Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 10. August 2008 18:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
No veď poniektorý športoví moderátori mám pocit ani nevedia koľká bije.A to si nevidela asi sumár čo bol na ČT 2.Nevedel povedať meno svetovej jednotky,ktorá sa odhlásila z Pekingu.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 11. August 2008 14:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
No a v jednom nemenovanom denníku,kde bývajú poväčšine dobré články som našiel že Davis Cup hráme proti Chorvátom na čele s Djokovičom. :)
ach ved to ani nestoji za rec...Motaci Slovaci :) ..Inak co sa tyka tych OH,aj dneska v PP Danielinho zapasu ten komentator povedal nieco toho typu ze OH v Atenach,pricom sa hra v Pekingu..
este sa mi pacilo, ze vravel, ako zabrzdila daniela pad v rebricku, ktory sa zacal v roku 2001 a padla na 38. miesto...........ja by som bol lepsi komentator, padala v roku 2003 a na 54. miesto :lol: :lol: :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 11. August 2008 20:02 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
nad takymito drbmi sa neda nepozastavovat ... :roll: jediny koho uznavam je pan Slepicka ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 12. August 2008 10:49 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
Hantuchová nevedela spať - nemala rozpis
12. augusta 2008 9:33
ExkluzívneTakmer do polnoci čakala Daniela Hantuchová na rozpis, aby sa dozvedela, že v utorok ide na dvorec hneď na prvý zápas - o 10.30 pekinského času. "Prvý raz sa mi stalo, že by som aj išla spať, ale nevedela som, kedy budem hrať," sťažovala si nielen Daniela.

Aj to bola jedna z príčin, prečo proti Dánke Wozniackej nepodala dobrý výkon. "Ešte stále som si nezvykla. Neskoro zaspávam, neraz aj o druhej, tretej v noci, hneď ráno sa ťažšie začína. Nebola to teda moja hra. Veľmi som sa ponáhľala, snažila som sa rýchlo zakončiť, inak zakončovala Caroline. Snažila som sa stav zmeniť bojovnosťou, ale tenisovo to nebolo ono." Súperku zhodnotila stručne: "Čo som ju videla, to bol jeden z jej najlepších výkonov. Hrala múdro, takmer vôbec nekazila, zbytočne neriskovala. Je šikovná, má silnejšie údery ako Sugijamová. Nová generácia hrá iný tenis." A vy ste už vari stará? "Stará sa necítim, ale keď sa dívam okolo seba na tie mladé hráčky, pomaly to tak aj bude," smiala sa.

Hantuchová zobrala vypadnutie reálne. "Ak by som mala lepší žreb, mohla som sa rozhorať a rozbehnúť do turnaja... Mala som dlhú pauzu, len nedávno som začala hrať, viac som možno čakať ani nemohla."

A čakať ešte bude. S Husárovou na zápas 1. kola štvohry proti domácej dvojici Jan, Ženg. Hrajú ho až ako štvrtý súboj po 17.00. Čo bude dovtedy Daniela robiť? "Trieť nudu. Nič iné sa nedá. Zrejme si s Janette konečne spolu zatrénujeme." Veria si? "Súperky budú určite zohratejšie. Ale vzhľadom na to, že Číňania majú iné priority a štvorhra je pre nich viac ako dvojhra, budú doma pod veľkým tlakom a to môže byť naša výhoda," spolieha sa Hantuchová.

Dominika Cibulková, z tej, naopak, žiarila spokojnosť. "Hrala som dobre. Pironková nenašla na mňa žiadnu zbraň a tým nemala šancu. Som rada, že som prvé dve kolá zvládla rýchlo, ale je mi jasné, že v ďalšom zápase príde ťažšia súperka a z druhej strany kurtu aj iná odozva." Dominika na 80 percent ráta s tým, že jej súperkou v 3. kole bude z dvojice Jankovičová - Bondarenková Srbka, ktorá sa medzitým stala svetovou jednotkou. Nedávno v Montreale Jankovičovú zdolala... "Bude to náš štvrtý zápas, rada by som našu vzájomnú bilanciu vyrovnala."





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 12. August 2008 20:02 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
som rozmyslal ze kde to dam..ale toto je diskusia o Daniele takze mozme si nieco o nej aj prebrat...vcera som bol na pokeci a rozpraval som sa tam s jednym o tenise ked sme presli s recou na Danielu..vtedy mi prisla rp od nejakeho chalana a ten moc Danielu v laske nema...podla neho je dost arogantna a namyslena..je to trener v Bratislave ktory trenuje v klube s tenitom Klecom a ked raz trenoval prisla Daniela so svojim otcom a otec na nich nakrical ze co tu robia a nech sa pracu prec..skratka povedal to nejak tak..taku priucuku vraj nikdy nedostal jaku od Danielinho otca :lol: inac taktiez som pocul ze Daniela na okruhu nie je velmi oblubena a velmi ju zaujima ako vyzera...tak co je na tom pravdy..osobne tiez som si niekedy myslel ze Daniela je namyslena ked v telke v SPORTE raz povedali ze odmietla odpovedat slovenskemu redaktorovi a radsej dala prednost zahranicnym...lenze kto ju nepozna osobne asi nevie..kazdopadne moj nazor sa na nu zmenil lebo tenistka je dobra ale jej osobnost mi je neznama...ale mam ju rad preto sem aj chodim ;) tak ak mate nejake skusenosti s Danielou..dajte :)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 12. August 2008 20:47 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
..bože...no...u nas v Steel arene ked sa hral Fed Cup...tak každy kto prišiel s Dankou ako tak do kontaktu mi tvrdil že je strašne namyslená.....a ja stále že " čosi"......a teraz tento príspevok......mno neviem.....ked mne to na nu nesedí neviem.... :?:


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 12. August 2008 22:14 
Offline

Joined: 25. June 2008
Posts: 1
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
Zdravim vsetkych forumakov…pisem sice prvykrat, ale forum sledujem uz nejaky ten cas a rada by som sa vyjadrila k tejto teme :) . Ked som pred siestimi rokmi isla na svoj prvy turnaj povzbudit Danielu ( mala som vtedy 15 ), tak som o nej tiez pocula, aka je namyslena, arogantna, atd. No ake bolo moje prekvapenie, ked som sa stretla s uplne inou reakciou ako zo strany Daniely, tak jej mamy. Pocas celych tych siestich rokov som navstivila dovedna 12 turnajov a mozem povedat, ze Daniela je jedno fajn dievca, ktore si vazi podporu fanusikov, a nemala som s nou ziadnu zlu skusenost. Vzdy bola velmi mila a ochotna a ja jej dakujem za uzasne spomienky na kazdy jeden turnaj, na ktory som prisla. :)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 12. August 2008 23:06 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
Nabuduce dufam zoberies aj mna.. ;) A vitaj..


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 12. August 2008 23:31 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
Jejda, já už slyšel o Daniele takových věcí. Dokonce se ke mně doneslo, že roztrhala dopis od fanoušků, který jí dali na French Open několik let zpátky. To jsou vesměs všechno takové klepy, které s každým dalším vyprávěním nabývají na barevnosti.

Jeden 40letý Angličan, o kterém mám velmi vysoké mínění, se s Danielou bavil ve Wimbledonu a řekl mi o ní, že je úžasná, velmi rozumná, stojí nohama na zemi a na nic si nehraje. Prý byla při rozhovoru s ním velice milá a vstřícná. Od té doby jí fandí.
Matt mi říkal, že když byl v Polsku, tak koukal na její tréning s dalšíma lidma. Poté Daniela sama přišla a nabídla se, že jim cokoliv podepíše. Ptala se i odkud jsou a celou dobu jim vykala.

Lidé si musí především uvědomit, že tenisti mají množství povinností a nelze je se žádostí o fotku nebo autogram otravovat každou chvíli. Navíc jsou to taky lidi a jejich nálada se mění jako každému jinému. Každý dokáže být protivný, když na to přijde. Pak taky má Daniela své zkušenosti s nejrůznějšími úchyláky, kteří jí psali dopisy, ve kterých vyhrožovali sebevraždou, jelikož jí milovali a nemohli být s ní (to se skutečně stalo). Dál si vemte, co o ní psala média v roce 2003. Nelze se pak divit, že dokáže být dost uzavřená a někdy navenek působit až arogantně vůči médiím.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 13. August 2008 06:35 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
som rozmyslal ze kde to dam..ale toto je diskusia o Daniele takze mozme si nieco o nej aj prebrat...vcera som bol na pokeci a rozpraval som sa tam s jednym o tenise ked sme presli s recou na Danielu..vtedy mi prisla rp od nejakeho chalana a ten moc Danielu v laske nema...podla neho je dost arogantna a namyslena..je to trener v Bratislave ktory trenuje v klube s tenitom Klecom a ked raz trenoval prisla Daniela so svojim otcom a otec na nich nakrical ze co tu robia a nech sa pracu prec..skratka povedal to nejak tak..taku priucuku vraj nikdy nedostal jaku od Danielinho otca :lol: inac taktiez som pocul ze Daniela na okruhu nie je velmi oblubena a velmi ju zaujima ako vyzera...tak co je na tom pravdy..osobne tiez som si niekedy myslel ze Daniela je namyslena ked v telke v SPORTE raz povedali ze odmietla odpovedat slovenskemu redaktorovi a radsej dala prednost zahranicnym...lenze kto ju nepozna osobne asi nevie..kazdopadne moj nazor sa na nu zmenil lebo tenistka je dobra ale jej osobnost mi je neznama...ale mam ju rad preto sem aj chodim ;) tak ak mate nejake skusenosti s Danielou..dajte :)

Kriste pane toto je tak stupídny príspevok aký som už dávno nečítal a ja ho ešte raz sem aj kopírujem, no neni som ja hovado???
A Martinovi sa čudujem, že vôbec reaguje na takéto primitívne príspevky...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 13. August 2008 07:24 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
tak ja som sa nikdy s danielou nestretol osobne, ale taketo reci o jej namyslenosti ma nechavaju chladnym, pretoze tomu neverim...a mne sa tiez zda, ze daniela medzi tenistkami nie je oblubena, ale taky je zivot nenistov, na nijake kamaratstva nie je cas, akurat sugi je asi taka kamaratska ze tych priatelov aj ma.....a mne sa daniela nikdy nezdala arogantna ci namyslena, vzdy mi mimo dvorec prisla taka priatelska...a mozno s nou tenistky nie su kamaratky preto, lebo maju nejake komplexy.......a vobec, keby aj bola namyslena, tak nech je!!!!!!ved ma byt preco......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 13. August 2008 08:22 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
hoci na tom nieco bude tak tomu musite uverit..ja osobne Danielu a jej osobnost nemusim iba sa mi paci ked hra a v hrani jej drzim prsty ostatne ma nezaujima.....ved Sarapovova sa mi zda vludnejsia a milsia k fanusikom a pod. a Daniela v podstate ani nema byt zaco byt namyslena ved vletela do tenisu bola svet. 5 a odvtedy uz vlastne len chabe vykony...a kazdym dnom si myslim ze u Slovakov uz nie je oblubena..ked ju trebalo doma tak ju boli pata ked wimbledon tak aj s ciastocne bolavou patou ide hrat..samozrejme ze ma potesilo ze hrala Wimbledon ale mnohych nie..raz o nej napisali ze: „Má webovú stránku, na ktorej sotva nájdete tenisové fotky,"..s tym som teda musel suhlasit..je tam zopar tenisovych fotiek a porpitom len tie co nafotila ako modelka..niekedy sa vznasa to je pravda..len tolko som chcel dodat, nechcel som tu nic hadzat na Danielu lebo som rad ze som castou tohot fora lebo jej vykony mam rad a stale jej drzim prsty aby presla dalsim kolom ale jej osobnost mi je neznama a nebol by som rad ak by som drzal prsty nejakej namyslenej arogantne Danke... ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 13. August 2008 09:02 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
Hantuchová berie Peking ako odrazový mostík
13.08.2008 8:58 - PEKING
Po troch súťažných dňoch na kurtoch sa pre tenistku Danielu Hantuchovú ako pre priamu účastníčku olympijské hry skončili a v Pekingu ich bude sledovať už iba ako diváčka.
Do svojho odchodu by sa chcela ísť pozrieť aspoň na basketbal. V utorok najskôr predpoludním slovenská jednotka nestačila na mladú Dánku Carolinu Wozniackú, večer vo štvorhre zasa prehrala spolu s Janettou Husárovou v 1. kole s domácim čínskym párom Zi Jan, Jie Ženg.

"Keby sa ma pýtali na moje ambície po úvode sezóny v Austrálii, asi by som hovorila o medailách. Po zraneniach a problémoch sa však moja pozícia zmenila. Navyše som mala v Pekingu vo dvojhre žreb nie ako nasadená hráčka, ale ako nejaká dvadsiata, tridsiata hráčka pavúka. Aj vo štvorhre som si vedela predstaviť lepší žreb. Olympijskú skúsenosť beriem ako štart do ďalších bojov. Konečne som na dvorci, konečne môžem hrať v dobrom zdravotnom stave," pripomenula Hantuchová svoje problémy so zranenou pätou, pre ktoré vynechala letnú antukovú sezónu i grandslamový Paríž.

Na ďalšom turnaji veľkej štvorky US Open v New Yorku už nebude chýbať. V Pekingu vyhrala jedine nad Japonkou Ai Sugijamovou v 1. kole dvojhry. Hantuchová verí, že sa jej hra bude stále zlepšovať. "Povedali mi, že to chvíľu trvá, kým sa človek vráti do pôvodnej formy. Vraj asi toľko, čo som pauzovala. Musím byť trpezlivá," poznamenala svetová dvanástka.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 13. August 2008 13:40 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
@unonumero

Ten první příspěvek podle mě ještě nebyl tak hrozný a znělo to jako, když se ptáš na názor ostatních. Ten druhý už je ale dost z cesty. Si děláš názor na někoho, koho vůbec neznáš podle nějakých klepů typu jedna paní povídala?
Sám píšeš, že jí neznáš. To si děláš názor podle mínění někoho jiného? A že u Slováků není oblíbená něco znamená? Možná tak jejich závist a nepřejícnost. U nás taky dost lidí Haška nemuselo a pak když vychytal Nagano, tak ho chtěli za prezidenta. Stejné je to u Vaidišové, která je prý taky arogantní, ale když si píšu s lidmi ze zahraničí, kteří se s ní setkali a povídali si s ní, tak je téměř vždy ochotná a ráda si popovídá, pokud někam zrovna nespěchá. Názory lidí obzvlášť v našich zeměpisných šířkách jsou lehce ovlivnitelné, což je, koukám, i tvůj případ.
Že Daniela nehrála v únoru Fed Cup, je pravda. Ale že předtím několikrát po sobě hrála, i když se jí to třeba nemuselo hodit nebo byla unavená, to už nikdo neocení. To každý bere jako samozřejmost. Jak se to s tou patou potom vyvinulo, asi víš.
Zkus víc přemýšlet a ne se řídit názory jiných lidí, které navíc taky neznáš. My jsme ti tu dali několik příkladů, které by ti měli naznačit, že to s tou Danielinou sebestředností tak horké nebude. Podle toho, co jsem pochopil, se Daniela dokonce spřátelila s jednou její fanynkou ze Slovenska.
Její osobnost je ti neznámá, tak k tomu tak přistupuj a nedělej si radikální názory podle zpráv z druhé ruky.

To je konec spamování v tomhle tématu z mé strany. ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: .:Články o Danke:.
PostPosted: 13. August 2008 20:50 
Offline
User avatar

Joined: 02. June 2008
Posts: 22
Location: Plzeň/Praha
Local Time:
|13. May 2024| 06:37
Pardon ale já si nemůžu pomoct:o)

Tak co, je sl. Hantuchová namyšlená nebo ne? Nevím. Nikdo z nás to tady neví a těžko to vyřešíme. Z celého srdce doufám že to tak není a třeba se o tom jednoho dne i přesvědčím. Co se týká historky o údajném seřvání ze strany jejího otce. Víte já být její otec, manažer, přítel asi bych se taky občas choval bůhví jak. Nikdo z nás si asi z tepla domova nedokáže představit ten tlak.

Ještě mi to nedá nereagovat na Martinovu poznámku že slečna Hantuchová všem fanouškům na tréninku po celou dobu vykala. Jaký kontrast mezi jejím chováním a chováním lidí kteří jí bez skrupulí jen díky její slávě tykají. Ale to už jsem tu jednou řešil a nemá cenu to otevírat znovu.

A ještě jedna věc. Dělám u nás v ČR politiku (chápu že můj fanclub se tímto zjištěním tady asi nerozšíří). Navíc jsem původem z malého města. A kolikrát já jsem se o sobě dozvěděl jaká jsem žumpa, arogantní frajer či přímo pitomec. A nedělám si iluze že ve sportu je to jiné. Takže drby a pomluvy v dnešním světě hrají prim a kdyby je člověk bral vážně tak se brzy zblázní. Proto berme tyto informace s nadsázkou a nenechme si slečnu pokydat hnojem.

To by z mé strany asi stačilo.



„ Jest cosi shnilého v království dánském.“


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 185 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy