HAPPY BIRTHDAY DANIELA        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 26. March 2009 17:19 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
Gratulujem Danke k víťazstvu....hoc som išiel spať s tým dojmom že prehraje....lebo som si pozeral livescore prvého setu..a Danke asi vobec nešiel servis...na konci prvého setu ho mala niečo nad 20%...a Oudinova 6 dvojchyb....tak som si myslel že proste Danka nie je vo svojej koži a ten zapas prehra..ale rano ma čakalo prekvapenie tak som happy...
Proti Chaky to vidím tak isto na tri sety pre Danku....tak uvidime.. ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 26. March 2009 18:44 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
mne bolo v podstate jedno, ci daniela vyhra alebo prehra, ale potesila ma...........a myslim, ze s annou to nebude lahke, ktovie v akej je teraz forme a keby aj formu nemala, statsie danke nepraje, takze by ju mozno aj tak porazila......som zvedavy...........



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 27. March 2009 06:31 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
(WC) Martic/Vandeweghe (CRO/USA) d. (5) Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) 26 75 105

No opäť nevydarený zápas,je to škoda.Prvý set raketový a bez problémov a následne prišiel druhý,zlom nastal za stavu 5-3 keď Hantuyama podávali na víťazstvo v zápase no prehrali si servis a bolo 5-4.Následne pri podaní súperiek mali 4 Matchbally!!!Ani tie nevyužili a druhý set prehrali 5-7.V MT od úvodu ťahali za kratší koniec a za stavu 5-9 pre chorvátsko-americké duo premenili hneď prvý MP.Po Indian Wells je to druhá porážka hneď v úvode deblovej súťaže.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 27. March 2009 14:46 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
(WC) Martic/Vandeweghe (CRO/USA) d. (5) Hantuchova/Sugiyama (SVK/JPN) 26 75 105


no ja nechapem......od stavu 6:2, 5:3 som odisiel od livescore s tym, ze to je uz vyhrany zapas a teraz sa toto dozviem............hmmmm.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 27. March 2009 14:55 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 18:56
Program na 27. marca

Kurt 1, začiatok 15.00 h SEČ

1. Pennettová - Kirilenková
2. Russell - Monfils
3. Čakvetadzeová - Hantuchová
4. Mathieu - Baghdatis

V 4hre ako by si tandem Hantujama nevedel nájsť cestu k víťazstvu, prehráva zápasy z mečbalov, v supertajbrejkoch atď. Je to škoda, lebo ich potenciál je veľký. No nič, držím všetkým našim babám palce. Neviem, či ich výsledky budem môcť sledovať, keďže v sobotu odchádzam na týždeň do Portugalska (prvýkrát v živote lietadlom).
P.S. Šarapka na turnaji neštartuje, ale na hráčskej párty sa nezabudla ukázať. Pekný marketing.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 27. March 2009 16:58 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 8
Location: Lazany
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
Neviete či sa to bude dať niekde sledovať???? Strašne rada by som si pozrela konečne Danku v akcii.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 27. March 2009 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
(22) Anna Chakvetadze (RUS) d. Daniela Hantuchova (SVK) 63 61

NO COMMENT!!!!!



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 27. March 2009 20:50 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
Už 100 krát som písal že od tohto turnaja nečakám vôbec ale vôbec nič ale toto nemá pre mna žiadne vysvetlenie,uhrať proti ešte psychicky a herne horšej Anči pouhe 4 gamy to nemá zmysel...ja neviem ale Daniela akosi po tých psychicky nezvládnutých zápasov po halových turnajoch hrá čoraz horšie,podľa mna to bol opät "Danielin zápas" pri ktorom je všetko na tom či u nej prevladajú winnery alebo errory,najväčšia škoda je že u nej platí to druhé napísané
Mna ešte dosť zarazilo ked po 16 sekundach mi napísalo na score že "match suspended" hned pri podaní Daniely,neviem či to bola nejaka chyba ale sa stalo hned nieco na zaciatku,tak či tak Daniela sa nám poriadne vyfarbila a ak dobre počítam môže sa stať že Daniela sa stane SVK 3





Last edited by dan3yx on 27. March 2009 21:07, edited 1 time in total.

Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 27. March 2009 20:54 
Offline
User avatar

Joined: 24. May 2008
Posts: 114
Location: Košice - okolie
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
Maximalne som sklamany, totalne nechapem .......ked už Danku doslova zfukla z kurtu Chaky!!!.....a vyhovorky typu že sa jej na turnaji v Miami nedari su pre mna irelevantne...proste Danka či už po hladkej prehre s Bammer a teraz aj s Chaky ....a naopak s trojsetovými " dramami" s hračkami okolo 70 miesta, najnovšie už aj druhej stovky ( Oudin), dokazuje...že jej forma je tiež v nedohladne.....!!!


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 27. March 2009 20:56 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
ehm :roll: :roll: Chaky dokáže v poslednej dobe poraziť každá druhoradá a občas aj treťoradá hráčka, tak by ma zaujímalo kde sa so svojou hrou Daniela mieni zaradiť, keď mala opäť servis na...........nič a to Chaky nepovažujem za najlepšie servírujúcu na okruhu. Takýto výprask je teda pre mňa šok a som zvedavý na vyjadrenie, či je za tým aj niečo iné, alebo zase len podmienky typu vietor (s ktorým samozrejme museli bojovať obe)
aspoňže Magde to ide lepšie ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 27. March 2009 22:01 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
Už v IW hrála Danka pod psa. V Miami, kde to nesnáší, to těžko mohlo být lepší. Je škoda, že jakékoliv náznaky zlepšení, která prokázala v hale, se z její hry opět vytratily. Začínám si myslet, že odchod ze Španělska nebyl moc šťastný tah.
Uvidíme jak na antuce, třeba jí změna povrchu prospěje.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 28. March 2009 08:34 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
Dosť ľudí tu píše, že nič nečaká od turnaja v Miami a od ktorého turnaja niečo čakáte od Daniely??? Mohli by ste mi to sem napísať? Predsa nejde o to aký turnaj sa hrá, ale aký tenis hrá hráčka. A teda Daniela nehrá ani tušku, ako by povedal Martin. Žiadna bojovnosť, alebo túžba po víťazstve, napr. Magda, tá bojovala s Mauresmovou a prehrala až v troch setoch, ale Daniela, tá si prehrá v pohodičke v dvoch setoch a nahrá ledva 4 gemy...
Tu sa už nedá napísať, že keď to bude takto ďalej pokračovať, ale ono to trvá, trvá to že Daniela už pravidelne vypadáva v prvom alebo druhom kole s hráčkami, ktoré sú ďaleko za svojimi najlepšími alebo lepšími výsledkami. Hráčky z druhej stovky pozáža ledva v troch setoch.
Neviem ako to tá Daniela myslela v tom rozhovore pre Pravdu, že jej cieľ je byť hráčkou č.1 podľa toho ako hrá za posledné 3-4 mesiace to musela myslel určite len zo srandy...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 28. March 2009 11:55 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
Už v IW hrála Danka pod psa. V Miami, kde to nesnáší, to těžko mohlo být lepší. Je škoda, že jakékoliv náznaky zlepšení, která prokázala v hale, se z její hry opět vytratily. Začínám si myslet, že odchod ze Španělska nebyl moc šťastný tah.
Uvidíme jak na antuce, třeba jí změna povrchu prospěje.
suhlasim, mozno mala preda zostat v barcelone, tam ju viedli dva roky a doviedli ju pekne vysoko, takze enchapem, preco odisla a zacala menit trenerov.....jej hra ani mna netesi, som v tomto uz trochu skepticky a pochybujem, zeby sa to este niekedy mohlo zlepsit......a na antuke jej neverim, nikdy jej nesedela tak, ako hard......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 28. March 2009 22:06 
Offline
User avatar

Joined: 26. May 2008
Posts: 22
Local Time:
|29. April 2024| 17:56
No nedari sa veru... Skoda, skoda. Tiez sa asi priklanam k tomu, ze ta neustala vymena trenerov neprospieva :?



Daniela Hantuchova Juan Carlos Ferrero Jelena Dementieva Dominik Hrbaty Dominika Cibulkova


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Sony Ericsson Open, Miami
PostPosted: 29. March 2009 02:30 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. April 2024| 18:56
Z Lisabonu vyslovujem sok nad tymto vysledkom. Cakal som viac. V nedelu su vsak vsetky tunajsie muzea zadarmo, tak sa vyblaznim a zabudnem na to. Lisabon je nadherne mesto, teda jeho historicka cast.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Danka na turnajoch WTA

Go to page Previous  1, 2, 3  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy