Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 14. August 2008 07:47 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
LoArmistead

Tak ty si politik? Tak preto voláš Danielu slečna Hantuchová? Veľmi neosobné a chladné oslovenie pre Danku, veď toto je jej neoficiálne fórum, tu by si sa mohol trošku viac odviazať a nebyť taký naškrobený, nič v zlom samozrejme, len ma furt mýli ten tvoj obrázok pod tvojim menom, mi to skôr pripomína Mr. Beana ako nejakého vážneho politika :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 14. August 2008 09:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
LoArmistead

Tak ty si politik? Tak preto voláš Danielu slečna Hantuchová? Veľmi neosobné a chladné oslovenie pre Danku, veď toto je jej neoficiálne fórum, tu by si sa mohol trošku viac odviazať a nebyť taký naškrobený, nič v zlom samozrejme, len ma furt mýli ten tvoj obrázok pod tvojim menom, mi to skôr pripomína Mr. Beana ako nejakého vážneho politika :lol:
Tak tebe pripomina Sarkozy skorej Mr.Beana? :lol: :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 14. August 2008 09:47 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
Interview s Danielou z Pravdy. Exemplární příklad namyšlenosti. :roll:


Čím sú pre vás olympijské hry?
Najvýznamnejším turnajom na svete. Wimbledon je slávny, ale hrá sa každý rok, o olympijskú medailu sa bojuje raz za štyri roky. Milujem to tu. Atmosféra je úžasná, reprezentujem krajinu. Je to môj športový vrchol.

Kde sa vo vás vzalo olympijské nadšenie?
Mala som päť rokov, keď Miloš Mečíř vyhral Hry v Soule 1988. Vtedy som prvý raz pozerala tenis v televízii a požiadala mojich rodičov, aby mi kúpili raketu.

Ako sa vám páčil otvárací ceremoniál?
Bol úžasný. Je až neuveriteľné, byť súčasťou niečoho veľkolepého. Neprekážalo mi ani to, že sme museli dlho stáť a mňa omínali topánky až do krvi (ukazuje, ako má obe chodidlá oblepené). Nič nám neprekážalo, všetci boli k sebe úprimní a milí. O tom je olympiáda - dáva ľudí dohromady. Nezáleží na športe, postavení v rebríčku, farbe pokožky. Cítiť priateľstvo. Dokonca aj my tenisti sa na seba usmievame. Nie ako na klasických turnajoch, kde už keď sa vidíme, máme toho dosť.

Páčil sa ceremoniál aj vášmu trénerovi Ángelovi Gimenezovi?
Áno veľmi. Bol už v Soule, keď Sabatiniová získala striebro. Tam pochodoval s Argentínou, tu so Slovenskom, ale za Španielsko ešte nie (smiech).

Ste už na druhých olympijských hrách. Aké boli Atény a aký je Peking?
Takáto olympiáda dlho nebude. Nie je jediné krivé slovo, ktoré by som mohla povedať, nie je jediná vec, ktorá by sa dala vytknúť. Číňania myslia na všetko. V nedeľu som si zabudla u vypletača rakiet tlmič. Okamžite mi ho doniesli. V Aténach by to trvalo pol hodiny. Pred štyrmi rokmi som bola olympijský nováčik, z mnohého ešte vyhúkaná, teraz viem, že prioritou je tenis a dokážem sa udržať pokojná. Mám viac skúseností. Aj olympijská dedina v Pekingu sa mi páči viac. Prostredím aj infraštruktúrou. Budovy sú vysoké, ani sa toľko nenachodíme.

Nie každý hráč sa ubytoval v dedine, viacerí dali prednosť hotelu. Vy nie. Prečo?
Nepovedala by som, že tenisti sú rozmaznaní, ako si mnohí myslia, akurát sú zvyknutí na iné štandardy a chcú to mať aj tu ako na ostatných turnajoch. Mne sa, naopak, páči, že môžem byť s inými športovcami a keď niekto donesie medailu, som priamo v centre diania. Turnajov je predsa toľko, že je príjemné mať aj iné zázemie, zažiť inú atmosféru. Dobre, možno sú podmienky v dedine ťažšie, ale môžeme byť spolu. Uznávam, niekto ako Federer by sa v dedine nemohol ani pohnúť, na druhej strane Nadal je tu. Výber je na každom jednom. Ja som si vybrala olympijskú rodinu.

Ale na rozdiel od ostatných máte k dispozícii auto.
Rada vysvetlím. Bolo by jednoduchšie sadnúť si do autobusu, veď areál je hneď za rohom. Ale môj tréner nemá na akreditácii taký symbol, aby sa dostal do autobusu, navyše býva v hoteli. Preto mám auto, chodím ho vyzdvihnúť a po tréningu ho vezieme späť do hotela.

Spomínate na študentské časy, keď v jedálni stojíte s táckou v rade?
Ani to mi neprekáža. Jedáleň je otvorená 24 hodín, môžem sa prísť najesť kedykoľvek. Sú tam športovci, cítim sa ako doma. Naopak, na turnajoch síce jeme v reštauráciách a možno je ten pocit komfortnejší, ale na jedlo čakáme oveľa dlhšie.

V Číne vraj treba ochutnať všetko. Experimentujete?
Držím sa klasiky, toho čo poznám, najmä cestovín. Čínska strava je zradná. Niektoré veci pekne vyzerajú, ale vôbec nechutia. Iba ryža. Sťažovať sa nemôžem, výber je tam dostatočný.

Čo robíte vo voľnom čase?
Veľa ho nemám, žijem športom. Okrem tréningov na kurte posilňujem, strečujem, chodím na masáže. Keď sa dá, pozerám dévédečka. Som úplný blázon do Priateľov, videlo som ich vari stokrát a stále ich môžem sledovať donekonečna. Sem tam si otvorím učebnicu taliančiny, dočítala som Alchymistu a po anglicky román od jednej austrálskej spisovateľky s názvom Dolce vita.

Koho slávnejšieho ako vy ste stretli v olympijskej dedine?
Nebolo to v dedine, ale počas ceremoniálu som sa odfotila s čínskym basketbalistom Mingom a s Američanom Kobe Bryantom - bol veľmi zlatý.

Vás spoznávajú a fotia sa s vami?
Áno, ale priznám sa, že drvivú väčšinu športovcov ani nepoznám. Snažím sa mrknúť na akreditačný preukaz a prečítať si meno, nie vždy sa to podarí. Ale ak sa chcem v pokoji najesť, do jedálne musím ísť zamaskovaná čiapkou.

Už ste spoznali Peking?
Žijem iba olympiádou. O mesiac sa sem vrátim na turnaj a budem mať viac času. Aj na mesto.

Hry sa pre vás skončili. Budete aj tak chodiť na tenis?
Celý rok ho mám dosť a ani v telke, keď nehrá Federer, ho nedokážem pozerať. Určite sa pôjdem pozrieť na iné športoviská. Chcela by som na basketbal a na plávanie. Rada by som si to tu užila. Z olympiády sa ťažko odchádza. A letenka je otvorená...

Dajú na hrách získať nové priateľstvá, alebo sú to len povrchné známosti. Spriatelili ste sa s niekým tak, že ste ostali v kontakte aj po hrách?
Niektoré sú povrchné a niektoré hlbšie, záleží, do akého stavu to chce človek dotiahnuť. Som rada, že som mala možnosť spoznať slovenských športovcov, v Aténach najmä Martinu Moravcovú. Samozrejme, je ťažké nadväzovať bližšie priateľstvá, každý sa snaží koncentrovať na svoje vystúpenia. Ale keď už skončíme, ako ja napríklad teraz, určite sa budem snažiť, nech je to v akýchkoľvek športoch, prísť našich pozrieť a podporiť. Po Aténach nezostal nik, s kým by som si písala maily, ale možno tu sa niečo črtá...

pravda.sk


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 14. August 2008 16:45 
Offline
User avatar

Joined: 02. June 2008
Posts: 22
Location: Plzeň/Praha
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
Teď to bude dost off topic za což se omlouvám:o)

Ano je to Sarkozy i když hodně karikovaný takže by se dal uznat i Mr. Bean :lol: A nevím jestli oslovení "slečna Hantuchová" má něco společného s mým povoláním:o) Jak říká jedna moje známá "krávy jsme spolu nepásli", tudíž proto vykám:o) Nevím jestli je to přežitek nebo chladné ale já to zkrátka tak dělám.

A k tomu rozhovoru. Vypadá fajn, doufám že Martinova poznámka o namyšlenosti je ironická. Omlouvám se, mám-li dlouhé vedení :lol:

Ještě jednou se omlouvám za off topic a přeji všem hezký den.



„ Jest cosi shnilého v království dánském.“


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 14. August 2008 19:42 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
velmi mily rozhovor ..podla rozhovoru mozno sudit,ze daniela nie je vobec namyslena ,ale len si nechava od novinarov patricny odstup ..iste ma strasne vela negativnych skusenosti ,najma od slovenskych tzv.novinarov ,ktori jej uz mnohokrat ublizili ..strasne mile vyjadrenia o olympijskej dedine , a najma ma dostalo objasnenie toho auta ..naozaj super clanok, ktorym si ma slecna Hantuchova este viac ziskala ;)
a este jedna vec : s takym Bryantom by som sa aj ja rada cvakla 8-) zavidiiiim :mrgreen:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 15. August 2008 08:07 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
Normálne mám pocit, že ten rozhovor nerobila Daniela, nechcem rýpať, ale buď mala super náladu alebo to ten novinár troška upravil, naozaj som ešte taký pohodový, úprimný rozhovor plný skromnosti od Daniely nečítal. Keby takéto rozhovory vždy poskytovala, tak by asi nikto ani na chvíľku nerozmýšlal o nejakej namyslenosti. Ozaj rozhovor na zarámovanie ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 22. August 2008 19:58 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
Hantuchovú vyrušili husy

NEW HAVEN 22. augusta (SITA) - Slovenskej tenistke Daniele Hantuchovej nepriala vo štvrtok na turnaji v americkom New Havene ani príroda. Dvanástka svetového rebríčka WTA Tour a druhá nasadená čelila vo štvrťfinále dvojhry trom mečbalom Francúzky Alizé Cornetovej, keď jej prípravu na podanie zdržal hlasný prelet niekoľkých desiatok divokých husí ponad areál na Yale Avenue.

Semifinalistka januárových Australian Open musela vo štvrtok pociťovať frustráciu aj po jednej z výmen v koncovke zápasu. Nesúhlasila s čiarovým rozhodcom, ale už nemala k dispozícii výzvu na kontrolu systémom Jastrabie oko. "Videla som značku a empajrová takisto. Pripustila, že mám pravdu, ale povedala, že už bolo prineskoro opraviť verdikt. O niečom takom som ešte nepočula. Bolo to dosť zvláštne. Nechápem, prečo nezmenila to zahlásenie," povedala D. Hantuchová. K desaťminútovému ošetrovaniu Cornetovej uviedla: "Človek si za tie roky zvykne. Veľa hráčok to robí. Nič nezmôžete."

Hantuchová ťahala v New Havene vo štvrtkovom štvrťfinálovom programe za kratší koniec aj vo štvorhre po boku domácej veteránky Lindsay Davenportovej, s ktorou by sa mala predstaviť v debli na blížiacich sa US Open v New Yorku. Proti Ruskám Anastasii Rodionovovej a Galine Voskobojevovej nevyužili mečbal pri skóre 9:8 v zápasovom tajbrejku. Na tlačovej konferencii najprv mali padnúť otázky ku štvorhre, keď však do približne desiatich sekúnd žiadna neprišla, Davenportová odišla so slovami: "Okej, no dobre."

Držiteľka troch titulov z okruhu WTA Hantuchová si v 1. kole hlavnej súťaže dvojhry na US Open v New Yorku zmeria sily s niektorou z kvalifikantiek.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 11. September 2008 15:36 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
Na stranke ITF je flashback k danielinmu tazeniu na okruhoch



Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 25. January 2009 22:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 13:53
Albert Portas: Hantuchovej chýbajú víťazstvá

Barcelonský dlháň ALBERT PORTAS prevzal vlani na sklonku roka slovenskú tenisovú dvojku Danielu Hantuchovú od Angela Gimeneza. Po Hantuchovej prehre v 3. kole sme sa s jej novým koučom pozhovárali.

Čo rozhodlo o postupe Cornetovej?

„Zlomilo sa to v druhom sete, keď niekoľko šťastných úderov Francúzky v úvode znamenalo brejk a namiesto 2:0 či 2:1 bolo 1:2 a trochu to Danielu vyviedlo z koncepcie. V 1. sete skvele dodržiavala taktiku, no potom sa tlačila nesprávne cez jej forhend a prišli aj niektoré zbytočné chyby."

Len nedávno ste sám skončili hráčsku kariéru. Nakoľko rozdielna je práca so ženami?

„Potrebujú veľa podpory, sebadôvery a cenné rady. Ženská psychika je trochu iná, ale nemyslite si, že v mužskom tenise nedochádza k veľkým zvratom."

Daniela po tomto turnaji spadne kamsi do stredu štvrtej desiatky rebríčka. Vlani bola späť v top ten. Už raz sa škriabala hore a život ukázal, že to je nesmierne ťažké. Dokáže to znovu?

„Má na to, ale nemožno zabúdať, že vlani ju po dobrom štarte vyradilo na dlhší čas nepríjemné zranenie. Obdivujem na nej, ako svedomito trénuje a má chuť znovu nabrať dobrú formu."

Od novembra 2007 nevyhrala nad vyššie postavenou súperkou. Prečo?
„Ženský tenis sa čoraz viac vyrovnáva, je v ňom neúprosná konkurencia a sila, prvých 15 - 20 hráčok sa už ťažko zdoláva."

Daniela však nad súperkami ako Radwanská či Cornetová vlani vyhrala, no tohto roku v Sydney či Melbourne s oboma prehrala a obe sú už vyššie, pred ňou. Neuniká jej táto nová generácia súperiek?
„Môže s nimi bojovať, ale potrebuje víťazstvá. A to dobré víťazstvá nad silnými hráčkami, aby si prinavrátila sebavedomie. Presne tu je aj úloha trénera ju povzbudiť, poradiť a popracovať na slabinách."

V príprave na túto sezónu ste zašli na Floridu a spolupracovali aj s renomovaným kondičným trénerom Patom Etcheberrym, ktorého rukami prešli Sampras, Agassi, Selešová, Hingisová, svetová špička. Na čo ste sa zamerali?

„Najviac na prácu nôh. Prirodzene, Pat je superodborník, ale za mesiac sa všetko nedá. Všimol som si, že proti Cornetovej mohla ísť Daniela viac do kolien, nižšie. Budeme v tom pokračovať, sezóna sa len začína."



Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 25. January 2009 23:17 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
Díky za přeposlání. Vesměs je to tak, jak už jsme se bavili. Zlomilo se to na začátku druhého setu v té zmíněné hře. Chybí sebevědomí a chtělo by to výhru nad nějakou dobrou hráčkou, aby se navrátilo.
btw. poslední dobou tu zrovna moc článků o Daniele není. :(


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 26. January 2009 14:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
btw. poslední dobou tu zrovna moc článků o Daniele není. :(
no to som si aj ja vsimol, ale bude to tym, ze v sucasnosti sa na slovensku novinari viac obracaju na dominiku ako na danielu........... :(



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 27. January 2009 17:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
btw. poslední dobou tu zrovna moc článků o Daniele není. :(
no to som si aj ja vsimol, ale bude to tym, ze v sucasnosti sa na slovensku novinari viac obracaju na dominiku ako na danielu........... :(
No hej, Dominika je vseobecne oblubenejsia ako Daniela a teraz sa Dominike dostava pozornosti i preto, ze je slovenska jednotka. U mna osobne sa vsak nic nemeni. Pre mna je Daniela stale cislo jeden, aj napriek tomu, ze sa jej tak nedari.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 27. January 2009 22:56 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
Hantuchová: Keby som mala Sugijamovej hlavu

Slovenská tenisová dvojka Daniela Hantuchová mala včera na Australian Open veľkú radosť. Vedno s Japonkou Ai Sugijamovou postúpili do semifinále štvorhry cez svetové jednotky Blackovú a Huberovú po odvrátení siedmich mečbalov.

Hrali ste už niekedy lepší deblový zápas?

„Asi nie. Toto bol skvelý tenis s neuveriteľnými výmenami v závere a zázračnými zákrokmi mojej partnerky na mečbaly. Hoci sme svetové jednotky zdolali aj v Sydney, toto má predsa len väčšiu cenu."

Odvrátili ste už niekedy sedem mečbalov?

„Nikdy. Klobúk dolu pred Sugijamovou, ako ma podporovala."

Čo ste si pomysleli v tajbrejku tretieho setu za stavu 2:6?

„Nebol čas na rozmýšľanie. Hrali sme loptu za loptou a verili, že sa čosi stane. Nejako sme to chceli otočiť. Od 6:6 sme už nič nepočítali."

Viedli ste v prvom sete 3:0, a prehrali ho v tajbrejku. Zdalo sa nám, že ste hrali lepšie vtedy, keď priháralo.

„Až do 3:0 sme predviedli najlepšiu našu štvorhru vôbec, bez jedinej chyby. Ale asi máte pravdu, zabrali sme najviac, keď sme doťahovali."

Čo si ceníte najviac na Sugijamovej?

„Bojovnosť, nepoddajnosť. Jej je jedno, či je 5:0 alebo 0:5, stále bojuje, povzbudzuje. Keby som tak mala jej hlavu, tak som dnes vo dvojhre oveľa ďalej. Ešte sa od nej môžem veľa učiť. Aj rýchlosť. Je úžasné, čo dokáže."

Ste v japonských médiách aj vďaka nej veľmi populárna?

„Japonci milujú tenis. Myslím si, že som populárna aj bez tej štvorhry. Vždy, keď hrám v Tokiu, tak je okolo mňa plno novinárov. Vraj im dokonca pripomínam nejakú rozprávkovú bytosť."

Vynahradí vám nejako tento úspech vypadnutie v dvojhre?

„Prirodzene. Ba mám veľkú radosť, že sa aj vďaka deblu zo zápasu na zápas zlepšujem. Cítim to najmä v podaní a hre na sieti. Určite to napráva dojem z dvojhry. Už samotné grandslamové semifinále je pekné."

Čo poviete na Cornetovej vedenie nad Safinovou 5:2 v 3. sete a dva mečbaly?

„Neprekvapilo ma to, tvrdila som, že Cornetová je dobrá hráčka, bola blízko. Vidíte, ako sa vie na jedinej lopte zvrtnúť osud. Safinová mohla skončiť v 4. kole, a teraz môže získať trofej."

Onedlho hráme v Bratislave Fed Cup s Belgickom. Prídete?

„Odpoviem až na konci turnaja."





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 28. January 2009 17:29 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
jojojooooooooo, konecne nejake clanocky :D najviac sa mi pacila otazka na popularitu v japonsku a danielina skromna odpoved :lol: ale co uz, ked je uz raz popularna, preco sa tym nechvalit?????



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 28. January 2009 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|13. May 2024| 14:53
jojojooooooooo, konecne nejake clanocky :D najviac sa mi pacila otazka na popularitu v japonsku a danielina skromna odpoved :lol: ale co uz, ked je uz raz popularna, preco sa tym nechvalit?????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy