ste chvíľami solídne returnovali...
„To je možné, ale cítila som sa stále pod tlakom. Väčšinou, keď hrám zápas, je to o mne, nevnímam, kto je na opačnej strane. Keď však hrám so sestrami Williamsovými, tak je to opak. Jednoducho vždy je to na nich, aký majú deň. Keď nemajú dobrý, hlavne na tráve, tak mám šancu, ale keď hrajú ako teraz Serena, tak som na dvorci taký štatista.“

Nakoľko váš výkon ovplyvnila choroba?
„V tomto zápase už vôbec. Prvý týždeň to bolo ťažšie, hlavne v druhom kole proti Ťie Čeng som sa cítila hrozne. Snažila som sa to nevnímať. Na inom turnaji by to bolo zrejme iné, no tu som sa snažila dať do toho všetko.“

Serenu poznáte veľmi dobre. Čo vás v tomto stretnutí u nej najviac prekvapilo?
„Returny. Čakala som, že minimálne z nich urobí nejaké chyby a dá mi šancu dýchať aspoň pri mojom serve. Taktika proti nej bola vždy buď servovať do tela, alebo do forhendu. Jej forhend však teraz fungoval skvele, hlavne krížom, a bol delový. Preto som chvíľami ani nevedela, kam servovať.“

Hlavne na začiatku zápasu svietilo slnko, bolo veľmi teplo. Ako ste to znášali, najmä v súvislosti s vašimi predošlými problémami s dýchaním?
„Cítila som sa oveľa lepšie, dva dni mi veľmi pomohli. Teplo mi nikdy nerobí problém. Skôr som si vravela, že čím bude zápas dlhší, o to väčšia výhoda to môže byť pre mňa. Ale k tomu sme sa nedostali.“

Poznáte hráčky svetovej špičky. Sú sestry Williamsové pre vás najnepríjemnejšie súperky?
„Určite. Akurát cestou zo zápasu som sa zamyslela, že by som si z nimi aspoň raz chcela zahrať na antuke. Prečo vždy na tráve...? Väčšinou, ako som povedala, mám ja pod kontrolou priebeh. Keď hrám s nimi, je to v ich rukách.“

Dá sa hovoriť o nejakom „williamsovskom“ komplexe?
„Nie, absolútne nie.“

Ako ste využili víkendové dni voľna?
„Hlavne na oddych. Robiť čo najmenej vecí a hlavne čerpať energiu. V nedeľu na tréningu som hrala super, takže som si naozaj verila. Ale veľmi rýchlo ma schladila.“

Ako ste spokojná so svojím účinkovaním na tohtoročnom Wimbledone?
„Spokojná. Hlavne preto, že som nebola nasadená. Odohrala som skvelé zápasy, nečakala som, že budem môcť byť až v druhom týždni. Dodalo mi to veľa sebavedomia, aj chuť teraz na sebe pracovať.“

Čo si najviac ceníte na svojom súčasnom hernom prejave?
„Bojovnosť.“

Aký najväčší osoh vám prináša spolupráca s Larrim Pasosom?
„Ťažko povedať, ešte stále je iba v počiatočnej fáze, asi dva mesiace. Najviac mi zrejme dáva jeho brazílska húževnatosť. Oni radi makajú, aj ako osobnosť je tiež bojovník.“

Ste už dohodnutí na predĺžení spolupráce?
„Nedohadovali sme sa. Berieme to týždeň po týždni. On je v pohode, pozná ma a netlačí na dohodu na pevne stanovené obdobie.“

Aký máte najbližší program?
„Oddych. Zhruba tri týždne. Najbližšie ma čaká až turnajová šnúra v Amerike.“

Podľa neoficiálnych výpočtov by ste sa mali posunúť výrazne do tretej desiatky svetového rebríčka...„To je super. Hlavne, aby som na US Open už bola znova nasadená.“

Od roku 2004 sa vám stalo prvý raz, že ste neboli. Ako ste to znášali?
„Práveže lepšie. Žiadne tlaky. Povedala som si, čím ťažšie, o to lepšie.“


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 30. June 2009 20:39 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
Hodnotenie Larriho Passosa:

Napriek prehre nemá Larri Passos z účinkovania zverenky vo Wimbledone zlý dojem, práve naopak: „Spolupracujeme zatiaľ dosť krátko na to, aby som mohol komplexnejšie hodnotiť. Mám však pocit, že v porovnaní s obdobím, keď sme začali trénovať, sa jej hlavne vrátila sebadôvera. Je odhodlaná pracovať na sebe. Odohrala tu dobrý turnaj, akurát posledný zápas jej nevyšiel podľa predstáv. V osemfinále je to vždy náročné, možno keby hrala proti inej súperke, bolo by lepšie. Ale Danielinu hru vidím teraz oveľa lepšie ako predtým. Hrá vyrovnanejšie, vie sa lepšie dostať do zápasu, viac verí svojej hre. Počas tohto turnaja bola chorá, nemohla pracovať tak tvrdo, ako by sme chceli. Vtedy je to ťažké, lebo stále musíte dávať pozor na svoje zdravie.“

cely clanok


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 29. August 2009 15:16 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
Tenis-US Open: Hantuchová sa upísala Adidasu

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa tri dni pred štartom US Open dohodla na spolupráci s firmou Adidas.

V odevoch s tromi pásikmi sa objaví už na záverečnom grandslamovom podujatí roka, nemal by medzi nimi chýbať top purpurovej farby či kobaltovo modré kraťasy.

Hantuchová sa stane súčasťou hráčskeho rozvojového programu spoločnosti Adidas a bude spolupracovať s trénermi Svenom Groeneveldom, Darrenom Cahillom či kondičným trénerom Gilom Reyesom.

Hantuchová sa na spoluprácu s Adidasom teší. "Pre vrcholového športovca je dôležité, aby mal k dispozícii tie najkvalitnejšie produkty. Adidasu patrí vďaka invenčnému a progresívnemu prístupu momentálne na trhu pole position. Mimoriadne atraktívny je rozvojový progam, ktorý funguje od roku 2006. V radoch Adidas tímu totiž pracujú špičkoví svetoví tréneri a ja budem môcť využiť ich cenné rady," povedala Hantuchová na svojej oficiálnej'webovej stránke.

Slovenská dvojka sa v úvodnom kole US Open ako nasadená dvadsaťdvojka stretne s Američankou Meghann Shaughnessyovou.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 29. August 2009 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
Táááák ja som veľmi rád že Daniela zmenila značku(podla reakcii co som sa mohol docitat inde som jeden s mála),Nike sa mi zdalo dosť nudné a adidas má veľmi pekné kolekcie :D napr. aj ten officialny sa mi páci :) myslim ze bude na Daniele dobre vyzerat 8-)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 29. August 2009 18:16 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
Ako Adidas robí bezpochyby pekne veci ale na nápady Nike zatial nemá ;) Ale samozrejme len po outfity kotre nosí Williamsova alebo Sarapovova, tie maju vysostne právo v Nike...Snad v Adidase dostane Daniela nejaku vlastnu kolekciu pretože tie Nike veci jej na jej posatvu neuveritelne pasovali a Adidas sa hodí pre Ivanovic alebo Safinu ale zatial si Danielu v týchto predstavit neviem :? Ja som rád aj za novy tím pretože všetky hráčky Adidasu okrem Ivanovicovej su na vzostupe tak hádam aj my niečo pocítime ;) Veci ktore Daniela predstaví na US open su farebne fajn ale strihovo nie pre Danku si myslím. Inak je zvláštne že ten najlepší outfit dali Ane Ivanovicovej ktorá momentálne na byvalu svet. jednotku nič neuhrá, a zatial čo Adidas ma aj svetovu jednotku tá nosí veci ktoré maju na sebe aj ostatne hráčky z Adidas tímu. Alebo Anu by mohla vystriedat Cirstea ktorá predvádza krasny tenis. Tu vidno, že tieto značky v tenise pozeraju nielen na výkon ale predovšetkým na krasu a komerciu. Ivanovicova, Sarapovova a aj Vaidisova su toho príkladom. Aj tak stale nechapem ako je mozne že Vaidisova je stale hlavnou tvárou Reeboku a dovolia jej navrhovat hlavne dresy. Ozaj nechapem.

Inak Danke by sekla Stella Maccartney ale ta už vymenila Kirilenko za Wozniacki.



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 29. August 2009 20:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 10:42
Nech si pre mňa za mňa ide aj nahá,len nech nevypadne v prvom kole :) . Aj keď ja viac sympatizujem s Nike


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 30. August 2009 09:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
Ja som rada,ze presla k Adidasu. Adidas mi je v poslednych mesiacoch sympatickejsie,pri Nike mam niekedy pocit,ze u nich existuje len Serena a Sharapova,inak vsetky hracky sa prezentuju skoro v tom istom. A v poslednej dobe ich napady akoby vobec neboli to,co byvali. Adidas mam radsej,pacia sa mi saty Ivanovicovej,ale aj uplne slintam pri pohlade na kusky od Stelly MC! Skoda,ze prave tie nebude Daniela nosit. Myslim ale,ze jej tie ostatne veci od Adidas svedcat budu. Ovela viac mi ale zalezi na tom,ze spoji sily so svetoznamymi trenermi Adidas,snad jej to pomoze k rozvoju jej kariery.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 30. August 2009 14:52 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
Hantuchovej sa "crazy" New York páči, je pripravená

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová má pred sebou jubilejný desiaty štart medzi seniorkami na záverečnom štvrtom grandslamovom turnaji roka US Open v New Yorku, deviaty v hlavnej súťaži dvojhry.

V sezóne 2002 bola v miestnom štvrťfinále, na ostatných dvoch ročníkoch sa lúčila už v 1. kole.


Teraz sa 26-ročná popradská rodáčka na úvod stretne so skúsenou Američankou Meghann Shaughnessyovou, ktorá po vleklých problémoch s ľavým kolenom využíva tzv. chránený renking. V štandardnom poradí WTA Tour totiž momentálne figuruje až na 916. pozícii. Niekdajšia jedenástka počítačového poradia má proti Slovenke nepriaznivé skóre 1:4. Predvlani na tráve v holandskom Hertogenboschi odstúpila za stavu 6:3, 3:6, 3:5 a 0:30 pre zranenie ľavého členka.


Hantuchová nasadená v lokalite Flushing Meadows ako dvadsiata druhá čelila v 1. kole na predchádzajúcej súčasti "veľkej štvorky" v londýnskom Wimbledone iba 15-ročnej britskej držiteľke voľnej karty Laure Robsonovej, jej najbližšia súperka Shaughnessyová má raz toľko.


"Meghann poznám veľmi dlho, odohrali sme spolu dosť súbojov. Viem, že ju vôbec nesmiem podceniť. Má veľmi kvalitný prvý servis, hrá agresívne. Ťažko sa proti nej dostávam do rytmu, pretože ona dáva typické americké ´bomby´. Ak jej pôjde podanie, môže to byť veľmi zložité. Pamätám si, že vlani ma tu takto ´odpálila´ Grönefeldová. Navyše, úvodné zápasy na grandslamových turnajoch bývajú pre nasadených hráčov vždy nevďačné. Je úplne jedno, proti komu nastupujete - treba sa rozohrať a každý sa chce ukázať," povedala Daniela Hantuchová pre agentúru SITA počas sychravého piatkového newyorského


Semifinalistka melbournských Australian Open 2008 si síce 18. augusta v Kanade proti kazašskej reprezentantke s ruským pôvodom Jaroslave Švedovovej pokazila tohtoročnú tajbrejkovú bilanciu z 12:2 na 12:4 (po tom, ako viedla 4:1 na gemy v prvom sete a 5:1 v druhom), celkovo však vyjadrila so svojou formou na zaoceánskych "hardových“ podujatiach spokojnosť. Zdolala napríklad Rusku Veru Zvonarevovú či Poľku Agnieszku Radwanskú a ťahá úctyhodnú sériu siedmich úspechov v trojsetových dueloch.

"Ukázalo sa, že tri prípravné turnaje na tvrdom povrchu zrejme boli optimom. Na tom štvrtom som už pociťovala únavu, to však vyplynulo aj z dobrých výsledkov na predchádzajúcich podujatiach. Odohrala som dosť zápasov a mám za sebou vydarené leto. Dúfam, že to budem môcť povedať aj po jeho newyorskom vyvrcholení. Pár dní som si oddýchla a cítim sa byť kvalitne pripravená. Hneď po turnaji v Toronte som sa presunula do New Yorku a až na zopár výnimiek som trénovala priamo v dejisku US Open. Väčšinou to bolo s americkými chalanmi, ktorých dodala moja agentúra,“ uviedla bývalá päťka počítačového poradia D. Hantuchová.


Zverenkyňa Larriho Passosa si špecifickú atmosféru medzinárodných otvorených majstrovstiev Spojených štátov amerických pochvaľuje: "US Open sú určite najbláznivejšou zo súčastí Grand Slamu, veľa sa tu toho deje. Mne sa celý ten ´crazy´ New York veľmi páči. Najmä večerné zápasy sú zábavné - publikum v horných radoch sa pohybuje aj počas výmen, cez prestávky hrá hudba, je to skôr ako na basketbale. Po konzervatívnom Wimbledone príjemná zmena. Niekedy je toho ruchu až priveľa, človeku sa ťažko koncentruje a aj transporty po meste sú dosť náročné, ale napriek tomu ide o jeden z tých krajších turnajov počas sezóny.


Držiteľka kompletnej zbierky grandslamových titulov v miešanej štvorhre Hantuchová si po prvý raz od roku 2006 v newyorskom debli žien zahrá so svojou inak tradičnou partnerkou na "okruhu“ a zároveň veľkou kamarátkou, Japonkou Ai Sugijamovou. Spoločne sa nachádzajú na 6. priečke v bodovaní Race to the Sony Ericsson Championship 2009. Na novembrové "výberové“ MS WTA Tour do Kataru postúpia prvé štyri páry.

"Samozrejme, že je to pre nás špeciálna motivácia. Pokúsime sa ešte zabojovať. Zahrať si na šampionáte by bolo pekné. Dosť sme toho v tejto sezóne dosiahli, škoda však, že nám nevyšlo zopár zápasov - mohli sme teraz byť k tomu prípadnému štartu v Dauhe ešte bližšie."


Slovenská dvojka súčasnosti, pochopiteľne, zaregistrovala zdravotné problémy internej jednotky Dominiky Cibulkovej, ktorej tento týždeň diagnostikovali únavovú zlomeninu ôsmeho rebra na pravej strane. "Želám jej, aby sa čo najrýchlejšie vyliečila a ešte stihla aspoň záver sezóny, hoci sa neradno unáhliť. Sama dobre viem, aké sú problémy tohto typu nepríjemné," podotkla Hantuchová, ktorú vlani na štvrť roka odstavila únavová zlomenina pätnej kosti pravej nohy.



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 1. September 2009 12:37 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
Ja som rada,ze presla k Adidasu. Adidas mi je v poslednych mesiacoch sympatickejsie,pri Nike mam niekedy pocit,ze u nich existuje len Serena a Sharapova,inak vsetky hracky sa prezentuju skoro v tom istom. A v poslednej dobe ich napady akoby vobec neboli to,co byvali. Adidas mam radsej,pacia sa mi saty Ivanovicovej,ale aj uplne slintam pri pohlade na kusky od Stelly MC! Skoda,ze prave tie nebude Daniela nosit. Myslim ale,ze jej tie ostatne veci od Adidas svedcat budu. Ovela viac mi ale zalezi na tom,ze spoji sily so svetoznamymi trenermi Adidas,snad jej to pomoze k rozvoju jej kariery.

... uff, tak dlhsie som bola mimo informacii a Daniela ma prejdenim k Adidasu prekvapila. Vyzera v tom inak, clovek bol u nej zvyknuty na Nike. Adidas jej snad povoli napis Slovensko v zapasoch Fed cupu. Od Nike som toto obmedzenie povazovala za dost uzkoprse.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 1. September 2009 17:39 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
Z Dankinho denníčka:

Good morning all and what a lovely pre-fall day! I'll start off my first entry by saying how much I adore New York. I'm thinking of living and studying here when I'm done with tennis. The city has so much to offer! And this time of year, being here and playing in the Open is amazing.

Well, I am through to the 2nd Round after winning my first match yesterday. I had a feeling yesterday that things would turn out nicely for me. I woke up at 8am, had a light bf of juice and a banana and went for a relaxing walk with my brother who arrived from Bratislava two days ago (so he's a little jet lagged!). We are staying at our dearest friend's Jim and Jennifer's duplex on Madison Avenue on the Upper East Side, so Central Park is only a few mins away. I love the Park and going for walks to unwind and people watch. My trainer Pat Etcheberry (he is the BEST!) was waiting for me when we returned, ready to start our morning workout session. Then my brother, his girlfriend Lucia, Pat and coach Larri Passos and I had a BIG food coma-level lunch, since I was scheduled to play not before 6pm. I got my equipment together, my racquets freshly strung and stenciled, my apparel and everything packed in my Prince Pro Team bag and got on the practice courts at 4pm. Had to wait a little bit - about another hour before my match, I had some more pasta. Gotta keep my energy levels up!

It felt awesome to play in front of such energetic and enthusiastic NY fans on Louis Armstrong - there is nothing like it! I started off well... firing away in the first set. I struggled a little bit through the second but finished strongly wining five straight games in the 3rd! It was past 11pm by time I got back to my temp home. Had a quick dinner (more food!) and relaxed a bit with my (beaming!) team and was in bed by midnight!

I am up and at it again today and actually heading off to practice, so that's it for now...More to come and thanks to everyone for the support.

Lots of love,
Dani



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 1. September 2009 18:05 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
^^ Tos kde vyhrabošil?
Co jsem viděl, tak těch enthusiastic NY fans on Louis Armstrong tam bylo fakt hafo, obzvlášť jakmile začal zápas Williamsové. ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Články o Danke
PostPosted: 1. September 2009 18:13 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|28. March 2024| 11:42
bolo ta na facebooku, Daniela to písale pre spoločnost Prince a mám to medzi skupinami na facebooku. ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy